Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

veam
7. aug 2009

Mau ja mam praveze mensiu PN ako je rodicovsky prispevok,takze mi to pride vhod...

Vierka sak uvidim co mi povie na dalsej poradni,ale uz by som bola najradsej na MD,mozem aspon chodit kade tade bez toho aby som sa bala ze mi pride kontrola....

mauzos
7. aug 2009

veam 😲 mas mensiu PN ako 4700 Sk? neviem kolko to je teraz presne eur. To snad nie je ani mozne 😲 Dr. ta musi vypisat 8 tyzdnov ked si na PN, ak tak chces, nedaj sa mu ukecat, ak by nahodou vymyslal ...

veam
7. aug 2009

Ano mau mam 100€ PN,je to smutne ale je to tak,co narobim...ok dam na rady 😀

veam
7. aug 2009

Tam kde som robila som nemala vsetko na paske,tak to preto,veduca so mnou pekne vy.rala 😠

mauzos
7. aug 2009

tak potom jednoznacne viac sa ti vyplati ist 8 tyzdnov, aj ked ktovieaka vyhra to nie je ☹ My sme planovali uz dlhsie babo, takze ja som si platila dobrovolne nemocenske poistenie, tak mne vysla maximalna PN aj materska. Horsie to bude od januara na rodicaku, ale pevne verim ze schvalia to zvysenie 😉

veam
7. aug 2009

Mau no mohli by to schvalit,vela mamickam by tak pomohli,ale pochybujem o tom,je to o dost a tento stat,no nemam slov...

vierka
7. aug 2009

veam - tak potom mas dva dovody ist ten skorsi termin a podla mna doki ti nebude robit problemy... budes moct behat kade chces a budes to mat za slusnejsie peniaze...

mauzos - ahojcek 😵

ja pochybujem zo to schvalia, ved si predstavte kolko je mamiciek doma a to by stat vyslo vela prachov a to sa im nebude chciet dat - na takuto vec...
budeme to hold musiet zvladat aj bez toho 😅

mauzos
7. aug 2009

no ale blizia sa volby, tak to snad schvalia 😝 ja sa na to spolieham, lebo dnesna vyska nam vyjde tak akurat na mlieko pre obidvoch ☹

vierka
7. aug 2009

mauzos - no veru mohli by, sa trochu pred volbami predviezt, len kto vie ci to potom aj nezrusia...
akoze toto je najhorsie ked ma clovek dve babatka na raz a chovaju sa k nemu ako keby mal len jedno... ved aj pri tom jednom je uplna ubohost co davaju a potom sa este rozculuju ze nie je ziadna porodnost - ved za takychto podmienok!!!
no ako ja si to tiez neviem predstavit - budeme mat takych 10 tisic len hypoteky, o jeden plat menej a o jedneho clena rodiny viacej 😅

veam
7. aug 2009

Vierka my to mame podobne...

Inak vsade maju matersku okolo 8tis,len tu ubohych 4700...a este k tomu je tu vsetko drahsie ako inde,asi sa odstahujem 😀 😀 😀

vierka
7. aug 2009

veam - ved to...
kamoska co tu bola teraz z ciech hovorila, ze oni maju 3 financne body na materskej - podla toho ako sa rozhodnes ze ako dlho budes doma, ked budes normalne 3 roky, tak dostanes nejakych 7-8 tisic, a ked menej, tak tam potom mas 10 a ked este menej tak tusim 12 - nepamatam si presne tie cisla 😅

tvojka
7. aug 2009

Baby,nemáme nejaké nové info o Babulke?Kde nájdem tie augustovky,kam ona zvykla písať?

