Už chcem rodiť. Máte niektorá podobné pocity?

mercy
3. mar 2009

Mám toho už plné zuby,každý deň vraciam a chcem už aby to bolo za mnou...Máte niektorá podobné pocity?

mischelin
17. júl 2009

Perla, 8-10 cm 🙂

perla200
17. júl 2009

bože to takýmto štýlom budem rodiť tak v auguste:(

mischelin
17. júl 2009

neboj sa, dako to hadam porodime aj skor 🙂 mne kazala sestricka sprchovat si brusko a krize horucou vodou, tak mozes vyskusat...ale mne to nepomaha 😀

seeweed
17. júl 2009

Tak ja nie som otvorena vobec...krcok je vraj uplne makky a nejake pravidelnejsie tvrdnutie bruska by to malo spustit kedykolvek, ale nic takeho sa u mna nedeje zatial. Aj ked je makky, drzi ako blazon 😀 Tak si stale opakujem, ze vsak do terminu este par dni mame, tak dam babulke este cas. Aj doktor ma dnes krotil, ze treba vydrzat, ze babo sa na svet vypyta, ked bude chciet. Ach jaj!

jamily
17. júl 2009

Ja sa teda snazim, aj stale nieco robim, namaham, dnes som bola na cucoriedky, aj sexujeme casto 😀 a zatial stale nic. tak ja uz neviem. Este par dni pockam a asi vyskusam potom ten ricicnovy koktail ako poslednu moznost. Otvorena som iba na 1cm, ale krcok nie a nie zmakknut. no som zvedava v utorok, ideme na kontrolu 🙂 Hadam sa nieco pohlo, lebo brusko mi tvrdne dost a casto 😕

seeweed
17. júl 2009

Dobre spravy! Ma sa ochladit, tak by sme najblizsie dni mohli prezit trosku pohodovejsie 😎

perla200
17. júl 2009

ano počula som seeweed...zajttra aj búrky, ale tie podporujú pôrody že vraj...

jamily
17. júl 2009

Pardon, teda ricinovy nie ricicnovy 😀 No mozno nam to nejaka ta burka aj urychli 😉

perla200
17. júl 2009

možno aj nejaký ricicnový by nam pomohol jamily🙂

seeweed
18. júl 2009

No vonku to vyzera vselijako...tak uvidime, ci na nas burky zaposobia 🙂 Mna tak cudesne kazdy vecer pobolievaju brucho a krize, ale rano je to vsetko akoby zazrakom prec a som fit. Ale tak snad je to aspon nejaka predpriprava...Nebolievaju vas bedra? Mne niekedy taka bolest vystreli do bedier, ze ani stat nemozem. Predpokladam, ze to je tym, ze sa babulka tlaci stale nizsie...hm?

perla200
18. júl 2009

seeweed - podobne som na tom, ale napr. včera ma nebolelo vôbec nič pre istotu a dnes tiež nič🙂

blazka24
18. júl 2009

ahojte dievčatá tak ako pred pôrodom?
vôbec nie som otvorená ale maličký je dole a na budúci už asi zostávame v nemocke, v tejto čertovej peci sa už ani ležať nedá a tá bolesť zadku je príjemnejšia ako prstom do oka 😀

labradorik
18. júl 2009

ahojte,ztak ja som otvorena od 36tt,krcok mi zmakol az teraz 40tt aj sa mi trochu skratil.ja mam termin zajtra 19.7,ale doki povedal ze to nemusi byt ,tak mi dal este poradnu 23:7.ja pevne dufam ze tie burky zaberu aj ked sa porodu bojim ako cert kriza,ale uz nevladzem v tych horucavach je to hrozne...ved to poznate.ja sa aj kupem kazdy den v dost teplej vode,aj sexujeme a nic..akutar v cera vecer som mala tvrdnutie najprv kazdych 15 min,potom 10 ,a nakoniec 5 min intrevaloch ale lahlasom si a a akoby utalo nic....uz tomu neeruzumiem.ale jedno viem isto ceeeeem rooooooditttttttt. a seseterka je sestricka v martine na porodnom a aj ona vravela ze cez burky maju vacsiu porodnost....no kiez by 😀

blazka24
18. júl 2009

labradorik to vážne? mne ešte brucho netvrdne, jediné čo zažívam sú kopance od krpatého jak lopatou po krížoch a večer sme si poplakali, tlačí sa dole a mne ide rozhodiť kĺby.......inak nič, ani tvrdnutie ani otvorená..

