Už chcem rodiť. Máte niektorá podobné pocity?

mercy
3. mar 2009

Mám toho už plné zuby,každý deň vraciam a chcem už aby to bolo za mnou...Máte niektorá podobné pocity?

veronika81
8. mar 2009

tiež idem papať.. ale ideme k našim, tak sa vrátime asi iba niekedy poobede. Dobre padne nedeľa, keď nemusím variť 😀

lenullkak.
8. mar 2009

myamya, dobrú chuť
😅

myamya
8. mar 2009

no už som to spráskla, bože jak som dobre navarila, až sa mi to nezdá, že to som ja varila 😀

veronika: dobrú chuť

petra: no čaves, ja sa nikam neponáhlam, ale aj tak by som už chcela ju mať pri sebe

inak tie strie, ja som myslela, že ich nebudem mať a predsa prišli aj ku mne 😖 mám ich zvnútra stehien a pod prsami a trošku naboku brucha, ale asi najviac pod prsami, lebo ja som mala vždy menšie prsia a teraz sa mi zväčšili aj o 2 čísla 😢 čoo ma až tak neteší ale čo už

lenullkak.
8. mar 2009

Ahoj Peti.

myamya
8. mar 2009

inak tie strie sa mi začali robiť niekedy od 36 týždňa, ale to je podľa mňa tým ak niekto viac priberie ako ja 😅

petra1985
8. mar 2009

ah co ja by som dala za to aby sa mi zvacsili prsia 😀 mam pocit, ze su stale rovnake.. ☹

lenullkak.
8. mar 2009

myamya, čo dobré si navarila????

myamya
8. mar 2009

peti zober si ich 😀

petra1985
8. mar 2009

lenullka ahoj 🙂

petra1985
8. mar 2009

myamya 😀 😀 😀

lenullkak.
8. mar 2009

k tým prsiam...ja som otehotnela, keď som prišla z nemocky po operácii total vychudnutááá, takže čo som do prrrs pribrala je asi to čo som aj mala pred operáciou, možno o pol čísla väčšie. takže nic moc, ako sa hovorííí 😀

lenullkak.
8. mar 2009

myamya, máš na rozdávanie??? 😀 😀 😀 😀

myamya
8. mar 2009

lenka, no navarila som kuracie stehná na kyslej kapuste s pečenými zemiakmi, ale ja som vynechala tie zemiaky, už toľko nevládzem jesť a treba sa už aj trochu obmedzovať 😎

myamya
8. mar 2009

no mne to tam normálne ovísa, nehovorím, že som jak pamela ale sú teda ohodne väčšie a ťažké

lenullkak.
8. mar 2009

no to som ľúúúbila ešte pred tromi týždňami, kým mi nezačalo kuracie mäso zapáchať ako obarené kura...nemôžem ho ani cítiť... 😝 a ani ja už nevládzem toľko jesť a to ešte som len v 31tt...malá mi tlačí na žalúdok...ako dobre, aspoň mi kontroluje kiláááá 😀 😀 😀

lenullkak.
8. mar 2009

no tak to ti fakt nie je čo závidieť...ale oni sa ti potom naplnia mliečkom a budeš PAMELA, ešte krajšia ako ona - ona je umeláááá, bleeee 😝 😝 😝

myamya
8. mar 2009

inak teraz predchíľou čo sa mi udialo, neuveríte, išla som na WC, vyčúrala som sa a išla som do obývačky a naraz som pocítila niečo mokré na stehne, reku mi kvaplo po WC 😀 občas sa to stáva, ale naraz som sa pozrela na stehno a tam taký brutus sliz husty, že som ešte dlho ťahala 😀 možno to znie nechutne ale nevedelea som ako to opísať, tak som sa išla ospršiť a ešte som potiahla, to bol zrejme koniec tej hlienovej zátky, ževraj to nemusí odísť na prvý krát, ale normálne som v šoku

lenullkak.
8. mar 2009

jeeeeeeeeeeeeej, ty už pôjdeš každú chvíľku - sa tešííííme...aj ja aj moja malá v brušku si poskočila od mojej radosti, prežíva to so mnou...hehe 😀

