Už chcem rodiť. Máte niektorá podobné pocity?

mercy
3. mar 2009

Mám toho už plné zuby,každý deň vraciam a chcem už aby to bolo za mnou...Máte niektorá podobné pocity?

terezka044
8. máj 2009

peti nie? ja uz 3x 🙂

luba142
8. máj 2009

Ahojky citalasom tu niekde ze scandya uz 6.5. porodila

dannynka
8. máj 2009

terezka dakujem,ved aj Tebe sa to z krati a budes mat doma babetko ani sa nenazdas 😵

a co sa tyka srdiecka,mne ho pocuval cez brucho na kazdej poradni 😉

dicinka1
9. máj 2009

ahojte....dnes ma boli cely den pod bruskom..ako na kramy..moze to nieco znamenat?ci si nemam robit obavy? 😕

dada78
10. máj 2009

awoj dicinka,to môžeš mať poslíčkov, skús si dať teplú sprchu a možno to skončí alebo sa rozbehnú kontrakcie 😉

mimi21
10. máj 2009

dicinka mna bolelo v podbrusku asi 2 tt, aj ma uz prestalo ... 😒
aj bedrove klby ma boleli, aj panva, vtedy sa vraj mimi posuva nizsie a moja mala stale nic
ale znamena to minimalne to ze tvoja maternica sa uz chysta

miabla
10. máj 2009

No, ja mám dnes od rána bolesti, ktoré ma zobudili, nie sú síce celkom pravidelné, ale zato sú poriadne nepríjemné a bolestivé... Ani sprcha nepomohla.. A okrem toho sú asi tak raz za pol hodinu-až hodinu...Ja však mám už taký rešpekt, že čakám na obrovské bolesti a mám strach, že to nestihnem 😀 .. Ale že by som mala poslíčkov zo dňa na deň silnejších a častejších? Už hádam aj týždeň?

dicinka1
10. máj 2009

no baby,vcera tepla sprcha pomohla..tak to boli asi poslickovia..fiha,ani som netusila ze je to to... 😉

pajinka23
11. máj 2009

boze babulky a ja stale nic ☹ ☹ ☹ ☹ len cakam a cakam 😔 😔 nece sa mi uz nic robit,len rozmyslam kedy to namna pride a konecne porodim 🙂 🙂 🙂 Uz chcem vidiet mojho majinkeho petka na zivo v plnej parade 😀 😀 😀 😀

jarabicka
11. máj 2009

Čaute baby, aj ja čakám a čakám, čím ďalej, tým viac unavená ☹

petra1985
11. máj 2009

lenulllkaaaaa kde siiiiiiii 😅 cakam nove info🙂

lenullkak.
11. máj 2009

ahojky...my sme boli už aj v nemocke od minulej nedele do štvrtka a nič - planý poplach...a dnes na porani mi dr. povedala, že už to príde....odteká mi hlienová zátka a mám si dať horúcu sprchu na bruško a do rána uvidíme....

petra1985
11. máj 2009

hm tak to si ta uz aj mohli nechat lenullka🙂 tak kazdopadne drzim palce nech to dobre dopadne🙂 a skoro sa ozvi

pajinka23
12. máj 2009

mimi dufam ze si este nesla rodit ☹ ☹ ☹ ☹ ved uz namna pockaj 😀 😀 😀 😀 ja idem dnes po obede k dokimu do poradni jaaaj zas sa budu rehotat ze ete nerodim ☹ ☹ ☹ mna asi klepne 😀 😀 😀 hi hi hi

aduuska
12. máj 2009

Ahojky baby,

pistek, gratulujem k malickej. Velmi ta potrapila? Je to uzasne mat babätko uz doma, vsak?
My mame uz vyse mesiaca a stale sa ucime. Maly je sem-tam taky nepokojny, ale potom
nam to zas vynahradi, ze je dobrucky. Ale robi nam velku radost.

Peti, a Vy sa ako mate s malickou?

lily1983
12. máj 2009

ahojte babusky 🙂
velmi vam držim palce, ked to na vas pride, nech to hladko prebieha..už toho musite mať dosť v 40tt..ja mam este par tyždňov pred sebou, a neviem si predstavit ake to bude,ked to na mna pride 😅

terezka044
12. máj 2009

baby no niektore uz teda finisujete, lenulka ty si stale tu? uz hybaj rodit 🙂 🙂
pajinka aj ty by si uz mohla, co povies 😀

jaj baby ja este take tri tyzdne potrebujem, kym sa na to psychicky pripravim (aj tak sa to neda), a vybavit posledne veci, ach, a potom uz mozem porodit 😝 😝

petra1985
12. máj 2009

aduuska ta tak vselijako.. mame koliku tak si "uzivame" kazde poobedie, vecer.. je to katastrofa 😢 a vy ako?

pajinka23
12. máj 2009

terezka no ja som dneska bola v poradni a doki mi povedal ze asi tento tyzden este nie ☹ ☹ ☹ ☹ mna porazi tomu mojmu drobcekovi je v tom mojom bjusku veeejmi dobje 😀 😀 😀 😀 ked sa mu nece von 😉 😉

mimi21
12. máj 2009

pajinka len sa nikam neponahlaj 🙂
aspon vidis ako mu je u teba dobre 🙂
musis pockat na mna do porodnice ...

aduuska
13. máj 2009

Peti, tak prajem nech sa ta nepodarena kolika rychlo strati. My sme mali potnicky, lebo ja
krava som Dodka naobliekala na prechadzku ako keby bola neviem aka zima. Dnes mu doktorka brala krv a
ked som videla tu hrubu ihlu a videla ako place, radsej by som si dala JA napichat 100 ihiel do tela ☹ ☹ ☹ ☹

pajinka23
13. máj 2009

mimi v pondelok uz to musi na nas prist 😀 😀 😀 😀 inak si aj ja dam vyvolat neraada by som prenasala 🤐 🤐 🤐 doki mi povedal ze ta moznost tu je,,ze sa vsetko da zariadit ked bude mat on sluzbu no urcite to nebude za dakujem pekne 😀 😀 😀 😢

berus222
13. máj 2009

pajinka, ani mojmu sa nechce. nic nenasvedcuje, ze zajtra mam termin (uz druhy. prvy bol 4.5.). uz ma poraza. tiez by som nerada prenasla

sssimi
13. máj 2009

Berus aj ja som mala prvý termín 4.5 a stále sa gúľam. Druhý termín som mala včera a stále nič...

berus222
13. máj 2009

sssimi, to je na porazenie. kolko sa moze prenasat? ja som pocula, ze tyzden.

pajinka23
13. máj 2009

babule a to vam doki nenavrhol vyvolavacku?????my sme sa vcera otom z mojim dokim rozpravali 😉 😉

berus222
13. máj 2009

mne nie. mozno preto, ze nemam nikoho vybaveneho. teraz mam ist do poradne v piatok, tak sa ho na to opytam.

mimi21
13. máj 2009

pajinka co mas napisane v tehu knizke ako cervikálne skore - myslím aké číslo, ešte to môže byť pod skratkou CI alebo CS

pajinka23
13. máj 2009

MNE DOKI DOTEHU KNIZKY ZALOZIL ZVLAST PAPIER A TAM JE PRESNE NAPISANE cs takmer skrateny,hrdlo na spicku prsta otvorene,plod voda zach,v pripade odttoku pl.vody,ist na por.od....a preco sa pytas mimi... 🙂 🙂 🙂

mimi21
13. máj 2009

no lebo ja tam mam len 2, a na konci tehu by to malo byt až do 9 😒
tak mam teraz depku, či náhodou nepôjdem na cisársky a tak...