Už chcem rodiť. Máte niektorá podobné pocity?

mercy
3. mar 2009

Mám toho už plné zuby,každý deň vraciam a chcem už aby to bolo za mnou...Máte niektorá podobné pocity?

perla200
11. júl 2009

beruška...nepozeraj také veci.... toj e ešte horšie.... najlepšie je nič nevidieť a nepočuvať tie hrozné historky

evinka1232
11. júl 2009

zase som sa parádne nasmiala... 😀 😀 😀 beruska, ja som si pôrod pozrela, ked som ešte nebola tehotná a ja som bola fakt zhrozená...teraz sa ani len nepokúsim, lebo by som sa asi od strachu poserkala..

lubkaaa
11. júl 2009

ahojte baby, som v 22.tt a citim sa ako v 35.tt ... neviem ako to vydržať do 40.tt.. 😠 🙂 🙂 😝 Vam je už fajn, už to máte pred sebou.. a pridávam sa k názoru- čím skôr porodíš, tým lepšie.. (samozrejme mzslím najskôr v 38.tt)..
prvé som prenášala a nemala som take´brušisko ako teraz.. neveim si predstaviť, že teraz budem preášať.. 😖 veď ma roztrhne..

emily3
11. júl 2009

ahojte tehulky, ja mam sice este par tyzdnov do porodu, ale obcas sem nakukavam....budem to absolvovat stvrty krat a mam zmiesane pocity, na jednej strane sa tesim, potom ma zas prepadne panika...prvorodicky maju vyhodu, ze nevedia do coho idu 😉 ....
ja uz to porovnavam z predoslimi porodnmi a ocakavam ze budee taky isty a neviem kedy to pride a toho sa bojim. kedze mam rychle porody ci stihnem do porodnice, alebo porodime doma 😅

beruska zeny maju pradu nepozeraj take veci, niekedy je plepsie ked to nevidis a toto je ten pripad. tvoj bude iny..kazdy porod je iny a kazda zena to inac preziva...
tak sa drzte a vydrzte , uz len par ( dni, hodin) a je to tady 😉 , hlavne sa dobre psychicky pripravte....

beruska113
12. júl 2009

Emily3,

ja by som tvoj porod brala. Radsej po ceste, len nech je to rychle 😀
Moj muz inak pri tych videach skonstatoval, ze mu sice zostalo pri tom teplo, ale nie je to take strasne ako ked minule neviem akemu novinarovi za ziva unoscovia odrezali ruky aj nohy. Ze to muselo byt horsie. Tak to mal pravdu.

dandulik
12. júl 2009

evi...........ty mávaš bolesti už teraz včase termínu,ale ja som ich začala mať až po 3dnoch po termíne..........tak asi preto ťa chcu dať prv do nemocnice......ja idem teda zajtra v podelok....a uvidím čo so mnou budú robiť...
.........potom vám napíšem ako som dopadla,ked sa vrátim z nemocnice... 🙂

........asi niktorá z vás nebude rodiť v Topoľčanoch???momentálne tam majú odstavenú teplú vodu.........tak som zvedava ako to tam bude vyzerať.... mám sa na čo tešiť..... 🤐 ...neviem si to predstaviť...... 🤐 ......... sa sprchovať v studenej............ 😖 😖 ....

.......myslite na mňa...majte saaaaa........... 🙂

beruska113
12. júl 2009

Dandulik
drz sa. JA som chcela ist do Topolcian, Nitru mali v juli aj prerabat, ale nakoniec ako vidim Topolcany sa pokaslali a prerabku v Nitre presunuli. Tak zostavam tu. Tak pevne nervy.

Evi,
kde si? Nerodis uz?

natty07
13. júl 2009

ahojte, chcem sa vas opytat ci nemate pocit, ze mate skoro stale tvrde brucho, je to mozne?

siu3333
13. júl 2009

ahoj natty ja mam taky pocit,ze je stale tvrde brucho a ked si lahnem tak to prejde,,,ale to je uz asi normalne asi sa uz pripravujeme na porod 😅 😅 😅 😅

babullka1
13. júl 2009

Baby tam my este stale nic... 😠 aj mne sa zda ze mam tvrde brucho..ale neboli to...len je proste take stvrdle....

evinka1232
13. júl 2009

ahojte baby...ja som stále celá, zajtra idem do nemocnice, som nešťastná, lebo kto vie dokedy ma tam budú dusiť a v tom teple a tie nemocničné steny..no som na nervy...

siu3333
13. júl 2009

evinka zajtra ides na prijem?tak ti drzim palce aby vsetko bolo ok,budete to mat aspon za sebou...ty s malickou 😵 😵 😵

natty07
13. júl 2009

inak vcera som skusila ten ricinovy koktail, v noci som mala riadne prehanky, cez den som mala pocit, ze sa uz nieco deje, ale ked som si poobede pospala, tak bolo po bolestiach, no uvidim....

luba142
14. júl 2009

ahojte dievcata nebojte sa porodu nieje to nic strasne a tie co uz ste na konci drzim palce aby ste co najskor mali po tom viem ako sa citite ktore prenasate skuste posexovat pomoze vam to mozno ja som skusila a sla som o 4dni skorej

monuska143
14. júl 2009

Lubi, my sme si zasexovali , v ramci moznosti, a nic... Som si myslela ze to pomoze a veruze nie. Ale musim a priznat ze som mala aj chut 🙂 .
Zajtra idem na prijem a veruze sa bojim ci to budem mat coskoro za sebou alebo to bude trvat viac dni... ☹
Dufam ze sa drobcek vypyta na svet po vyvolavacke urcite lebo poznam pripady aj z rodiny ze im vyvolavacka nepomohla.

babullka1
14. júl 2009

Ahoj Perla 🙂 my sme este stale 2v1 😠 zajtra som zvedava co mi povie na poradni 😉

perla200
14. júl 2009

ahoj babulka....aj my:(((( ozaj ty si bola v nemocke otvorená? lebo ja som na dva prsty....ale že to môže byť aj dnes aj o dva týždne🙂

seeweed
14. júl 2009

Baby, ja mam poradnu v piatok a uz niekolko dni take cudne pochody v bruchu, tak som zvedava, ci to nieco znamena, alebo si to len nahovaram 🙂 Ale posledne dva dni chodim na zachod tak 5x kazdy den, co nebyva zvykom 😉 A je mi take strasne teplo, ze uz aby to tu bolo!!!

meusicka
14. júl 2009

perla.... mne tvrdili to iste a dalsi den som porodila 😝

babullka1
14. júl 2009

Perla,ja som len na spicku prsta 😠 a aj mne povedal minulu stredu ze to moze byt aj v ten den ale ze aj o tyzden.... 😖 ..dnes mi dost tvrdne brucho a bolia ma krize..tak dufam ze sa to uz pohne 😉

perla200
14. júl 2009

ktovie babulka ako to je....kamoška bola otvorená od 7 mesiaca na päť prstov.... a druhá sa za 20minút otvorila na 8cm....takže je to indi vindi....ale my dve porodíme spolu uvidís🙂)))

mucilienka
14. júl 2009

ahojte kocky,

pozeram, ci je tu niekto este nedockavejsi ako ja 😅 ja uz by som tiez najradsej drzala to moje mimusko pekne a zdrave v naruci.... 😉

perla200
15. júl 2009

baby viete spávať v tomto teple? ja teda nie.... som hotová.... aj teraz kuvikám a nespím....

andrejka10
15. júl 2009

Ahoj, perla. 🙂 Vidím, že nie som sama, čo tu dnes v noci straším. ☹ Vôbec sa mi nedarí zaspať. To teplo ma zrejme umorduje.

gerci90
15. júl 2009

awoje mamičky a samozrejme buduce mamičky,,sice som skoro v 15tt už chcem mat moje baby v naruci sice este neviem ani pohlavie neviem po com viacej tužim ci po chlapcekovi alebo babulke,...nebolo to najednoduhsie sa rozhodnut pre baby kedže vsetci boli proti žiadna opora a pod.ale tak bojovala som zanho i za mna....boože este olko týžd.predomnou..ach ja už chcem mat baby pri sebe a pýsit sa nim akeho anjelika mi bocianko priniesol..... 😎

perla200
15. júl 2009

gerci s kým si musela bojovať?

gerci90
15. júl 2009

s kým...s celým svetom,,pretože nasi ma nutili ist na potrad,,,a mala som si vybrat medzi nimi a mojim drobcom a priatelom....buduci svokrovci tiež nič moc ..žiadne nacenie..jedina opora bol moj priatel...a stale je aj skolu si musim dat odklad bo som si nestihla maurovat a tak no,,rozhodnutie na mne živo nič moc žijeme u svokrovcov korý ma nemusia a tak no...som rada ak od statu dostanem aspon rodiný prispevok....tak vies ako výtrpela som si naozaj dost aloe aj napriek vsetkemu sa velmi tesim na babo a nikdý nebudem lutovat že som si ho nechala prave naopak....vždý budem nan hrda aj ked som stratila jedine co som mala rodinu .......a lasku buducich svokrovcov tiež asi ak lahko neziskam..

ako vidim ty si už v 39 už vies co to bude vsak??ake i mala tý tehotenstvo....

gerci90
15. júl 2009

fuu ako vidim PERLA cakas dievčatko meno SIMONKA?????jeeeej aj ja som simonka:DD

perla200
15. júl 2009

no gerci tak to ti nezávidíme asi niktorá.... no to je príšerné ked o život musís bojovať o život bábatka....ja si to neviem ani prestaviť...ale aspon že partner ma pochopenie...to je velmi dobré....

no mala som tehotenstvo pekné, nič mi nebolo, ani raz zle nič....ale tento koniec je velmi náročný.....velmi......

gerci90
15. júl 2009

juuj naročný???a prečo????hadam nemas nejake komplikacie???