Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

petkaerdal
16. aug 2009

ahojte,no dneska sa tu nejak nepise 😀

veam
16. aug 2009

Ahojte babusky...

Babulka mala je zlata a fakt je tusim cely tatko... 😀

My sme dnes boli s drahym na malom vylete,na zamku v smoleniciach,bolo super az na ten kopec ktory som musela vyslapat,potom som este 15min fucala... 😀 ¨
Baby a este jedna otazka: aj na vas tak vsetci cumeli,ked ste boli tehu?mne to lezie ale riadne na nervy... 😠

babulka123
autor
16. aug 2009

veam .. dakujeme..

ty si uz 29tt?? to snad nieje ani pravda.. boooze ako to leti..
a cuuuuumeli .. ale sak nech cumia.. hehehe

ja som bola vzdy neskutocne pysna na moje banderko.. takze krasne sa otrcaj..

veam
16. aug 2009

Babul som len 28tt,tu na konikovi je to nejak tyzden popredu...29tt zacinam v utorok

No len ja neviem co si mam potom mysliet,ked na mna tak cumia...ci sa im to paci,alebo ci sa pozeraju aka som gula 😀

veam
16. aug 2009

Mici???Ste v poriadku?ako bolo?

mici11
16. aug 2009

Ahojte,

Veam, zlaticko starostlive 😉 sme Ok, bolo super. Drahy vybral krasnu trasu, spravili sme 350 km. A dali si fajn obedik. Iski sme o 10:30 s vratili sa o 18:00. Samko bol velmi dobrucky u babicky, bola s nim vonku a tak...
Mne tiez cumeli na brusko a kazdy sa na mna usmieval 😀 . Oni ta obdivuju 🙂 🙂 🙂 ver mi.

Babulka Ninka je krasnucka a mas IP 😉

Mau ahoj, tak dnes si nakukla a nebola som tu, no smola.

Pridam foto z dnesneho vyletiku, ak chcete kuk

vierka
17. aug 2009

dobre ranko babulky 😀

no ja som vcera ani nechodila, boli sme cely den prec a aj tak som mala nejako hormonalne poruseny organizmus, lebo ma cely den vsetko stvalo a vsetko ma rozplakavalo 😅 😀 tak ale nastastie moj mangel so mnou vydrzal 😀

babulka - mala je krasna 😀

mici - tak ty si inak akcna mamina - motorkarka 😀 😀 😀

veam
17. aug 2009

Ahojte

Mici super ze ste ok,som sa normalne bala...

Vierka a ty ako?

Ostatne kde ste???

veam
17. aug 2009

Baby pridala som foto do albumu ako sa gulam,tak kuk 😀 😀 😀

pointka
17. aug 2009

Mici ty si aka motorkarka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Veam krasne brusko, ja som take nemala ani na konci tehu 🙂

peggyyy
17. aug 2009

ahojte tak sme boli v poradni, všetko je ok, robil mi aj uzv no samozrejme, že som sa zabudla spýtať aká je malá veľká, to som celá ja 😀
veam ty si pekná guľka

veam
17. aug 2009

Poi dakujem,kazdy hovori,ze ho mam velke...mne sa nezda

Pegg super a nepytala si sa na ten test?a ved ukaz aka si gulka ty 😀

peggyyy
17. aug 2009

veam nepýtala, veď vravím, že ja som u ňho tak mimo, že na kopec veci som sa ho nespýtala
ja aká som guľka? veĎ tam mám fotku z minulého týždňa.....koľko si už pribrala? ja zatiaľ 6kg

veam
17. aug 2009

Ja mam zatial 4kg navyse,ale pocitam ze este to pojde dost hore... 😀

vierka
17. aug 2009

no caute baby, ja som akosi pracovala a potom som bola na obediku a trochu som sa presla vonku 😀

veam - a dobre sa mam, vcera som mala taky hormonalne naruseny den, ale inak pohoda 😀
no a ty uz mas pekne brusko - mamina 😀

ja som dneska nahodila take tricko v ktorom si pripadam aj celkom stihla 😀 a mam inu podprsku, takze si opat cez prsia nevidim na brucho - jeeeeeeeeej 😀

pegy - no podla mna je super, ze je vsetko v poriadku a nevadi, ze si sa nepytala na velkost, urcite je vsetko v poriadku, inak by doki nieco namietal... a predsa na velkosti nezalezi 😀

vierka
17. aug 2009

fuha baby, vy asi niekde vychadzkujete ked je vonku tak pekne... ja som sa rozhodla, ze vecer stravim vymalovavanim Macka Pu - takze ja malujem 😀

petkaerdal
17. aug 2009

ahojte,ja som dneska nejaka mrtva,nic sa mi nechce,ale uz je drahy doma,tak trosku mam oddych

Vierka,dojdi aj ku mne vymalovat 😀

veam,krasne brusinkooo mas uz 😵

loginka
17. aug 2009

caute kocky,
babul, mamicka, no uz si sa dockala 🙂 ninka je zlatunka a kolko ma vlaskov, takze si zvykas co?, ja som v poho, dufam, ze je sicko ok, bud.tyzden poradna, akurat ma bolia krize, ale to je asi normalne

mici11
17. aug 2009

ahojte,

konecne sem nakukam. Cez doobeda som mala nejake vybavovacky a potom som robila velke upratovanie a aj okna umyvala 😝

No motorkarka 😀 , ale my sme taky normalny motorkari, jazdime bezpecne a nie zbesilo 😉
Baby nejak malo priberate, ale to je dobre.Jsom v 30tt mala na sebe 9 kg, ale posledny mesiac som uz nepribrala nic. Spolu som pribrala 12kg.
Veam brusko mas peknucke 😉
Vierka hormonalne narusene dni mavam doteraz 😀 😀 😀

babulka123
autor
17. aug 2009

loginka na tie krize si zvykaj.. mna bolia neskutocne teraz po porode.. asi si zvykli na ine tazisko v tehu a teraz trpiiiim.

co sa tyka vahy mam este stale 10 kg plus ale musim sa pochvalit uz je to menej ako 100 kg.. hehehe rano 99.9.. .heheheh takze uz mam spat obciansky a vratila som zakalaci list.. ale verim ze to pojde dole..
som teraz v tom blbom strede ze veci pred tehu neobleciem a z tehu su mi velke.. takze pojdem na nejake tie mini nakupy.. len nohavice potrebujem , vrch je ok.. kiez by taky aj ostal.. citim sa ako keby som mala silikony.. 😀 😀 😀

vierka
18. aug 2009

dobre ranko baby 😀 😀 😀

petka - no ked sa mi bude chciet, tak velmi rada pridem... lebo ja este vymyslam ze pokreslim motylov na skloneny strop co mame 😅 nuz vymyslam, aj ked sa mi do toho moc nechce 😀

loginka - a kedy ides na poradnu? ja idem buduci stvrtok 😀

mici - tak to je dobre, ze to beriete vo vsetkej opatrnosti - ved ste uz teraz zodpovedny rodicia, tak by ste mali 😀 😀 😀
no o tych stavoch radsej nehovor, lebo ked mam taky den, tak to je minimalne na rozvod a keby to zotrvalo aj po porode, nechcem byt slobodna matka s malym dietatom 😀 😀 😀

babulka - no super, ze ti vratili obciansky 😀 nic sa neboj, prechadzky s malou Ninkou a hned je dalsich 10 dolu 😉 😀

ja som sa vcera vazila vecer a ze 65.8 😅 od poslednej poradne tusim 3 kila a to mam este tyzden pred sebou 😀

loginka
18. aug 2009

ahoj vieri, ja v stredu 🙂
babul, neboj kilecka pri malej ti pojdu pekne dolu, vcera vecer ma krize uz brutalka boleli, asi aj pre to ze sme cestovali z vychodu a potom som doma vybalovala, prala, trhala burinu a podobne uslachtile veci, musim vela odpocivat, ale potom ma aj z lezania boli chrbat, takze tak
snazim sa trosku cvicit na chrbat, tak to hadam pomoze

vierka
18. aug 2009

loginka - ahojcek... tak to pojdeme tak po sebe 😀 😀 😀
tak ale verim, ze obe prinesieme dobre spravy 😀

vierka
18. aug 2009

a este som aj kychla, takze je to pravda 😀 😀 😀

veam
18. aug 2009

Ahojte...

