• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

4. novembra 2010 
Petka ja som vcera oprala prvu varku a cakam kym uschne poriadne,nech mozem dat prat ostatne :grinning:
6. aug 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petka a zase si bola nakupovat?pozerala som na pokeci,male su zlate,pekne rastu do krasy ... :grinning:
6. aug 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj budes zehlit? ja som len raz zehlila,odvtedy nie,aj tak rovno zo susiaka kolkokrat obliekam :grinning: a ani na to nemam cas

co porabas? mne baby spia,aspon sa tak tvaria,tak mam veget..
6. aug 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ci budem zehlit,asi nie,ved to neni ani pokrcene,to by som sa nazehlila...ja mam leharo,pojdem sa skulturnit a pojdem k nasim a potom do tej poradne...
6. aug 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja len ze uz odchadzame, je pod mrakom, tak ideme skor. Myslite na nas, aby bola cesta ok a opatrujte sa. Budete mi chybat cmuk cmuk ozvem sa :slight_smile: :wink:
6. aug 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved naco zehlit,ked pekne povesas,neni ani pokrcene
my planujeme zajtra ist pozriet ku mojim domov,tak sa tesim :dizzy_face:
6. aug 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici tak stastnu cestu,davajte na seba pozor a uzite si to tam... :grinning:

petka ved treba ist ukazat vnucence... :grinning:
6. aug 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mici,tak šťastnú cestu a užite si to tam.Tešíme sa potom na správičky ako ste to zvládli,pá!
6. aug 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici,davajte pozor ,stastnu cestu,maly bude isto spinkat
aj ty budes chybat :wink:

veam treba,ved ich dlho nevideli a najmä chcem ist babku pozriet,mam uz len jednu. a drahy robi rano,takze vychadza dlhsi vikend,tak vyuzijeme.

tvoji rodicia byvaju niekde blizko vas?
6. aug 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano moji byvaju tu v senici asi 3km od nas
6. aug 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici - davajte pozor a stastnu cestu :grinning: :grinning: :grinning:

veam - a tebe sa nepaci, ze vies co to bude, ci ako si to myslela? :sweat_smile:
6. aug 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani,
ako som včera čítala tvoj príspevok,to akoby som písala ja :sweat_smile: .U nás je to tiež tak,že Eliška je väčší revkáč a kedže Sárinka je kluďas,tak ona chúdatko leží a pozerá ako pestujem Elišku.A mám pocit,že už tomu rozumie,že Eli sa pestuje a ona nie... :frowning2: Tak potom ked je Eliška v pohode alebo spí,tak pestujem Sárinku aj ked neplače,len aby si aj ona užila môjho náručia :wink:
6. aug 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tvojka,to iste mam aj ja doma,presne,Aylin je nervacik a Selin len tak lezka a gula ockami a pozera na mna,ako sa venujem Aylin,aj mi je to luto,ale neda sa inak...

mne uz kocky spia,dneska su nejak unavene
6. aug 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka myslela som to tak,ze tomu moc neverim,pretoze ta doktorka je taka divna a povedala to tak neisto,ze to bude baba...od ostatnych som pocula,ze nehovori dobre pohlavia,ale to som tu uz niekde pisala

Takze som spat z poradne,vsetko je ok,doki ma aj vysetroval,krcok je vysoko a uzatvoreny,babatku meral len brusko a pozeral sa co to teda je za zazrak...dali mi aj papier a mam ist buduci tyzden do labaku na ten test na cukrovku,fuuuj...dalsia poradna a s tym aj velky utz az o mesiac
6. aug 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veam,tak super,ze ste ok :dizzy_face: ze je vsetko v poriadku
6. aug 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko...tak dnes som teda konecne prva?

