Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

vierka
21. júl 2009

dobre ranko... aj ja som tu... opat v praci 😅 😀

petkaerdal
21. júl 2009

zase si v praci Vierka? ako tam je? 😀

mici11
21. júl 2009

Caute, aj tu uz buntosim. Maly vstal o 6:30 napapal sa a on opat spi 😅 😕 ja nechapem nikdy nezvykne o takomto case spat. Ale zato vcera cele poobede nespal. Asi dobieha 😀
Na 10:30 idem ku gyndasovi drzte mi palceky bojim sa celkom, iste to bude boliet ked ma bude vysetrovat. Mam pocit, ze ma moc zasili, budem jak poctivka 😀 😀 😀

petkaerdal
21. júl 2009

mici a co ty tu tak skoro 😀
drzim palce,hadam to boliet nebude
ja som nebola ani zasita a bolelo,ale nie pri vysetrovani 😀

moja jedna spi,druhej sa ne chce 😖 cakam kedy zaspi,aby som lahla aj ja,dneska som mrtva 😖

vierka
21. júl 2009

petka - trosku pod mrakom, tak tu este pri compe pomalicky driemem 😝 😀

mici - na dneska drzim palce u gyndosa 😉

mauzos
21. júl 2009

ahojte 🙂

mici drzim palce, neboj nebude boliet 🙂

peti ked ti si par dni po porode tutu mutu, tak samozrejme ze bolelo 😀

vierka mas dobru pracu, ked si mozes driemat 😉

mauzos
21. júl 2009

kde ste vsetky zmizli? petka dospavas? 😀 😀

vierka
21. júl 2009

ja som sa prave vratila z pekne nechutneho obedu 😅 a to som este slusne povedala 🙄

janula13
21. júl 2009

ahojte..
nooo hana zagorova im reze, teda skor nam, ale stiahla som aj tie uspavanky mau, dakujem, vcera dal mm zase vezu do spalne,a skusime, ale ked tak rozmyslam, neviem neviem, oni nam po poslednom papani zaspia bud hned na rukach alebo musim pochodovat alebo nejka uspat, tak hadam skusime tu hudbu, my sme im pri tom poslednom vecernom krmeni pustali v poslednom case tu zagorku...pokrokove metody 😀

vierka, aspon si sa na nas pobavila 😀

janula13
21. júl 2009

ozaj, vcera sme boli s marodmi u dr a maju matusko 3700 a jakubko 3830g, tak aby ste mali predstavu, aj u nas sa tucnie 😀

mauzos
21. júl 2009

tak Jani predstavu uz mame, este by si mohla pridat obraz 😀 myslim tym samozrejme nejake aktualnejsie fotky do albumu ...

janula13
21. júl 2009

mauzi ja viem ze len slubujem a skutek utek...ale ja to neviem zmensit arobi mi to mm, teraz mi sice nainstaloval nieco na to zmensovanie len mi musi ukazat ako na to aeste vlozit foto do mojho pc, nemam ich v nom...
boze ja mam dnes uz dost...inak krmila som zase osve, ako sa ktory zobudil...

petkaerdal
21. júl 2009

mau,spala som veru,teraz som vstala--hned som tu,lebo placu

petkaerdal
21. júl 2009

mau,som mrtva dneska 😖 😖 😖 a boli ma zaludok 😖 😖 o 1 som ich este nakrmila,hned zalomili,co som bola velmi rada,drahy prisiel o 4 a nakrmil on 😀

janula13
21. júl 2009

peti aj mna uz dlhsie bolieva zaludok, v noci ma dokonca prehnalo ..no tie deti mi davaju, alebo to bude kavami??? 😀 super ze ti drahy nakrmi, my krmime stale spolu...

veam
21. júl 2009

Ahojte babenky...

pegg no kde si?

mici samozrejme aj ja drzim palce na kontrolu.

janula to ja som sa dobre zabavila na tej zagorke

Baby neviete cim to moze byt ze mam v moci leukocyty?

petkaerdal
21. júl 2009

Jani u mna to bude asi kavami,ja som pred tym vypila tak 1 za rok,dneska pijem 3 denne 😖 ,aj tak uz neucinkuju 😠

my tiez krmime spolu,podla toho,ako je doma

veam,leukocyty je infekcia,v tele mas infekciu...dostala si nieco na to? niesi chora?

veam
21. júl 2009

No super teda,nie mam doma tie palicky do mocu,tak som to dnes zistila...musim to oznamit dokymu,neni mi nic iba ma pobolieva obcas podbrusko.

mauzos
21. júl 2009

jani u petky to nebude kavami 😀 😀 😀

veam, zial neviem.

petkaerdal
21. júl 2009

staci aj ked trosku soplis alebo mas slaby kasel a uz to mas v moci,isto je to infekcia

mau,no dneska asi ani nie kavami 😅 😅

veam
21. júl 2009

Mna porazi uz asi z toho,myslis ze mozem ist aj k svojej odbornej lekarke?alebo musim ist ku gynekologovi??

petkaerdal
21. júl 2009

to neviem veam,necitis sa nejak chorlava alebo ,ze nieco na teba lezie...viem ale isto,ze je to infekcia,ja som raz mala uplne slaby kasel,ani som nebola u lekarky a bola som na to predoperacne vysetrenie pred ivf a hned mi to ukazalo slabe leukocyty,hned to tam bolo vidno a to mi teda nic nebolo,niekedy to ani nemusis citit mi povedala dr. ze ti nieco je,ale mozes mat v tele zapal

petkaerdal
21. júl 2009

veam hod si do googlu,ze zvysene leukocyty v moci a uvidis,co ti to vyhodi a precitaj

veam
21. júl 2009

vobec sa necitim chora...mozno minule ten vytok co som mala,tak to s tym suvisi...uz som kukala,pisu ze to je infekcia mocovych ciest alebo genitalii

petkaerdal
21. júl 2009

nemusi to byt len infekcia mocovych ciest alebo genitalii...mne este vtedy dr. povedala,som si spomenula,ze sa to nazyva aj skryty zapal alebo teda,ze to moze byt skyty zapal v tele a tie su nebezpecne,lebo z toho vznikaju chronicke zapali...
a ten vytok este mas?

veam
21. júl 2009

no uz to bolo ok,ale tusim to zase zacina,bojim 😖

petkaerdal
21. júl 2009

tak z toho to mozes mat,tak chod k dr.kym sa to nezhorsi,nech ti hned nieco da..ale v tehu to byva normalne

veam
21. júl 2009

k dr. mozem ist najskor 6.8. co pojdem aj do poradne,lebo dovtedy volne nema,nasadila som si aspon brusnice

pointka
21. júl 2009

Ahojte.
Ako sa mavate?

No my sme presli na Bebu a konecne mala sama kaka, hura 🙂

Mici 🙂 To sa manzelikovi bude pacit, to ako si zasita 🙂

petkaerdal
21. júl 2009

ahoj poi,my sa mame dobre a vy?
som rada,ze uz mala kaka sama,aj ja som s bebou spokojna 😉