Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

petkaerdal
11. aug 2009

Vierka,asi to bolo ono,ono to citit,akoby to boli creva,len to budes citit vpredu 😀

idem k detskemu,mame dneska ockovanie a chcem aj uska nechat uz prepichnut,uvidime a som zvedava na vahu

veam,ale nebude ti zle,da sa to vypit,len budes hladna,zvladnes to..a musis byt na lacno 😀

veam
11. aug 2009

nalacno som bola aj dnes a poslali ma prec...drzim palce k dokimu

petkaerdal
11. aug 2009

si prisla neskoro?

dik,dufam,ze to zvladneme

veam
11. aug 2009

nie oni sa bali ze mi bude zle do obeda...co s nimi...ja sa hram s kolotocom,prave mi prisiel ten fisher price

petkaerdal
11. aug 2009

ano? mas ten isty,co ja a paci sa ti? si kupovala cisto novy?

veam
11. aug 2009

Neviem ci mam ten isty,mam fisher price-motyliky,kupovala som ho tu z bazaru,je ako novy,zatial ho budem pouzivat ja 😀 😀 😀

petkaerdal
11. aug 2009

ty mas zeleny? ja tam mam takych mackov a premieta to motyliky a nejake oblaciky

veam
11. aug 2009
petkaerdal
11. aug 2009

ja mam ten isty 😀 😀 ved ty mackovia maju kridla 😀

veam
11. aug 2009

maju maju,ved hovorim motyliky,mackovia prezleceny za motylov 😀 ...kupovala si ho novy?kolko ta stal?

petkaerdal
11. aug 2009

nie novy,z inzeratu za 15 euro,je ako novy..

mici11
11. aug 2009

Ahojte babenky,

Tak sa hlasim spat. Vcera vecer sme stastlivo dorazili domov. Cesta tam bola uplne super, Samko skoro stale spinkal. Aj v Krakowe bolo velmi dobre, je tam co pozerat, ale aj sme trosku pomahali so svadbou. Byvali sme v hoteli, bolo to fajn. Pre maleho sme mali cestovnu postielku, je to dobra vec. Svadba bola perfektna. Ja som bola do 22:00, potom som sla so Samkom spinkat. Samko to zvladol dobre, prisli sme na svadbu s kazdym sa pofotil herec maly a zaspal okolo 17-tej a spal az do 22:00 ked som odchadzala na hotel. Takze pohodicka. No cesta naspat bozie utrpenie. Z Krakowa 2 hodinova zapcha, to sa este dalo, potom vsetko ok a ako sme vychadzali z Ruzomberka, tak policajti odklanali dopravu, lebo cez Donovaly sa nedalo prejst. Tak naspat a sli sme cez Martin, co je otrasna a hlavne dlhsia cesta. Cize sme sli o 3,5 hodiny dlhsie aj s tym zdrzanim v Krakowe.. Poslednu hodinu som mala Samka na rukach, co nie je moc bezpecne ☹ ,ale inak sa nedalo. Ale zvladli sme to. Doma uz bol kludnucky a zaspal o 19:30 a vstal o 5:00. takze riadne potiahol. Ale aj v krakowe dobre spinkal. Cize vsetko ok, az na tu cestu spat, ale prezili sme a bolo fajn. Neskor pridam nejake foto.
Vsetky ste mi veeeeeeeeeelmi chybali cmuk

petkaerdal
11. aug 2009

vitaj spät mici,super,ze vsetko dopadlo super... 😀
tesim sa na fotky 😀

veam
11. aug 2009

Petka to si kupila za super cenu.

Mici super ze ste spat a vsetko je ok,aj ty si nam chybala mamina.Pozdravuj Samka 😀

petkaerdal
11. aug 2009

ano viem,kupila som aj tu hraciu deku od tej pani,tak som spokojna
ty si ho za kolko kupila?

veam
11. aug 2009

No ja za 35€ plus 3,90postovne...lacnejsi som nezohnala 😢

vierka
11. aug 2009

petka - no mozno to bolo babatko.. ale odvtedy nic.. 😅 mozno buntosi ked spim a tak dobre sa mi spi, ze sa na to asi ani nezobudim nikdy 😀 len v piatok som horsie spala a citila som to zrovna ked som bola hore...
a drzim palce k dokimu... urcite baby pekne priberaju, ved su ako dve bambulky 😀

veam - ten kolotoc je krasny... aj ja premyslam nad nim odkedy o nom baby pisu 😀
len sa ho bojim kupit na inzerat a v obchode - ak by som ho aj niekde zohnala bude asi dost drahy 😅

mici - tak to je super, ze ste to takto pekne vsetko zvladli - tesime sa na fotecky 😀

veam
11. aug 2009

Vierka ten kolotoc ak ho chces novy ta vide okolo 50€...

vierka
11. aug 2009

veam - takej ceny som sa obavala 😀 ale co ja nespravim pre bejby - mangel si uz pomaly zacina mysliet, ze to trochu prehanam 😅 😀
len som ho nikde v TT este v obchode nevidela.... mala by som sa na neho asi viacej zamerat 😀

veam
11. aug 2009

Skus pozriet niekde na nete napr http://www.nakup.sk/index.php?page=6&itm=7679

vierka
11. aug 2009

a je naozaj dobry??? oplati sa mi to kupit??? 😀

janula13
11. aug 2009

ahojte, tak aj ja nakukam, mali spia ako anjelici v kociari na chodbe ked uz prsi a myslia si ze su vonku, sem tam pohrjkam ked zamrncia a spia uz takmer 2hod, potom sa napapju a uvidime co bude dalej.. dnes maju na sebe 1x dupky, este nikdy nemali, tak vyzeraju ako ozajstne babatka 😀

vierka mrkni na

www.otokmet.com a uvidis ci sa nedas nafotit k nemu 😀 on je z prievidze, ale neviem ako je ochotny cestovat, nas fotil v BA...a mrkni aj na blog..
a este je ta dobra fotografka v &senci, Katka Husenicova, skus najst cez google kontakt alebo od Tvojy ju fotila a mala krasne foto a tusim fotila aj malu hanku..ak mrknes do Pipkinho albumu, ma naaadherne foto...ak nas neskor nenafoti ten Otko, ak by nemohol, tak sa objednam k tej katke husenicivej...

mau, on ma strasne prace, aj do roboty chodi, foto je jeho hobby a este 2 deti a myslim ze mi ich posle uz aj vyvolane, ani neviem, uvidim, ved sa ozve a hadam uprosim mm nech prida co som nafotila ja...

veam
11. aug 2009

No ja neviem ci sa bude pacit babu ale mne sa teda paci,ale baby co pisu su s nim spokojne 😀

vierka
11. aug 2009

janula - na tu Katku som uz pozerala a senec nie je daleko od nas, tak mozno aj tam zbehnem...
myslim, ze som tvojkine fotecky ani nevidela ☹

veam - no hlavne ze sa paci maminkam 😀

janula13
11. aug 2009

vierk a toho otka si pozrela?

babulka123
autor
11. aug 2009

ahojte prave kojim tak pisem 1 rukou...
boli sme u dr, tak uz mame 3220g . dostali sme sa na povodnu vahu ze aka parada,,, predtym sme zchudli na 2970

veam
11. aug 2009

To je dobre babulka,aspon vies ze mas dobre mliecko...ako ti isla dole vaha po porode?

babulka123
autor
11. aug 2009

veam ostalo mi 12 kg... ale som len tyzden po porode takze nestresujem...

veam
11. aug 2009

a kolko si spolu pribrala?ja uz stresujem a to som este ani nerodila 😀

babulka123
autor
11. aug 2009

no dokopy cca 21 kg...

prosim ta nestresuj.. nebooj nic to nieje.. troska to zaboli a potom uz bude vsetko ok..