• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

4. novembra 2010 
Vierka inak este 5.1. mam meniny :grinning: :grinning: :grinning: januar je velmi plodny mesiac. Rodia sa mudrucke, peknucke deti vid ja :grinning: :grinning: :grinning:
Ale nie to je jedno kedy, hlavne nech je zdravucke :slight_smile: :wink:
13. aug 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti v noci mi spava , stale takto myslela som do ze potiahol doobeda az do 10-tej :wink: , ze som si aj ja pospala.
13. aug 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka - ako si len mohla zabudnut :grinning: :grinning: :grinning:

mici - no veru vidim, vidim... ze ked to bude v january, tak to bude krajsie a mudrejsie nez ja :grinning: a mozno to ani po maminke blondave nebude :grinning:
no ved uvidim, hlavne nech je to vtedy ked sa bude babo pytat, nech je vsetko v poriadku a nech to nie je v decembry... v january to moze byt hocikedy :grinning:
13. aug 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No kde ste zase vsetky? :grinning: :grinning: :grinning:
13. aug 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu :grinning:

Vierka,zabudla som,ale ako si to napisala,tak som si spomenula,ze som ta jedla kazdy den na vianocke :grinning:
13. aug 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj petka a teraz ti uz vianocka nechuti?
13. aug 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veam,od porodu som ju nejedla,nechuti mi nic,co som jedla v tehu :rolling_eyes:
13. aug 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile:)) a baby ako sa maju?posluchaju?
13. aug 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby su celkom dobre dneska,pekne spolu spinkali poobede,este sa nam to nedari kazdy den,ale pomalicky ich ucim na to,teraz uz podriemkvaju, za chvilku pojdem krmit a pojdu spinkat

tvoja zabka poslucha? :grinning:
13. aug 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ani nie :grinning: :grinning: :grinning: ...len vykopa stale,boxuje,vrti sa...uz ma aj tlaci na rebra
13. aug 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ta bude tlacit,asi to bude aj neprijemne,co som citala..mna nekopkali do rebier,asi preto,ze boli dve,malo miesta :grinning: ale raz som dostala taku supu do mechura,ze az :grinning:
13. aug 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Petka je to dost neprijemne,uz aj nadavam niekedy :grinning: ...a uz si ani na macku nevidim,ked sa mam holit,to je nieco
13. aug 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: pamätam sa na to,ked som si tiez na macku nevidela,drahy nech pomoze :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mna raz holil moj a cela som bola dorezana :grinning: ..alebo na slepo,potom zrkadlom skontrolujes :grinning:

super,ze si uz na nu vidim teraz :grinning:
13. aug 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vies si predstavit,ze by si tam mala deti dve? :grinning:
No draheho som zavolala a musela som to po nom opravovat,asi je slepy :grinning:
to moj sa zase tak snazil,ze som sa musela pouzit naplaste :grinning:
13. aug 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem pomalicky krmit,potom nakuknem este
13. aug 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: to je sranda
13. aug 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu uz nikto asi neni,tak dobru noc
13. aug 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som teraz nakukla. Bola som s malym u otca na dome, potom na velky nakup, to uz aj s drahym. Ozaj tie tesco fialove plienky su v novom obale, take zelene a su aj vylepsene. Vyzeraju velmi peckovo a v akcii za 9,90€. Tak som kupila i ked teraz mame 2 pampers active, co sme dostali, ale ved sa minu rychlo. Inak pampers active su dobre, ale tie sleep and play co som mala fakt hroza :angry: . Tak budem kupovat podla toho co bude v akcii, oboje su dobre.
Samko zaspinkal o 20:30. Dostal od mojej kamosky premietacku s melodiou, asi to tu uz niekto spominal. Paci sa mu velmi :slight_smile:

Neviem ci este nakuknete niekto, ak nie dobru nocku :slight_smile:
13. aug 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko...stavame zienky uz je cas :grinning:

Ja som hladna ako vlk,cakam kym pride manzel z obchodu
14. aug 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, zas sme spinkali 6 hod. ja mam taku skvelu dceru,,,, dufam ze jej to ostane co najdlhsie
14. aug 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babul super,aspon sa vyspite. :grinning:
14. aug 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko,

Babulka, ostane :wink:
Samko zaspinkal o 20:30 a vstal o 4:30 a potom o 8:00. A teraz sa hra s plienkou, rozprava jej a potom sa smeje, su na nej mackovia. Ty sa mu pacia od zaciatku. Aj v postielke ma macka Huga :wink: .
Chcela som ist do mesta, ale to pocasie :angry: ...
Veam a co dobre ranajkujes? Ja som si dala cerstvy cierny chlebik s maslom, este bol teply mnam mnam :slight_smile:
14. aug 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko prajem a dobrú chuť :grinning:
14. aug 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
mici aj ja mam premietacku,pouzivam kazdy den,super vec podla mna

moje potiahli zase do 10 :grinning:

dneska ma moj volno,tak ideme na nejake nakupy
14. aug 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti aj Samkovi sa premietacka paci, podla mna tiez super vec :wink: . Co ides nakupovat? My sme boli vcera v tescu, furt tam malemu nieco kupim :grinning:
14. aug 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mici ranajkovala som take kolace plnene cokoladou a pudingom...teraz varim omacku

Pegg vitaj,ako sa mas?mala santi stale?
14. aug 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veam no šantí šantí
už mám doma postieľku len ešte nie je zložená, veci do nej sú objednané, komoda bude na budúci týždeň a rada by som šla teraz cez víkend pozrieť nejaký ten kočík no neviem či sa bude manželovi chcieť
14. aug 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No super,takze uz nakupujete?to je radosti co?ja este par malickosti kupim a mam vsetko...manzel uz by ma najradsej zbalil do porodnice... :grinning: :grinning: :grinning:
14. aug 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok