Už chcem rodiť. Máte niektorá podobné pocity?

mercy
3. mar 2009

Mám toho už plné zuby,každý deň vraciam a chcem už aby to bolo za mnou...Máte niektorá podobné pocity?

dannynka
27. apr 2009

pistek neviemako mi pomohol,to mi len on povedal daco mi tam dole spravil,trosku to zabolela..a odvtedy mam zvlastne pocity....asi kontrakcie,ale sa mi zda ze teraz naecer ustupuju,asi idem naozaj behat po schodoch 😅

nikanika28
27. apr 2009

Ahojte. Dannynka, este stale medzi nami 🙂 ? Neviem, ci je to pri kazdom porode, ale mala by ti najprv odtiect hlienova zatka..ci ako sa to vola. Mne tak tiez doktor uz ked som bola v termina "pomohol", bolelo to ako svina, potom zachvilu ta hl. zatka ....a nakoniec cisarak. Ja som mala vcera slabe krvacanie, tak som sa zlakla, ze UZ...ale nakoniec to bol len plany poplach, mam len trosku skratene hrdlo a je to asi z kremu, co uzivam...takze tak...ale uz mam toho plne zuby, uz sa ledva postavim z gauca... 😒

pistek24
27. apr 2009

nikanika28 mozem sa opytat preco si mala nakoniec cisarak ?

dannynka tak ked mna tam nenecha v stredu tak asi vybehnem ha ha vybehnem na 10p 🙂

dannynka
27. apr 2009

pistek tak ja stale tu a kontrakcie nikde 😅

nikanika-mne dr povedal ze uz zatka pomalinky aj odisla a vosa sa akosi nechce sama pustit 😅

nikanika28
27. apr 2009

Pistek, pretoze som sa neotvarala a malemu klesalo srdiecko zo 140 na 30-50. Takze preto, bolo to velmi narychlo, ale nakoniec to dobre dopadlo... No a teraz idem na cisarak znova....
Dannynka, neboj, ono to pride. Uz mas toho asi aj dost, ze? Pravdu povediac, aj ja. Keby som mohla len spat a jest...to by som brala 😀 😀 😅

dannynka
27. apr 2009

nikanika-veru,pride ked to budem najmenej cakat bude sranda ked dnes v noci a ja uz mam malinku doma teda dcerku 😅 .A co sa tyka toho papania a spinkania tak to by som brala aj ja 😀 😀 😀 😉

luba142
28. apr 2009

dannynka mne pri prvom tiez neodtiekla voda sama museli mi ju prepichovat a ani som si nevsimla ci mi odisla nejaka zatka hehe a teraz sa pozorujem ako pako a pri prvom som ani nevedela o ttej zatke ze ma odist

luba142
28. apr 2009

Baby tusim uz vsetky rodite 😀 😀

pistek24
28. apr 2009

ahojte neboj nerodime len lenosime vonku je krasne tak asi preto tu nik nieje 😀

pistek24
28. apr 2009

a ked hovorite o tej zatke tak ja mam take vytoky ale uz dlhsie tak neviem ci je to zatka alebo nie ma nieco specificke ako by som to mohla rozoznat napr. farbu alebo co

nikanika28 dakujem za odpoved a som rada ze ste v pohode 😀

dannynka tak ako si este medzi nami 🙂 alebo si ma obehla ja dufam ze zajtra to uz pride 🙂

luba142
28. apr 2009

pistek ja si myslim ze zatka je hustejsia ako vytok a ma vraj aj farbu ako konciaci menzes ale neviem to iste lebo som to pri malej ani nespozorovala a teraz mam len normal vytok, a ani neviem ci som to vtedy vobec mala

petra1985
28. apr 2009

mne pomaly odchadzala asi tri dni pred aspon tusim, ze to bola zatka a bola taka biela a natahujuca sa ako soplik na gatkach.. 😕

shelly13
28. apr 2009

Petra 1985: Ak je to take "ako soplik" tak nieco podobne mam uz dlhsie, ale zatial sa neda hovorit o krvavom vytoku. Dr. mi hovoril, ze dokonca to ani nemusi byt, alebo ak, tak rovno tesne pred porodom. Ja mam termin v piatok, tak som zvedava, co a ako 🙂

scandya
28. apr 2009

aj ja som este cela 🙂

pistek24
28. apr 2009

dakujem za info potom pridam moje skusenosti 🙂 dufam ze uz zajtra drzte palce 😀

dannynka ty ako uz si prec 😀

belanka
29. apr 2009

baby ja mám výtok nonstop.po schodoch som vybehla x-krát,horúci kúpeľ bol,sex tiež a nič.nakoniec mi v pôrodnici povedali,že mám možno zle určený termín,lebo v poslednej dobe som mala menzes nepravidelne.ale už ma musia brať ako potermínovú.dúfam,že do nebude vo mne do 18-tky ☹

sssimi
29. apr 2009

Piste Dannynka to už má za sebou 😀 Dominik sa narodil včera po 16tej-3790g a 52cm 😀

A inak aj ja už chceeeem rodííííííííííííííííť....

lenullkak.
30. apr 2009

Ahojky babulky....

