Už chcem rodiť. Máte niektorá podobné pocity?

mercy
3. mar 2009

Mám toho už plné zuby,každý deň vraciam a chcem už aby to bolo za mnou...Máte niektorá podobné pocity?

aduuska
30. mar 2009

dannynka, tak to ta obdivujem, musi to byt tazke, mat jedno dietatko a druhe cakat

Meno bude po tatovi DODKO.

pistek24
30. mar 2009

rybecka ty uz prosim chod rodit stale ked vidim 41tt tak mi je zle 😀

dannynka
30. mar 2009

rybecka-ani u mna teply kupel nezabera,pri prvej dcerke som sa normalne kupavala od zaciatku tehu az do konca a nic....este som prenasala a amlu mi museli vyvolavat,a aj teraz sa normalne kupavam a tiez nic..aj ked mam teda este nejaky tyzden cas 😅

aduuska-no niesom sama,aj rybecka je na om podobne 😉 nejako zvladneme akurat ze tieto posledne tyzdne cakania su najhorsie....to cakania a celkovo ta unava,... 😅

aduuska
30. mar 2009

rybecka, tak to asi nie. Lebo stale sa ukludnujem tym, za uz max 3 tyzdne a mam drobca doma, ale ved maly si nakoniec sam urci

aduuska
30. mar 2009

veru tak, musime to dajako este vydrzat. Mna niekedy taka unava pochyti ze az, ale to aj z tohoto hlupeho pocasia, no od zajtra ma byt pekne a teplo, tak vymyslim aj daku prechadzku

dannynka
30. mar 2009

aduuska-ja som si dnes za pekneho pcoasia stihla kocik po dcerke pre mimi nachystat,teda vyumyvat a dofukat kolesa a aj srobiky podotahovat,uz moze aj mimi k nam prist 😀

pistek24
30. mar 2009

dobre baby idem odychovat tak zajtra pa 😀

aduuska
30. mar 2009

pistek, tak - tak treba oddychovat aby bolo vsetko fajn. pa

aduuska
30. mar 2009

dannynka, ano, treba vsetko prichystat, aby potom nebol zbytocny stres. My s manzelom sme asi pred mesiacom pokupili vsetko pre mimi, boze tak som sa tesila do obchodov. Inak nakupovanie veci pre seba neznasam. Takze sme kupili postielku, kocik, vajicko .... Tak sme sa tomu tesili, ze sme hned ten den postielku poskladali.

dannynka
30. mar 2009

pistek len oddychuj,aj ja sa prave chystam do vane.... 😉

aduuska-veru treba vsetko nacas aby potom neboli zbytocne stresy,ja mam vela veci po prvej dcerke takze som toho vela nepotrebovala,akurat budeme musiet nejake nove vecicky pokupovat ak by sa nam narodil chlapcek...mala by som to veru lahsie keby som vedela co cakame,ale zial mimi sa odmietlo nam ukazat.....bud bolo chrbtom,alebo nebolo dobre otocene....takze sa to dozvieme asi az v porodnici 😅

no nic idem ja teda labuzit do vane 🙂 😉

aduuska
30. mar 2009

ok danny, tak prajem prijemne relaxovanie. Sranda, ze niektore babätka nechcu ani za svet ukazat vybavicku. Nas maly sa ukazal v plnej krase uz v 20tt, pre istotu som si dala este v 30tt potvrdit ci bude ozaj chalan, takze tak. Zatial pa

pistek24
31. mar 2009

ahojko tak ako sa mame dnes 😀

aduuska
31. mar 2009

ahojky, dnes je uz krajsie pocasie, tak hned to ide lepsie. Ja som bola troska v obchode tu u nas nedaleko tak som sa aspon nadychala cerstveho vzduchu a rozmyslam ze idem pomalicky oprat vecicky co sme kupili pre drobca.

rybecka
31. mar 2009

ahojte,
ja som este stale 2v1 😠 😀

aduuska
31. mar 2009

rybecka, co to znamena?

aduuska
31. mar 2009

Idem si trosku lahnut, zastavim sa neskor. Zatial pa

rybecka
31. mar 2009

co ako znamena?
ze chcem ist rodit a ja stale nic 😀

pistek24
31. mar 2009

rybecka urcite to uz pride kazdu chvilku 😀 chcem sa opytat ma niektora z vas problemy s hemeroidmi ak ano co nato

pistek24
31. mar 2009

adus a ty si oprala veci pre drobca ja som to uz urobila davno a skladala som ich kazdy den kym som si v tom urobila poriadok ale je to chutne take malicke vecicky 🙂

aduuska
31. mar 2009

rybecka, tiez drzim palce aby to uz bolo kazdu chvilu. Vravis ze horuci kupel ti nezabera? Hmm, tak ked sa budes sprchovat, daj si na brusko najhorucejsiu vodu aku znesies za pomoci kruzivych pohybov sprchy.

