Už chcem rodiť. Máte niektorá podobné pocity?

mercy
3. mar 2009

Mám toho už plné zuby,každý deň vraciam a chcem už aby to bolo za mnou...Máte niektorá podobné pocity?

egyptanka
9. mar 2009

mona, ja mam pocit ze jarna unava s koncom tehotenstva je desiva kombinacia.

rybecka
9. mar 2009

Baby ta ja sa fakt citim na rozpadnutie ale ked som cakala prve tiez mi nic nebolo. ale to druhe je nejake tazsie 😝
a idem rodit normalne zatial ked nenastanu komplikacie 😕 dnes vobec nemozem chodit a to mam termin az 30 marca 😝 dovtedy sa rozpadnem 😀

egyptanka
9. mar 2009

rybecka, s chodenim mam tiez trocha problem, mala tlaci na panvu a je mam pocit, ze sa pocikam.

petra1985
9. mar 2009

mona no ja nemam problem teraz zaspat kedykolvek ked lahnem 😀

baby teraz vsetko tazi.. ja nechapem ako niektore zeny mozu fungovat este ani na matersku sa im nechce.. jedna holka pisala, ze keby mohla tak pracuje do porodu.. mna neskutocne boli chrbat a stale bud jedna alebo druha strana.. niekedy je to az fakt neznesitelne.. a umyvat riad je teraz pre mna neskutocny problem.. ked som trosku dlhsie nahnuta nad umyvadlom a to brusko ma este taha dole a potom sa narovnam tak krize ma bolia hrozne.. a vlastne uz ani stat dlho nemozem lebo uz nevladzem..

zzuzana2
9. mar 2009

ahojte, ja sice nemam ziadne problemy, len mi niekedy seka v slabinach. ale posledne tyzdne su ostara 😝 , clovek uz len caka a caka. treba si to vsak uzit, ja sa snazim maximalne sa venovat dcerke, su to nase posledne chvile cisto v dvojici.

egyptanka
9. mar 2009

Peti, ja som mala bezproblemove tehotenstvo, ale tiez si neviem predstavit, ze by som sa mala este teraz stresovat a sediet 9 hodin v praci.

rybecka
10. mar 2009

ahojte ako sa mate?
idete niektora uz rodit 😅 😀 ze tu nikto nie je.Ako ste pripravene na porod ja uz by som sla od kricim si nejakych 10 hodin a budem mat pokoj 😀

petra1985
10. mar 2009

egyptanka podla mna zena by nemala pocas tehu vobec pracovat 😝

rybecka ahoj no ja som bola vcera na ctg a chodili tam mamicky s bruskami uz v zupanoch a som im normalne zavidela, ze uz sa im to blizi 😀 ale viem, ze ked sa to uz bude blizit mne tak budem stresovat a riadne...
a preco myslis, ze 10 hodin? ved uz jedno baby mas vraj druhy porod je lahsi🙂

lenullkak.
10. mar 2009

Ahojte...ako vidím rozrástli sme sa o nové maminky... 😀 vitajte...
😅

Moni, Peti ahojte...čo myslíte kedy sa nám ozve myamya...??? ja tipujem, že najbližšie keď už bude mať Emmku v náručí. 😅 😅

petra1985
10. mar 2009

lenullka ahoj no odrazu sme sa nejak vsetky naraz prebudili 😀

tak tipujem, ze uz az z domu ked bude mat malu tiez🙂

rybecka
10. mar 2009

Petra,tak radsej si nedavam nadej ze raz dva radsej sa pripravim na horsie a ked to bude kratsie tak budem len rada 😵

petra1985
10. mar 2009

ja aj napriek tomu co som si tu vsetko precitala ako to boli kontrakcie, samotny porod, zasivanie si hovorim, ze to nemoze byt az take zle 😀 jaaaj rybecka a ty si teraz ako prvorodicka 🙂) lebo prve dieta mas cisarskym uz som ti isla pisat, ze ty aspon vies do coho ides hehe

rybecka
10. mar 2009

nie ja som tiez prvorodicka 😀 ale jazva ma boli uz druhy den ani chodit nemozem akurat zvazujem ci volat doktorovi alebo nie 😒

petra1985
10. mar 2009

to mozno aj od pocasia sak je otrasne .. a nebojis sa ist normalne ked si bola prvykrat cisarskym?

lenullkak.
10. mar 2009

rybecka, ak sa smiem opýtať...Matej nie je tvoj biologický synček???

rybecka
10. mar 2009

nie nebojim preco by som sa mala ja si myslim ze predsa tam su lekari ktori dohliadnu na mna 😵
a radsej chcem normalne kedze jedno babo uz mam doma a treba sa mi aj o nho starat a po cisarskom som mesiac nemohla poriadne chodit a babetko som videla az po 12 hod len tak letmo a 2 dni na lozku no proste o nicom 😒 a tak radsej do predu si vytrpiet bolest a potom uz je dobre. 😉

lenullkak.
10. mar 2009

jaj...tak asu nechápem váš rozhovor...ups, sorry rybecka 😅

rybecka
10. mar 2009

lenullkak je moj biologicky syncek 😀 nic sa nedeje ale ja som ho mala cisarsky takze neviem co su kontrakcie a take veci okolo porodu. 🙂 takze rodit normalne idem prvykrat ako prvorodicka 😵

lenullkak.
10. mar 2009

...no už mi to došlo... 😀

petra1985
10. mar 2009

ja som najprv chcela cisarsky.. teraz uz nechcem neviem co ma odhovorilo ale asi nic.. samo to tak na mna prislo

hihi lenullka 😀

petra1985
10. mar 2009

rybecka ja sa preto pytam lebo vraj ked jedno odrodi zena cisarskym uz by mala aj dalsie.. ale je to asi individualne 😉

egyptanka
10. mar 2009

ahojte tehulky, tak ako sa mame? u mna nic nove, len som nejaka leniva, ani upratovat sa mi nechce a pri tom je toho taaaak vela.

rybecka
10. mar 2009

aj ja som si myslela ale nie je to tak ze ked nie su komlikacie tak druhe ide normalne 😵

mona1111
10. mar 2009

ahojte mamicky cakatelky 🙂 . Ja som bola dnes pri lekarke, opat mi robili ctg a maly nechce na ctg robit ziadne aktivity. Uz som si dala pred tym aj sladku tycinku, ze ho to vzpruzi ale marna slava. Ved som aj lekarke hovorila, ze keby sa ctg natacalo vcera tak to bol aktivny od rana do vecera cely den. Dnes oddychuje.

mona1111
10. mar 2009

Ja si tiez myslim, ze myamya sa nam ozve ked uz bude doma so svojou dcerenkou Emmkou. 🙂 Mozno to uz ma za sebou.

lucijja
10. mar 2009

ahojte maminy. Pridavam sa aj ja. 🙂
Tiez uz by som najradsej isla...aj ked sa bojim ako cert kriza, ale tie prebdene noci a palenie zahy...ja uz chcem koniec. 😀

petra1985
10. mar 2009

ahoj egyptanka no aspon sa rozhybes 😀 rozcivcka neuskodi.. zato ja nemozem dlho stat ani sa pohybovat lebo uz nevladzem.. sa tesim ked sa po porode dam dokopy

mona noo tak vidis, ze predsa sa vcera cely den maly hybal 😀 asi ma take fazy.. mona hlavne, ze ctg dobre dopada a nemas kontrakcie.. a uz ste sa rozhodli ake meno mu date?

mya uz je isto v nemocke ked sa neozvala doteraz..

ahoj lucijja noo vsetky sa bojime🙂) ale prezijeme ved deti sa rodia dennodenne.. noo pozeram, ze tak ako mya aj ty budes mat Emku🙂

egyptanka
10. mar 2009

Peti, asi tak ja zasa mam tlaky na panvu a preto mi robi problemy dlhe chodenie. Inac to co si pisala, ze tehotne zeny by nemali pracovat tak suhlasim, ja som stresovala v praci, bola som unavena a preto som si niektore casti tehotenstva ani nestihla uzit. A preto som sa od decembra dala vypisat na PN lebo som uz v praci nevladala.

lucijja
10. mar 2009

petra1985, ale ved v pase mas Tatianku, nie Emku? 😕

petra1985
10. mar 2009

egy ja som bola od oktobra a dakujem bohu lebo ku koncu roka je to salenstvo tam kde robim.. same stresy.. tak to mi netrebalo

lucijja nie je ale myamya bude mat emku ta tu nie je teraz je v nemocke a mozno uz asi aj rodi 😀