Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

vierka
27. júl 2009

ahojte babulky, dobre ranko 😀 dneska sa mi akosi vooooobec nechcelo ist z postele - ale to sa mi stava v poslednej dobe akosi casto 😅 😀

babulka - vsetko najleeeeeeeeepsie 😀 dodatocne.... takze si este stale nase kinder SURPRISE 😀 no ved hadam sa to uz tento tyzden pohne a najneskor na ten dalsi uz budes maminkaaaaaaaa 😀

petkaerdal
27. júl 2009

ahoj Vierka tehulka,uz pracujes? 🙂

veam
27. júl 2009

dobre ranko...

Babulka aj ja ti zelam dodatocne vsetko naj k vcerajsim meninkam a nech sa ti splni vsetko co si prajes... 😀

mici11
27. júl 2009

Ahojte,

Vsetkym dobre ranko. No nas Samko uz treti krat po sebe vstal az okolo 5:20, tesim sa s toho. Snad mu to ostane 😉 Cez den sice nepi skoro vobec,ale uz sme si zvykli

veam
27. júl 2009

Mici tak to mas super,hlavne ze spinka v noci,aspon sa vyspite dobre... 😀

mici11
27. júl 2009

Veam presne tak, my sme radi ze je v noci klud 😉 Ako sa mas?

veam
27. júl 2009

Ale dnes ma akosi boli hlava zase,asi bude zase riadne teplo a som hladna takze si musim ist nieco urobit,lebo mala uz mi tancuje v bruchu od siedmej 😀

mauzos
27. júl 2009

ahojte 🙂

ja som dnes musela budit Tomiho o 8,15, vobec sa nechystal vstavat. Luki uz aj zaspinkal po ranajkach a Tomi nic 😀 To sa mi este nestalo, on je skor ranne vtaca, Luki stale vstava neskor 😝

Mici to je super, na to ze ho kojis. Kamoska kojila kazde tri hodiny aj v noci do roka, to by ma asi slahlo 😲

vierka
27. júl 2009

petka - ano v praci... sice mam problemy vstavat v poslednej dobe a asi to bude uz len horsie a horsie 😀 😀 😀

veam - o teple ani nehovor... ja najnovsie sem tam zakaslem, mam soplik a na ustach riadnu zimu 😅

veam
27. júl 2009

Vierka co si prechladla alebo mas alergiu?

babulka123
autor
27. júl 2009

dodatocne dakujem....

mauzi .. takze Lukasko je vacsi spachtosko??? super, dufam ze to maju geneticky zakodovane v mene.. .ja len pre istotu keby to bol chlapec.. hehehehehe

petkaerdal
27. júl 2009

mici a v noci Samka nekrmis uz vobec? aj moje stavaju tak o tej 6

uz to bude horsie a horsie a zacni si zvykat Vierka 😀

emka1
27. júl 2009

Ahojte kocky, prisla som vas po dlhom case pozdravit ... 😉
Vidim, ze tu je vas vela z nasej starej dobrej temicky FC – takze si na mna este vierka, petka, babulka, veam a ostatne spomeniete, ked som v aprili riesila moje 1.IVF a hyperstimulak v nemocke 😖

Kocky, pocuvajte, min. tyzden sme boli na dovolenke v Chorvatsku, vedela som, ze ju asi celu prekramujem, kedze presne na pondelok mi vychadzal termin, tak som sa nabalila vlozkami, tamponmi a ibuprofenmi, nech ten pobyt v pohode zvladnem, ale ake bolo moje prekvapko, ked cely tyzden „navsteva“ neprisla ?? 😅
Drahy uz nieco tusil, kazdy den sa ma pytal, ci uz prisla navsteva a ja ze nie, ved obcas mi meska aj 2-3 dni, takze som to brala na lahku vahu, ze ona urcite dorazi, ved ideme na 2.IVF v auguste, o par dni mi pride schvalena ziadost z poistovne a vysledky z genetiky....

Ale ake bolo moje prekvapko, ked som si vcera rano po navrate z dovolenky vycikala na teste // 😀 😀 😀
A dnes rano opat, boli tam dialnice ako svet 😀
Baby, ja som tehotnaaaa ?????

babulka123
autor
27. júl 2009

emka.. taaaaaak sa tesim .. ze aka parada.. normalne mam zimomriavky..

vo FC sa toto stava uz pomaly pravidlom , komu nevyjde IVF otehotnie normalne.. popripade pred IVF...
sak takto ich zrujnujeme .. hehehe

ale napriek tomu sa neskutocne tesim ... ona ta psychika o ktorej stale pisu ze treba vypnut asi ma nieco do seba..
emka kedy ides DR?

mici11
27. júl 2009

mau no mna by tiez slahlo kojit v noci tak casto.Samko vstaval v noci zo zaciatku 2 krat a teraz vstava okolo tej piatej pol siestej.
Peti v noci ho nekrmim on sa nezobudi 😀 zaspi cca o 21 a vstane okolo tej piatej, ako som uz pisala.Ale cez den papa kazde 2,5 hodky.

babulka123
autor
27. júl 2009

mici aj ja chcem takto vychodvane babatko....

emka1
27. júl 2009

ahoj babulka, moja 😉
ja sa este stale trasiem z tych 2 ciarok na teste, drahy mi ich aj odfotil, aby som uverila 😀 😀

