Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

petkaerdal
24. júl 2009

😕 😕 ked som tu ja,tak nikto a ked ja drichmem ,tak tu pisete o 106 😀 prave som sa zobudila,nejako poesledne dni spavam s babami

pointka
24. júl 2009

Ahojte.

V stredu sme boli v poradni, mala ma 4,5 kg 🙂 Mala tucka nasa 🙂

Petka, inak moj muz je prave u vas v AT a Beba 800g u vas stoji 10 EUR, u nas 14!

Aj vam tak deti chudatka nevedia sinkat v tomto teple? Mala vcera cez den ledva spala, to som ju 2x cez den okupala.

veam
24. júl 2009

No ved nejake sponky doma mam 😀 ...zaha ma vobec nepali...ale palila ma na zaciatku,ked som grckavala

petkaerdal
24. júl 2009

ahoj,poi..
no tusim 10 alebo 11 stoji u nas,ale ta HA stoji az 13...a ked je iba 600 g stoji 7

ani moje nespinkaju v tom teple,je to hrozneee...

peknu vahu ma uz Sofinka,aj mne tak dobre priberaju z Beby 😉

mici11
24. júl 2009

Peti ahoj dobre ranko 😉 , ja som dnes spala od 23:00 az do 5:15 kym maly vstal, cize moj rekord v spani a potom este do 7:00.
Poi ahoj pekna vaha 😉 🙂 , ja mam poradnu 4.8. tak som zvedava kolko bude vazit Samko 😉 A maly v tom teple tiez nevie spinkat 😒 ma len take mikrospanky

mici11
24. júl 2009

Pridala som nejake fotecky, ked chcete tak kuk

petkaerdal
24. júl 2009

mici a ty este vladzes? ja som na zaciatku tiez takto spavala,stacili mi aj 2 hodky,ale posledne dni nejak vobec nevladzem,spala by som a spala...

petkaerdal
24. júl 2009

mici,aky je chutnyyyy 😵 ved ty mozes tiez robit copiky 😀 😀 ten nostek ma tusim tvoj

pointka
24. júl 2009

Miciii, tie vlasky su uzasne 🙂 Maly je velmi zlatunky. Uz sa ti cielene usmieva? Moja iba tak zo spanku zatial.

Petka, no je to dost velky rozdiel v cene! Hlavne toho minieme kvantum. Teraz pozerame na kazdu korunu, teda pardon Euro 🙂
Petka, kolkokrat denne ti kakaju z Beby? Akej konzistencie a farby maju stolicu?

Myslite, ze by som mohla koncom augusta ist s 2,5 mesacnym babom na par dni k Balatonu? Nie je to skoro? To by uz nemalo byt tak teplo.

veam
24. júl 2009

Mici ten tvoj maly je zlatucky,a tie vlasky ma ako maly rozkosny certik 😀 😀 😀

petkaerdal
24. júl 2009

poi,teraz mi kakaju uz iba raz za den a niekedy iba raz za 2 dni a maju zelenu od zaciatku a taku skor redsiu,ale to preto,lebo ja som presla na 1 bebu uz
tvoja ako kaka???

poi a ta beba u nas je kvalitnejsia,co som pocula,ako na SK

pointka
24. júl 2009

no manzel kupil dve balenia, to aj ked vybehnem raz za dva tyzdne k vam do hainburgu sa to oplati, uz len kvoli bebe snad. No som zvedava, urcite je ina, to viem, vzdy sa pre rakusky trh vsetko vyrabalo inde nez pre nas.

A ked ti kakaju takto malo, nezvyknu tak naprazdno tlacit?
Moja kaka 1-2x denne, len ja uz ked vidim, ze takto naprazdno tlaci a nic nevykaka, tak chvilku pocvicim nozickami a vykaka sa. Skusim ju dnes nechat samu. Zo zaciatku tej beby kakala par dni sama aj 2-3x denne, ale to bolo aj zo zmeny stravy, ale dobra je tato beba. Som zvedava na Rakusku.

