Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

veam
18. aug 2009

Baby nemate niektora skusenost s plienkami babylove z DM?ake su?

babulka123
autor
18. aug 2009

caute baby .. mam otazku .. dnes mi fesanda vyvratila vsetko co zjedla cele ranajky... samozrejme ze potom bola hladna tak som jej zas dala ale bojim sa aby sa to nestalo znova.. neviem ako mam odhadnut ci je este hladna alebo ci uz len chce byt na prse.. ked ju mam na prse tak dudka.. niekedy si aj popije ale potom len tak dudluje, dam ju dole a ona hladaaaaa , ukuldni ju dudel , ale otazka znie ako rozoznat ze ci je hladna alebo sa chce len ududkat??? dakujem

janula13
18. aug 2009

ahojte, som tu 😀
som este u mamy a nesiel pocitac, tak preto absentujem, az teraz ide ale blbne net, tak nemoyem sem chodit aj ked cas sa najde...tak ani nestiham citat dozadu....
idem okuknut fotky, pokochat sa tym co ste pridali..
ja sa momentalne snazim tiez davat malych viaxc na brusko nejak som to asi zanedbala, jakubko dviha pekne, on je casto vyvaleny na mm na brusku ale matusko to nie, a vyzeralo to pred 3-4dnami ze ju ledva dvihne ale vcera aj predvcerom ked ho mam na sebe, alebo ho dam na brusko a podlozim ruku pod hrudnik, tak sa tak krasne vypne a ked dam ruku prec, tak tak drzi, pasticky zatate a smeje sa...no normalne mi az slzy vyhrkli od radosti aky bol zlaty a sikovnucky, no musim cvicit, nech zosilnie..ale najprv plakal , nepacilo sa mu na brusku a po par razoch mi tak aj zaspi 😀
a dalsia vec co ma trapi..vcera som mu z hlavicky vycesala tie hnusne supiny, mal toho zase dost a trosku mu to aj smrdelo, take spotene a jemu s tzm yliezli aj tie dlhsie vlasky, tie kratucke mu ostali, tak sa teraz bojim, ci mi neostane bez vlaskov, aj ked mama ma utesuje, ze babatkam sa aj tak vlasky menia, ze tie prve su postupne nahradzane inymi, je to pravda? nehladala som to este na nete...teraz chudacik vyzera smiesne, vrch hlavy holy a okolo tie vlasky co mal, ako taky dedko 😅 musime behnut koznej, u jednej sme uz boli davnejsie, ale nepacila sa mi jej rada..

babulka, posles mi prosim cislo na tu Marekovu?idem pozriet tu vasu krasavicu...

ozaj dnes mi spali od 21.45 do 5.15, konecne som ako tak spala..inak sa mi budia stale o tej 3-4, ale vacsinou len kubko, matusko by mi este spal aj dlhsie, toho som musela o tej 5 zobudit, ale on je take pierko, chcem aby pribral nie ako ten nas valcek kubko...

babul ze zakalaci list..si ty normalna? 😀 😀 😀 😀 😀

ahojte Micuska, peggy, tvojka, mauzik, veam, petka a proste vsetky 😀

babulka123
autor
18. aug 2009

janulka.. ked pride marek domov tak sa ho spytam a poslem ti do ip...

janula13
18. aug 2009

babul dakujem, malu som uz prelustrovala, je strasne podarena a tie vlasiska, ma super farbu, kam chodi kadernikovi? 😀

babulka123
autor
18. aug 2009

heheheh zatial len doma...

janka nevies mi poradit s tym co som pisala pred chvilkou ??

janula13
18. aug 2009

babulka rada by som poradila, ale kedze nekojim, neviem, moji spapajukolko dam a je to..grckal mi matus,a le kedze mu a aj kubkovi zistili reflux tak viem preco..snad kojace maminky poradia....

petkaerdal
18. aug 2009

Janulka ahoj,len tak rychlo,lebo ideme von
aj moja mala tie lupinky ,vycesala som to uz vsetko a tiez sli aj vlasky,aj bez vycesavania jej padaju,cela plienka je od vlaskov ,normalne ma az plesinky a uz jej tam rastu nove vlasky,takze mamka ma pravdu,detom prve vlasky vypadnu,mojej padaju ale len Selin,Aylin nie...

babulka123
autor
18. aug 2009

janulka a kolko si im davala.. alebo aj petka ani ty nekojis??? ja som malu vazial pred kojenim a po a vyslo mi ze vycucla 70 a neviem ci je to dost alebo ee..

dakujem

janula13
18. aug 2009

babul y sme v nemocke bojovali s 40-50ml, takze tak, odchadzali sme s tym ze vac nevypili, tak si myslim ze ti papa dost, ak sa to da porovnavat,a ked neplace od hladu...a viem ze niektore babatka grcnu ked sa prejedia..davas odgrgnut, ci to sa pri kojeni nerobi,ja ani neviem. 😅

petka dakujem, ved aj matuskovi ostali take jemnucke, ale tie dlhe mu zisli s tymi supinkami, mal taku koru po vrchu hlavy, raz som to uz vycesala, ale po case sa mu vytvorilo zase, cakala som ze sa mu to zacne tak po okrajoch same supat, ale nezacalo, tak som vcera vycesala, predtym namazala olivovym olejom...a po vycesani okupkala, teraz to ma ciste, len 1-2 drsnesie miesta, to pockam do zajtra a ak sa to tam zase vytvori, vycesem zase...ma to podstatne lepsie, len tie vlasky ma traplili, snad je to ok...

ideme aj my von...

inak presne ako pises, aj unas jakubko ma stale rovnako vlaskov..aspon sa tak tvari..aj on ma tu kozu akoby jemne supinkatu, ale tak jemnucko, ze to neriesim,zetial, ak pojdeme koznej, ukazem aj jeho..

tvojka , mici, podarilo sa oducit od nosenia vase ratolesti...ja ani nedufam, mam pocit ze uz aj matusko si zvyka 😝

vierka
18. aug 2009

mici - tak som rada, ze to aspon niekto chape, tie nalady... len skoda ze nie mangel 😀 ale vydrzali druhy mangelovia, tak musi vydrzat aj ten moj 😝 😀

a baby - VEAM to myslela ze od vyroby babatka je to take zlomene 😀 😀 😀 takze ja ta vyroba sa da chapat tak ako to naozaj myslela 😝 😀

veam
18. aug 2009

No ze ja som tu vobec nieco o tej posteli pisala,to som si mohla aj odpustit 😀 😀 😀

Vierka ty ako?a ten kocik?

vierka
18. aug 2009

veru uz je neskoro 😀 😀 😀

kaslem im aj na taky kocik, co sa neda zohnat len dvojkombinacia a daju ti len trojkombinaciu, tak ja si dokazem zohant trojkombinaciu inej znacky aj lacnejsie... takze som sa vykaslala nanho a kupim si nejaky iny kocik asi tak v novembri - nejaku trojkombinaciu 🙂

veam
18. aug 2009

Ved jasne,je plno kocikov,velky vyber...uz vies aj priblizne aky?

vierka
18. aug 2009

ved to... a hocijake farebne kombinacie... znacku ani neviem, po tom ako som si povedala ze na to kaslem som sa nejako nesustredila na ine...
a farebne sa mi pacia kombinacie oranzovej, cervenej, mozno zelena... proste nieco take neutralne, aby bolo ked tak aj pre druhe 🙂

veam
18. aug 2009

Ved este mas cas sa rozhodnut,ja uz zacnem za chvilu balit kufre 😀

vierka
18. aug 2009

no ved teraz je dost inych veci na riesenie, este stale nemame doriesenu tu komodu 😅

no ty uz to mas za par, pre istotu treba pripravit tasku ku dveram, ale ja verim, ze tu par tyzdnov este s nami pobudnes 😀

veam
18. aug 2009

No to aj ja verim,musim tu este pobudnut aspon 6-8tyzdnov,musim vydrzat....

