• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

4. novembra 2010 
Vierka,asi to bolo ono,ono to citit,akoby to boli creva,len to budes citit vpredu :grinning:

idem k detskemu,mame dneska ockovanie a chcem aj uska nechat uz prepichnut,uvidime a som zvedava na vahu

veam,ale nebude ti zle,da sa to vypit,len budes hladna,zvladnes to..a musis byt na lacno :grinning:
11. aug 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nalacno som bola aj dnes a poslali ma prec...drzim palce k dokimu
11. aug 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si prisla neskoro?

dik,dufam,ze to zvladneme
11. aug 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie oni sa bali ze mi bude zle do obeda...co s nimi...ja sa hram s kolotocom,prave mi prisiel ten fisher price
11. aug 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano? mas ten isty,co ja a paci sa ti? si kupovala cisto novy?
11. aug 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem ci mam ten isty,mam fisher price-motyliky,kupovala som ho tu z bazaru,je ako novy,zatial ho budem pouzivat ja :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty mas zeleny? ja tam mam takych mackov a premieta to motyliky a nejake oblaciky
11. aug 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam ten isty :grinning: :grinning: ved ty mackovia maju kridla :grinning:
11. aug 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maju maju,ved hovorim motyliky,mackovia prezleceny za motylov :grinning: ...kupovala si ho novy?kolko ta stal?
11. aug 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie novy,z inzeratu za 15 euro,je ako novy..
11. aug 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky,

Tak sa hlasim spat. Vcera vecer sme stastlivo dorazili domov. Cesta tam bola uplne super, Samko skoro stale spinkal. Aj v Krakowe bolo velmi dobre, je tam co pozerat, ale aj sme trosku pomahali so svadbou. Byvali sme v hoteli, bolo to fajn. Pre maleho sme mali cestovnu postielku, je to dobra vec. Svadba bola perfektna. Ja som bola do 22:00, potom som sla so Samkom spinkat. Samko to zvladol dobre, prisli sme na svadbu s kazdym sa pofotil herec maly a zaspal okolo 17-tej a spal az do 22:00 ked som odchadzala na hotel. Takze pohodicka. No cesta naspat bozie utrpenie. Z Krakowa 2 hodinova zapcha, to sa este dalo, potom vsetko ok a ako sme vychadzali z Ruzomberka, tak policajti odklanali dopravu, lebo cez Donovaly sa nedalo prejst. Tak naspat a sli sme cez Martin, co je otrasna a hlavne dlhsia cesta. Cize sme sli o 3,5 hodiny dlhsie aj s tym zdrzanim v Krakowe.. Poslednu hodinu som mala Samka na rukach, co nie je moc bezpecne :frowning2: ,ale inak sa nedalo. Ale zvladli sme to. Doma uz bol kludnucky a zaspal o 19:30 a vstal o 5:00. takze riadne potiahol. Ale aj v krakowe dobre spinkal. Cize vsetko ok, az na tu cestu spat, ale prezili sme a bolo fajn. Neskor pridam nejake foto.
Vsetky ste mi veeeeeeeeeelmi chybali cmuk
11. aug 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaj spät mici,super,ze vsetko dopadlo super... :grinning:
tesim sa na fotky :grinning:
11. aug 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petka to si kupila za super cenu.

Mici super ze ste spat a vsetko je ok,aj ty si nam chybala mamina.Pozdravuj Samka :grinning:
11. aug 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano viem,kupila som aj tu hraciu deku od tej pani,tak som spokojna
ty si ho za kolko kupila?
11. aug 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja za 35€ plus 3,90postovne...lacnejsi som nezohnala :cry:
11. aug 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka - no mozno to bolo babatko.. ale odvtedy nic.. :sweat_smile: mozno buntosi ked spim a tak dobre sa mi spi, ze sa na to asi ani nezobudim nikdy :grinning: len v piatok som horsie spala a citila som to zrovna ked som bola hore...
a drzim palce k dokimu... urcite baby pekne priberaju, ved su ako dve bambulky :grinning:

veam - ten kolotoc je krasny... aj ja premyslam nad nim odkedy o nom baby pisu :grinning:
len sa ho bojim kupit na inzerat a v obchode - ak by som ho aj niekde zohnala bude asi dost drahy :sweat_smile:

mici - tak to je super, ze ste to takto pekne vsetko zvladli - tesime sa na fotecky :grinning:
11. aug 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka ten kolotoc ak ho chces novy ta vide okolo 50€...
11. aug 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veam - takej ceny som sa obavala :grinning: ale co ja nespravim pre bejby - mangel si uz pomaly zacina mysliet, ze to trochu prehanam :sweat_smile: :grinning:
len som ho nikde v TT este v obchode nevidela.... mala by som sa na neho asi viacej zamerat :grinning:
11. aug 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skus pozriet niekde na nete napr http://www.nakup.sk/index.php?page=6&itm=7679
11. aug 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a je naozaj dobry??? oplati sa mi to kupit??? :grinning:
11. aug 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak aj ja nakukam, mali spia ako anjelici v kociari na chodbe ked uz prsi a myslia si ze su vonku, sem tam pohrjkam ked zamrncia a spia uz takmer 2hod, potom sa napapju a uvidime co bude dalej.. dnes maju na sebe 1x dupky, este nikdy nemali, tak vyzeraju ako ozajstne babatka :grinning:

vierka mrkni na

www.otokmet.com a uvidis ci sa nedas nafotit k nemu :grinning: on je z prievidze, ale neviem ako je ochotny cestovat, nas fotil v BA...a mrkni aj na blog..
a este je ta dobra fotografka v &senci, Katka Husenicova, skus najst cez google kontakt alebo od Tvojy ju fotila a mala krasne foto a tusim fotila aj malu hanku..ak mrknes do Pipkinho albumu, ma naaadherne foto...ak nas neskor nenafoti ten Otko, ak by nemohol, tak sa objednam k tej katke husenicivej...

mau, on ma strasne prace, aj do roboty chodi, foto je jeho hobby a este 2 deti a myslim ze mi ich posle uz aj vyvolane, ani neviem, uvidim, ved sa ozve a hadam uprosim mm nech prida co som nafotila ja...
11. aug 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja neviem ci sa bude pacit babu ale mne sa teda paci,ale baby co pisu su s nim spokojne :grinning:
11. aug 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula - na tu Katku som uz pozerala a senec nie je daleko od nas, tak mozno aj tam zbehnem...
myslim, ze som tvojkine fotecky ani nevidela :frowning2:

veam - no hlavne ze sa paci maminkam :grinning:
11. aug 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierk a toho otka si pozrela?
11. aug 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte prave kojim tak pisem 1 rukou...
boli sme u dr, tak uz mame 3220g . dostali sme sa na povodnu vahu ze aka parada,,, predtym sme zchudli na 2970
11. aug 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je dobre babulka,aspon vies ze mas dobre mliecko...ako ti isla dole vaha po porode?
11. aug 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veam ostalo mi 12 kg... ale som len tyzden po porode takze nestresujem...
11. aug 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolko si spolu pribrala?ja uz stresujem a to som este ani nerodila :grinning:
11. aug 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no dokopy cca 21 kg...

prosim ta nestresuj.. nebooj nic to nieje.. troska to zaboli a potom uz bude vsetko ok..
11. aug 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok