Už chcem rodiť. Máte niektorá podobné pocity?

mercy
3. mar 2009

Mám toho už plné zuby,každý deň vraciam a chcem už aby to bolo za mnou...Máte niektorá podobné pocity?

rybecka
25. mar 2009

Ahojte,
zacina tu byt zaujimave ktora spusti prvu lavinu porodov 😀 kazda je tesne pred terminom alebo v termine joj tesim sa ked sa to tu rozbehne nebude tu nik a potom naraz vsetky 😀

mona1111
25. mar 2009

lucijja drzim ti zajtra palce aby ti lekar povedal prijemnu spravu 🙂 🙂 🙂

betty111
25. mar 2009

aj ja vam vsetkym drzim palceky a aby ste boli stastne aj z malimy ratolestamy

mona1111
25. mar 2009

betty111 si zlata, ja uz sa toho naozaj neviem dockat.Mne sa to tehu teraz tak vlecie je to strasne dlho tych devat mesiacov.

lenullkak.
26. mar 2009

Čavenky...ešte nerodííííte???? 😀

mona1111
26. mar 2009

ahoj lenullkak - zatial este nerodim ale neviem ako ostatne lebo dnes je tu nejako ticho 🙂

lenullkak.
26. mar 2009

...Ahoj ´Moni...veď práve to ma zaráža, to tíííííško... 😖 😲 🙂 😵

lucijja
26. mar 2009

ja som tu tiez...bola som dnes u doktora ale nic nove...zase mi povedal ze to moze prist kazdu chvilu. A povedal ze: pomozeme tomu trosku? a nieco mi tam postlacal, dost to bolelo...tak som zvedava... 😀

lenullkak.
26. mar 2009

Ahoj Luci. To ťa postláčal vo vnútri odspodu???? 😖

betty111
26. mar 2009

mona1111
heh aj podla mna je to dlha doba ale treba vydrzat hehe dnes ma mali Sebastian tak kopol do rebra ze som myslela ze sa uz ani nepostavym

lucijja
26. mar 2009

lenullkak. ano zospodu vovnutri...nic prijemne..ale nemam pocit ze by sa malo nieco diat. On to robi asi preto, lebo podla ultrazvuku je uz mala Ema dost velka...povedal, ze by bol nerad aby som prenasala...nech zbytocne netrpim potom pri porode...

lucijja
26. mar 2009

betty111 este par tyzdnov a kopance prestanu. 🙂 maly uz nebude mat miesta. Ale to ako sa bude hmyrit uz bude v 39tt az neznesitelne niekedy... 🙂 hlavne to vyzera komicky. Aj dnes, sedim u doktora a mala Ema sa zacala krutit ako hadik a brucho si zilo svojim vlastnym zivotom... 😅

betty111
26. mar 2009

lucijja
to je presne kolko tyzdnou lebo ja som uz v 29tt pomali a mam pocit ze stale viac a viac ma kope 🙂 je to pravda ze ked dietatko vela kope ze bude hyperaktyvne?? 😨

egyptanka
26. mar 2009

ahojte, bola som dnes v poradni, porod v nedohladne a termin mi posunuli na 5.4. ... no hroza, uz to chcem mat za sebou.

chymenitta33
26. mar 2009

Ahojte🙂

egyptanka--ja viem ja som sa tiež nemohla dočkať ale Natalka vie kolko tam bude je jej tam dobre, neboj to už ujde🙂a možno to nebude až tak neskoro---

betty--Dejvi moc nekopal teda niekedy ale moc vela nie a zato je aktívny až moccc takže to nemusí byť pravda🙂

egyptanka
26. mar 2009

chymenitta, diky za podporu. 🙂

chymenitta33
26. mar 2009

EGY--nemáš začo 😉

lucijja
26. mar 2009

egy..no teda...tak nakoniec to vyzera, ze pojdeme spolu... 🙂 mne podla ultrazvuku vychadza na 6.4. Ja by som tak chcela aby to bolo 5.4 - to mame s manzelom prve vyrocie svadby... 😵

betty, u mna vyslovene kopance prestali niekde okolo 34-35tt...potom uz iba prekrucanie sa, mrvenie, vytrcanie roznych casti tela... 😀 o tej hyperaktivite neviem, ale kamoska ma zase dievcatko a citila malo pohyby pocas tehotenstva, aj doktor vravel ze mala je leniva no a teraz ma uplne kludne dieta...tak neviem... 😕

mona1111
26. mar 2009

ahojte

tak mna teraz prepadli take bolesti v podbrusku. bolest trva asi tak minutu a opakuje sa po 8 minutach.Je to taka menstruacna bolest.
Myslite si ze sa to uz zacalo? Zatial som si to odsledovala od 18.40 hod. a sledujem dalej. Uvidim ci sa interval bude skracovat a ak nie tak pre istotu zavolam svojej lekarke.

mona1111
26. mar 2009

egy to je mi naozaj luto, ze to nevyslo ako si chcela. ☹

vzdialena
26. mar 2009

Milé mamičky,

ponúkam na predaj elektrickú odsávačku materského mlieka AVENT ISIS IQ UNO za 100 €. Je skoro ako nová, používaná iba mesiac, je v perfektnom stave. Predávam ju, lebo už nemám mliečko ☹
Je to výkonná prenosná odsávačka. Ako zdroj energie je možné použiť batérie alebo priame pripojenie na elektrickú sieť.
Obsah:
- mäkká masážna silikónová vložka
- páka na ľahké stláčanie
- 2 podstavce/kryty
- 1 cestovný kryt
- puzdro na batérie
- elektrický kábel
- diely pre možnosť použitia ako ručnej odsávačky
- jeden zásobník na mlieko (1x125 ml)

lucijja
26. mar 2009

moniii...to je uz urcite ono..... 😵 drz sa...ticho zavidiiiiiiiiiiim... 😀
a davaj vediet co sa deje dalej...
🙂

terezka044
26. mar 2009

monika ty uz ideeees budeme na teba mysliet!! 🙂 🙂 🙂

rybecka
27. mar 2009

ahojte,
co monii uz sla ktovie ako to dopadlo ci uz ma porod za sebou.
aj ja chcem ist 😅

lucijja
27. mar 2009

myslim ze monii uz sla a asi ja peta ked sa neozyva... 🙂 len my tu strasime... 😀

rybecka
27. mar 2009

co to zienky nejak ticho
😉

egyptanka
27. mar 2009

dobry vecer, stale stav 2v1 ☹

wild.horses
27. mar 2009

aj my sme este komplet 🙂
ma niekto z vas babatko otocene tvarickou nahor? lebo ten nas sa este nevie rozhodnut ci otocit hlavkou nadol alebo nie. momentlane je skor nahor alebo na stranu.

deniskajakubko
27. mar 2009

Ahojte holky, tak ja som v 29 tt a už mám tiež taký pocit, žeby som už najradšej šla rodiť. Cítim sa ako veľryba. Mám dosť veľké bruško. Pri prvom synovi som mala v tomto týždni menšie. Inač som zatiaľ menej pribrala, ale to brucho ma vytáča. V noci nemôžem dobre spať, o obúvaní ani nehovorím. Už nech je teplejšie. Lebo sa už ani do vetrovky nezapnem. 😠

lenullkak.
30. mar 2009

Ahojte, kde ste všetkyyyy???? 😀