Už chcem rodiť. Máte niektorá podobné pocity?

mercy
3. mar 2009

Mám toho už plné zuby,každý deň vraciam a chcem už aby to bolo za mnou...Máte niektorá podobné pocity?

pistek24
25. apr 2009

snu a dannynka aj ja idem v pondelok takze som zvedala 😀 ale vcera ma tak kopala ze som normalne nevedela co robit od strachu som az zaspala to aj vas tak kope ?

pistek24
25. apr 2009

petra1985 blahozelame 😀

dannynka
25. apr 2009

pistek-asi sa babetka dohodli,aj mna to moje taaaak vecer kopalo.....som mu dohovrala nech ide von a jemu sa stale neche 😅 😅 😅

veru v pondelok poradna som zvedava co a ako dalej 😅

petra1985
25. apr 2009

hehe pistek dakujeme🙂

snu
25. apr 2009

man kope o pol 9..vecer,, alôe imak ma utlm aj dnes ma utlm az sa bojim.. a brusko mi trvdne viac a viac,,takze sa odhodlavam ci ist na prijem uz dnes alebo pockat,, ale taka som v strese,ze pojdem asi nech mi aspon ctg natocia,nech viem ze je ok

pistek24
25. apr 2009

snu radsej chod ved istota je istota 🙂

dannynka ale mna este tak nekopala neviem co sa jej nepacilo 🙂 a dnes mam uplne citlive brusko hlavne okolo pupka 🙂

dannynka
25. apr 2009

snu-veru radsej chod,istota je gulomet 😉

pistek-ja uz som dnes mala nejake zvlastne pocity navyse posledne dni sa celkom dost hybe,asi mu je uz tesno a tiez mam citlive dost brusko okolo pupka ,bohvie co to znamena 😅 😅 😅

pistek24
26. apr 2009

dannynka a ja ze ty uz budes vediet co a ako ale asi je to ine pri kazdom miminku co ? a ked mas uz take pocity tak asi pojdes mozno aj dnes ale ides na prirodzeny porod ?

snu tak ako bola si ? a mozno si ta tam uz nechali co 😀

dannynka
26. apr 2009

pistek no mozno pri kazdom mimi je to asi inak,neviem 😅 Uz skusam vselico aby sa mimi narodilo,teple sprchy,manzelovy nedam po nociach vydychnut 😅 😝 ,ale ako vidim nema to ziadny ucinok tak uz na to dlabem.Aj ked tieto posledne dni uz lwdva stojim na nohach,malinke mi uz riadne tlaci dole...uz aby bolo von,zajtra budem mudrejsia po tom co mi povie dr.....ale vazne uz meliem s posledneho,asi aj ty vsak? 😅

snu-veru tu si tam asi uz aj nechali a mozno uz ma aj mimi na svete 😵

dannynka
26. apr 2009

pistek,ano mala by som ist prirodzene,ale ako pisem uvidm co povie zajtra dr 😉

luba142
26. apr 2009

dannynka pijes aj caj s malinovych listov?

pistek24
26. apr 2009

dannynka tak veru posledne tyzdne su velmi tazke ale musime byt silne aj ja som zvedava co povie dr. ale asi ako stale este mame cas no podla mna uz aj teraz ja neskoro 😀

luba142
26. apr 2009

baby nic si z toho nerobte ja som prve porodila tyzden po termine a islo to samo ja skorej teraz cakam ze mozno skorej bude ale ktovie

dannynka
26. apr 2009

luba-nie nepijem nic.

pistek-veru aj ja som zvedava co na to dr,ci ma este necha trapit alebo ako,tieto posledne dni by som najradsej prelezala v posteli 😝

mona1111
27. apr 2009

ahojte, pridala som fotky našho Samka. 🙂 🙂 🙂

petra1985
27. apr 2009

ahoj moni je krasny🙂) a v tej krasnej postielke ti chce aj spat? lebo mne velmi moja nie 😠

mona1111
27. apr 2009

ahoj peti. Ano doobeda lezi bud v koliske, alebo ho nechame na gauci s nami, ked pozerame telku. Ale vecer sa stahujeme do spalne no a samozrejme aj Samko, ide do svojej postielky a pekne tam spinka.

pistek24
27. apr 2009

ahojte baby tak ja som dnes bola u dr. a dokopy nic nove minimalne zmeny ale nieco mi pichli tak uvidime idem v stredu a ked sa to pohne tak uz ma tam necha bola by som rada lebo moje zlatko v poslednej dobe tak santi ze neviem ani sediet poriade ani spat nic no skratka robi si so mnou co chce 🙂 dostane potom po prdelke ha ha 😀

dannynka a ty ako ?

dannynka
27. apr 2009

pistek ja som na tom troska podobne,akurat ze mne dr povedal ze uz som na 2,5cm otvorena a ze to vyzera ze uz cim skvor pojdem,aj mi troska pomohol a odvtedy co som prisla s poradne mam akesi divne pocity v podbrusku...mozno uz su to slabe kontrkcie zatial sa to da vydrzat 😅 .A tiez mi povedal ze ak do stredy neporodim tak ma posle do nemocnice na prijem a tam posudia co a ako so mnou dalej,tak tajne dufam ze by som mohla do stredy porodit.... 😅

pistek drzim palceky 😉

scandya
27. apr 2009

dannynka- este si cela? ved ja uz nevladzem, co ty ked uz prenasas...uffff ja dufam ze pojdem skor

luba142
27. apr 2009

scandya ktovie kedy pojdeme my co? 😉

pistek24
27. apr 2009

dannynka no mozno pojdeme naraz a ako ti pomohol ?

scandya a luba142 ja som si tiez myslela ze uz budem doma s 2 tyzdnovym babom a tiez sa trapim lebo to uj je tak drzim palce aby ste aj vy isli uz teraz 😀

shelly13
27. apr 2009

Ahojte, ja uz tiez zacinam mat obavy, kedy to pride, lebo zatial nic zvlastne necitim. Ak neratam vikend, ked ma vsetko bolelo, bola som aj na kontrole a Dr. mi povedal, ze som otvorena tak na 1,5 max a ze nevidi nejake zmeny... Dufam, ze to nebude z minuty na minutu..

scandya
27. apr 2009

pistek24 a shelly13- juuuuuuuuuuuj 😲 celetehotenstvo som hovorila ze urcite to bude skor a nakoniec sa budem trapit ako vy???? coooo? 😀

luba142- mna dnes strasne picha dole ta kost medzi nohami ani chodit neviem, akoby som to mala az zlomene aj teba?

Inac mne kamaratky doporucuje ze by som mala ist chodit po schodoch hore a dole ze ma to vraj tak chyti, co vy na to? skusali ste to?

nefertitka
27. apr 2009

len som sem tak nakukla...scandya ano pomaha to, dokonca lekari to odporucaju,teda aspon na antolskej v BA🙂 a mozes sa pokusit robit aj drepy 😀

scandya
27. apr 2009

nefertitika- som 37 plus 2 dni uz mozem????

nefertitka
27. apr 2009

no este by som pockala do konca 38tt🙂ale uz si aj tak za vodou,ja som porodila 36+1 a malej vobec nic neni...ale neriskuj radsej,ved par dni este vydrzis,nie? 😉

scandya
27. apr 2009

nefertitka- ok pockam , ved aj tak sa mi nechce cha cha

luba142
27. apr 2009

scandya vraj to pomaha to chodenie po schodoch ja som pri prvej dcere sla tyzden po termine ku kamoske peso na 4poschodie a vecer som uz aj isla do porodnice ale ci to bolo tym neviem 🙂 . Teraz byvame na siestom poschodi a veru sa mi to ani skusat nechce sak si vravim ze mam cas stale este 2 tyzdne 🙂

terezka044
27. apr 2009

chodit po schodoch? vsak to uz ledva teraz zvladam 😀 drepy, no to som zvedava jak s tym bruchom budem drepy robit, ale oka. este pockame a potom uvidime 😀