Už chcem rodiť. Máte niektorá podobné pocity?

mercy
3. mar 2009

Mám toho už plné zuby,každý deň vraciam a chcem už aby to bolo za mnou...Máte niektorá podobné pocity?

hilaris
7. mar 2009

ja len po sprche ked citim ze som vysusena ako rocne jablko co niekto nechal na radiatore 🙂

chymenitta33
7. mar 2009

No však som to aj spomínala to je hlavne o pokožke, moja kamarátka sa natierala skoro vkuse a aj tak, ma také brcuho, že koniec☹

katka1981
7. mar 2009

Jasom zmierena so striami ale len teoreticky, ked sa zacnu robit, budem plakat a ony sa zlaknu a odidu 😀 A tajne si fandim ze ked porodim, aka budem stihla, no hej brusko hadam uz nebude. Neviete kt. brusko sa skor zmensi, ci po cisarskom alebo normalneom porode? Ci sa to neda takto povedat?

chymenitta33
7. mar 2009

katka ja som mala sekciu a celkom mi padlo už v nemocnici zato čo bola so mnou na izbe mala stále brušenko, prišla som domov a mužík ma zatáčal do potravinárskej folie aby sa mi to dalo do pôvodného stavu a asi to aj pomohlo, cca mesiac a bolo oki.

kočenky idem haji tak dobrúú 😔

katka1981
7. mar 2009

Dobru nocku, s tou foliou sa mi to zda super napad. Asi sa ti este niekedy ozvem a poprosim o tipy a triky, paaa

dinduska
7. mar 2009

ahojte baby ja som sa natierala cele tehu a mam brucho samun striu.ale my to mame v rodine.po porode mi zostala taka slaninka na bruchu,ze ani cvicenim ju nemozem dat dole.a teraz uz necvicim pekne dlho lebo sa snazime o dalsie a ta slaninka stale rastir a rastie 😠 😀

dinduska
7. mar 2009

a este by som dodala,ze som cez tehu pribrala 21kg 😠

maca793
7. mar 2009

ahojte, ja som pri karolinke túžila mať tehu za sebou asi len mesiac pred termínom ale to z toho dôvodu, že som sa jej nevedela dočkať. ale bola som v tom čase plná života a elánu. všetkým držím palce.

hilaris
8. mar 2009

plny zivota a elanu verim ze sme vsetky v tom nadhernom ocakavani ;)

lenullkak.
8. mar 2009

Ahojte babeny...vidím, že som tu deň nebola a pribudli nám nové kočky... 😀

...všetky vás tu vítam... 😅

hilaris, mne sa veľmi páčilo ako si to napísala...presne tak to sítim aj ja...že tie nožičky potom, keď budú na svete budeme milovať... 😉 😀 😅

...k striám na brušku...ja sa natieram babylove s DM- ky a hneď po nakrémovaní si dám na seba tehu pás a tak som celú noc a ráno sa budím s jemným vláčnym bruškom...ten pás si musím dávať kvôli malinkej, vadí jej zimka... 😀 a myslím si, že je to aj dobre, pretože mi to asi dosť pomáha a brušino ma nesvrbííí. ale aj tak si myslím, že sa striám nevyhnem. tipujem tak okolo 37 - 38tt sa mi objavia - URČITE!!!
baby. ale s tým sa musíme zmieriť... 😅

a ešte k tomu ako sa rýchlo zbaviť bruška po pôrode...treba na brušku spať... 😀 😅 vraj to zaručene pomáha. aj ja to potom vyskúšam a nenormálne sa na to tešííím, pretože teraz nespím inak len na chrbte... 😨 ☹

ditka1
8. mar 2009

lenul...ja som sa natierala cele tehu s elastinom Q a nemam ani jednu striu 😉 aj teraz ked brusko splaslo sa natieram,a brušo zmizne samo po porode ak si predtym bola stihla nebooooj 😉

veronika81
8. mar 2009

ahojte kočky, zdravím všetky tehuľky 😉
ešte žiadne bábätko na svete? Myamya??? 😵

Ja už taaaaak stááááášne cheeeeeem! Idem poobede trošku poriadiť, že by som podlahu zmývala po kolenačky? 😀

A tie nešťastné strie, ach jaj. Mne niekedy v polovici tehu popraskala koža nad pupkom, ale to pripisujem tomu, že som mala piercing a asi tam bola dosť oslabená 😒 Ale teraz ku koncu sa mi vytiahli vyššie, bola som z toho strašne nešťastná, natierala sa ako besná každú chvíľu, aj keď viem, že už s tým nič nespravím..
Najlepší liek na to je počuť od priateľa, že ma ľúbi aj s pár striami navyše 😉 😉

Lenka, aj ty spávaš na chrbte? Ja vždy zaspávam na boku, ale v noci sa veľakrát zobudím na chrbte.. Dúfam to malému nevadí, lebo čítala som všetko možné, že vraj mu tým obmedzujem kyslík alebo čo ☹ Ale čo mám robiť, neviem to ovplyvniť, keď sa pretočím v spánku.
Aj keď sestrička, ku ktorej chodím na tehu cvičenie mi povedala, že ak sa mi tak dobre spí, nič ma netlačí, tak je to v pohode.

lenullkak.
8. mar 2009

Ditka, ja sa strii nebojím...ja ich normálne očakávam...he he 😀 a pred tehu som bola vychrtlina, hlavne po operácii.

Veronika, mne moje malinké šidielko nedovolí spať inak ako na chrbáte, akonáhle sa otočím na ľavý bok na ktorom sa má spávať v tehu /kvôli dobrému prietoku krvi a živín k bábu/ sa začne hádzať a klopkať mi na rebrá nech sa otočím... 😀 😀 😀

veronika81
8. mar 2009

Ako tak pozerám.. Myamya sa ozvala naposledy v piatok tesne pred poradňou 😉 a odvtedy nič..
Že by uuuuuž?? 😵

Mya ak áno, držíme päste!!

myamya
8. mar 2009

čau Veronika som tuuuuuuuu 😀

myamya
8. mar 2009

mňa sa asi tak ľahko nezbavíte 😎

lenullkak.
8. mar 2009

Ahoj myamya, normálne som spravila jeeeeeeeej, keď som uvidela, že posledný príspevok je od teba...ale nás naťahuješ 😀 Ako sa máš a čo Emmka, nepýta sa ešte von??? 😅

veronika81
8. mar 2009

ty si ma nejak "vypočula" 😀 😀

A čo bolo v poradni? Ja idem zajtra..

myamya
8. mar 2009

no takže bola som na poradni a, že nič sa nezmenilo, stále tak isto, ale naša Emmka má 3 kilečká, povedali mi, že také šikovné bábätko, že sa bude ľahšie rodiť, myslíte, že to je akurát tá váha alebo málo, veľa, ja vôbec neviem koľko tak vážia bábätka normálnou váhou

lenullkak.
8. mar 2009

Veronika, myamya vy dve sa stratíte podľa mňa z koníka narovnako a potom už budeme vedieť koľká že to bije... 😀

lenullkak.
8. mar 2009

3200g - 3500g 😅 podľa mňa ...

myamya
8. mar 2009

čau Leni, normálne ste mi chýbali, ale bola som 2 dni u našich na "prázdninách" lebo manžel nebol doma a mama ma chcela mať pri sebe, tak sa o mňa starala a vypekala a ja som si len lehnila, taká pohodička 😎

včera som sa učila kúpať neterku, to bolo krásne, až na to, že bruško mi zavadzalo, tlačilo ma to, takže som bola spotená jak po behu

lenullkak.
8. mar 2009

...a myslím si, že budeš mať ľahší pôrod, kedže je taká malinká... 😅

veronika81
8. mar 2009

3 kilečká sú podľa mňa úplne v pohode, neboj. A teraz každým dňom priberá pár gramov, do pôrodu bude mať určite ešte viac. Ja som zvedavá, koľko budeme mať my, nejako sa obávam, že bude veľmi veľký..ale tak hlavne nech je zdravý!!

myamya
8. mar 2009

ale inak v poslednej dobe som si všimla, že sa rodia dosť veľké detičky, teda hlavne chalani okolo 4 kil 😕

lenullkak.
8. mar 2009

...už sme si na seba zvykli. ja som tu včera vôbec nebola a celý čas som na vás myslela...to už inak nebude... 😀

lenullkak.
8. mar 2009

Veronika, prečo myslíš, že bude veľký??? aj baby sa rodia veľkééé, kamoška rodila min. rok v máji a malinká mala 4500g - cisarák...inak by ju asi dotrhalo... 😖

veronika81
8. mar 2009

no náš Damko mal v 36tt už 2723 g 😵 tak preto sa trošku obávam. Ja mám 164 cm, ale po ocinkovi by mohol byť väčší..tak uvidíme.
Aj keď tie merania na UZV vraj nie sú veľmi presné..

myamya
8. mar 2009

dúfam, že tu budete, idem sa napapať a hneď som tu 😀

petra1985
8. mar 2009

cauteee babulky este sme tu vsetky?:D

nooo co sa tyka tej vahy babatka mi priatel vcera hovoril, ze jeho kamaratky kamaratka mala mesiac pred porodom a uz ju to tak tazilo nevladala chodit, ze chcela ist na planovany cisarsky ze uz chcela babatko von... a to bola v 36 tyzdni.. a ideal je 40 tt.. no a ze vydrzala nakoniec a babo pribralo za ten mesiac do akuratnej vahy co ona by si ho uz dala vybrat.. takze myamya este vydrz tyzden🙂)

a co sa tyka tych strii ja nemam ziadnu zatial ale ocakavam ich po porode 🙂) mozeme kremovat cim chceme ako chceme vsetko zavisi od pokozky