myamya
8. mar 2009

hm dúfam, že budeš mať Lenka pravdu, lebo neni som na také niečo zvyklá, ty kokšo, ale máme tie zmeny v tele čo? za 10 mesiacov ako sa žena dokáže zmeniť, to je až neuveriteľné 🙂

inak neviete či sa môže po pôrode športovať, veľmi by ma to zaujímala, keďže odjakživa športujem a veru mi to aj chýba a taktiež sa chcem zbaviť tých kíl navyše

lenullkak.
8. mar 2009

😀 😀 😀 😀 nenormálne sa tešíííím....waaaaaaaaaa

petra1985
8. mar 2009

myamya🙂) a neviete kolko casu este mame odkedy odijde ta hlienova zatka? ja budem stresovat uz vtedy....lebo mi to neide do hlavy, ze sa da este bez tej hlienovej zatky byt vobec

lenullkak.
8. mar 2009

po šestonedelí áno, hlavne to je o tebe či sa na to budeš cítiť... 😅

myamya
8. mar 2009

no lenka len sa neteš, už tomu neverím, že pôjdem tak skoro, ešte aby som neprenášala, to ma asi porazí, ešte týždeň navyše 😅

lenullkak.
8. mar 2009

Pet, niektoré baby vraj ani nevedia kedy a ako im to odtečie...tak neviem

myamya
8. mar 2009

peti, čo som počula, môže to byť aj týždeň ale aj zajtra, ja keď som sa pýtala maminy, ona o tom ani nevedela, asi to idem číhnuť na net
lenka, ale či to je dobre keď budem kojiť, ževraj sa tam po športe niečo vylučuje a potom to mlieško je horke a bábo ho odmieta, tak preto neviem

petra1985
8. mar 2009

hmm no tak ja som myslela, ze to po hlienovej zatke hned aj voda ide 😀 no nic vidno, ze som prvorodicka 😵 tak ja si idem trosku spravit taku siestu uz som dlho pri pc a chrbat ma predsa len zacina boliet a vystreta sediet neviem a ked som skrcena mala tlaci tak najlepsie sa je asi vystriet.. majte sa zatial neskor sa ozvem
ah o tom sportovani nic neviem som nepocula o tom vobec ci sa smie alebo nie skus myamya ci tu nie je zalozena taka tema uz 😉 tak zatim holky

myamya
8. mar 2009

Odchod hlienovej zátky niektoré ženy zaznamenajú, no niektoré zas vôbec nevedia o tom, že sa im niečo také stalo. Hlienová zátka je šedastý sekrét (môže byť s prímesou krvi), ktorý uzatvára kŕčok maternice a ochraňuje tehotenstvo. Ak uvidíte sekrét v toalete, alebo na vašej spodnej bielizni, znamená to, že krčok maternice sa začína otvárať. Ale neponáhľajte sa hneď do nemocnice. Aj keď sa vám ochranný sekrét odlúčil, ešte stále môžete mať dva týždne do začiatku pôrodu.
Rozoznávanie signálov – začiatok pôrodu

to som našla, takže ešte sa neteším ☹

myamya
8. mar 2009

no nič vidím, že ste všetky vyhladli a išli ste asi papať, tak aj ja idem ale nie papať ale poodrímať 😀 tak sa majte zatiaľ

hilaris
8. mar 2009

jasne ze sa moze sportovat ked sa na to citis.. ked si zahojena a mas energiu na to. Odporuca sa zacat po ukonceni setonedelia. A ani cvicenie v tehu predsa nie je zakazane tak ak to niekomu chyba a zorvna este nerodi, kde je problem? Pohyb dokonca moze pomoct babatky s hlavickou do panvy takze sa znizi pravdepodobnost prenasania a to prave chceme, nie? :D Len po porode by sa malo zacinat pozvolna aby nebola svalovica. Cize nie hned do posilky nakladat cinky. Mne strasne chyba bicykel ale na ten sa tak skoro zrejme nedostanem :(

petra1985
9. mar 2009

myamya no super, co si poslala presne to som chcela vediet 😉 je neskutocne co sa na takom fore tu dozvie prvorodicka mam pocit, ze toho viem uz az prilis vela 😀