Už chcem rodiť. Máte niektorá podobné pocity?

mercy
3. mar 2009

Mám toho už plné zuby,každý deň vraciam a chcem už aby to bolo za mnou...Máte niektorá podobné pocity?

petra1985
10. mar 2009

teda nie ja .. ale myamya.. pisem jak madar uz

lucijja
10. mar 2009

jaj taaak... 😀 tak to jej mozme zavidiet... 😉

egyptanka
10. mar 2009

peti, dobre si spravila ... treba pre tych nasich drobcov robit maximum.

mona1111
10. mar 2009

peti - predstav si, ze sme sa este nerozhodli ake meno dame nasmu chrobacikovi. Manzel hovori, ze si asi strihneme 😀 On je za Maroska a ja za Samuela. Je to tazke 🙂

petra1985
10. mar 2009

lucijja ti ti poviem, ze hej

egy nic nie je lepsie ako si sediet doma v klude aj ked je to trosku na nervy

mona 😀 pockaj ked sa narodi hned bude manzel za Samuela 😀

lucijja
10. mar 2009

jeeeej, ja som sa prave pregulala do 37tt 😀 Zase som o krocik blizsie 😀

petra1985
11. mar 2009

caute tetusky no tak som prisla od porodnika.. vraj som uz v termine babatko je uz velke vraj sa pomaly otvaram, ze to uz moze na mna kedykolvek prist a kedze ja mam problem taky, ze som bola operovana na oci tak mi porodnik odporucil radsej cisarsky..
no mam ist este za svojou ocnou cim skor dnes alebo zajtra lebo vlastne uz mozem rodit hocikedy aj teraz podla neho (aj napriek tomu, ze som bola na klinike kde ma operovali za lekarkou a povedela, ze mozem normalne rodit) a ked mi ona povie co uz pocitam, ze povie, ze mam ist na cisarsky kedze mi porodnik povedal, ze jej mam povedat, ze to odporuca a ze nechce riskovat a ze sa nestretol este s pacientkou co by rodila normalne ked bola na oci operovana tak idem v sobotu na cisarak.. vyvalil to na mna tak, ze som ani nevedela jak sa volam 😀 takze pravdepodobne v sobotu sa uz neozvem.. mam strasne divny pocit aj sa bojim aj sa tesim.. je to divne.. myslela som si, ze to bude necakane a teraz budem mysliet uz len na sobotu v piatok ani spat nebudem ah 😒 moze sa zena uz tak skoro otvarat? ah jaj normalne ma vylakal.. ale vlastne som uz v termine a porodit mozem kedykolvek tak.. jooj babulky povzdbudte ma lebo ma klepne som prisla normalne roztrasena 🙂

petra1985
11. mar 2009

nakoniec budeme mat s myou malinke naraz 😀

lenullkak.
11. mar 2009

JEEEEEEEEEEEEEJ...ahojky PETIIIII. WAU, si ma zaskočila a zároveň nesmierne potešila... 😅 Ono teraz ťa jedine môže povzbudiť to, že presne vieš kedy budeš držať Tatianku v náručíííí...jaj, veľmi sa teším, dúfam, že ťa trasenie (od šťastia) neprejde....možno mya už Emmku pri sebe aj má... 😅 😅 😅

petra1985
11. mar 2009

ahoj lenullka🙂 hej len sa bojim ci to nie je prilis skoro 🙂 no a sa bojim tej rekonvalescencie oooh jak to budem znasat a tak.. ako rychlo sa dam dokopy kedy mi pride mliecko ci sa budem moct o malu uz starat.. najviac ma stve, ze ju neuvidim hned 😠

lenullkak.
11. mar 2009

Neboj, určite to nie je skoro. Pokiaľ viem tak už od 36 tt je pôrod úplne v poho. Aspoň som to tak čítala...a to všetko čoho sa obávaš ťa prejde, keď budeš mať po tom...a k tomu, že ju hneď neuvidíš, predsa si budeš musieť oddýchnuť a o to to budeš mať krajší zážitok, keď budeš taká oddýchnutá a nie vyčerpaná a ubolená po zašívaní z cisaráku...hmmmm??? 😅

lucijja
11. mar 2009

ahoj peti, mno teda, u teba to ale nabralo rychle grady 😀 Ja idem na poradnu zajtra, tak som zvedava co sa dozviem ja. 😕 aby sme nesli spolu 🙂 Skoda akurat toho ze po tom cisarskom je ta rekonvalescencia dlhsia... 😖 Ale preco myslis ze malicku neuvidis hned? ved pri cisarskom si hore, iba od pasa nadol si kompletne umrtvena. Mne to doki rozpraval ze prave koli zenam sa vymyslela takato anestezia iba spodku, lebo sa stazovali ze nemali pocit ukoncenia tehu, ze oni chcu vidiet svoje babatko hned po narodeni, tak si myslim ze ju uvidis, nie? 😕

petra1985
11. mar 2009

no tak to dufam hlavne nech je vsetko ok.. ale mam teraz taky divny pocit ked viem, ze kedy to pride je to urcite ine ako ked to na teba pride nahle ani nevies co kde kedy jak🙂 a este nikdy ma neoperovali pod narkozou nic podobne som nezazila uz to vidim ako budem stresovat v piatok 😖

lenullkak.
11. mar 2009

Aj ja mám informácie, že pri cisaráku nie si v narkóze, tak ako ti napísala aj lucijja...iba spodok umrtvia a ty máš pred tvárou plachtu, či u vás v Prešove to tak nerobia???