Jeeeeeeeeeej, Dannynka srdečne GRATULUJEEEEEEEM k malému valibukovi 😀 , nech ste zdravučkýýýý 😉

petra1985
30. apr 2009

shelly vobec to nemusi byt krvavy vytok.. moze tam byt krv ale nemusi.. takze aj tak to moze byt TO🙂

lenullka 😝 😀

petra1985
30. apr 2009

hej a este som dosla do porodnice a tak po 10 minutach som zacala krvacat takze asi tolko.. vraj to sa uz otvarali porodne cesty.. ale krvavy vytok 😕

lenullkak.
30. apr 2009

Peti, ja som mala včera taký čudný soplík na toal. papieri a potom aj na intimke a bolo to úplne iné ako zvyknem mávať...ja mávam do žlta výtok a toto bolo číre...tak možno aj mne už odchádza zátka 😀 😝 ...bodaj by sa to už chcelo rozbehnúúúúúť 😎 😀

luba142
30. apr 2009

AHOJTE BABY AJ JA SOM ESTE CELA A UZ NEMOZEM BOLA SOM U DOKTORA A ANI MNA UZ NEVYSETROVAL A KAZDY VECER MAVAM TVRDNUTIE BRUCHA KAZDU HODINU A UZ SI MYSLIM ZE DO RANA TO BUDE A STALE NIC

petra1985
30. apr 2009

lenullka 38tt🙂 sak to ani nepravda.. ten vytok moze byt kludne zatka.. no drzim palce aby to uz coskoro prislo toto posledne cakanie je najhorsie🙂)

lenullkak.
30. apr 2009

Lubka, ty si bližšie k tomu ako ja...držím palčeky aby si to už mala za sebou 😉

Peti...to myslíš tak, že to rýchlo ubehlo to moje 38tt...veď to čakanieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ma ubííííííja najviac 😖

petra1985
30. apr 2009

lenullka tak podla mna ano🙂 asi to bude tym, ze mne to odkedy som porodila ide strasne rychlo🙂 sak to uz moze kazdu chvilu na teba prist🙂

luba142
30. apr 2009

Lenulka co nas delia podla datumu 3 dni tak sa este mozeme stretavat dovtedy obidve tu 🙂 alebo mozes ist este skorej ako ja

lenullkak.
30. apr 2009

Lubka...ja som za, kľudne môžme ísť aj naraz rodiť 😀

silvia.t
1. máj 2009

ahojte baby sa pripajam k vam...uz chcem rodit...ja to uz nezvladam,dnes je asi najhorsi den z celeho tehotenstva...od 21.00ma bolel zaludok a ked som zacala vracat myslela som ze umriem ☹ uz mi je lepsie,ale strasne ma boli hlava a pali zaha 😢 😢 😢 😢

trogir
1. máj 2009

ahojte.

vidim, ze je tu slaba ucast, vacsinou sa vsetky strasne tesia, pisu, ako si zehlia veci a varia a papkaju kremese. Je to mile, aj ja sa tesim, ale pateticke prispevky naozaj nemusim.Uz mam zhruba nachystane, ale necitim sa dobre, myslim na baby, ale mam naozaj niekedy abstraktny pocit, ze vobec porodim, Niekdy to precitim a niekedy si vycitam, ze sa necitim, ako matka. Mam strach, aby bola malicka zdrava, nemozem pozerat Modre z neba a vselijake tie relacie o handicapovanych detoch, vidim to teraz na kazdom kroku a len to vo mne vzbudzuje obavy. Niekedy sa chcem rozbehnut a robit veci tak, ako predtym a neda sa, uz by som bola najradsej, aby bola mala na svete, mohla som ju objat a starat sa o nu, ale to tehotenstvo ma nici. Drzim Vam palce! Snad sa najde nastavajuca mamicka, ktora neni pateticka a citi sa tak, ako ja.

Papa, dobru noc, Aj by som spala, keby som mohla.

kackabrcka
2. máj 2009

caute kocky, ak mozem pridam sa.. od stedy som otvorena na 1,5cm som zvedava ako pomaly ci rychlo to pojde.. ja nemam ani kontrakcie ani bolesti.. brusko este tlaci do rebier tak neviem kedy sa to rozbehne.. dalsia poradna pondelok tak som velice zvedava co mi doktor povie.. JA uz chcem rodit !! 😵