vierka
18. aug 2009

to vydrzis uz, neboj... ubehne to ako voda 😀
ved sme poculi tu hlasky, ze aspon do 35 tt a hned to bolo 38 😀

mauzos
18. aug 2009

Babul ja sice tiez nekojim, ale 70 sa mi zda az az. Ak by bola hladna, tak by plakala ... pokila sa uspokoji s dudlom, tak uz si chce podla mna len dudlat prsnik 😉

Jani aj Tomimu vypadali vlasky na vrchu hlavicky, este sem tam ma nejaky dlhsi a ma tam take kratucke na jezka a vzadu ma este prve dlhe ... smejem sa, ze vyzera ako taky klaun 😀 Luki ma tiez este povodne vlasky, aspon som si nevsimla, ze by mu niekde vypadali.

petkaerdal
18. aug 2009

ahojte,my sme uz teda spät,nic som dokopy nekupila,ale minula kopec euracov 😖
Jani inak u nas ma aj Aylin uplne inu plet,ako Selin..no su cele rozdielne 😀

idem si oddychnut trosku,lebo to teplo je teda unavne 😠

veam uz 30? ved ty uz coskoro ides,tesim sa 😀

petkaerdal
18. aug 2009

babul ja nekojim,ale tiez ,ako Janka sme pili na zaciatku 50..takze ti pije dobre 😉

Jani,nam sa supinky zatial nevratili a dufam,ze ani nevratia..preco sa to robi vlastne? aj moja to mala ,ako koru 😖 celu hlavicku a dobre dlho som jej to vycesavala inak,skoro pol dna

veam
18. aug 2009

Petka co si zase nakupovala?zase budu male na spapanie?

Pegg vidim že kocik uz mate vybrany,nakoniec si sa rozhodla pre cierno-oranzovu kombinaciu?

petkaerdal
18. aug 2009

veam len nejake hracky a take retiazky na dudle,nic moc..ale boze tak je vsetko drahe velmi pre tie deti 😖
na oblecko nic ,lebo maju toho dost a vela ani nemali oblecene

co porabas? vidim,ze aj chatujes 😀

veam
18. aug 2009

aha,no je to vsetko prehnane drahe...no ja vsetko robim naraz,som utierala prach a teraz hladam nieco na nete...

petkaerdal
18. aug 2009

pozerala som aj kolko stoja take ze choditka,tie stolicky na papanie ,aby som vedela predbezne ceny,no nenormalne drahe a ked mam kupit dve 😅 isto kupim z bazaru..inak mali prekrasne veci od fisher price

a ty uz mas teda vsetko ? a kocik mas doma,ci dala si ho k mamine?

janula13
18. aug 2009

mau tak to si ma potesila, lebo nas matus teraz tiez vyzera ako klaun 😀 ja som mu to vcera asi pol hodku vycesavala, ma to takmer uplne fuc, dnes som uz nasla len dve male miesta, tie vycesem dnes, vcera som si ich nevsimla..
petka je to nieco s mazovymi zlazami, nadprodukcia mazu...
inak presne ako pises, aj my mame veci dost a niektore ani nestihnu uz obliect lebo su im male 😝 takaa skoda..musim si prelustrovat komodu a suflik s tymi vacsimi vecami,. lebo premeskam sancu ked tak rychlo rastu a aj zabudam co tam mam...

janula13
18. aug 2009

babule a vy nejako s tymi prckami aj cvicite aby sa rozvijali ako maju?a kontroluju vam ich po takejto stranke na poradni?

peggyyy
18. aug 2009

veam no rozhodla som sa, čím viac by sompremýšľala, tým by bol výber ťažší 😀
zajtra by som mala mať doma tie veci do postieľky sa teším

janula13
18. aug 2009

ozaj a ake maju vasi prckovia to miesto po ockovani proti TBC?ja som si az teraz vsimla, ze kubko tam ma len cervenu bodku, ale matusko to ma take tvrdsie a taku vyvysenu bodku a v strede akoby troska belave akoby hnis, alebo len chrasticka, to je ok?neviete?na poradnu ideme az 26...mozem mu to potierat liehom, myslite ze tym nieco pokaziM?