Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

mici11
28. aug 2009

Babulka, takze sa nenudte so sestrou 😀 Poznam svagrinna ma o mesiac mladsieho synceka, vacsinu casu travime spolu a ke to fakt sranda, ked zacnu narza plakat 😀
Aj tebe cmuuuuuuuuuuuk

babulka123
autor
28. aug 2009

mici.. hehehe noo dnes to tak vyzeralo aj u nas. bolo to docela vesele.. ale ustali sme a to je hlavne. .mne fesanda uz spi asi od 21.00 takze super, dnes v noci sa zobudila po 7 hodinach.. aj to mi uz mlieko islo az usami..

jeeej a dnes rano mala 3740g.. fesanda..

mici11
28. aug 2009

Babulka Ninka pekne pribera a aj kraaaaasne spinka 😉 super tesim sa s tebou 😉

No ja sem tam tiez ostanem s obama, alebo aj svagrinna a je to teda sranda 😀 😀 😀 aj sa zapotim a to s nimi naraz nebyvam dlho. Samko tiez spim od 21:00. Ja idem este upratat trosku a potom sa povenovat drahemu 😉 🙂

petkaerdal
29. aug 2009

Ahojte,tak u nas sa uz nespi
a od noci zase leje,ako naschval cez vikend 😠

veam
29. aug 2009

Ahojte...aj ja uz buntosim...aj u nas leje a ked to pada na tie podkrovne okna,sa neda spat,v noci sa aj pekne bliskalo 😒

Vierka je to mimibazar.sk...super ze uz citis kopance,gratulujem,pockaj budu coraz silnejsie a potom az bolestive... 😀

Babulka ty mas ale poslusne dieta,krasne spinka a aj krasne pribera kocena jedna 😀

Mici tak venovat sa drahemu?mne sa o tom len sniva 😀

veam
29. aug 2009

A inak zdravim zvysok klubu...dnes mam pracovny den,budem robit dvoje nechtiky,tak mi to rychlo ubehne a potom pride konecne manza 😀

mici11
29. aug 2009

Ahojte,

U nas este neprsalo, ale kazdu chvilku bude.
Veam zaspala som 😀 😀 😀 nic nebolo 😀 😀 😀
Peti 😉

veam
29. aug 2009

Mici 😀 😀 😀

petkaerdal
29. aug 2009

veam,mne sa praveze dobre spi,ked pocujem ten dazd..

a ma prsat cely vikend,super 😖

ozaj baby,nemavate silnejsi menzes po porode? ja mam silnejsi

petkaerdal
29. aug 2009

tak mici a babul,aspon takto si viete predstavit,ked tam mate dve babätka,co mame doma my s dvojkami 😀

veam
29. aug 2009

Petka aj mne,ale na normalnych oknach to je ine,na tie podkrovne to strasne trieska 😒

babulka123
autor
29. aug 2009

ahojte.. petka. naozaj vas neskutocne obdivujem.. ja viem ze by som to j ednoducho musela zvladnut... ale ozaj klobuk doleeee

my teraz mame tazku zurku na balkone, kuk do albumu.. s bratracom filipkom ...

mici11
29. aug 2009

Peti veru, mate veselo s dvojkami 😉 🙂 klobuk dolu. Ja som este menzes nemala, tak neviem.
Babulka dobra zurka na balkone 😀 😀 😀

No ja som sa vybrala na nakupy a do Tesca a ked som vysla z tesca dazd jak hovado, kym som dosla k autu,som bola mokra v ako mys 😠 a aby toho nebolo malo, na najvacsej krizovatke vypadli semafory, tak som tm stala 20 minut v kolone 😒 .Ked ide tak ide 😀 😅

Dnes uz konecne pridavam fotecky, potom vam dam vediet .

Inak co porabate? My budeme len tak vegetit, mame aj navarene,poobede ideme k znamym...taka pohodicka

petkaerdal
29. aug 2009

babul,to je pohoda,tak by som si to vymenila s Ninkou 😀

mici,tiez len pohoda,doma kukame filmy,vonku kvapka,takze nic,erdal akurat siel kupit mlieko a plienky a nuda doma sme 😖 navarene mam aj ja od vcera,akurat dlazky by som mala umyt 😝

inak vy s jednym babom sa nudite co? 😀 😀 😀

jvo
29. aug 2009

ahojte kocky tak to mame pocasie, ale aspon sa troska schladime
dlho som sa neozvala boli sme na dovolenke a potom sme sa spamatavali z prichodu, hned ako sme prisli sme boli na ockovani, zvladli sme to hrdinsky troska sme mali teplotu ale len 37,5 takze dalo sa to zvladnut aj nas pomerali cize 17.08 mala emmka 62 cm (dlha bude asi po mamicke) a 5,5kg takze pekne rastie a posledne dni sa aj dako rozpapala(kupili sme nove vacsie cumle na flasku tak asi aj preto) takze vsetko ok a buduci tyzden by sme chceli dat nastrelit nausnicky tak hadam to zvladnem 😀
pridala som aj dake foto, musela som normalne spravit novy album 😵 tak kuknite, pekny dnik
babul a na to stretnutie sa tesim, neboj ja vas citam len dako nepisem....papa

vierka
29. aug 2009

ahojte baby... 😀 😀 😀

o pocasi ani nehovorte, ja som rano tak vyskocila z postele, ako srnka - no riadyn sok som zazila... manzo bol uz v praci a ja som sa len zobudila na to ze straaaaaasne leje a stresne okna v spalni otvorene 😖 som rychlo vyskocila, zavrela okna, ale uz komplet stena mokra a o dlazke ani nehovorim 😲 tak som to pekne poutierala a vratila som sa do postele... ale teda taketo soky hned rano 😕 amen gloria 😅

babulka - ze jakaaaaa balkonova zuuuurka 😝 😀

mici - no veru, je to tajnostkar to moje babo a hamblive po maminke 😝 😀 ved o tri tyzdne sa na 3 hadam urcite dozvieme 😉

veam - no ja sa pojdem na henten pozriet do Senca, mame to blizko a mal by byt este v zaruke a rozdiel v cene maju 5 evry, takze to sa este da 😉 ale dakuje za typ 🙂

jvo - Emuska je uz aka velkaaaaaaaaa
😀 a ake ma bohvskeeeee satocky 😀

mauzos
30. aug 2009

dobre rano 🙂
ja som tu dnes prva, to sa mi uz davno nestalo .... asi preto, ze je vikend a vy to tu zase flakate 😠

Jvo mala je krasna 😵

janula13
30. aug 2009

ahojte,

zase blbol pc, ale dnes uz cestujeme od maminy domov, tak tam je pc ok, tak hadam si vas skontrolujem tam 😅 ak budem mat cas s nasimi dvoma dracikmi, boze to zase bude, zabehnut sa sama, ked som taka rozmaznana a aj oni, picne ma asi doma, ale co uz, tak mi treba 😝 a este su aj 2 navstevy ohlasene pocas tyzdna, to aby som toho nemala malo 😝

jvo mala je uzasna, mrkla som albumik..aj nasi tak cvicia qko tvoja, ale horsie je ze hlavne v noci, mam pocit ze vyskocia cochvila z postielok, stale dvihaju tie nozky...
a emuska ma krasne satky, fesanda..
idem pobalit cely arzenal, to zase bude den, pobalit, cestovat, vybalit , nakrmit, okupat..no des... 😝
ahote vsetky 😀

mici11
30. aug 2009

Ahojte,

Mau 😉
Coze vsetky porabate? Ja som dnes slamena vdova, drahy siel na motorku a ja idem navarit a potom asi na prechadzku.

petkaerdal
30. aug 2009

ahojte,
mici,aj ja som slamena,drahy siel do Ba na letisko sestru zaviest,lebo tie Sky europe lety tu zrusili,ale nebudem dlho a potom ideme niekam von tiez.

upratujem a varim rychlo

mauzos
30. aug 2009

jeeej Jani, ty zijes? Aj mna to caka v utorok, ideme uz tiez domov, vobec sa netesim hlavne na to balenie 😠

Mici a teba nechal doma? ☹

Peti a u nas este lieta Sky? Tiez tu ma nejake problemy, vkuse o tom rozpravaju v telke. Tiez je to asi otazka casu ...

mauzos
30. aug 2009

ja som akurat malych ukocikovala k spanku, som zvedava dokedy potiahnu 😉 Dnes som si schrupla do 10,15 ze aka parada. Rano som ich nakrmila, trochu sa pohrali a za chvilu sa pytali spinkat 😀 Spali dve hodky a ja s nimi.

janula13
30. aug 2009

mau zijem zijem, ani ty si nebola doma?ja uz balim, boze to je veciiii, neznasam hlavne to vybalovanie...mau ty ako, tiez mas taky super rezim ako petka?ja stale chaooos, spai na striedacku , aj ked ich ukocikujeme, matusko nechce hajat, chce sa hrat a ked je konecne unaveny, tak vstava kubko...ja neviem ako ich zladit potvorky male...púorad zena skusena 😅

petkaerdal
30. aug 2009

mau,asi hej,tiez som nieco videla v spravach,tu uz nelieta,preto musela zo Slovenska.

mne teraz spinkaju,este doupratujem,periem a tak.

Jani,tak to balenie a vybalovanie nezavidim,to neznasam ani ja,ked idem niekam,vsade potom bordel,ked sa vybalujem

este nemame ten rezim taky stabilny,ale pomalicky sa to upravuje,hlavne ,ze noci byvaju uz v celku dobre 🙂
cez den mi inak tiez podriemkavaju na striedacku

mauzos
30. aug 2009

Ano Jani, som u rodicov, uz mesiac, v utorok ideme domov. Ani mne nespia naraz 😉 Tomi spi menej ako Luki a kym sa mi ho podari uspat, uz za chvilu Luki vstava. Teraz sa mi vynimocne ich podarilo naraz uspat a to som uz musela medzitym Lukiho preniest do postielky, lebo bol za chvilu hore. On nerad spi vkociku, ktory stoji a kocikovat v kuse sa mi ich nechce 😀 😀 V postielke este zaspinkal, pustila som mu premietacku, pri nej zaspi okamzite 😉

A tuto noc ma Luki prekvapil, o pol tretej sa tvaril, ze uz je rano 😠 Len sa usmieval a debatil si, neplakal, ale bala som sa aby mi nezobudil aj Tomiho. Trvalo hodinu kym znova zaspal. Asi uz budem musiet fakt zacat s prikrmami ...vtedy je vraj cas zacat, ked sa zacne babo v noci budit, aj ked predtym prespavalo celu noc. Myslela som, ze este chvilu pockam.

mauzos
30. aug 2009

no kde ste zase vsetky??? 😠

mici11
30. aug 2009

Ahojte,

Mau ja som tu 😉 A ano mna drahy nechal doma, isli pozriet na preteky, tak som to ozelela.
Janulka ahoj ty nase stratene slniecko 🙂
Samko spi uz od 19-tej a zvykne zaspat az okolo 20:30, som zvedava dokedy potiahne.

A ak chcete pridala som par fotiek 🙂

veam
31. aug 2009

Ahojte...tak dnes som tu prva pre zmenu zase ja...

My sme vcera neboli skoro cely den doma,boli sme fandit mojmu otcovi na rallye-crosse,nakoniec ziskal 3.miesto...dnes a zajtra mam doma manza,tak sa aspon nebudem tak nudit

petkaerdal
31. aug 2009

ahojte,aj ja som tu
veam ty co nespis 😀

mici11
31. aug 2009

Dobre ranko,

Aj ja som tu 😉
Veam gratulujem tatovi 😉
No Sanko vcera spinkal uz od 19-tej a zobudil sa az o 4:00, takze pekne potiahol, potom vstal o 6:45 papal a teraz zas zaspinkal, ale to zas bude len tak mikrospanok 😅