pistek, no asi to urobim az zajtra. Ale to len tak na 30-tke ze? Dufam, ze to nedofarbim. Tieto male vecicky su uplne nadherne, skoda, ze z toho dietatko rychlo vyrasta...

petra1985
31. mar 2009

ahojte tak mame to za sebou hlasim sa🙂 prislo to na mna v utorok na stredu v noci okolo jedenastej som dostala bolesti cakala som este asi hodku a pol ci to nie je len plany poplach ale stupnovalo sa to tak som isla.. prisla som spravili ctg zmerali panvu zahlasili, ze mam krasnu panvu nie je dovod na cisarsky🙂 zahlasili, ze rodime ostala som soknuta, ze odrazu normalne rodim, ze to nemoze byt pravda.. prepichli mi vodu okolo jednej ma dali na stol a o 1:20 uz bola mala na svete.. rychla strela.. prajem vam vsetkym taky porod ako som mala ja.. bolesti boli ale celkovo to prebiehalo super a rychlo.. mala je zdravucka dnes sme prisli domov zdrzali sme sa v nemocke dlhsie lebo mala zltacku ale uz je vsetko ok.. ked sa narodila mala 3 kg a 49cm je nadherna🙂 a sme zdravi a stastni..

a ako vy baby? je tu toho vela popisaneho nechce sa mi to moc citat ani nemam cas teraz tak dajte vediet ktora sa ako mate🙂 a ktora co mate🙂 a ci mate uz🙂

aduuska
31. mar 2009

petra, gratulujem. Ani nevies ako ti v dobrom zavidim. Ja sa na tie bolesti normalne "tesim" a dufam, ze tiez nebudu trvat dlho.
Malickej aj tebe zelam vela vela zdravicka a radosti zo vzajomnej blizkosti. Drzte sa.

anaba
31. mar 2009

Ahojte dievcence.
Tiez by som uz mala podla vypoctov dnes ci zajtra rodit. Neustale falosne kontrakcie, opuchnute nohy a podobne tomu tiez nasvedcuju, ale dietatku sa napriek tomu v brusku asi paci.
Do teraz som kazdy den dufala, ze to uz nastane a ja uz porodim, avsak teraz od nedele mam malu dcerku v nemocnici so zapalom obliciek a mocovych ciest a kedze je to infekcne prostredie a ja som na rozpad, tak som tam s nou nemohla zostat ja, ale je tam manzel. Znamena to, ze ak zacnem teraz rodit, tak ziadnu podporu pri porode mat nebudem a cela situacia je nejako komplikovana. Preto teraz zase dufam, ze budem este aspon tyzden prenasat, a potom je uz sanca, ze dcerke by sa mohol stav polepsit a mohli by ist domov.
Som teda zvedava ako to vsetko dopadne.
Vsetkym vysoko tehotnym zelam v tomto zavere pevne nervy a krasny zazitok z porodu a samozrejme este krajsie rodicovstvo.
Anaba

pistek24
31. mar 2009

petre samozrejme blahozelam a prajem vela vela zdravicka 😀 tiez troska zavidim v dobrom ale velmi sa tesim s tebou

pistek24
31. mar 2009

anaba no pravdu ti poviem ze ti ani trosku nezavidim tvoju situaciu dufam ze ti to bude tak ako si prajes 🙂

marcela22
31. mar 2009

Ahojte kočky, ja teda mám do pôrodu ešte dosť ďaleko, ale pamätám sa, ako som už chcela rodiť a malá stále nechcela ísť von 😀 Ale veď sa všetky dočkáte a ja tiež 😉 🙂
Všetkým Vám veľmi držím palce aby ste mali krásne a pohodové pôrody a zdravé detičky!!!!!

pistek24
31. mar 2009

dnes som prisla neskoro asi uz odychujete tak neva zajtra paaaaaaaaaa 🙂

petra1985
1. apr 2009

dakujem dievcata🙂

aduuska prezijes🙂 hlavne sa tes na babo🙂

lenullka, mercy, mona, rybecka kde ste?🙂 uz asi tiez v nemocke.. ah ozvite sa ako sa mate

wild.horses
1. apr 2009

my to uz mame tiez za sebou 🙂 porod do vody sice nevysiel, ale to vobec neva 😉 absolutne perfektna starostlivost pred, pocas a po porode, nikde inde ako v uk by som uz asi nechcela rodit 🙂
maly je nadherny a v pohode. kojime, snazime sa poctivo. je to uzasne, zelam vsetkym vela stastia a nadhernych pocitov
🙂

aduuska
1. apr 2009

dobre ranko baby,

anaba, je mi luto tej komplikovanej situacie v ktorej sa nachadzas, toto si vyzaduje ozaj pevne nervy. Zelam dcerke skore uzdravenie a navrat domov. A aby vsetko dopadlo tak ako si to zelas. Drzte sa!!!

A k novemu babätku opät gratulujem. O porode do vody som uz pocula väcsinou same chvaly, skoda, ze tam kde idem rodit ja ho nepraktizuju. Zelam obom vela zdravicka.