mauzos
7. aug 2009

tvojka v terminoch

janula13
7. aug 2009

ahojte mala som pokazeny pc tak pisem...az teraz...a konecne mam pocit ze som zabehnuta alew kedze idem zase k mame, aspon nech uteciem z tohto tepla, tak zase si odvyknem...
vierka nuz tvarit sa tvarim a ma pocit ze da sa, treba si len zvyknut na ten plac a snazit sa mu vyhnut a mam uz vselijake taktiky 😀
aj dnes ma zastavila mamina s detmi a asi jej maminou a pozerali malych a obdivovali, aj v tescu predavaci, sranda, je to na jednej strane mile a dnes mi tiez vyjadrili obdiv ze oni maju dost s jednym, tak som si povedala ze co chcem, sikovna, ked som este tu a nie v pezinku 😀

petkaaa aj ja chcem takych spachtosov, dnes mi manzel dal knihu, vytlacil z netu ..kazde dieta sa vie nauct spat a budem citat a cita, som zvedava, ale z toho kuska co som tam mrkla pisu aj to ze niektore deti su proste neni zrele na prespanie celej noci a treba skusat neskor..no nastudujem a uvidim, ale zatial aj my krmime okolo 3/4 rano ale potom mi uz nejak nespia, krochtaju prdiaaa a mecusa tam, az di dalsieho krmenia...ale zase cez den mi spia, aj teraz uz 2 hodiny, niekedu aj 3, ako kedy, inokedy hodku...
ale zlate je ako sa uz smeju na tu hraxzdicku, pinkaju do toho,matus sa trehoce len co sa mu prihovorim, jakubko hlavne ked mu prdelku umyvam...

micuska dakujeme za tvoj vyjadreny obdiv, myslim ze kazda maminka tu si ho zasluzi 😀

janula13
7. aug 2009

tak volala som na chvilku s babulkou, pozdravuje vas vsetky, je ok aj drobec a mozno ju zajtra pustia...porod ok...

veam
7. aug 2009

To uz ju aj pustia?nejako skoro,ona nemala sekciu?

mauzos
7. aug 2009

Jani dakujeme za pozdravy 🙂 Super ze je vsetko v poriadku.

veam aj po sekcii pustaju na piaty den. Mna by boli tiez pustili, len my sme tam museli ostat kvoli Tomaskovej vahe ☹

veam
7. aug 2009

mau to som nevedala,ja som myslela ze po sekcii pustaju az na nejaky 8-10den

mauzos
7. aug 2009

no dnes ta s nicim nedrzia dlho v nemocke, nemaju peniaze 😉

veam
8. aug 2009

Ahojte...kde ste dnes vsetky?pekne to tu zanedbavate...

Ja som teraz prisla domov,boli sme v BA reklamovat postel a v Plaveckom Stvrtku u svokrovcov,sme opekali trosku,som taka najedena,citim sa ako balon,za chvilu asi prasknem 😀

petkaerdal
8. aug 2009

ahojte,tak ja som bola vcera na Sk,ale vecer som sa veru aj vratila,mala bola hrozne zla,neviem,ci zmena prostedia,nedalo sa vydrzat,tak som to otocila..prisla som domov totalne mrtva 😖 uz sa sama nevyberiem,to soferovanie ma vycerpalo,cely den okolo deti a cesta spät,no hotova som este teraz

uz mam male v postielke,tak zalahnem aj ja

petkaerdal
9. aug 2009

ahojte,dneska som prva

🙂

veam
9. aug 2009

Ahoj Petka...vyzera to tak ze sme tu len my dve,aka bola noc?

petkaerdal
9. aug 2009

ahoj veam,dobra,o 3 papali s potom o 6 a spali do 10,super...

ako sa mas?

veam
9. aug 2009

mam sa celkom fajn az na to ze sa stale citim nejaka plna...vonku konecne neni az tak teplo

petkaerdal
9. aug 2009

aj tu je chladno,ja sa dneska necitim nejak dobre,asi z tej zmeny pocasia,taka som nijaka.. 😖

veam
9. aug 2009

vcera som bola aj v tom HM v BA a celkom pekne veci tam mali,len som nic nekupovala,pockam si a neskor kupim 😀

petkaerdal
9. aug 2009

tam maju dobre a aj s kvalitou som spokojna ,mali aj nejake akcie? dlho som nebola kuknut

veam
9. aug 2009

Neviem ani ci mali akcie,ale tusim nie,videla som tam aj tie riflove saticky co maju tvoje male,milene to je 😀

petkaerdal
9. aug 2009

este ich maju 😀 asi tam behnem aj ja pozriet

dneska sme tu len my dve ci ako? 😕 kde su ostatne zienky