• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

4. novembra 2010 
autor
ahojte, chcete vidiet ako vyzera tank??? kuknite fotos.. cmuuk
19. júl 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veam no vaha super ja sa celkom vytesujem, myslela som ze to pojde tazsie. Ale ty nejak velmi chcednes, ozaj pojdes ja modelka rodit :wink:
Mau no uzivame uzivame, hlavne s nasim chrobacikom :wink: 1.8. ho krstime a robime oslavu na jednom ranci , tak dufam, ze nebude prsat. Tak dufam ze tie Dm plienky budu dobre, vyskusam asi aj lebo mam tiez kuponiky.
Peti tak ty si ina frajerka tolko zhodit :sweat_smile: len cumim.Ja tiez zapnem vsetko, ale este mi cez to previsa brusko trochu :grinning:
Babulka ahoj moja, aka bola oslava: A pekne fotecky a od tanku mas este veeeeeeeeeeeelmi daleko :wink:
19. júl 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veam to malo byt chudnes :grinning: :grinning: :grinning: sorry
19. júl 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mici ahoj zlatik..
no boli sme u krsnej na 60 a bolo super, cely den sme boli... ale ked som dosla domov to si mala vidiet tie nohy.. heheheh a to bolo celkom super, keby to mala o tt skor neviem ako by som to tam zvladla.. v tych horucavach.. inak je to des.. a tento tt sa maju vratit tak uz teraz mi je z nich zle.

ale nejako to tie 2 tt este vydrzim aj ked najradsej by som bola keby to uz bolo ale co uz.. u nas musis mat dokonceny 38 tt.. takze ... hold este cakame.

ale ma tak napadlo ze ak by ma to stihlo skor, co ak budem najedena.. a daju mi kompletnu narkozu.. baby ako to riesili u vas... snad nebudu robit nejaky vyplach zaludka alebo tak.. normalne sa zakazdym bojim ked jem....

takze tak.. zajtra sa skusim napisat viac, ale som bez nabijacky na NB a musim sediet pri velkom PC a je mi to strasne nepohodlne tak nevime kolko budem na PC.. ale nebojte poctivo vas citam ..

PEGy vitaj doma...
19. júl 2009 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

babul krasne banderko, uz to mas fakt za par :slight_smile: strasne som zvedava, co to bude :grinning: :grinning: myslim ze vyplach zaludka by ti nemali robit. Tie horucavy su fakt neznesitelne aj pre netehu, ani si neviem predstavit ako to vues prezit.

nasi dnes buntosia od piatej a to sme isli spat o jednej, skoro ma slak trafil :angry:
20. júl 2009 o 06:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
mici ,ved aj mne brucho prevysa :confounded: mne pomoze len liposukcia a silikony :grinning:

mau aj moje uz buntosia
20. júl 2009 o 06:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti :grinning: :grinning: :grinning: Mas jazvecie usi? Lebo ja mam :angry:
20. júl 2009 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule...

ja som sa cez vikend ani nezastavila, bud som nemala cas, alebo som bola taaaaaak unavena, ze sa mi ani netovat nechcelo :grinning: a flakala som po blave dva dni :grinning:

pegy - tak vitaj domka, co teda? ako sa mas? ako sa vam dari???

babulka - tak to je super, ze si este tu oslavu stihla, teraz uz mozes naozaj cakat len na to kedy ta "zavolaju" do porodnice :grinning:
20. júl 2009 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mau ja nemam jazvecie ,ale kokrspaniele usi :angry: :angry: :angry: :angry: hrozneee
20. júl 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ranostajky...

Mici,no ja mam od modelky este velmi daleko,tak som nikdy nevyzerala a ani vyzerat urcite nebudem... :grinning:

Vierka a ty ako sa mas?

Babulka ty uz to mas za par a dobre brusisko mas,som zvedava ake velke dieta porodis... :grinning:

A co vy nase mamicky?deticky posluskaju?
20. júl 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

Babulka jasne tie 2 tyzdne uz prejdu rychlo. A ty budes v celkovej narkoze? Nebudes mat spinal?
Peti ty si teda cislo :grinning: , take zle to s tebou urcite nebude. No ja som zvedava ake mne oatanu prsia, zatial su v pohode lebo kojim, tak su pevne :grinning: , ale kupovala som si podprdu 75D!!! Tak som zvedava ake budem mat cislo po kojeni. Kamoska bola na tom presne ako ja pred tehu 70 C pocas tehu 75D a po kojeni sla do roka na silikony :sweat_smile:
Vierka a co si zhanala po BA?
Veam no neviem neviem pri tom tvojom chudnuti :wink:
No nase dieta poslucha, v noci krasne spinkal ako vzdy klop klop, dufam, ze mu to ostane. A cez den ho musim zabavat, ale nevadi je zlaty stale viac a viac sa na mna usmieva :slight_smile:
20. júl 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj veam,aj ty budes ranostajka neboj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
moje posluchaju dneska,su pokojne zatial :slight_smile:

ako sa mas?
20. júl 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mici ale ja uz nechudnem,naberam co som zhodila na zaciatku,ale aj tak sa cudujem,lebo stale mam nieco v tej hube a nejako brutalne nepriberam...