Baby to tu ale mate debatu s tymi kilami 😀 😀 😀 ...a tie nalady,hmm ja som na tom tak isto.Teraz cakam na mechanikov,pridu mi urobit postel,dali sme ju reklamovat,lebo sa nam v jednom bode zlomila,ani neviem ako...normalne sa budem hambit ked pridu,uvidia ze som tehu a hned si budu mysliet co sme na nej asi stvarali...
Vcera som bola v meste a kupila som detsku manikuru,vatove tycinky do usiek a knizku-Mojich 5rokov zivota od Anne Geddes,uz sa tesim ako tam budem zapisovat 😀

mici11
18. aug 2009

Dobre ranko,

Veam teda ta postel, sa krotte trosku 😀 😀 😀
Vierka neboj, aj moj drahy vydrzal tie moje nalady 😀 ako vravim, este ich mam sem tam stale 😉

Inak vcera Samko zaspal o 20:00 a zobudil sa az o 5:45 😕 normalne som sa uz o 5 zobudila, skusala ho zobudit a on si veselo spinkal. Ale ked sa zobudil mal ukrutny hlad, celu pasticku si skoro spapal az ho naplo chudacika. Tak som ho rychlo nakojila, napapal sa za 7 minut a znova zaspal na hodinku.
Peti tebe sa uz baby otocia na bok? Samko sa uz 2 dni o to snazi 😀 celkom mu to este nejde ale snaha je. Ale ked mu dam ruky, hore sa taha velmi az do sedu. Na brusku sa mu nepaci,ale zvyknem ho dat kazdy den trosku aby zdvihal hlavicku, aj pekne zdviha, ale dlho este nevydrzi. Mau, Tvojka vase dietky to kedy zacali robit?
Janulka ahoj, kdeze si nam?

petkaerdal
18. aug 2009

ahojte,
mici super,sikovny je Samko ,ze uz prespi,mne sa Aylin stale budi okolo tej 4 ,potom o 7..
baby sa mi este neotocia na bok,ale Aylin uz spekuluje,uz sa tak nadvihuje,na brusku sa Aylin paci,niekedy mi aj tak zaspi,ale Selin sa to zase nepaci. hlavicky mi drzia uz celkom pekne,ale este s nimi hompalaju

Janulka sa nam nejak stratila 😕

veam
18. aug 2009

Mici 😀 😀 😀 ...ja fakt neviem ako sa to stalo,az si manzel vsimol ze je matrac nejako prehnuty,pozrel sa pod neho a zistil ze jedna strana je zlomena,ale to bude od vyroby nanic,pretoze to je zlomene ako je tam sroub.

mauzos
18. aug 2009

ahojte 🙂

Veam, dobra vyhovorka, ze z vyroby 😀 😀 😀
Tie knizky od Anne Geddes mame aj my, su fakt krasne ... ale este som do nich neurobila ani ciarku 😠

Mici neviem ti povedat, kedy nasi co zacali robit, lebo poznamky mam doma 😀 Ale presne na moje narodky 4.8. zacali sediet, samozrejme s oporou, ale uz sa stale len dvihaju, uz sa im nepaci ani v polosede, hlavne Tomimu 😉 Ale z chrbatika sa este nepregulali na brusko, opacne sa pregulaju uz asi mesiac.

veam
18. aug 2009

Mau ale to neni vyhovorka... 😀