petra1985
11. mar 2009

lucijja ahoj 🙂 no v tom strese som sa na toto ani neopytala ale teta mi hovorila, ze lepsie do celkovej ja uz ani neviem co je dobre.. niekto hovori tak niekto tak.. uvidime no co povie doki.. neviem ako to u nas chodi mam pocit, ze u nas to je vsetko na ruby 😖

lenullkak.
11. mar 2009

Peti, hlavne nestresuj a vytešuj sa...oki??? 😅 😅 😅

petra1985
11. mar 2009

mozno robia neviem a sak urcite no uvidime sa dozviem v sobotu 😀 brala by som skor tak no.. lenullka rozkaz🙂 nebudem sak to nema vyznam.. 😉

lenullkak.
11. mar 2009

veď práve...takže od dnes už len veeeeeeeľký a širokáááááánsy úsmev na tvári.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petra1985
11. mar 2009

😀 no hej sa mi ani nesnivalo, ze tak dopadneme 😀

lenullkak.
11. mar 2009

no to by som ani ja nepovedala...ale maličká sa musí veľmi tešiť von, keď sa tak hrnie 😀

petra1985
11. mar 2009

no tak to hej a vraj v brusku im je lepsie uhm 🙂) no nic babulky idem si kus lahnut neska ideme kukat byt a nechcem tam porodit uz normalne mam strach aj pohybovat sa 😀 ked uz sa otvaram no.. tak zatial ozvem sa neskor papapa

mona1111
11. mar 2009

ahojte

Peti mysli len pozitivne, ze vsetko bude ok. Ja som bola v poradni vcera a este to na porod nevyzera, som este uzatvorena. Neboj Peti, ze porodis po ceste alebo doma keby videl lekar, ze uz by si rodila , tak by ta urcite neposlal domov, ale nechali by si ta v nemocnici aby si bola pod lekarskym dohladom.

lenullkak.
11. mar 2009

Ahoj Moni. A to som vás dve s Peťkou tipovala, že budete rodiť narovnako 😀

mona1111
11. mar 2009

ahoj lenullkak

Aj ja som si to myslela. Ale priroda to zariadila inak 🙂 . Ja by som to uz tiez brala, ale musime pockat kym malickemu sa bude chciet. Ved este mame zhruba dva tyzdne cas.

lenullkak.
11. mar 2009

Neboj to rýchlo ubehne...a možno už nie dva týždne, čo ty vieš kedy sa mu zachce ísť von...otvoriť sa môžeš aj zo dňa na deň tak aby to bolo na pôrod... 😀 😅

mona1111
11. mar 2009

Ved to mas urcite pravdu, ale ja mam taky pocit, ze si pocka na ten termin. Uvidime 17.3. idem na poradnu, tak som zvedava co nam povie lekarka, to uz budem v 39 tt. A chcela by som este absolvovat ultrazvuk, tak dufam, ze ma objedna.

petra1985
11. mar 2009

ahoj moni no vidis ako sme dopadli🙂 viacmenej je to iste ten cisarsky.. nechces sa pridat?🙂) myamya uz ma urcite emmku ja idem v sobotu ty mozes niekedy v stredu 😀 lenullku nevolam lebo ona ma este skoro len nech zojka ostane este tak dlho ako ma..
moni ja som si tiez myslela, ze tanicka si pocka na termin 😀 a dnes akoby ma doktor oblial studenou vodou.. ta to tak

mona1111
11. mar 2009

Peti - Tvoja Tanicka je nedockava a uz chce vidiet svoju mamku aj ocka 🙂 O chlapcoch sa hovori, ze su lenivsi aj neskor rozpravaju ako dievcatka, takze my asi pockame.Drzim ti palceky a v kutiku duse ti aj tak zdravo zavidim, ze uz v sobotu to budes mat za sebou. Neboj vsetko dopadne ok.

petra1985
11. mar 2009

no ja som zas pocula, ze dievcatka sa zvyknu prenasat hihi.. jooooj je to individualne.. hlavne je blbe, ze viem, ze to je v sobotu uz teraz sme vsetci nervozni 😠

mona1111
11. mar 2009

to mas teda pravdu, ze je to individualne. Ako aj cele tehotenstvo kazdy to preziva inak. 😉
Preco je to blbe, ze vies kedy ta to caka? Mas este cele dva dni tak si ich este spolocne uzite.... 🙂
Uvidis sobota prejde ako nic a ty uz budes mat to za sebou. Ver mi, ze by som to s tebou hned menila 😀