Už chcem rodiť. Máte niektorá podobné pocity?

mercy
3. mar 2009

Mám toho už plné zuby,každý deň vraciam a chcem už aby to bolo za mnou...Máte niektorá podobné pocity?

petra1985
23. máj 2009

no mala priznaky a sa cely den neozvala tak ja myslim, ze ano lebo ona je aktivna pisatelka 😀

lily1983
23. máj 2009

ahojte 🙂 🙂
ja si tiež myslim, že už porodila, ked sa cely den ani neozvala 😀

giza
24. máj 2009

uz som nestihla? chcela som jej este napisat, ale ved ona si to tu najde 😉
- je to ako pise magdal1 - velmi individualne a vsetko to neni len o tom kolke dieta, ale o vela dalsich veciach ako napr.:...kedy sa to poda (vykona), aka je stavba tela, aka je rakcia tela (kazde je ine) - takze doktor by mal vsetko zohladnit a podla toho postupovat....

Dufam ze napise ako bolo.... 🙂

jaja003
26. máj 2009

caute baby, tak uz sa aj ja hlasim v tejto teme... uz by som tiez chcela pomaly koncit, caka ma este 5 tyzdnov do porodu, ale momentalne sa mi zda, ze je to veeeelmi dlho ... a tieto tepla mi v tom pridavaju, tazko sa mi uz chodi s takym velkym bruskom

beljanka
26. máj 2009

ahojte hviezdičky, tak ja to už mám za sebou. dúfam, že aj Pajinka. ako pozerám, nik o nej nič nevie.
vari sa nám čoskoro ozve. ja a naša Sonička sme sa akurát dnes vrátili z pôrodnice a som nesmierne šťastná, že ju už mám doma a že sa môžeme celá rodinka z nej vytešovať.

petra1985
30. máj 2009

beljanka blahozelam🙂

lily1983
30. máj 2009

tesime sa s tebou beljanka a blahoželam ti 🙂 🙂 🙂

beljanka
31. máj 2009

ďakujem vám. a nik nič nevie o pajinke? vari sa nič vážne nestalo keď nedáva o sebe vedieť.
lily: ty to už máš tiež za pár, prajem ti aby si to mala rýchlo za sebou tak ako ja a mohla sa z drobčeka vytešovať.
Som síce permanentne unavená, 😝 lebo mám eštemálo mliečka a Soňa je nervózne bábo, ale túto krízu vari čoskoro prekonáme a bude lepšie. 😅
naozaj je každé dieťa iné. pri Emke som o nočnom plači a ponocovaní ani len nechyrovala. a teraz to mám tu. ale aj tak je to náš pokladík 🙂

lydia22
31. máj 2009

ahojte myslim že som čitala v jednej teme že pajinka už porodila minulu nedelu a že ma chlapčeka, myslim že to pisal jej manžel v teme zvolenska pôrodnica no nechcem klamať.
aj ja sa pripajam ku gratulácii beljanka 🙂 aj ja to už chcem mať za sebou

pajinka23
1. jún 2009

ahojte tak my us sme domka 🙂 🙂 🙂 nas pokladik meria 53cm a vazi 3540g,,no sice uz pribral 🙂 🙂 🙂 🙂 zajtra nahodim aj fotocky

grenadinka
1. jún 2009

ahojte, tak ja mam este v zivej pamati, ake to bolo priserne posledny mesiac tehotenstva. 😖
opuchnute nohy, strasne brucho, a vobec som nebola spokojna.
tak velmi som chcela rodit, a nakoniec som aj porodila tyzden pred terminom. 😀
ale vsetko bolo ok mala mala skoro 4kg,

petra1985
1. jún 2009

paji blahozelam🙂

majula28
1. jún 2009

pajinka blahoželááááááááááám, 🙂 🙂 🙂malý mal krásne miery 😉 želám vám všéééééééééétko dobré a nech ste zdravíííííííí 🙂 🙂 🙂

mimi21
1. jún 2009

pajinka no vitaj doma 😵 😵 😵
aky bol porod?
u mna nekonecnyyyyyyyyyy...

flyangel
1. jún 2009

Ahojte sledovala som vás baby ako sa vám darí...tak Pájinka aj tebe mimi blahoželám a želám vela zdravíčka a krásne chvilky s miminkom 😀

lily1983
1. jún 2009

ahoj pajinka 🙂 🙂 🙂 no konecne to mas za sebou, ja už sa neviem tiež dočkať🙂 🙂 🙂 napiš aky bol pôrod,
ked budes mať viac casu..velmi ti blahoželam, a tesim sa tebou 😉 🙂 😉 🙂

sandy80
1. jún 2009

blahoželám pajinka

pajinka23
2. jún 2009

ahojte babenky tak porod nebol premna sice najlahci ale vdaka personalu v zv nemocnici sme to zvladli na vybornu 😅 😅 😅 aj ked malinky isiel na svet sekciou ☹ mimi a ty si este bola v zv ked ma doviezli nie????