perla200
18. júl 2009

ano labradorik - že vraj búrky urýchlujú pôrody, ale ja neverím že by som mala to stastie a porodila....

no aj tvrdnutie si mam sledovať?

jamily
18. júl 2009

Ahojte holky, no u nas su burky na dennom poriadku a stale nic. Ja mam vecer a cez noc stale take pocity ze uz uz, a rano zase nic ☹ Tak len cakame a cakame, kedy nas to prekvapi.

perla200
18. júl 2009

jamily ako myslíš že mas poslíčkov?

dandulik
18. júl 2009

ahojte..........takmi to už máme za sebou..........porodila som 13.7.09 o 13.40 krásne zdrae dievčatko...35oog, 5Ocm............... 🙂 😉 🙂 ..porod mi vyvolali..........a rodila som prirodzenou cestou....všetko to trvalo 4 hodinky.....
..........tá tepla voda už je v Topoľč.nemocnici.....

seeweed
18. júl 2009

Dandulik, gratulujem a prajem vela stastnych chvil s malickou!!!

Kocky, este musime vydrzat. Mne ide panvu roztrhnut, ale co uz...len si stale opakujem, ze tak to ma byt. Asi si poskacem trochu na fit lopte a uvidime, co to spravi 🙂 Ale je super opat citit vonku sviezi vzduch, nie?

jamily
18. júl 2009

Perla, tak sa mi to zda, lebo mi uplne stiahne a stvrdne brucho a mam bolesti ako pri menzese. Ale zatial stale nic.
Ale brusko mi vobec nekleslo, neviem, ci to musi, ale myslim, ze nie. A Ty ako si na tom?
Dandulik, gratulujemeeeeeeeeee a tesime sa s Tebou, nech sa vam dari a ste zdravi!!!!!!!! 🙂

perla200
18. júl 2009

ani mne bruško nekleslo jamily.... a tvrdne mi tak trikrát denne.... to je celé....a bolí ma chrbát strašne....

beruska113
18. júl 2009

Caves baby,
tak ja uz som z toho na nervy. Stale cakam a nic. KAzdy do mna huci, nech ideme vybavit niekoho na vyvolavacku, ktoru ja nechcem, ale uz chcem porodit, ale bojim sa. No na nervy. Ale ako vidim, nie som sama. A maly kope ako bexerista, keby sa aspon tlacil opacnym smerom 😖

perla200
19. júl 2009

mischelin už porodila🙂)))

beruska113
19. júl 2009

Jeeej, a to mala termin az 1.8. Ja je zavidim. Takto sa predbehnut 😅 😖

perla200
19. júl 2009

že beruska....

kiert
19. júl 2009

Ahojte,
Mischelin blahozelame, Perla a nevies podrobnosti, ako to prebiahalo...? V kazdom pripade, ze uz od 30. tyzdna bola otvorena, tak to chvalabohu celkom pekne potiahla 🙂 .
Ach vcera som bola v tej najvacsej burke okolo 10 vecer v aute, som myslela, ze z toho strachu budem rodit, chuda moj drobec so mnou prezival moj strach a mrvil sa ako divy, ale zvladli sme to 🙂

perla200
19. júl 2009

neviem ako to prebiehalo....ale čítala som to tuším v augustovkách....

beruska113
19. júl 2009

Kiert,
tak to muselo mat babo vazney stres., Ja uz nesoferujem asi mesiac, uz som mala toho dost, uz som tam skoro lezala.

tucniacik
19. júl 2009

babule ja vam tak zavidim ze uz mate pred porodom, ja mam este skoro 8t predsbou a uz mam toho plne zuby, to strasne velke brucho mi teda dava zabrat... perla, ako to ze mas take male brusko??? aj ja by som chcela...
este sa vas chcem opytat na trvdnutie brucha, ako casto vam tvrdne a od ktoreho tt asi? lebo mne aj 30x denne, ale podla ctg je vsetko ok, ani naznak kontrakcie a krcok uplne uzavrety..tak neviem, to tvrdnutie teda dost boli...

perla200
19. júl 2009

malé???? vsak som ako slon....obrovské brucho mam....musím ho sfotiť a hodiť do albumu.....