mici11
24. júl 2009

Baby dik za komplimenty, veru uz by sa mu aj copiky dali spravit 😀 .
Peti no nevladzem, ale dnes je to uz o nieco lepsie a drahy je dnes doma tak si oddychnem. A ano nostek ma moj 😀
Poi ano uz takych 5 dni sa usmieva cielene 😉 je to super ked sa na mna vyskeri 😀

pointka
24. júl 2009

jej, uz sa na to usmievanie tesim aj ja 🙂 mala sa este neusmieva, ale uz velmi reaguje na vsetko okolo seba. Minule, ked sme boli vonku, som ju vybrala z kocika a prechadzala sa s nou len tak na rukach, ta sa tak rozhliadala, ze kde je 🙂 Zlatunke su tieto nase deticky.

petkaerdal
24. júl 2009

nie poi,nekakaju len tak naprazdno,cim su väcsie kakaju asi pomenej,ani nemaju uz problemy...

moje sa tiez este usmievaju len tak naprazdno,tvoj Samko je aky sikovny mici 😀

petkaerdal
24. júl 2009

a vsetko najlepsie malemu Jakubkovi 😵 😵 😵

mauzos
24. júl 2009

preco jakubkovi?

babulka123
autor
24. júl 2009

peti ty si pisala ze nejake dni pred tym ako si isla rodit si chodila na wc. nepamatas si kolko dopredu ti to zacalo???
uz asi 3-4 den chodim tak ze cokolvek zjem idem na velku.
v nedelu idem na kontrolu tak som zvedadva..

petkaerdal
24. júl 2009

zajtra az Jakubkovi 😀 sekla som sa 😀

babulka,4 dni ma prehanalo a na 4 vecer som porodila 😀

petkaerdal
24. júl 2009

ja som nesla ale babul po kazdom jedle,ja som sla normalne tak 2x denne,ale vzdy hnacka...

babulka123
autor
24. júl 2009

vies ja som doteraz s tym mala problem chodila som raz za 4 dni .. a teraz sa to otocilo.. chodim 3-4x nie ze hnacka ale aj tak.. a nic take som nejedla ze by sa to malo zlepsit..
akurat beriem zelezo ale neviem ci je to z toho ...
ale rada by som bola keby sa to rozbiehalo.. uz vaazne nevladzem..

mici11
24. júl 2009

Babulka ved ty coskoro porodis 😕 , ak nie do nedele, tak v nedelu si ta tam uz asi nechaju, ze? Juuuuuuuuuuj ci som zvedava co to bude, ale myslim ze Ninka 😉 😉 😉 moje naj dievcenske meno 🙂

mici11
24. júl 2009

Babul zo zeleza ma zapekalo jak svinu z prepacenim, zo zeleza na Wc myslim necho 😉 dis 😉

babulka123
autor
24. júl 2009

mici..noo budem sa snazit.. idem uplacat dr. zatial len kolacikom.. heheheheh na nedelu mu nieco upeciem {a to mam aj meniny.. tak by mi mohol splnit moje prianie nie???}

dnes ked som varila tak ma straaasne pichalo v strede onej.. potom to preslo ... a boli ma spodok bruska.. ale ci uz .. neviem ..

babulka123
autor
24. júl 2009

a okrem toho sa ma ochladit tak by som to aj brala.. hehehe
mici to mi tvrdi aj sestra .. mne to zas nejako pomohlo.. len otazne je ci to zelezo alebo ..... bliziaci sa koniec.

nic by mi tak nevadilo ako opuchy ktore mam , koza ma az boli , svrbi.. nie len na nohach aj na rukach.. no vyzeram.. co vam budem hovorit sak si to este pamatate..

petkaerdal
24. júl 2009

zo zeleza zapekalo aj mna,ale ku koncu aj zelezo nepomohlo..

mici11
24. júl 2009

Babulka pamatame, pamatame len vtedy nebol takyto hic, tak to bolo o nieco jednoduchsie. Ja verim, ze je to bliziaci sa koniec. Uz by si mohla porodit. Citis aj nejake kontrakcie? I ked ja som mala kontrakcie dobreze nie 10 dni, ale nie az take silne a aj tak mi porod vyvolavali.

veam
24. júl 2009

babulka tiez si myslim ze coskoro to uz na teba pride a porodis uz konecne...

petkaerdal
24. júl 2009

baby ste tu? dam nove fotky 😀

veam
24. júl 2009

Ano petka,ja som tu,kuknem...