Už chcem rodiť. Máte niektorá podobné pocity?

mercy
3. mar 2009

Mám toho už plné zuby,každý deň vraciam a chcem už aby to bolo za mnou...Máte niektorá podobné pocity?

petra1985
18. mar 2009

taaa taky neutralny cerveny nie? keby nahodou, ze filipko 😀 vtedy stal okolo 8.000.. to bola nejaka predvianocna akcia tak sme kupili.. inak stoji vraj okolo 16.000 ale nechce sa mi to mu verit.. podla mna to nas len posalila 😀 ale mne sa pacil tak som ho chcela no..

lenullkak.
18. mar 2009

pekný...neviem, či toľko stojí...ale je to značka, ja mám takej zn. rifle a stáli 2000,- tak neviem neviem...to je len čisto kočík bez autosedačky??? my máme vštko aj autosedačku aj športový aj hlboký za 13.000,- no 12.900,- 😅

petra1985
18. mar 2009

neviem ci to nie je len plagiat nejaky 😕 vraj nie no uz som taky videla coneco toledo a to je presne to iste len pise tam coneco toledo vlastne.. tak ma to kus nastvalo.. ale je mi to jedno paci sa mi.. no k tomu autosedacka nie je.. je tam cisto len ta vanicka vyberatelna a normalna hlboka verzia a sportova verzia.. a mas ho v albume ten vas? som si nevsimla.. by som kukla🙂

petra1985
18. mar 2009

jaaaj mas uz som kukla🙂 tiez pekny.. a ti vyhovuju tie rucky take? golfove palice? lebo mne sa to paci ale nejak si neviem predstavit ako by som to drzala🙂))

lenullkak.
18. mar 2009

podľa mňa sa to super drží, však aj normálny väčšinou držíš po krajoch...nie???

mona1111
18. mar 2009

ahoj lenullkak, peti

Ako sa dnes mate? 🙂

lenullkak.
18. mar 2009

ahojky moni...dobre a ty ako sa cítiš??? 😅

petra1985
18. mar 2009

lenullka ja praveze drzim furt v strede 😀 preto by mi to nevyhovovalo ale sak kazdy ako mu je dobre..

moni ahoj tak mna boli chrbat riadne inac ok🙂 a ako vzdy ked pridem od doktora tak mam pocit, ze to na mna ide inak ok🙂 a ty ako? este nic?

mona1111
18. mar 2009

Ja sa citim celkom v pohode. Malicky sa mi v brusku natahuje, trosku sa vypuli na jednu stranu. ALe inac nic sa nedeje. prave som dovarila zeleninove rizoto a este sa mi vari polievka.
Ja som bola v vcera pri lekarke. Trochu ma bolelo brucho a tiez ta lonova kost akokeby sa roztahovala, alebo maly mi tlacil s hlavickou. Ale dnes ma nic neboli. Vraj este mam cas a na porod to este nevyzera.

lenullkak.
18. mar 2009

peti, ja som veľmi spokojná s tými golfáčmi...no ale uvidíme aké to bude, keď tam už bude Zojuška a pôjdeme s ňou von...to som zvedavááááá

terina25
18. mar 2009

baby, buďte radi,že ste ešte 2v1 😀

mona1111
18. mar 2009

preco terina 25? My by sme uz urcite vsetky chceli drzat v naruci nase babatka.

petra1985
18. mar 2009

moni no tak to je fajn.. ja mozno uz idem v piatok ah

lenullka jasne ved ked zacneme pouzivat vsetko az potom zistime co je dobre co zle.. a jasne, ze kazdy kupuje zo zaciatku to co mu vyhovuje hlavne, ze je to pekne 😀 ja skor vzdy davam na dizajn ako na kvalitu ah to je kus blbe ale co uz🙂)

terina25 no neviem ale ja si myslim, ze mi bude lahsie uz bez bruska 😀 radsej mat uzlik v postielke ako ho stale nosit v brusku hihi predsa nam tesne pred porodom uz je tazsie

lenullkak.
18. mar 2009

terina, mať také krásne dievčatko doma ako ty....hmmm. jaj aj ja cem už... 😅 😅 😅 😅

wild.horses
18. mar 2009

dufam, ze bude take nadherne pocasie aj ked sa maly narodi... dnes som vzala psy na vychadzku k moru. Uz sa tesim, ako sa tam budem zabarat do piesku s kocikom 😀

lenullkak.
18. mar 2009

wild.horses...a kde bývaš a ktoré more myslíš??? waaaaa...aj ja by som chcela pri mori byť 😅 😅 😅 😅 😅

mona1111
18. mar 2009

Predstavte si u nas zacalo snezit. Pocasie sa strieda ako na prveho aprila. Raz svieti slnko, potom sa zamraci a zrazu snezi. To je co? 😀

petra1985
18. mar 2009

tak to hej.. no my sa tak skoro k moru uz nedostaneme 😀

lenullkak.
18. mar 2009

moni také počasie bolo u náś celý min.týždeň.... 😝 😅

peti, noooo asi nieeeeee 😀

petra1985
18. mar 2009

u nas tiez snezi.. jak salene.. nestiham kukat.. to co ma znamenat

petra1985
18. mar 2009

jooooj mi to lezie na nervy raz snezi raz slnko svieti raz zasvietim lampu potom vypinam bo uz vidno raz zaluzky stahujem raz zatahujem ta to coooo

rybecka
19. mar 2009

Ahojte
tehulky tak ktora ide rodit na Jozefa 😀 ja som stale 2v1. asi dnes mi to ani nehrozi 🙂 😅

lucijja
19. mar 2009

ja som prisla od doktora a povedal ze mam spotrebovany cipok na 1,5cm. Ale neviem kolko je cely cipok, takze mi to nic nehovori. 🙂 A vraj hlavicku uz citi v otvore a ze to moze prist kazdym dnom. 😵

petra1985
19. mar 2009

ahojte.. fuuuu lucijja tak to my asi budeme mat vsetky naraz tie nase babatka 😀 mne povedal pred tyzdnom a pol, ze uz to moze na mna prist aj o hodinu a nejak nic🙂 este chceeeeem do terminu vydrzaaaat ale ked vydrzim tak hned cez vikend dalsi si dohodnem tu sekciu uz.. lebo uz tlaaaaci velmi
tiez neviem o cipku nic.. mne len povedal, ze sa uz otvaram..

rybecka no mozno to budes ty 😝

lucijja
19. mar 2009

ja som to domotala... 😀 nie cipok ale krcok... 😀

petra1985
19. mar 2009

nooo krcok ja som myslela to iste🙂)

sysa04
19. mar 2009

ahojte mamicky,ak mozem tak sa pridam.ja uz by som chcela rodit ale malinkej sa este nechce ☹ uz by som to chcela mat za sebou 😉

petra1985
19. mar 2009

sysa ahoj vitaj🙂 nooo ty to mas pozeram najblizsie🙂 drzime palce urcite to kazdu chvilu pride🙂 20. marec sak to uz zajtra 😕

egyptanka
19. mar 2009

ahojte, bola som dnes na poradni, pomalicky sa otvaram, ak do buduceho stvrtku neporodim tak lekar navrhne dalsi postup. Aky? To zavisi od situacie.

petra1985
19. mar 2009

ahoj egyyy sak ty uz si 40tt 😀 zaujimave, ze rovnaky termin ako moj a ja mam 39tt.. ale to je jedno.. myslim, ze budeme naraz v nemocke🙂) a egy ako sa citis? Myslis, ze porodis alebo sa citis skvele bez bolesti a tak?🙂