Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

pointka
16. júl 2009

ja tu mam nastastie chladok, teda aspon v obyvacke, tu mam na severnej strane.

No co mam malej ten pruteny kosik na kolieskach, supervec, lebo ju mozem prenasat (v postielke este ani nespala 🙂) tak uz ho skoro zaplni na dlzku 🙂 boze tie deticky rastu ako z vody.

No uvidim, co ten Hipp urobi, Bebu nechcem, nemam rada firmu Nestle, tak dufam, ze nebudeme donekonecna experimentovat s mlieckami, ja pevne verim, ze jej tento Hipp sadne. Tejto znacke doverujem.
Zial Nutrilon sa nam neosvedcil, verim, ze je najlepsi, ale tie problemy z neho ☹

Asi nachvilku pojdeme teraz okolo desiatej von, podvecer sa neda ani dychat ☹
Idem pridat nove foto, iba zopar, nejak sa nemame k foteniu, stale nieco robime a na fotenie zabudneme 🙂

petkaerdal
16. júl 2009

poi,ono asi vsetky deti maju s tym problem n azaciatku,vidis nam sa to upravilo same a pri Bebe a na zaciatku som spekulovala a menila kvoli zapekaniu mliecka a same sa to spravilo...teraz uz davame ale 1,lebo ten start im bol uz slaby--

mici11
16. júl 2009

Ahojte ste sa rozpisali 😉 ledva som vas docitala.
My sme mali skvelu noc, maly zaspal o 21:00 a vstal o 5:00 som nechapala, konecne som sa riadne vyspala. Potom vstal o 7:15.
Babulka juuuuuuuuuj 37tt sa tesim sa dnesne na info od teba 😉 Ako zvladas horucavu?
Poi my chodime von aj doobeda, ale pri nas je velky park s detskymi ihriskami a je tam chladok. Takze sa da. Meleho obliekam do opalovaciek a ponozky. Plienkou ho zakryvam len ked zafuka. A mame slnecnik na kociku, je to skvela vec.Nas maly ma 585cm a 3980g. A k tomu sunaru, ja skusenost sice nemam, lebo kojim, ale kamoska skusila vela mliecok a nice nebolo dobre a sunar hej, ten pouzivaju do teraz. Ale asi kazdemu babu vyhovuje nieco ine.
Ahoj Vierka, mas riadny hic v praci. Ja som pracovala pred tehotenstvom v miestnosti bez okien cize v trezore v nemenovanej institucii , len klima tam bola, ale vecne som bola soplava a boleli ma oci. Ale teplo mi nebolo 😀
Mau ta premietacka je suprova.
Inak u nas burka nebola, ale aspon prsalo.
A 1.8. robime krstiny a aj oslavu na jednom ranci, tak sa vytesujem. Oslavime rovno aj draheho narodky.

mici11
16. júl 2009

Nas maly ma 55cm a nie 585 😀 😀 😀 sorry za preklep

veam
16. júl 2009

Poi mala je aka krasna a tiez sa uz pekne zagulatila...aj ja chcem 😀

pointka
16. júl 2009

Mici, no my mame tiez park za domom, len s malou musime chodit, jej sa nepaci, ked kocik stoji a to by som sa v tom parku ukruzila k smrti, kedze je taky mensi 🙂
No uvidime ten Hipp a ak nie, skusim potom Sunar. No ty ale budes mat vysokeho chlapiska 🙂
My chceme az v septembri robit krstiny, skor nestiham a ani nemam financie 🙂

mici11
16. júl 2009

Poi nas Samko musi byt tiez v pohybe kym zaspi, ale ked spi nejakych 20minut, uz mozem zastat 😀 spinka dalej.Aj my sme chceli v septembri, ale nakoniec ze oslavime aj draheho narodky, on ma sice 19.7. a krstiny budu 1.8. ale nevadi. Nemusim doma nic chystat.
Mala je kraaaaaaaaasna 🙂 . Aj ja pouzivam tu avent flasku, ked si odsajem mliecko 😉 velmi dobre sa malemu z toho pije. Pridam neskor aj ja nejake fotecky 😉

mici11
16. júl 2009

Pridala som zatial 2 nové fotečky, vecer este nieco pridam

pointka
16. júl 2009

Este som pridala nejake dalsie, co boli velke a nesli mi pridat.

Baby, vy mate ake vlasate deti 🙂 Mici samko ma krasne vlasky 🙂 A ten rev po kupani, ako keby som videla nasu malu 🙂

mici11
16. júl 2009

Poi mala je fakt uzasna a ako na teba mudro pozera 🙂 😉 Dakujeme za pochvalu , Samko je vlasaty riadne ked nefuka vietor nedavam mu ani ciapocku, lebo ma velmi huste vlasky a aj bez toho ich ma velmi spotene. Musim mu ich umyt kazdy den ked su taketo houcavy.

pointka
16. júl 2009

aj ja dakujem baby za pochvalu, strasne ju lubkame, je zlatunka 🙂 a ake paradne si prave prdka 🙂
Je inak velmi sikovna, uz ked lezi na brusku dviha aj hrudnik, nielen hlavicku a to ma aj nohy zdvihnute, v podstate lezi len na brusku.

No nasa ma ledva vlasky 🙂 uz by som jej najradsej copiky robila, ale to si mi fakt pockame 🙂 Ty by si malemu uz copiky aj mohla robit 🙂 Je pravda, ze pocas tehu ma zaha palila iba asi dvakrat 🙂

vierka
16. júl 2009

mici - jaky je vlasatyyyyy a buclatucky 😀
no ja tiez pekne kycham, lebo sa pohybujem medzi kancelariu kde mam 30 stupnov a archivom kde mam 20 😅

pointka - mala je nadherna a tie aka buclatucka 😀

baby, tie vase deturence maju licka ako skreckovia ked si tam napchaju zasobu jedla na par dni 😀 😀 😀 krasny su vsetci 😀

mici11
16. júl 2009

poi no mna zaha palila jak diva svina, brala som aj gastrotuss.
Vierka no licka ma riadne 😀 a diky.

veam
16. júl 2009

Mici aj ten tvoj maly je krasny,tie vlasky nemaju chybu 😀 😀 😀

Mici kedy ta palila ta zaha?mna len na zaciatku ked som grckavala...

petkaerdal
16. júl 2009

poi,mala ja uzastna,je krasnaaa

mici,no teeda,Samko ma dobre haro,to sa moje baby nevyrovnajuuu

pridam teda aj ja nove foto,tak kuknite

veam
16. júl 2009

Petka aj tvoje baby su krasne...proste vsetky tu mate krasne deticky 😀

petkaerdal
16. júl 2009

dakujem,uz sa tesim na tvoju malu 😀

veam
16. júl 2009

😀 Len ci to bude naozaj mala 😀

vierka
16. júl 2009

petka - malinke su rozkosneeeee a podla mna ta v tom zelenom (prepac, ale neviem ci je to Aylin, alebo Selin) je cela mamina 😀 😀 😀

veam - a preco by nebola??? 😀

petkaerdal
16. júl 2009

ved velka nebude isto 😝 😝

v zelenom je Selin a to je tatooo ,Aylin je na mna asi ,tak vravia...na pokeci mas aj moje fotky,tak porovnaj 😀

vierka
16. júl 2009

petka - ved ja viem ako vyzeras... ale neviem preco teda ta vidim skor v Selin, este raz som si ich jukla a stale ta tam vidim 😀

petkaerdal
16. júl 2009

tak to si prva,inak kazdy povedal opacne,uvidime neskr,mozno mas ty pravdu 😀

vierka
16. júl 2009

petka - no ale zase moze to byt aj tak, ze ja som blondinka 😀 😀 😀 a este k tomu sa v poslednej dobe zacina u mna prejavovat tehu demencia... takze som Blondinka a este k tomu aj dementna 😀 😀 😀 takze celkom mila kombinacia 😀

petkaerdal
16. júl 2009

vidis,na to som zabudla,ze si blond 😀 😀 😀
inak ozaj dobra kombinacia 😀

vierka
16. júl 2009

petka - to je uz brutal kombinacia 😀

petkaerdal
16. júl 2009

no to ano,a ani sa s tym neda nic robit,co 😀

veam
16. júl 2009

Vierka ja neviem nejako tomu neverim ze to bude baba,uvidim co mi este povie moj doktor...

A inak vierka aj ja som blondina,tiez tehu dementna,mozno aj bez tehu 😀 ...takze v tom niesi sama a este k tomu teraz aj riadne zabudam

mauzos
16. júl 2009

baby sa mi strasne paci ako si dokazete robit srandu z toho ze ste blondinky 🙂 Zatial som to zazila len u mojej netere, tu normalne volame ze bloncka a berie to z humorom 😀
a nebojte aj my nie blondiny sme mali tehu demenciu a mozno aj vacsiu ako vy 😝

petkaerdal
16. júl 2009

ahojte baby,
mau,bola som kuknut v KIKA a kupila som tu premietacku a mali tam dokonca 3,2 od chicco a jednu od tomy a tu som kupila...inak nic moc ,nejak ma to neocarilo,stalo to 30 euro...

mauzos
16. júl 2009

sranda, u nas som nenasla ani jednu 😒 Dost to stalo, no ale ved uvidis ako na to budu baby reagovat, nasim sa to fakt velmi paci.