Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

petkaerdal
18. júl 2009

Dobre ranko,
tak u nas sa to tiahne uz na riadnu burku a je riadna kosa vonku

my sme napapane a ja nemozem uz spat 😖

mauzos
18. júl 2009

ahojte 🙂
my akurat papame. Peti rychlo to posli sem ! ja sa tu zase dusim vo vlastnej stave 😠

jvo
18. júl 2009

ahoj mau pozerala som si tvoje fotecky, drobci su krasni, vsimla som si ze uz ich vozis aj v sportaku, dobre sa im tam lezka? My ideme v auguste na dovcu a tiez som rozmyslala ze by jej mozno bolo lepsie uz v sportaku ked bude horuco a hlavne koli miestu v aute, sportak sa skor zmesti ako vanicka, len som nevedela ci nie je na sportak este mala, ked pojdeme na dovcu bude mat presne 3 mesiace, odkedy ich tam vozis ty, tusim ho mas taky novsi ze?
peti uz u vas prsi? lebo ide od vas riadna ciernava a vetrisko, z druhej strany este svieti slniecko ale ked pozriem smerom na rakusko tak hroza a to sme chceli ist poobede do auparku na nakupy.....

mici11
18. júl 2009

Ahojte,

Mau pampers newborn, boli fakt super, sleep and play pre nas o nicom ☹ tesco fialove zatial vyhravaju. Chvalia aj DM plienky, co myslite?
Baby u nas ani mracik na oblohe teplo ako v saune, cele doobeda sme na balkone, mame tam super chladok, ale okolo druhej az do vecera tam prazi slnko, takze sme sa uz stiahli dnu.
Ahoj Jvo, kam idete na dovolenku, daleko? Lebo my tiez cestujeme nejakych 400 km auguste. Ale ideme vecer a maly je rad v aute aj v sedacke, tak by to malo byt v pohode.

janula13
18. júl 2009

ahojte, tak ja mam za sebou dalsiu divoku noc, mali nechcu spat, neviem co im je, ale strsne chrochtaju akoby mali plny nos, al cisti,m,len sem tam susnik a inak nic..tak som sa dnes nastvala a odsala odsavackou s vysavacom,trochu vyslo, ale neviem povedat ci su zrovna prechladnuti, sice kychaju viac, ale teplotu nemaju..
mau ty si co davala ked mali sopliky?

aj nejake kvapky?takze tak a cez den tiez len plac a mrnkot, teraz sme sa s manzelom konecne prezliekli z pyzam a umyli sa 😅 😅 😅 spia, zatial a pekna hrmavica tu zacina...
no jka mam dost, spal som asi ľhod a rano este hodku, kedze mm postrazil malych a idem si slahnut este kavu...

janula13
18. júl 2009

ozaj a ked plienkova tema...ja som spokojna celkom aj s pampers 2 a vcera sme nakupili v HU tie a aj tesco filaove...takze zase mame zasoby, ale uz to nevyslo nejak extra vyhodne, sila, bola som aj v poluse a v carrefoure maju teraz akciu na papmpers 2 a vysli lacnejsie ako v HU, tak maminy bezte tam, jumbo pack za 17,09...108 kusov...mozno este budu..

mici11
18. júl 2009

No Janulka to si mala fakt riadny zaberak v noci ☹ Jani ja som pampers 2 nemala, tak neviem posudit len newborn a sleep and play, mozno ich skusim.
Inak zacina u nas riadna trma vrma, vonku ciernava ze az a fuka riadny severa. Ale este neprsi, a je konecne chladnejsie 😉

mici11
18. júl 2009

To je ale burka...

mauzos
18. júl 2009

a tu staaaale nic, horuco ako v pekle ☹

mici11
18. júl 2009

Ahoj mau, u nas je fajn zima 🙂 k vam to ma prist v noci, alebo zajtra, aspon tak vravia 😉

petkaerdal
19. júl 2009

ahojte,
tak u nas je dobra kosa,super,male su pokojne
mau u vas este nesprchlo?

mauzos
19. júl 2009

ahojte 🙂

no nakoniec to dorazilo aj k nam, ale bohvieako dlho neprsalo. Ochladilo sa sice, teraz je vonku 20 C, ale byt mame tak prehriaty, ze je stale 27. Asi stravime dnesny den na balkone a vonku 🙂

jvo tie sportaky, co sa daju dat do uplneho lahu, su urcene od narodenia. Takze ak ti ide do lahu, tak v pohode. Preco nedas nejake fotky, aby sme sa aj my pokochali na malej Emmke?

Mici ja davam zatial len na noc DM a zdaju sa tiez velmi dobre, ja mam uz tie do 9 kil.

jani to je blbe, ze mali tak zlostia ... aj nasi maju niekedy taky den ☹ Jani ked odsavas, musis nostek najprv zvlhcit, ja pouzivam Mar morsku vodu a nechat chvilku posobit. Potom to ide lahsie a nedrazdi sa tak sliznica. My sme davali kvapky do nosa Nasivin 0,01 % a papal Stoptussin a Fenistil kvapky. Skus Ten Nasivin, je dobry a hlavne casto odsavaj, niekolko krat denne. Ak by to neprechadzalo, tak treba skocit k Dr. aby im niekde nesadli a neurobili zapal.

janula13
19. júl 2009

mauzi IP 😀

jvo
19. júl 2009

mau dakujem za radu musim pozriet ten nas ci je tiez do uplneho lahu, a fotky pridam hned ako zistim ako sa zmensuju lebo mi nejdu pridat ak viete poradit......
peti ked si presla z beby ha na tu obycajnu nezapekalo baby? ja jej ju davam od piatku v noci a este vcera pekne kakala ale dnes len tlaci chuderka a nic tak neviem ci ju nezapeka.....tak teraz neviem ci to prejde a mam pockat alebo to vzdam a vratim sa k tej ha, inak ked ti kocky spia tak pekne v noci kolko potom papaju cez den?

jvo
19. júl 2009

peti tak to kakanie je ok, uz je to vonku a dokonca uz nie je zelene 😀 tak som rada ze to bolo fakt z tej HA beby len stale neviem ci mame prejst na tu obycajnu 😲

peggyyy
19. júl 2009

ahojte babule...som s5

veam
19. júl 2009

Ahojte...

Pegg no co,ako?Co nove?ako sa citis moja?

mauzos
19. júl 2009

jvo aky program ti otvara fotky?

pegy vitaj. Ako?

mici11
19. júl 2009

Ahojte,

My sme dnes oslavovali draheho narodky 🙂 , potom sme si boli sadnut na pivko 😉 ja samozrejme na nealko, ale bolo fajne. Teraz som sa dotlacila tortou, tak snad nezacnem priberat 😀 😀 😀 . Inak mam 57 kg, juj vytesujem sa, pred tehu som mala 54 a pred stimulkami 50. Tak uvidime ci dam dole spon na 54, ale bruscho mi stale trochu vidiet, to snad ani nezmizne????
Peggy vitaj, no ako moja? Pustili ta?
Jvo mne sa najlepsie robi s fotkami vo photoshope, neviem ci mas...
Veam ahoj a ty ako?
Mau citala som si uz o DM plienkach a vraj ked su precikane to vnutro sa vraj rozpadava a iny zas chavalia. tebe sa to nerozpadava?

veam
19. júl 2009

Mici to mas ale teda super vahu uz,z tych par kil navyse si nic nerob,ved to zhodis a ked nie,tak nevadi,ved muzovi sa urcite pacis taka aka si.
A ako sa mam ja?No celkom to ujde,takeho sichravejsie pocasie mi celkom vyhovuje,obcas ma pobolieva hlava a chrbat,ale to sa da.Este som nepribrala nic navyse,teraz sa vraciam len spat na svoju vahu pred tehu,kedze som schudla 7kg.Ale do porodu casu dost,tak uvidim.

mauzos
19. júl 2009

no Mici vy si len uzivate 😀 Super vaha, 3 kilecka das dole lavou zadnou, pri kojeni to ide hravo dole, urcite sa vratis aj na tych 50 😉
ja davam DM zatial len na noc, ale nemala som s nimi taky problem. Ved uvidime neskor, ked prejdem na tu velkost. Ale dufam ze budem spokojna, mam 4 baliky za tie zlavove kupony 😲

Veam ty ani nebudes mat co zhadzovat, odides z porodnice ako pred otehu 😝

petkaerdal
19. júl 2009

ahojte,
jvo,nie nezapekalo,praveze maju dost riedke odkedy som na tej druhej,neviem,ci je to ok,ale cakam,ze sa to upravi

pegy vitaj spät a davaj na seba pozor

mici ,ja uz mam svoju vahu presne,ale chudnem dalej,za 7 tyzdnov 22 kilo prec aj s porodom 😀 😀 uz vsetko obleciem,jupiiiiiiiii

mauzos
19. júl 2009

peti gratulujem 😉 kde si sa flakala cely den?

petkaerdal
19. júl 2009

veam na bolest chrbta si zvykni,lebo bude boliet aj po porode 😖
mici,ty si ozaj uzivas 😀 ja vypadnem zajtra niekde...

mau inak premietacka sa osvedcila,funguje,,male kukaju na to a tesia sa 😀

petkaerdal
19. júl 2009

kde som sa flakala? ja ta skoro rano vzdy vykukam na skype 😀

mala som tu kamosku zase na pomoc,tak sme kecali..uz som tu 😀

a dakujem,este ale planujem schudnut nieco 😝

mauzos
19. júl 2009

peti som rada ze malym sa paci, aj ked ty si nou nebola nadsena 😉 Babatka zaujimaju ine veci ako nas 😀 😀

veam veru, ale ty cakas len jedno babo, tak to mozno nebude take tragicke s tym chrbtom po porode 🙂

petkaerdal
19. júl 2009

no ,ale paci sa aj mne,lepsie sa mi zaspava pri tom a hlavne aj pri tych uspavankach 😀

mauzos
19. júl 2009

peti 😀 😀 takze som ti dobre poradila 😉
Na Skype je teraz cele dni prihlaseny brat, preto si ma nevidela. Od utorka mozme kecat po ranach dalej 😉

petkaerdal
19. júl 2009

ok tak od utorka
co robia chlapci?
mne zaspali az teraz,aspon budu dobre v noci spinkat..inak uz maju ako tak svoj rezim,co som rada 😀

petkaerdal
19. júl 2009

uz si asi zmizla,tak dobru 🙂