• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

4. novembra 2010 
ja tu mam nastastie chladok, teda aspon v obyvacke, tu mam na severnej strane.

No co mam malej ten pruteny kosik na kolieskach, supervec, lebo ju mozem prenasat (v postielke este ani nespala :slight_smile:) tak uz ho skoro zaplni na dlzku :slight_smile: boze tie deticky rastu ako z vody.

No uvidim, co ten Hipp urobi, Bebu nechcem, nemam rada firmu Nestle, tak dufam, ze nebudeme donekonecna experimentovat s mlieckami, ja pevne verim, ze jej tento Hipp sadne. Tejto znacke doverujem.
Zial Nutrilon sa nam neosvedcil, verim, ze je najlepsi, ale tie problemy z neho :frowning2:

Asi nachvilku pojdeme teraz okolo desiatej von, podvecer sa neda ani dychat :frowning2:
Idem pridat nove foto, iba zopar, nejak sa nemame k foteniu, stale nieco robime a na fotenie zabudneme :slight_smile:
16. júl 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poi,ono asi vsetky deti maju s tym problem n azaciatku,vidis nam sa to upravilo same a pri Bebe a na zaciatku som spekulovala a menila kvoli zapekaniu mliecka a same sa to spravilo...teraz uz davame ale 1,lebo ten start im bol uz slaby--
16. júl 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ste sa rozpisali :wink: ledva som vas docitala.
My sme mali skvelu noc, maly zaspal o 21:00 a vstal o 5:00 som nechapala, konecne som sa riadne vyspala. Potom vstal o 7:15.
Babulka juuuuuuuuuj 37tt sa tesim sa dnesne na info od teba :wink: Ako zvladas horucavu?
Poi my chodime von aj doobeda, ale pri nas je velky park s detskymi ihriskami a je tam chladok. Takze sa da. Meleho obliekam do opalovaciek a ponozky. Plienkou ho zakryvam len ked zafuka. A mame slnecnik na kociku, je to skvela vec.Nas maly ma 585cm a 3980g. A k tomu sunaru, ja skusenost sice nemam, lebo kojim, ale kamoska skusila vela mliecok a nice nebolo dobre a sunar hej, ten pouzivaju do teraz. Ale asi kazdemu babu vyhovuje nieco ine.
Ahoj Vierka, mas riadny hic v praci. Ja som pracovala pred tehotenstvom v miestnosti bez okien cize v trezore v nemenovanej institucii , len klima tam bola, ale vecne som bola soplava a boleli ma oci. Ale teplo mi nebolo :grinning:
Mau ta premietacka je suprova.
Inak u nas burka nebola, ale aspon prsalo.
A 1.8. robime krstiny a aj oslavu na jednom ranci, tak sa vytesujem. Oslavime rovno aj draheho narodky.
16. júl 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nas maly ma 55cm a nie 585 :grinning: :grinning: :grinning: sorry za preklep
16. júl 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poi mala je aka krasna a tiez sa uz pekne zagulatila...aj ja chcem :grinning:
16. júl 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mici, no my mame tiez park za domom, len s malou musime chodit, jej sa nepaci, ked kocik stoji a to by som sa v tom parku ukruzila k smrti, kedze je taky mensi :slight_smile:
No uvidime ten Hipp a ak nie, skusim potom Sunar. No ty ale budes mat vysokeho chlapiska :slight_smile:
My chceme az v septembri robit krstiny, skor nestiham a ani nemam financie :slight_smile:
16. júl 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poi nas Samko musi byt tiez v pohybe kym zaspi, ale ked spi nejakych 20minut, uz mozem zastat :grinning: spinka dalej.Aj my sme chceli v septembri, ale nakoniec ze oslavime aj draheho narodky, on ma sice 19.7. a krstiny budu 1.8. ale nevadi. Nemusim doma nic chystat.
Mala je kraaaaaaaaasna :slight_smile: . Aj ja pouzivam tu avent flasku, ked si odsajem mliecko :wink: velmi dobre sa malemu z toho pije. Pridam neskor aj ja nejake fotecky :wink:
16. júl 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pridala som zatial 2 nové fotečky, vecer este nieco pridam
16. júl 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este som pridala nejake dalsie, co boli velke a nesli mi pridat.

Baby, vy mate ake vlasate deti :slight_smile: Mici samko ma krasne vlasky :slight_smile: A ten rev po kupani, ako keby som videla nasu malu :slight_smile:
16. júl 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poi mala je fakt uzasna a ako na teba mudro pozera :slight_smile: :wink: Dakujeme za pochvalu , Samko je vlasaty riadne ked nefuka vietor nedavam mu ani ciapocku, lebo ma velmi huste vlasky a aj bez toho ich ma velmi spotene. Musim mu ich umyt kazdy den ked su taketo houcavy.
16. júl 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja dakujem baby za pochvalu, strasne ju lubkame, je zlatunka :slight_smile: a ake paradne si prave prdka :slight_smile:
Je inak velmi sikovna, uz ked lezi na brusku dviha aj hrudnik, nielen hlavicku a to ma aj nohy zdvihnute, v podstate lezi len na brusku.

No nasa ma ledva vlasky :slight_smile: uz by som jej najradsej copiky robila, ale to si mi fakt pockame :slight_smile: Ty by si malemu uz copiky aj mohla robit :slight_smile: Je pravda, ze pocas tehu ma zaha palila iba asi dvakrat :slight_smile:
16. júl 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici - jaky je vlasatyyyyy a buclatucky :grinning:
no ja tiez pekne kycham, lebo sa pohybujem medzi kancelariu kde mam 30 stupnov a archivom kde mam 20 :sweat_smile:

pointka - mala je nadherna a tie aka buclatucka :grinning:

baby, tie vase deturence maju licka ako skreckovia ked si tam napchaju zasobu jedla na par dni :grinning: :grinning: :grinning: krasny su vsetci :grinning:
16. júl 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poi no mna zaha palila jak diva svina, brala som aj gastrotuss.
Vierka no licka ma riadne :grinning: a diky.
16. júl 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mici aj ten tvoj maly je krasny,tie vlasky nemaju chybu :grinning: :grinning: :grinning:

Mici kedy ta palila ta zaha?mna len na zaciatku ked som grckavala...
16. júl 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poi,mala ja uzastna,je krasnaaa

mici,no teeda,Samko ma dobre haro,to sa moje baby nevyrovnajuuu

pridam teda aj ja nove foto,tak kuknite
16. júl 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petka aj tvoje baby su krasne...proste vsetky tu mate krasne deticky :grinning:
16. júl 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem,uz sa tesim na tvoju malu :grinning:
16. júl 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: Len ci to bude naozaj mala :grinning:
16. júl 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka - malinke su rozkosneeeee a podla mna ta v tom zelenom (prepac, ale neviem ci je to Aylin, alebo Selin) je cela mamina :grinning: :grinning: :grinning:

veam - a preco by nebola??? :grinning:
16. júl 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved velka nebude isto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

v zelenom je Selin a to je tatooo ,Aylin je na mna asi ,tak vravia...na pokeci mas aj moje fotky,tak porovnaj :grinning:
16. júl 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka - ved ja viem ako vyzeras... ale neviem preco teda ta vidim skor v Selin, este raz som si ich jukla a stale ta tam vidim :grinning:
16. júl 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to si prva,inak kazdy povedal opacne,uvidime neskr,mozno mas ty pravdu :grinning:
16. júl 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka - no ale zase moze to byt aj tak, ze ja som blondinka :grinning: :grinning: :grinning: a este k tomu sa v poslednej dobe zacina u mna prejavovat tehu demencia... takze som Blondinka a este k tomu aj dementna :grinning: :grinning: :grinning: takze celkom mila kombinacia :grinning:
16. júl 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis,na to som zabudla,ze si blond :grinning: :grinning: :grinning:
inak ozaj dobra kombinacia :grinning:
16. júl 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka - to je uz brutal kombinacia :grinning:
16. júl 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ano,a ani sa s tym neda nic robit,co :grinning:
16. júl 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka ja neviem nejako tomu neverim ze to bude baba,uvidim co mi este povie moj doktor...

A inak vierka aj ja som blondina,tiez tehu dementna,mozno aj bez tehu :grinning: ...takze v tom niesi sama a este k tomu teraz aj riadne zabudam
16. júl 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby sa mi strasne paci ako si dokazete robit srandu z toho ze ste blondinky :slight_smile: Zatial som to zazila len u mojej netere, tu normalne volame ze bloncka a berie to z humorom :grinning:
a nebojte aj my nie blondiny sme mali tehu demenciu a mozno aj vacsiu ako vy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. júl 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,
mau,bola som kuknut v KIKA a kupila som tu premietacku a mali tam dokonca 3,2 od chicco a jednu od tomy a tu som kupila...inak nic moc ,nejak ma to neocarilo,stalo to 30 euro...
16. júl 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sranda, u nas som nenasla ani jednu :unamused: Dost to stalo, no ale ved uvidis ako na to budu baby reagovat, nasim sa to fakt velmi paci.
16. júl 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok