Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

veam
18. aug 2009

Petka ano mam uz skoro vsetko,kocik je u maminy zatial aj ten pruteny kos tam mam...

Pegg jasne a uplne najlepsie je hned kupit,aby si si to este nerozmyslela...

Baby mate skusenosti s tymi plienkami babylove z dm?uz som sa pytala ale akosi mi nikto neodpovedal 😖

peggyyy
18. aug 2009

veam ja ho ešte kúpený nemám ale už viac nehľadám a nie je ani drahý, stojí len 160 eur

peggyyy
18. aug 2009

veam normálne ti závidím, že už máš skoro všetko, ja mám akurát tak bavlnené plienky 😅

janula13
18. aug 2009

veam ja skusenost este nemam, ale kamoska chvalila..treba skusit, ja pouzivam pampers a tesco a som spokojna...

veam
18. aug 2009

pegg nemas co zavidiet,ani sa nenazdas a budes mat aj ty vsetko...ale aby som pravdu povedala nechcelo by sa mi uz teraz chodit po obchodoch s takym bruchom,mala by som po chvili dost

petkaerdal
18. aug 2009

Jani,ja mam uz 2 kartony veci v pivnici a niektore sme nemali ani raz oblecene,je to ozaj skoda..ty co planujes s tymi vecami spravit? ci nechas pre dalsie babo? 😀

no to cvicenie zaujima aj mna,lebo ja okrem toho,ze davam baby na brusko nic nerobim..mame nejako cvicit? poradte kto viete

a po tejto stranke nam na poradni male nekontroluju.

peggyyy
18. aug 2009

veam no ale máš už aspoň pokoj mňa to ešte len čaká a keďže ja nemôžem chodiť, tak to všetko spíšem adám to svokre aby mi to kúpila 😀

petkaerdal
18. aug 2009

Jani a vy ste uz boli ockovani? ockovali ich proti tbc? ja ani neviem,co to moje dostali,ale bola to 6 valentna vakcina
ako to zvladli? nemali horucku?

veam,mam doma jeden balik babylove,ale som este nepouzila,vyzeraju ako tescove ,len su troskucku tensie,podla mna budu dobre

veam
18. aug 2009

Pegg aspon ze mas taku svokru,od mojej by som sa teda nacakala a bohvie ake sunty by kupila... 😀

petkaerdal
18. aug 2009

peggyyy a ty si stale len domka? lezis stale?

veam
18. aug 2009

petka ked pouzijes,tak daj vediet co su zac

peggyyy
18. aug 2009

veam však na kozmetiku ju pošlem do lekárne a tam nemá čo zlé kúpiť
petka no sm stále doma akurát čo idem k lekárovi a pohybujem sa len po byte aj to len minimum

janula13
18. aug 2009

peti ja som amtuska ani len na brusko nedavala ani neviem preco, kubko cvicil na mm ani sme nevedeli ako..on sa tak na nom ukludnil a kedze martusko je kludasek tak ukludnovat nejak nepotreboval tak som to asi zanedbala, nejak mi to nedoslo, ale uz ho davam, tesi sa ked tak cuci okolo seba, ale nevydrzi dlho, par sekund..ale verim ze sa to zlepsi, nechcem skoncit na nejakych rehabilitaciach..ani si to neviem predstavit s dvomi..
moji boli ockovani zatial len raz proti tbc..a horucku nemali, nic, len si poplakali tam a hned zaspali...len teraz som si vsimla to jeho ramienko, neviem nemal to tusim take..

no veci dam do kartonu uz aj ja, zatial zaberali miesto v pivnici..a presne ako pises , odlozim pre dalsie deticky, dvojicky, babule 😀 alebo pre vnucata alebo predam?neviem...

petkaerdal
18. aug 2009

myslim,ze mau ich ma alebo ze ich pouzivala..
ok,dam vediet,ale myslim,ze budu ok

janula13
18. aug 2009

a ani nam ich po tejto stranke na poradni nekontroluje, ale spytam sa na najblizsej, nech ich pozrie, ak by nieco, nechto co najskor napravime..ozaj a tebe sa uz prevracaju, to kedy sa s tym zacina? a v ktorom smere?

mau ahooj 😀

veam
18. aug 2009

pegg moja by to aj tam pokazila...mna by asi slak trafil keby som musela doma lezat,ale ja viem ze to robis pre malu

veam
18. aug 2009

pegg a kedy nastupujes na MD?

peggyyy
18. aug 2009

veam na MD asi normálne v 34tt, zatiaľ mi doktor nevravel nič, že by som mala ísť skôr

petkaerdal
18. aug 2009

Jani nie,vobec sa mi nepretacaju,iba Aylin sa uz tak na bok tlaci nozickami,ale este sa jej nepodarilo a Selin vobec,ale uz sa zacinaju tak nozickami dvihat,ako lezkaju na chrbatiku
daj vediet potom,co na to dr.
Jani a presne,ako to mas ty s Matuskom,mam ja so Selin,je kludnucka,tak som ju ani nedavala a ked dam,tak tiez drzi len par sekund a jej sa dokonca na brusku nepaci,hned place,tak neviem,ako budeme trenovat 😅
a Aylin drzi hlavku uplne super,tej ju uz ani pri zdvihnuti nepridrziavam,ale ako som ti pisala,ona je taka tlstucka,ze jej stoji sama na krku 😀

tak ja odkladam veci pre dvojicky,pre chlapcov 😀

peg,tak ja som tiez lezala od takeho tt,to uz nejako vydrzis ,nieje to nic moc,ale da sa to ..neboli ta uz cele telo z lezania?

babulka123
autor
18. aug 2009

ja cvicim s malou pred kupanim.. nozickuy na brusko , potom tak ze ju prevalujem z jednej strany na druhu, nozicka - koleno k laktu na priec, a teda aj to ze ju davam na brusko...

to mi poradili kamosky..a je to super, lebo sa jej pretiahnu crievka..

a dnes co sa tak pucila tak dosla kamoska a masirovala brusko {uz viem aj ja ako } mala mala zastavene prdiky... tak plakala a ja s nou ked ju masirovali.. ale uz je dobre, teraz sa najedla a uz sa aj poooos... la tak snad uz to bude ok.. musim davat pozor co jem..

petkaerdal
18. aug 2009

babul zo zaciatku sme presne aj my tak cvicili,ked mali problemy s bruskom,ale tak uz necvicime,uz sme ok..
nemozes vsetko jest vsak?

babulka123
autor
18. aug 2009

peti ja sa uz bojim aj na ladnicku pozriet.. a vies co nejako sa neviem do toho dostat.. mam pocit ze mi vsetko strasne dlho trva..
na nic nemam chut co sa tyka jedenia.. no hroza..

mauzos
18. aug 2009

Jani my chodime na neurologiu a tam im vsetko skontroluje, vratane motoriky.

mauzos
18. aug 2009

Veam ja teraz pouzivam naraz Pampers, Babylove a Tesco. Povedala by som, ze Babylove su z nich najlepsie, davam ich na noc 😉

mici11
18. aug 2009

Ahojte,

Dnes to tu ako zilo, to zato, ze som tu nebola??? 😀 😀 Ale bola som v meste a potom poobede gratulovat k meninam mamine a vecer svokre. Teraz mam chvilku cas.

Janulka ahoj, rada ta vidim. Samko ma ockovanie po tbc, taku malu tvrdu cervenu bodku, aj mu to dokyna pozerala a ze je to OK.Inak, vraj sa na tu jazvu po ockovani nema nic davat, ani sa vytlac ak zahnisa. 2.9. s tym ideme na kontrolu tam kde ockuju proti TBC a ked to bude OK, 8.9. mame to ockovanie do oboch noziciek.
Na brusku mi moc nelubi byt, ale davam ho kazdy vecer trosku, aby cvicil. Zvykne plakat ale uz menej. Ale hlavicku drzi pekne uz davnejsie. No a Samko sa uz menej nosi na rukach, velmi sa mu paci hrazdicka s hrackami a premietacka, tak ho tym zvyknem uchlacholit. Ale ked je veelky plac tak samozrejme na ruky.
A motoriku mu dokyna na poradni kontroluje.A ideme na kontrolu k ortopedovi, lebo Samko daval hlavicku vacsinou na pravu stranu, tak sme ho podkladali a uz je to Ok, ale ma trosku prelezenajsiu hlavicku, ale vraj to zmizne.No a nam tie vlasky nejak nechcu padat 😀

Babulka uz mi je to trapne, ale to z vygrckanim jedla sa aj Samkovi stava sem tam aj do teraz. A 70ml je dost, malo by stacit ako aj baby pisu 50ml, i ked kazde babo je individualne. Aby Samko nevrackal staci mu cca 100ml. Ked si dlhsie pospi tak 120ml. Svagrinin maly ma 5 tyzdnov a staci mu 70 ml a to uz vazi ako nas Samko, ale on mal 3,80 uz ked sa narodil 😀 No inak s tou stravou pri kojeni, ziadna vyhra, pi cajik na kojenie, nebude ju boliet brusko, alebo vajcovu polievku s rascou, ak lubis.Nam to zabera. Samka len raz bolelo brusko klop klop.Teraz uz jem viac potravin, postupne pridavam...potroske a ked ho neboli brusko tak viem ze to mozem jest. Ale prvych 6 tyzdnov som nejedla okrem polievky a rozkov s maslom skoro nic ☹ a este kura s ryzou.

Peti dik za odpoved 😉 A proti TBC nas ockovali uz v porodnici do ramienka. Vas nie?Urcite hej
Mau aj tebe dik za odpoved. Ako sa maju chalani?
Veam s tymi babylove plienkami este skusenost nemam, ale chcem vyskusat, lebo mam na ne zlavu v DM. My pouzivame pampers okrem sleep and play, tie su hned precikane a prekakane a tesco fialove - teraz zelene.

Boze ale som ukecana 😀 😀 😀

babulka123
autor
18. aug 2009

mici my mame nejak naklonovane deti.. hehehe

mici11
18. aug 2009

Babulka aj mne sa zda, budu sa k sebe hodit 😀 😀 😀

vierka
19. aug 2009

dobre ranko baby 😀

peggy - vybrala si krasny kocik... podla mna nemusis vyhat a kupi si rovno tento... a to kupujes len kocik, alebo rovno dvoj alebo troj kombinaciu??? 🙂

veam - no ja som vcera pritlacila mangela o stenu a som mu povedala, ze proste buduci tyzden objednavame komodu!!! 😀 😀 😀 ved kym ju dodaju a on zmontuje, tak hned je koniec septembra a to by som si chcela uz pomaly v oktobry znasat veci od segry a pomaly dokupovat co este nemame... ved to uz budem v nejako 25 tt - a on si stale mysli, ze je to proste skoro, davat robit tu komodu 😕 no proste chlap 😅 😀

peggyyy
19. aug 2009

dobré ránko
petka no ja už takto ležím od 24tt ale kvoli malej to musím vydržať
vierka ten kočík je štvorkombinácia a majú ho v PK

petkaerdal
19. aug 2009

dobre ranko baby,tak aj ja som uz tu
peg,to vydrzis,to ujde rychlo.

male su napapkane,driemu,tak ja bezim upratovat..

Vierka,ty nasilnicka 😀