Už chcem rodiť. Máte niektorá podobné pocity?

mercy
3. mar 2009

Mám toho už plné zuby,každý deň vraciam a chcem už aby to bolo za mnou...Máte niektorá podobné pocity?

luba142
16. máj 2009

Baby s tym sexom sa to mozno pohlo aj mne lebo do hodiny po nom som dostala bolesti a hned po 10 minutach

pajinka23
16. máj 2009

lubik to naozaj??????tak asi ja dneska pojdem na vec a hotovo 😀 😀 😀 😝 lubik a mas aj kontrakcie pravidelne??? 😉

luba142
16. máj 2009

ja uz nemam ziadne ja uz mam babatko doma 😀

beljanka
16. máj 2009

sex určite pomôže. mňa to naplašilo minulý týždeň. mužíček bol náramne chtivý a ja som potom celú noc nespala a počítala ako často mám sťahy. no neboli pravidelné a doobeda to celkom prestalo.

pajinka23
16. máj 2009

asi to naozaj skusim 🙂 🙂 🙂 🙂 belejanka no dufam ze tie moje stahy budu pravidelne 😀 😀 😀 😀 a to samusi vo mne aj spravit?????ci??? 😲 😲

beljanka
16. máj 2009

ak nechceš tak nie. to záleží na vás. 🙂
tak hor sa do toho pekne si pozháňaj sviečočky, urob romantiku a zajtra pôjdeš rodiť 😀
(držím prsty)

icejane
16. máj 2009

🙂 co vyvolá skôr kontrakcie...samotný sex alebo orgazmus?

pajinka23
16. máj 2009

belejanka dnes vecer idem na vec a uvidim co bude 😀 😀 😀

dicinka1
16. máj 2009

pajinka..tebe by som uz priala porod... 😉 ved ti uz patri,nie?urcite sa trapis...ja som len v 38 tt a uz zacinam mat nervy,lebo sa uz ani nevyspim koli brusku..

terezka044
16. máj 2009

icejane mali by to byt spermie teda orgazmus partnera pri sexe 😀
ked dosiahne zena orgazmus to podla mna porod nespusti (sudim z vlasntych skusenosti 😝 )
zevraj spermie samotne obsahuju nieco co ten porod vyvolava..

pajinka23
16. máj 2009

dicinka mas pravdu trapim sa lebo ma bolia kolena,,v noci nemozem spat a cez den sa mi spat neda tak spim 4 hodky denne....uf nech uz sa ten moj drobec umudri lebo ma porazi ☹ ☹ ☹ ☹

kackabrcka
16. máj 2009

...icejane - spermie dopomahaju.. 😉
mna caka pondelok vyvolavacka, uz konecne 🙂

petra1985
16. máj 2009

pajinka neboj sa potom sa nevyspis dvojnasobne 😀 😀 hej a vraj pomahaju tie spermie tak vyskusaj.. mne pomohla sprcha.. do 2 hodiek po nej to na mna prislo.. ale asi zabera na kazdu nieco ine.. a tiez zabera pitie tonicu.. tak skus aj to.. 😉

oh kackabrcka 42tt tak to uz nacase🙂 ja sa divim, ze to nechaju tak dlho prenasat baby sak to uz je zataz aj pre samotnu mamicku a dieta tiez moze byt v ohrozeni 😠

mimi21
16. máj 2009

pajinka sa nepredbiehaj, ešte sú tu čakateľky, čo majú termín pred tebou 😀 😀 😀

monika0123
16. máj 2009

baby caute.nahodou som na vas natrefila.neviem ci mi pomohol sex ale 6 hodin po nom som porodila.este drhy mi hovori ze citil pocas nieco cudne tak sa smejeme ze ho nicolas chytil 😀 😀 😀 riadne bolesti som dostala po polhodine v aute ako sme sli cez vytlky

kackabrcka
16. máj 2009

petra1985-som v nemecku a tu nechavaju prenasat do max. 10dni takze zrovna pondelok mi pada 10den tak idem na vyvolanie..
monika0123-mozne to je ze to pomohlo 🙂
mimi21-aj ty si tu 😵

beljanka
16. máj 2009

vy sa tu trápite aby ste čo najskôr porodili, a ja zas naopak od 30tt sa snažím malú udržať v brušku. našťastie sme z najhoršieho vonku.
bolo to ťažké obdobie hlavne kôli mojej Emke. putovala od jednej babky k druhej 😢

beljanka
17. máj 2009

pajinka: tak ako si dopadla, už ideš? dúfam, že sex pomohol 😀

kackabrcka
17. máj 2009

beljanka - onedlho mas tvoju slecnu na svete 🙂 super si to zvladla 😉

beljanka
17. máj 2009

ďakujem. už sa veru na toho drobčeka teším 😵
no ale ako pozerám, ty to máš tiež za pár 🙂

petra1985
17. máj 2009

ah kto vie ako lenullka.. uz by sa mohla ozvat som strasne zvedava

pajinka23
17. máj 2009

belejanka nepomomohol ani sexik ☹ ☹ ☹ ☹ len co sa mi lepsie spalo 🙂 🙂 ale inak nic ...juuuuuj sa zblaznim s toho cakania 🤐

berus222
17. máj 2009

pajinka neni si sama, ktoru uz poraza. mne doktorka uz v piatok "vybrala" hlienovu zatku, ze sa to rozbehne cez vikend aj bez vyvolavacky a nic sa nerozbehlo. zajtra zase klasika do poradne.

beljanka
17. máj 2009

pajinka, aspoň si sa vyspala, 😉 a možno keď to skúsite ešte raz..... tak to pomôže....

smajli
17. máj 2009

ahojte dievcata buduce mamicky,
chcela by som sa vas ako skusenych tehuliek spytat,ci ste aj vy mali abo mate nieco podobne ako ja..., take tlaky bolesti v podbrusku,take 2 cm pod vyrastajucim tehu bruskom, citim to akoby to boli svaly abo slachy,ktore drzia brusko,brusko uz mam dost vacsie.. a stalo sa mi to uz 3 krat behom tyzdna, mozno je to uplne normalne a bezne,len si to chcem overit,ci to je tak...
prvy raz sa mi to stalo,ked som vo vani rucne prala taky sveter,ktory sa napil vodou a bol velmi tazky..tak ma to rozbolelo,taky tlak v krizoch a podbrusku,ze som hned vedela,ze musim prestat a sla som si lahnut a preslo to.... take viem,ze tazke veci dvihat nesmiem a k tomu patri aj to pranie vo vani...
potom sa mi to stalo, ked som slapala po lese do kopca... obycajne by som povedala,ze ten kopec vobec nebol velky,ale predsa uz mam inu vahu ako kedysi,vtedy som zacitila to podbrusko ako naznak,ze uz asi kopec nie je prre mna.... bola to ale obycajna hodinova prechadzka,ziadna tura,do kopca sa slo len kusok... ,ono to potom po minute abo aj hned prejde,ked to prestanem robit...
no a vcera ma prekvapilo,ze som to citila,ked som dlho rovnako sedela... s kamoskami a kamosmi na nealko pivku 3 hodinky na gauci... po dvoch hodkach som uz nevedela obsediet,uvolnovala som si nohavice jak sa dalo a bola som rada,ked sme uz odisli a mala som chut sa len prejst z toho ze som dlho sedela....

:o) vy ste skusene tehulky a mozno je to uplne normalne,moja mam vravi ze ano, zajtra sa na to spytam aj doktora,mam poradnu, skor si myslim,ze je to normalne,predsa gravitacia uz brusko taha...,ale aj tak sa chcem opytat,ci to pocitujete aj vy alebo niektore z vas :o)
budem rada,ked mi napisete :o))) a dakujem :o)))) a drzim vam palce na koniec tehulkovania :o)

pajinka23
17. máj 2009

imi a ty tiez stale nic????? 😉 😉 😉 cakas poctivo namna???? 😀 😀 😀

dicinka1
17. máj 2009

jaj baby..aj vy mate takych silnych poslickov?fiha..no niekedy sa to neda fakt vydrzat ☹

pajinka23
17. máj 2009

mimi drzkam ti palceky zajtra v nemocke ak pojdes,,,ja idem do poradni tak uvidim ci sa v tom zv nestretneme 😉 😉

terezka044
18. máj 2009

baby ja uz chcem to mat dole zo seba 😢
a ked mi stvrdne cele brucho to je hroza 😔

lily1983
18. máj 2009

terezka mne tak brusko netvrdne, vobec...neviem preco a som v tom tyzdni ako ty 😒