Petka vytesujem sa z pocasia ze nebude tak teplo...
20. júl 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veam - ahojcek, ja sa mam uplne v pohodicke... len mi zacali vadit urcite pachy, ale inak super :grinning:
neboj sa, aj ty budes mat za chvilu taky kotlicek ako ma babulka :grinning:

mici - prosim ta nestras so silikonmi :confused: dufam, ze si aj po kojeny vystacime s tymi nasimi :grinning:
ja som chcela v blave v piatok nejake oblecko, ale nic som tam nekupila, tak skusim juknut v TT... no a vcera sme s muzikom pozerali po nabytkoch a v Ikei som si kupila take prkotiny len :grinning:
20. júl 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka az teraz ti zacinaju vadit pachy?No pekne teda,ale to prejde neboj...ked negrckas tak to je super :grinning:
20. júl 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veam tak bud rada, ze nejak velmi nechudnes :wink: Ja som za cele tehu pribrala 12 Kg, cize celkom fajn :wink:
Vierka no verim, ze tie silikony nebudeme potrebovat, radsej si za tie prachy spravim nejaku super dovcu :wink:
Aky nabytok zhanas, do detskej?Pachy vadili aj mne, hlavne ludske :unamused: :grinning:
20. júl 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kde je nasa Tvojka?
no mici,je to horsie,ako zle...ako nechapem,po 4 dnoch kojenia mi ostali riadne ovysaky :angry: :angry: :angry: setrim na silikony :grinning:
uvidis,ake budes mat ty,ale ja mam hrozne :sweat_smile:

veam,u nas je uz zase dost teplo,tak sa moc netes :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tvojka sla prec na 2 tyzdne tusim
20. júl 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mici sak musim aj pribrat,aby aj baby rastlo,inak by bolo zle :grinning:

Petka podla predpovede pocasia by to dnes nemalo byt az take zle
20. júl 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este nieje az tak moc teplo,ale chladno nebude isto.

veam,este mas cas na pribratie :grinning:
20. júl 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka ved to hovorim aj ja,ale snad za toho 3,5mesiaca uz nejako nepriberiem...
20. júl 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nku koncu budes najrychlejsie priberat do bruska :grinning:

poznas stranku www.tehotenstvo.academy.sk ? to som studovala,ked som bola tehu,tak kukni
20. júl 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petka do bruska mi to az tak nebude vadit...hej poznam to,studujem kazdy tyzden,mam aj taku podobnu knizku doma
20. júl 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
petka.. takze silikony??

a ja a narkoza.. asi celkova.. nech to prespim.. ja som strasny stresman, ved aj Pinto sa smial na mna ci mu chcem s takych vysokym tepom pri OPU odskackat zo stola... takze ..
20. júl 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veam chcela som napisat, zr bud rada, ze moc nepriberas sorry :wink: :grinning:
20. júl 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veam - no v piatok som sa skoro pogrcala v avione v knihkupectve :stuck_out_tongue_closed_eyes: mi tam doslo neksutocne zle pri tej vone knih :sweat_smile: :grinning:

mici - no ja verim, ze tie peniaze vyuzijeme lepsie :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a mne vadi parfem jednej kolegyni - to je deeeees pre mna :grinning: taky strasne sladky a prenikavy, brrrrrr :sweat_smile:
ano, pozerali sme najaky nabytok do detskej, ale asi si dame nieco vyrobit na mieru... musime si tento tyzden rozmysliet co tam vlastne chceme, pomerieme to a dame si vyhotovit nejake cenove ponuky :grinning:
20. júl 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mici v pohode,stava sa :grinning: :grinning: :grinning:

Vierka povedz kolegyni nech sa tak nevonia,lebo ju okrstis :grinning:
20. júl 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak som rada, že som už konečne doma, dva týždne v nemocnici stačili, som si myslela, že si ma tam nechajú až do konca tehotenstva, vraj ma zašívali v hodine dvanástej tak dúfam, že všetko bude ok
20. júl 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pegg a ako sa inak citis?a co este hovorili lekari?
20. júl 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok