Už chcem rodiť. Máte niektorá podobné pocity?

mercy
3. mar 2009

Mám toho už plné zuby,každý deň vraciam a chcem už aby to bolo za mnou...Máte niektorá podobné pocity?

petra1985
16. mar 2009

luci no ty to mas este mozno ako taky plany poplach a mozno su to poslickovia no ale ja.. ah jo este by som chcela ten tyzden dva vydrzat🙂
hmm tu zahu vam nezavidim ja to mam malokedy ale ked mam tak najcastejsie vecer a v noci a poriadne.. viem len, ze na to pomaha mlieko..

lucijja
16. mar 2009

peti ale ved to uz nemusis vydrzat...to uz by nebol predcasny porod...uz si v termine... 🙂

petra1985
16. mar 2009

hej ale ja chcem este🙂

hilaris
16. mar 2009

takze ked zalozim tu novu temu "koniec tehu ale este nechcem rodit" tak sa pridas? 😀

lucijja
16. mar 2009

baby co sa vam porobilo? 😀 ste si to zacali uzivat nejako tie posledne tyzdne... 😀 Ja uz nevladzem...vsetko ma boli, kazdy pohyb picha...a hlavne uz chcem mat Emicku pri sebe... 🙂

mona1111
16. mar 2009

Ahojte.
Ja som cely den nemala cas si sadnut k pocitacu a pridat sa k Vasim debatam.
Mne tak bolo vcera Peti. Tvrdlo mi brusko a citila som maleho hlavicku a po jeho pohybe som citila taku cudnu bolest tam dole...
Zajtra idem do poradne tak uvidime, ci nahodou sa uz malicky na nieco nechysta. Dnes je uz v relativnom klude.
Bola som v meste konecne si este dokupit nejake vecicky pre seba aj pre nasho chrobacika. hadam mam vsetko, aj ked urcite na nieco zabudnem.

rybecka
16. mar 2009

Ahojte,
tak dnes som mala poradnu som uz na 1cm otvorena 😉 a vsetko je pripravene na porod tak mam len cakat tak uvidime ako dlho 😅

hilaris
16. mar 2009

no co sa fyzicky tyka.. dnes som bola na tehu cviceni a aj ked to nebolo nic narocne.. uplne ma to odrovnalo.. nechapem ako vsetky pritomne tehulky mohli bezbolestne vykonavat vsetky tie cviky.. mna strasne bolel chrbat ked sme lezali.. tak toho mam ozaj dost.. ale inak som si asi zvykla.. vy nemate problemy s krizami ked lezite na chrbte aspon chvilu alebo mate po leziacky cvicit? Ja som myslela ze sa tam v krizoch zlomim. A Esterka sa pri tych cvikoch riadne rozsantila tak som uz aj od nej pekne ubolena... ach tie nozicky!

petra1985
16. mar 2009

hilaris, lucijja no ja aj chcem aj nechcem.. ked si predstavim, ze idem na cisarsky zacinam sa tak trosku obavat 🙂 ale jasne, ze sa na malu tesim len tie pocity predtym a proste vediet, ze ides pod noz tak to nie je nic extra 😖 ja budem stastna ked uz budem mat potom a budeme v poriadku

moni no vidis teraz s nami budu asi posledne tie dva tyzdne cvicit tie nase deticky🙂 mne teraz vecer nejak tvrdne.. raz tvrdne raz nie raz mi je tazko raz mi je dobre raz nevladzem ani stat inokedy by som tancovala.. raz potrebujem lahnut raz musim hned vstat lebo lezi sa mi zle.. no je to take vselijake

rybecka🙂 no vidis nakoniec tu nebude mat kto pisat lebo budeme vsetky v nemocke 😀 ale lenullka a ostatne baby to tu uuurcite podrzia a pockaju na nas 😀

hilaris
16. mar 2009

tak v tom ti rozumiem.. na operacnom stole som uz raz bola.. bol to sice mensi zakrok nakolko bol robeny laparoskopicky cize ziadne velke rezne rany ale stacilo mi to do zivota! nie je sanca ze by sa ti ta panva este roztiahla?

petra1985
16. mar 2009

hilaris myslim, ze nie.. mam posledne meranie 17 a musi byt 20 minimalne.. a to som uz pred porodom co vlastne uz by mala byt panva roztiahnuta a prisposobena na porod dostatocne.. takze tak.. ale som s tym uz viacmenej zmierena🙂 a presne to je dalsi problem, ze ja som nikdy nic podobne nezazila ziadnu narkozu ziadnu operacnu salu som nazivo nevidela akurat ked mi "operovali" oci laserom to bolo nic.. mala izbicka v nej stol a stroj a to je vsetko.. keby ma uspali na izbe a tak si odviezli na salu tak to by mi nevadilo 😀

lenullkak.
17. mar 2009

Ahojte...no vy ste tu do kedy včera boli??? hmmmm.... 😀

Peti nebojkaj sa ... teš sa na maličkú... 😅

Hilaris, čo ti operovali laparoskopicky??? Aj mňa operovali min.rok v 2.júla 😨

lucijja
17. mar 2009

lenullkak. ja som potiahla vcera do pol stvrtej do rana...len som si nemala s kym pisat. 😀 Ta nespavost je hrozna. Z tych malovanych krizoviek mi uz sibeeeee.... 😀

petra1985
17. mar 2009

ahojte

lenullka sak sa tesim len musim tym vsetkym najprv prejst kym ju uvidim 🙂 aaaaaah
ja uz som o pol jedenastej tusim spala 😉

lenullkak.
17. mar 2009

Lucijja, no ty brdino...ja keď nemôžem spať, ako dnes od 4h ráno tak sa len hádžem z boka na bok a nerváčim...a samozrejme zobudím maličkú a potom sa jej čká... 😅 aj dnes to tak bolo, ale prešlo ju to po pol hoďke a o 6 - tej sme už tvrdoooo chrneli - keď ocinko odchádzal do práce... 😅

Peti, veď ja to chápem...ja by som na tvojom mieste inak hysáčila.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petra1985
17. mar 2009

ah ckanie dnes v noci sa malej ckalo asi 15 minut v kuse... uz som nevedela co mam spravit.. co robite aby sa im neckalo?

lenullkak.
17. mar 2009

Peti, nič sa proti tomu nedá robiť...mojej Zojinke sa čká aj hodinu a to som už vtedy zúfalá, lebo ona potom znérvoznie a hádže sa mi v brušku od nervov...bude po mne 😀

petra1985
17. mar 2009

sak to, ze to uz potom aj babatku to lezie na nervy vraj pomaha lyzicka dojcenskej vody .. drobcek alebo lucka.. no neviem neverim tomu velmi aaaale som to este ani neskusala

lenullkak.
17. mar 2009

o tej vode pochybujem, že pomáha...ja sa ňou nadájam (Luckou dojčenskou) celé tehotenstvo a hlavne v noci som smädná...a nič... 😖 maličká si čká ďalej aj keď sa je napijem... 🙄

petra1985
17. mar 2009

tha ja uz neviem 😉

mona1111
17. mar 2009

ahojte

Aj nasmu malickemu sa dnes ckalo v noci, ale len chvilku. Ja vtedy si dam ruku kde to citim, trosku pohladkam, napijem sa vody, alebo mlieka co mam stale pri posteli otocim sa na bok a po malej chvilke ho to prejde. Dnes som bola v poradni, vraj to este na porod nevyzera. Este mam vraj cas. Pytala som sa na tie bolesti, lebo aj dnes rano ma bolelo brucho tak vraj telo sa pomaly pripravuje na porod.

rybecka
17. mar 2009

Ahojte,
ja dajak nestiham chodit na net ale stale som 2v1 😀 idem vas len pozdravit aj my ckame a ako 🙂

lucijja
17. mar 2009

ahojte kočky, prave som sa úspešne pregúľala do 38tt 😀

mona1111
18. mar 2009

lucijja gratulujem 🙂

lenullkak.
18. mar 2009

Ahojte...no baby, keď vy všetky čo ste v 39tt zmiznete to bude góóóóóóóóóóóóóóóóóóól....všetky budete asi rodiť spolu... 😀

petra1985
18. mar 2009

ahojte🙂 lenullka 😀 oh mna neska strasne bolia lonove kosti nemozem ani chodit chodim jak alf.. som prisla nedavno z nemocky a mi doktor oznamil ze v piatok mam prist poobede nalacno keby sme uz museli robit zakrok 😕 no tak to som zvedava.. inak nic nove nemam a vy co nove? nejake nove baby?🙂

lenullkak.
18. mar 2009

Ahoj Peti...takže možno tento výkend už budeš maminka s Tatiankou v náručíííí 😅 😅 😅 😅 😅

lenullkak.
18. mar 2009

Halooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo, kde ste kto???????????????????????? 😀

petra1985
18. mar 2009

tuuuuuuuu smeeee som jedla prave.. no lenullka mozno a mozno este ani nie som zvedava co povie v piatok🙂 ale sa do toho hrnie viac ako ja🙂)

lenullkak.
18. mar 2009

kukla som si albumík, koľko stál kočík??? značkový...aj my máme červený 😀