giza
2. jún 2009

Pajinka, Mimi - gratulujem...a drzte sa, hlavne nech ste zdravucky/e... 😉

mimi21
2. jún 2009

pajinka ja som isla domov 23.5 o stvrtej poobebe
a pri kom si rodila?
ja pri dr. kobidovej - maximálna spokojnosť 😉

flyangel
3. jún 2009

Babenky máte krásne detičky-no proste nádherné ešte raz vám srdečne blahoželám-Pájinka aj tebe Mimi 😀

dandulik
3. jún 2009

novopečeným mamičkám srdečne gratulujem...........prajem zdravučkééé detičky.... 🙂

mimi21
3. jún 2009

kočky ďakujem pekne 😉

lily1983
3. jún 2009

ahojte..blahoželam aj tebe mimi, som rada, že je vsetko v poriadku, a ste zdravučky..ja sa uz tiež neviem dočkat mojho anjelika 🙂 🙂 🙂
mate krasne miminka veru, pozerala som albumy..jaj ako vam je už dobre, mate ich pri sebe 🙂 🙂 🙂

mimi21
3. jún 2009

neboj lily, ani sa nenazdáš a budeš mať už aj ty svoj pokladík pri sebe
potom to všetko ešte len začne 😀 😀 😀
vlastná skúsenosť 😀 😀 😀
aj keď moja maličká je dobručká, už teraz mi v noci prespí v pohode aj 6 hodín

lily1983
3. jún 2009

ja viem, ale čim je to bližšie, tym viac sa bojim 😅 😅 😅
neviem, čo ma čaka, to preto..
to je super, že ti už tolko malička prespí, asi dobre papa, že? ma plne bruško, tak je spokojna 😀 😀 😀

sandy80
3. jún 2009

lily,už sme na rade my, síce teraz ide ten čas tak pomaly, už sama neviem, čo chcem, ešte trocha času alebo už to mať za sebou. Máš už nejaké znaky, ktoré by naznačovali pôrod? ja este furt nič necítim, síce ma dneska strašne bolia kríže, ale to asi preto, že som upratovala cely den. skoda že nebudes rodit v Nz alebo blízko, mozno by sme sa aj stretli 🙂

mimi21
3. jún 2009

baby ja viem, ze to znie ako fraza, ale na porod naozaj rychlo zabudnete - vlastna skusenost 🙂
ani ten moj nebol najidealnejsi, ale naozaj som nan rychlo zabudla
a ak mate moznost epiduralky, tak ja mozem len vrelo odporucit - mne ju pichli vo velmi vhodnu chvilu a urychlila mi porod
bez nej neviem ako by som to zvladla, lebo som sa neotvarala, a ked mi dali infuzku tak som dostala brutalne kontrakcie 😒
a po epiduralke som si s manzelom mohla aj vtipy rozpravat, a mala bola von za chvilocku - a naozaj ziadnu bolest som necitila, ani pri siti

sandy80
3. jún 2009

lenže mimi, v nových zámkoch ju nepichajú, takže mi ostávajú bolesti ☹ hádam to nejako prežijem. vždy sa ukludnujem s tým, že poznám veľa žien, čo nemôžu mať dieťa, jednej mojej známej akurát včera musela prerušiť tehotenstvo, mala ho mimomaternicové, tak ja sa môžem tešiť, že tieto bolesti vôbec môžem prežiť a mať bábätko. len aby sa nám nič nestalo, nejako to musím vydržať. 🙂

mimi21
3. jún 2009

no aj u nás bol problem aby mi ju pichli, lebo ju pichaju len v pracovnej dobe a dr co to picha mala stale operacie, ja som sa neotvarala, takze museli cakat kym sa otvorim
ale da sa to urcite zvladnut aj bez epi, ved zeny niekedy rodili v jaskyniach - a prezili to 😀
tymto som sa utesovala ja pred porodom
a aj ja mam niekolko znamych co by strasne chceli mat mimco, ale je tam vzdy nejaky zdravotny problem preco to nejde
takze sme stastne zeny, ze nam sa to podarilo a mame krasne deticky - teda ty coskoro 🙂