Kde ste vsetky?spinkate?
7. aug 2009 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko... no ja som tu bola uz 6.15, ale zrovna ked som pisala prispevok nam vypadol internet :sweat_smile:

veam - tak to je super, ze kontrola dopadla na jednotku... :slight_smile:
a vy ste neboli na tom 3D v Hlohovci, tam to robi nejaky lekar, ci tebe to robila tvoja lekarka a ta vzdy popletie pohlavie, ci ako???
a neboj sa, ten test na tu cukrovku zvladnes :wink:
7. aug 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka my sme boli tu v senici v poliklinike na tom 3D u jednej doktorky,nepocula som na nu dobre ohlasy,skoda ze som to nevedela skor nez som tam isla...

A inak vcera mi moj doki povedal,ze to tiez vyzera na dievca,ale nebolo to dobre vidno zase,take rozmazane to bolo,ze mi este povie presnejsie o mesiac...
7. aug 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veam - aha, ja som si myslela, ze si bola v HC ako pegy... lebo zevraj ten v HC povie len ked si je na milion percent isty :grinning:
tak to ma mrzi, ze si bola zrovna u takej na ktoru nie su dobre ohlasi... a ked to bolo teraz rozmazane, ale doki si mysli, ze to je to dievca, tak ti to podla mna na najblizsom utz len a len potvrdi :wink:
7. aug 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie Vierka ja som nebola v tom hlohovci,ale skoda,mohla som ist radsej tam...ty ides kedy do toho hlohovca?uz si objednana?
Vierka bodaj by to len potvrdil,velmi som chcela dievcatko :grinning:
7. aug 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veam - no my sme objednany do toho HC na 20.9. - takze si na to este vyse mesiaca pockame :grinning: ale ten cas vyplnime dalsou poradnou, potom bude v TT jarnok a na ten dalsi tyzden uz aj ideme do toho HC :grinning:
no ta ked to povedali uz dvaja lekari, ze sa im to tak tak zda, tak by to mala byt baba podla mna - tento rok su inak same baby, ci uz narodene, alebo sa len cakaju :grinning:
7. aug 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka tak to ti potom utecie ako voda a uz budem vidiet co cakas za zazrak...kedy presne je ten jarmok?
7. aug 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veam - utecie a mozno mi to uz doki povie aj na poradni 27.8. - do poradne je to uz len 3 tyzdne a to ubehne rychlo, hlavne v praci... potom ten dalsi tyzden cerpam nejaku povinnu dovolenku, ten dalsi tyzden uz je potom jarmok (11. - 13.9.), potom mam zo zaciatku dalsieho tyzdna zase dovolenku a uz v ten tyzden v nedelu ideme aj na to 3D - takze to pojde ako po masle :slight_smile:
7. aug 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka mne uz doki hovoril,za o chvilu ukoncime PN a da mi papiere na MD,aka parada,pekne to uteka... :grinning:
7. aug 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, uteka to, ved aj ja budem uz len nejako do konca novembra v praci a v decembry uz budem len flakat :grinning:
ty si das asi odchod na matersku uz tych 8 tyzdnov pred terminom, nie?
7. aug 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ja neviem ci mozem,nepytala som sa,ved on mi potom povie,uvidim,ale mohla by som...
7. aug 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna ked si na rizikovom, tak ta takto automaticky vypise na matersku o tie dva tyzdne skor nez sa chodi :wink:
7. aug 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja neviem,nejako sa tomu nerozumiem
:grinning:
7. aug 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

veam ja som bola od zaciatku na PN a Dr. mi dala vybrat odkedy chcem ist na MD. Samozrejme som si vybrala 6 tyzdnov a nie 8, lebo tak by som sa ukratila o dva tyzdne :wink: Takze pokial mas vyssiu PN ako rodicovsky prispevok, co predpokladam ze mas, tak sa ti viacej oplati ist az 6 tyzdnov pred porodom.
7. aug 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co musis ist minimalne na matesku je 6 tyzdnov pred ocakavanym porodom... ale ked sa zena neciti, alebo ma nejake zdravotne roblemy, alebo tak, tak ta moze doki vypisat na matersku uz 8 tyzdnov... ale to je maximum co sa cerpa volna pred porodom... :wink:
7. aug 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok