• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

4. novembra 2010 
veam - my byvame na 4-ke bez vytahu... takze neviem ako sa vyvlecem potom hore ked budem mat uz veeeeeelke bandzorko.... ale som sa rozhodla, ze odkedy budem na materskej tak sa nepohnem z domu a nebudem mat problem :grinning: :grinning: :grinning:
a kocik budem nechavat na prizemi v kocikarni :slight_smile:
19. aug 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boze baby bez vytahu??? Vy bude mat postavicky ako lusk :wink: , ale aj sa namakate :unamused:

My vegetime vonku v tieni, som este u nasich na dome.Len som nakukla. Kuknem este neskor,zatial cmuk
19. aug 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka tak potom vies o com hovorim...treba pohyb,to len prideme do porodnice a bude to hned vonku...s tym kocikom to budem riesit podobne :grinning:

Mici no ja mam teda postavu ako lusk,to ti teda poviem,by som sa musela nalietat aby som ju taku mala :grinning:
19. aug 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,tak my sice vytah mame,ale ja aj tak chodim po schodoch,sportujem :grinning: :grinning: :grinning:

to sa inak potom narobite,ked budete take 10 kilove babo tahat hore dole :sweat_smile:
19. aug 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

baby nezavidim vam, ze nemate vytahy, bude to dobra makacka :confounded:
peti to chodis aj s malymi po schodoch?
19. aug 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka s akymi farbami si malovala toho Dumba? je nadherny, fakt klobuk dolu :wink:
19. aug 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mau nie,to by som dusu vyplula :grinning: ,sama idem hore dole a drahy vytahom :grinning:

Vierka je sikulka :grinning:
19. aug 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano
dneska som prva :grinning:
20. aug 2009 o 06:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko baby :grinning:

petka - no veru, dneska si ma trhla :grinning: co baby uz buntosia? ci su napapkane a spinkaju dalej??? :grinning:
a k takemu tazkemu babu mam tiez zlepsovak - normalne spravym taku kladku na balkone a budem ho vytahovat na lane a babo bude sediet v nejakom kosicku :grinning: :grinning: :grinning:

no a este k tym schodom - viete ako sa pred porodom hovori, ze ked chces rodit, tak treba chodit po schodoch, tak ja sa obavam, aby som potom nerodila kazdy mesiac :grinning: ked po nich stale beham :grinning:

mauzos - dakujem :slight_smile: normalne som si ho obkreslila na stenu ceruzkou, potom som ho obtiahla centrofixkou ciernou a kupila som si v tescu normalne tonovacie farby (stoji asi tak 1,40 eciek jedna) a tie som si riedila s normalnou bielou farbou... ruzovu som spravila - vela bielej, malo cervenej... tak isto aj sedu - vela bielej, malo ciernej.. a ked bol suchy, tak som zase obrysy obtiahla tou centrofixkou :wink:

a teraz kreslim macka PU a to som si objednala zo stranky www.predlohy.sk - da sa podla toho super nakreslit, potom len vymalujes a je :wink:
20. aug 2009 o 06:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. aug 2009 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veirka,dobre si si to vymyslela s tou kladkou :grinning:
baby buntosili od 2 v noci,Aylin do 4 a teraz od 6 je hore,zase je nejake nervozna,neviem co to,ved uz to prestala robit :confounded:
20. aug 2009 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne kreslis,tak potom si ta rezervujem isto na kreslenie :grinning:
20. aug 2009 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to neviem prco tak zase buntosi - nebude to tym, ze sa zasa oteplilo??? ci u vas nie je tak teplo ako tu???
20. aug 2009 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka aj u nas je teplo,nie len u vas :confounded:

neviem,asi ma dneska zly den :grinning:
20. aug 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka - ze by jej uz zacinali take tie babske dni :grinning:
20. aug 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...

Vierka naozaj krasne,fakt sa tym aj zivit mozes :grinning: :grinning: :grinning:

Petka ja si myslim ze to bude tym teplom,aj ja som vtedy nervozna...

Teraz budem 4dni slamena vdova,muz isiel na sluzobku,neviem co ja tu budem sama robit :confounded:
20. aug 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

Vierka, tak tento obrazok bude teda riadna makacka, ale vysledok bude urcite stat za to :wink:

Veam zeby si 4 dni konikovala? :grinning: :grinning:

Peti takze dnes si sa velmi nevyspinkala :frowning2: Mne Tomi posledne dni nejak strajkuje, nechce sa mu ist vecer spinkat. Len by kukal telku, normalne sa z neho stal televizny maniak ani neviem ako :grinning: Luki ledva caka, kedy si odgrgne po flaske a uz spinka, on je taky spachtosko. Fakt nechapem ako mozu byt dvojicky a spravanim kazdy uplne iny.
20. aug 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mau no dneska veru nie a este aj drahy ma nocnu,tak som v noci na ne sama a aj rano
ja to nechapem tiez,ale ved vies,ze aj moje su take a aj Janka ma to iste doma :grinning:

Vierka no mozne to je

:grinning:

Veam,tym asi uz nie,bola taka nervna od zaciatku,ale posledne 2 tyzdne ju to uz preslo,uz som myslela,ze z toho "vyrastla" ale vidim,ze este nie..este nemame tak teplo v byte..,no hrozna je,stale nervaci :angry:
20. aug 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ale mate dvojvajecne dvojicky, takze kazde bude uplne ine, ci uz vyzorom, alebo povahou.... moj manzo je tiez z dvojvajecnych dvojiciek a ja ked som ho aj s jeho bratom spoznala, som im nechcela verit ani to ze su bratia, nie to este dvojicky :grinning: :grinning: :grinning:

veam - neblazdni, s tym by som sa neuzivila :grinning: :grinning: :grinning:
tak budes sama... ja budem sama celu sobotu zasa, planujem aspon s kamoskami kino, ale bez auta to bude tiez tak o hubu sa niekam trmacat :unamused: ale zase lepsie ako byt doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mauzos - je to makacka, tienovat to nebudem, to sa mi nechce... ale kym to vsetko dva krat vyfarbim... slon bol o dva dni hotovy a toto robim uz 6 den a este je na tom kopec roboty :unamused:

petka - no bude asi taka naladovejsia :sweat_smile:
20. aug 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka,mas pravdu,ale povahovo su uplne odlisne ,aspon teraz moje su.
20. aug 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mau no 4dni budem urcite konikovat,len ci budem mat s kym,ked to tu tak flakate :grinning:

Vierka ale ako privyrobenie by to nebolo zle,ved za take kresby pytaju dost...
20. aug 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veam,ved ja to tu neflakam :grinning: ja stiham vsetko :grinning:
20. aug 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veam - tak vies ako, oni maju uz aj deti... my sme este "za vodou" :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka aspon niekto :grinning:
20. aug 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka no aj to je pravda,som zvedava ako to budem stihat potom ja :grinning:
20. aug 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. idem sa pochvalit :slight_smile:
my uz mame nausnicky :slight_smile: vcera malej prepichli uska, ja som pri tom nemohla byt, moje chuda, tak plackala, ale za hodinku uz ani nevedela, ze s nou nieco robili. zajtra dam foto. ma z bieleho zlata srdiecka s kamienkom, chutnucka je :slight_smile:
20. aug 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poi super ste to zvladli,uz sa tesim na fotecky... :grinning:
20. aug 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahooojte,
dnes nejako stiham , obed uz mam navareny {hehehe cestoviny a syrovu omacku } mala pekne spinka v novej ohradke a.. uz by sa mohla aj zobudit pekne..

rano sme sa vazili nahaty bez plienky a mala 3390 g, takze od min. tyzdna utorka pribrala 170 g.. uz sa tesim na utorok som zvedava co nam povie teta dr.

vcera krasne zaspala o 20.30, a zobudila sa az o 2 rano , potom o 6 a potom sme tahali este do 10.. ze aka parada...

takze super, len vcera sme boli 3 hod. vonku a mna vecer tak bolela lonovka.. este to asi nesmiem prehanat..
20. aug 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veam diky :slight_smile:

inak bavili ste sa tu o tescu, ja som tam prave bola, super zlavy, dokonca uz aj na jesenne oblecenie zlavy. odporucam, kym tam este maju veci :slight_smile:
20. aug 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poi ja som to tu babam oznamila ale akosi ma neregistrovali,aj plienky su v akciii v tom novom zelenom baleni...

Babul mala ti pekne spinka,aka je dobrucka a milenucka,inak peknu ohradku ste dostali...
20. aug 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok