Už chcem rodiť. Máte niektorá podobné pocity?

mercy
3. mar 2009

Mám toho už plné zuby,každý deň vraciam a chcem už aby to bolo za mnou...Máte niektorá podobné pocity?

seeweed
20. júl 2009

Dobre ranko, skoro maminky! Ja som tuto noc prespala 4 hodiny v kuse, uplny zazrak 🙂 Citim sa ako znovuzrodena. Ale za to od kedy som vstala, tak ani chodit nemozem. Nebolia vas hrozne bedra, tak uplne vnutri? Mne ide celu panvu rozhodit, dalo sa to doteraz vydrzat, ale dnes fakt ani chodit nemozem...snad to prejde... 😨 Alebo zeby si to uz babulka predierala cestu von na svet? 😀

tucniacik
20. júl 2009

perla, ja som si ta pomylila s michelin... ta ma male brusko, prepac...

babulka123
20. júl 2009

babulky mischelin porodila 18/7 babulku Karolinku..

babulka123
20. júl 2009

a mimochdom aj ja uz chcem rodiiiiit heheheheh

perla200
20. júl 2009

no zato tučniačik🙂)))))))))))))

seeweed - ja som nespala od pol tretej do piatej.... taký prerušovaný spánok mi lezie na nervy 😖

seeweed
20. júl 2009

Tak bud sa dneska rodi vo velkom, alebo sme my tehulky spokojne a nestazujeme sa 🙂 Vsetkym prajem vela sil na najblizsie horuce dni, opat nas cakaju horucavy cez 30 stupnov. Tak nech to hladko zvladneme! Ziadne nove babatka? Lebo ja nic...ani to nevyzera, ze by sa malo cosi udiat...

perla200
20. júl 2009

no ja by som sa aj sťažovala seeweed...ale nikto tu neni....babulka asi rodí a ja stále nei a že vraj vôbec to ani tak nevyzerá 😝

seeweed
20. júl 2009

Hehe, perla, tak to sme na tom rovnako...zvazujem prave, ze si napustim teplu vanu dnes... Ale nejako sa neviem rozhybat. Stale verim, ze co ma prist, pride a ze sa to spusti do terminu samo od seba. Alebo nie??? Myslis, ze nas aj babulka predbehla?

perla200
20. júl 2009

no babulka mala termín 11.7 takže asi už porodila, lebo ju tu nevidím celý víkend.... ja uvidím čo mi povedia v poradni zajtra.... a podla toho sa zariadim🙂

jamily
20. júl 2009

Ahojte, tak mame dalsi den za sebou. Zajtra aj mna caka poradna, tak som zvedava, co nam povedia. Inak bambulke je v brusku velmi dobre 🙂 cez den, ked ju kocikujem, sa sem tam pomrvi a teraz vecer zacina disko 😀 , ked sa uz chystame spat. Predpriprava musi byt 🙂 Na tie horucavy sa netesim, ale u nas v horach je zatial celkom fajn, tak sa da. Perla zajtra len same dobre spravy 😉

kiert
20. júl 2009

Ahojte, tak aj mna zajtra, teda dnes, caka poradna aj ctg, tak som zvedava ako dopadneme, hlavne na tom ctg, kedze babatko zvycajne v tom case tvrdo spi a nechce sa mu hybat...budem mu musiet nejako dohovorit. 🙂
Som velmi rada, ze sa pocasie aspon na chvilu umudrilo a tie horucavy aspon na chvilu presli 🙂 , uz sa to nedalo vydrzat 😒
Jamily aj mojmu babu zacina vecer riadna disko, aj teraz ma veselo kopka a snazi sa zvacsit svoj zivotny priestor 😀
Tak nech nam tie poradne dopadnu zajtra dobre
Bru noc 😉

seeweed
21. júl 2009

Drzim palce vsetkym do poradne, nech sa dozviete len same dobre spravy a nezabudnite informovat aj nas 🙂 Ja mam poradnu az v piatok, tak uvidime, ci sa dockame nejakej zmeny oproti minulemu tyzdnu.