Vies co, paradox je, ze ja som pred 2 tyzdnami bola u mojho dokiho pre zdravotnu dokumentaciu, ze u neho koncim, lebo ja som specificky pripad, ze nemozem otehotniet a on sa tvaril, ze mi uz nevie pomoct a nebol mi ani ochotny urobit dalsie vysetrenia ... tak som si od neho zobrala kartu a idem k druhemu, ten ma samozrejme dovolenku a najblizsi volny termin az 7.8. ... to je az o 2 tyzdne ...
ved ja sa dovtedy zblaznim 😅 😅
co mam robit ?? cakat ? alebo mam ist k mojmu staremu, u ktoreho som oficialne az do 31.7. pacientkou ?? 😨

babulka123
autor
27. júl 2009

emka.. pozri ja viem ze 7.8 je daleko.. ale o to to bude lepsie lebo uz bude aspon na ultz. nieco vidiet.. takze pockaj ,,, ale ak by si mala akykolvek problem tak by som utekala k dr.
ale teraz.. co aj tak by ti akurat tak zobral krv, a to teraz.. co ja viem .. tie dialnice nevycikas ak nie si tehu.. takze ... sa tes.. a opatrne.. a viem si predstavit ako sa trasies.. hehehe kraasny pocit.. a uchovaj si ho, v 9 mesiaci je dobre si to pripominat lebo to ozaj uz nieje sranda.. hehehehehe

emka1
27. júl 2009

babulka, no tiez som nad tym rozmyslala, ze mozno o 2 tyzdne bude uz aj srdiecko vidiet 😅 😅
snad nebudem mat ziadne problemy, zatial mam obcas len take tlaky v podbrusku a akosi castejsie chodim na wc.
ale netusim ani ako sa mam stravovat ?
nasadila som si Calibrum baby plan, co mi zostal este z 1.IVF a vysadila som rannu kavu ...
co mam este papat ? baby, poradte 😀 😀

emka1
27. júl 2009

a srdecne pozdravujem vierku a alex ... idem tusim v ich slapajach 😀 😀

mici11
27. júl 2009

Babulka ved aj ty budes mat take 😉 🙂
Emka vitaj a potichucky gratulujem 🙂 😉

emka1
27. júl 2009

dakujem mici, aj ja sa zatial tesim len pomalicky a potichucky, kym to nemam cierne na bielom od dokiho, zatial nikomu tuto novinu nevesiem na nos, okrem draheho, ktory sa z toho tesi ako male dieta 😀 😀

veam
27. júl 2009

Ahoj emka...srdecne potichucky gratulujem a tesim sa s tebou,takze dalsi velky zazrak?supeeer 😀

mauzos
27. júl 2009

emka waaaw, gratulujem a drzim palce, aby bolo vsetko v poriadku a mala si bezproblemove tehu 😵 Tiez by som nesla k staremu Dr. a este obzvlast ked je taky pako. Ja som tiez z podobnych dovodov ako ty menila gyndosku a dodnes nelutujem.

emka1
27. júl 2009

ahoj veam - dakujem, dufam, ze to naozaj nie je len sen, ale skutocnost 😉

mauzos - dakujem aj Tebe, takze mam cakat tie 2 tyzdne ? no nemam asi na vyber 😒
snad bude vsetko v poriadku.
Sledovala som aj Teba, mas krasnych chlapcov, su fakt na spapanie 😉 😉
aj ja s drahym by som chcela dvojky, ale takto prirodzene to bude asi mala pravdepodobnost, ze ? 😀 😀
nevadi, my sa neskutocne budeme tesit aj z toho naseho jedneho babatka, hlavne nech je zdravucke a nech ho o 8 mesiacov budem moct drzat v naruci 😵
zatial sa budem vytesovat z Tvojich chlapcov, petkinych kociek, babulkinho zazraku a ostatnych vasich krasnych babatiek 😵 😵

vierka
27. júl 2009

no uz vidim, ako doktor Pinter je na urade prace a caka na podporu, lebo mi ho pripravime o jeho kseft ked to pojde takto dalej 😀

emka - nicoho sa neboj, len tak dve ciarky clovek nevicika, keby nieco bez na pohotovost, davaj si pozor a papaj vsetko na co mas chut, teraz mozes 😵
a ja som mala taky tyzden stale pocit ako na mrchu, aj v brusku, aj som chodila stale na wc, lebo som mala pocit, ze uz proste prisla 😀

veam - no ja asi som nachladnuta, lebo cez tyzden je hic, na vikend sa ochladi a asi nedobre znasam tieto zmeny 😅

vierka
27. júl 2009

emka - aj ja som chcela dvojky, ale ako som zacala citat tu cerstve maminy s dvojkami 😅 som rada ze mam jedno 😀

mauzos
27. júl 2009

emka dakujeme za pochvaly 🙂 No ja by som nesla, ale rozhodnut sa musis sama. Ved 2 tyzdne zbehnu ako nic 😉 A nikdy nevies, mozno motyka vystreli a budu aj dvojky 😀

vieri mas pravdu, dvojky su dvojnasobna starost, ale aj dvojnasobna radost, dvojnasobna laska ... ja som velmi rada, ze mam dvoch, aj ked niekedy uz stracam nervy 😝 Ale ked sa na mna tak krasne smeju, chytia ma za ruku, tak na vsetko zle zabudam 🙂

babulka123
autor
27. júl 2009

mauzi .. a to este nechodia.. hehehehhe to bude potom este len srandy kazdy na inu stranu.. hehehehhehe

kamoska to tak teraz ma a hovroi ze zo zaciatku to bolo naj .. teraz.. hehehehehe..

mauzos
27. júl 2009

babul ja uz poskulujem po takych voditkach na babatka 😀 lebo ked sa mi vonku vsetci traja rozutekaju kazdy inym smerom, to bude srandy. Ja mam totiz este aj psika, momentalne u rodicov, ale urcite ho planujeme zobrat naspat.