Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

veam
24. júl 2009

Tie su uzasne a v tom oblecku fakt nemaju chybu,zlatucke,chutnucke...kde si nakupovala?v HM?

veam
24. júl 2009

Peti a nevadia im tie celenky na hlavicke?nedavaju si ich dole?tusim z nich budu boxerky 😀 😀 😀

petkaerdal
24. júl 2009

v H&M jasneee 😀 ...dakujem

petkaerdal
24. júl 2009

tusim aj ja,ze budu boxerky,najmä Aylin,Selin vzdy od nej schyta,ked su pri sebe 😀

nedavaju si to dole,to mas,ako capicku,zatial im nevadia...uvidime neskor

petkaerdal
24. júl 2009

veam,na pokeci mam viac,kuk tam foto este

veam
24. júl 2009

ved preto sa pytam,lebo niektorym detom vadi vsetko na hlavicke,ale ked si uz teraz zvyknu,by im to nemalo vadit neskor...a inak ake su ceny v tom HM?Fakt by som tam niekedy chcela skocit...

petkaerdal
24. júl 2009

no veam,ked je akcia ,tak sa da kupit..tieto satky som kupila,lebo sa mi veeeelmi pacili,ale stale 16 euro jedny 😅 inak maju skoro vzdy akciu a da sa nakupit dobre,pre chlapcov maju vzdy lepsi vyber ale 🙄

veam
24. júl 2009

petka uz som stihla kuknut,vzdy kukam hned aj tam...fakt su krasne na spapanie

petkaerdal
24. júl 2009

ano,kukas? 😀 😀 dakujem 😉

veam
24. júl 2009

a co robia babule?

petkaerdal
24. júl 2009

zaspinkavaju,cely den boli hore,ale este niesu tvrde..urcite najlepsie zaspia,ked budu mat ist jest 🙄
drahy siel do prace a ja sama..aj ty si sama?

veam
24. júl 2009

tak to je dobre...nie ja niesom sama,mangel robi palacinky,uz sa nemozem dockat,mnaminky,si dam dobre do tela 😝

petkaerdal
24. júl 2009

juj,posli aj mne a ake si date? palacinky som naposledy jedla v tehu.. 😀
manza vie varit?

veam
24. júl 2009

to este neviem ake urobi,asi s dzemom a slahackou...hej vie varit a ake specialitky paradne...poslala by som ti,ale nez by tam prisli by ti aj chut zasla... 😀

petkaerdal
24. júl 2009

to mas super,moj nevie ani caj spravit,nic,ten radsej bude hladny,akoby si mal nieco spravit

ja mam rada aj nutelove s bananom,mnam 😵

petkaerdal
24. júl 2009

inak uz by si mala aj brusko odfotit po 5 tt 😀

veam
24. júl 2009

ja hociake,hlavne ked ich nemusim robit 😀 ...no raz varim ja a raz on,ale od neho mi viac chuti 😀

petkaerdal
24. júl 2009

aj mne by chutilo od manzela 😀 ,ale to sa nedockam,to ked mu poviem,ze by mohol nieco on spravit na veceru,tak povie,ze zavola pizzu 😖

inak ja tie palacinky nerada robim

veam
24. júl 2009

inak pizzu by som si tiez dala,,,nejako som sa rozozrala...ja ani palacinky neviem poriadne urobit,neviem ich urobit take tenucke 😖

petkaerdal
24. júl 2009

teraz si to mozes dovolit 😀 ,aj ja som si riadne dopriala,ved 22 kilo nieje malo 😀 ,ale teraz este hladovkujem

ani ja ich neviem dobre,preto ma to nebavi 😀

veam
24. júl 2009

pockaj teraz sa dostanes na svoju vahu a co nevidiet budes zase tehu,ci nie? 😝

petkaerdal
24. júl 2009

nie,daj pokoj...aj ked nooo,nic neberiem a drahy si mysli,ze asi hej,ked o 106 .... 😅
uz mam svoju vahu,uz som to zhodila nastastie,ved som bola,ako kamion..ale este chcem 5 kilo a koncim

veam
24. júl 2009

No vidis,nikdy nevies co z toho moze vzniknut...no vy mate ale casu ked o 106... 😀 vy ste ale akcni

jvo
24. júl 2009

ahoj peti male su krasne 😵 pytala si sa aj ci ma mala vecerny rezim zaspavania tak ma, uz dost dlho naucili sme ju ze okolo 18:30 sa kupeme okolo tej 19-tej potom papa a o takej 19:30 uz lezka a najneskor o 20-tej uz spi a nema s tym problem takze potrebujem aj cez den aby pravidelne papala aby mi to vyslo tak ze jej mozem dat o tej 19-tej papat, inak dnes to bola troska bieda s tym jedenim, dala som jej teda kazde 4 hodky len spapala tak 100 a kedze len 5x tak za cely den len 500 a na mlieku pisu ze 150x5 takze mame menej o 250 ☹ a teda to pisu nielen na mlieku ale aj inde ze na 1kg vahy by mala spapt 150 a kedze ma tych 5kg....som strasna co len riesim tabulkove hodnoty mozno miesto toho aby som ju nechala ved keby bola moc hladna tak si vypyta nie a mozno sa rozbehne, no neostava mi nic ine len tomu verit
vcera som sice v jednej knizke citala ze maju deti papat vaha deleno desat cize 5 000g /10 500 na den tak podla toho sme dnes v norme 😉
babul drzim palceky nech to uz pride inak v noci ma byt znova burka a to vies ze pri zmene pocasia a hlavne pri burke sa casto rodia deticky 😀

petkaerdal
24. júl 2009

veam,mam chut,neviem,po porode strasnuuuu 😝 😝 😝 tak vyuzijeme kazdu chvilku,ked spia 😀

no prave bojim,ze co ak motyka vystreli 😅

veam
24. júl 2009

No mne to stale nejako nechuti,je to teraz take divne,akoby som bola panna... 😀
No co postarali by ste sa...sice by to bolo zlozite,ale postarali...

veam
24. júl 2009

jvo inak aj tvoja mala je zlata a aka je smeja... 😀

petkaerdal
24. júl 2009

jvo,tak my prave ten spaci rezim nemame a vsetko mame potom rozhadzane,dneska mi uz zaspali o 19 napr.kazdy den inak,podla unavy

s tym papanim si nerob dneska hlavu,aj mne tak jedli,cely den len tak po 60,inak mne nikdy nevypiju viac,ako 90,teda vypiju,ale malokedy robim 120,najcastejsie piju len 90 a piju castejsie a vidis,pekne mi priberaju,skus to nechat na nu a uvidis,len ako som ti pisala,v nemocke povedali,ze nie viac,ako 5 hodin...
aj ja som vedela,kolko ma papat babo na kilo,ale uz si to nepamätam,kolko presne,moj by to vedel,ale netreba to riesit..mozno ma mensie brusko,ono sa jej roztiahne ...ale vidis,ani moje nepapaju vela..dneska ma slo porazit,mala jedla kazdu hodinu po 50...tak si pytala..

petkaerdal
24. júl 2009

no postarat,ako postarat..to by som nezvladla dvojicky a dalsie male..to eeee

ani mne nechutilo v tehu a ani by som neriskovala radsej..vies,ze aj spermie vyvolavaju kontrakcie a ty si uz davaj pozor
a panna? po porode prvy x som bola riadna pannaaa 😅

veam
24. júl 2009

Ano Petka to som uz kdesi citala o tych spermiach...my aj ked sexujeme raz za cas,tak si drahy dava pozor,takze ziadne dovnutra...