jamily
21. júl 2009

Ahojte holky, tak poradna je za nami a nic nove ☹ Bambulka sa ma dobre, ja som zase o 2kg tazsia gulicka a inac nic. Lekarka ma uz ani zo spodu nepozerala, ono to moze prist kazdu chvilu alebo nikto nevie. Mame prist znovu o tyzden. Dnes sa citim hrozne, vsetko ma boli, este aj vlasy 😀 No ale co uz, nejak to vydrzime, dufame, ze uz nie dlho 🙂 A ako ste na tom vy? Dufam, lepsie ako ja 😉

blazka24
21. júl 2009

jamily tak super, to máš skôr ako ja, ja idem do poradne vo štvrtok a po dnešnom ráne sa otec /bývam teraz u rodičov pre istotu keďže v rodnom meste rodím/ pýtal ktorú to kabelu má brať do pôrodnice, chcel zobrať aj moje veci ktoré som si doniesla k našim na prezlečenie 😀

seeweed
21. júl 2009

Tak som zvedava, ako perla...zatial sa po poradni neozyva, uvidime, ake bude mat novinky. Jamily, Blazka, drzim palce, nech ti pride samo od seba a v dohladnom case 🙂

blazka24
21. júl 2009

seeweed to je od teba pekné a ty ako si na tom?

kiert
21. júl 2009

Ahojte, tak ja dnes po poradni, tiez nic nove, babo sa ma fajn, vsetko je ok, a zatial sa vobec nechysta na svet. Ak neporodim do 2.augusta, tak na druhy den idem do porodnice..., dufam, ze sa tomu vyhnem a drobec sa bude pytat sam na svet.
Drzte sa vsetky 🙂

seeweed
21. júl 2009

Ja stale nic, ani ziadne naznaky...poradna ma caka v piatok, tak uvidime.

Kiert, do 2.8. je este dost casu, snad sa babo umudri 🙂

blazka24
21. júl 2009

kiert neboj všetko bude v poriadku - držím palčeky.......

seeweed je to o hubu toto čakanie, niekedy mám dojem, že malému treba dohovárať aby už šiel sám 😀

perla200
21. júl 2009

no čaute....ja stale nič ani náznak....stále na dva prsty a stále malo resp. podla lekárov je to akoby "nič" a mala sa tlačí hore a nie dole.... tak uvidíme

blazka24
21. júl 2009

perla nevymeníme si to? môj malý je tak nízko natlačený že asi už dýcha vzduch ze spodu 😀

perla200
21. júl 2009

no blazka čo ja viem......moja sa minulý týžden tlačila dole a teraz sa tlačí hore.... tak neviem čo je lepšie?????
blazka - ved to mas asi

perla200
21. júl 2009

sorry - skôr som to odoslala....

máš to za pár tak bud rada 😉

blazka24
21. júl 2009

perla som rada ale už je toho viac ako dosť, včera sme boli v blave a dnes som jak vypľutý žuvanec, ani plienky sa mi nechcelo dožehliť a už vôbec vyvárať dudle 😎

seeweed
21. júl 2009

Baby, mne je teploooo! Ja ledva dycham, vobec sa netesim na tieto dalsie dni. Nemate nejaky tip, ako si toto cakanie sprijemnit? 😖

blazka24
21. júl 2009

seeweed ak prídeš na to ako mi nebude teplo a ešte si aj deň spríjemním tak neviem čo urobím ale asi od radosti aj porodím 😅 😀

perla200
21. júl 2009

ja neviem seeweed čo budeme robiť?????

seeweed
21. júl 2009

Ja fakt netusim...denne si davam studene sprsky, ale nejako ma uz nic nebavi a nic nevladzem. Len sa prevalujem z boku na bok a fucim ☹ A mudre knizky pisu o nejakom privale energie pred porodom.....no neviem, asi to na mna neucinkuje 😕

jamily
21. júl 2009

Ja beham v podprsenke a v nohavickach po dome a von sa ani nevytrcim 😔 O stvrt na devet mi zacina posledny preporodny kurz a vobec sa mi tam nechce, ale nejak to uz hadam zvladnem. A peciem cucoriedkovy kolac, od nudy, aby som bola stihlejsia 🙂 A bambulka si sedi v lone a nic 😉 Boze, uz nech je buduci tyzden v , aspon stvrtok 🙂

jamily
21. júl 2009

Holky, nejak to dotiahneme do konca, som zvedava, ktora bude prva 😉 Tesim sa 🙂