Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

mici11
25. apr 2009

Ahoj Janulka, tesim sa ze ta bolest ta presla a verim, ze sa nebude opakovat. Zlaticko moje ty si vytrpis 😒 , ale neboj bude dobre 😉 Nohu na plyne si ustriehnem a na tu svadbu sa tesim a aj sa mi nechce. Vies najlepsie je mi uz doma, ked sa mozem vyvalit. Ale potom uz nemame nic, budem len vegetiti 😉
Majte sa pekne nakuknem zajtra 🙂 😉 idem sa pomaly chystat...

petkaerdal
25. apr 2009

ahojte,
mau mozes to tu niekedy aj ty tahat,nech to nevyzera,ze ja som tu cely den 😅

Jani som rada,ze ti bolest presla,dneska sa ja citim tak nejak nijak 😖
po dlhej dobe cakam kamosku,tak budem mat navstevu,drahy siel zase na dom,vyzera to,ze ho chce naozaj velmi...

mici uzi si svadbu 😉

janula13
25. apr 2009

juj babule, ja dufam ze sa to tak skoro nezpakuje, ja vydrzim dost vela, ale vcera mi to dalo zabrat...strasne som sa bala o krpcov..dnes polihujem samozrejme, ked chodim, tak citimpodvozok a brusisko stale tvrdne, tak sanapchavem magnezkom,alemam pocit ze mi nejak nezabera...tak si stale hovorim, nic sa nedeje, ved lezim...
mici ty zase budes fesna, das foto?ja potrbujem kadernika ako nikto, ale viem ze sa tak skoro nedostanem, naposledy som bola 15.10.08,to od radosti lebo som bola na krv teste a potvrdii mi tehu...
petka tak si dnes aspon obe uzijeme socialny kontakt...mm mi uz upratal este povysava a spravi jednohubkya mozu prist...dnes mi prisli flasky, uz cakam len strilizator a sady do postielok a prebalovaciu z raja deti..

petkaerdal
25. apr 2009

Jani,tak dufam tiez,ze sa ti to uz nebude opakpvat,ja teda take nejake extremne bolesti nemam nastastie
ja som sa dneska priam prezrala,taka som bola hladna,zjedla som skoro celu pizzu,co sa mi nikdy doteraz nepodarilo,skoro liter vody som vypila a polku melona,ledva dycham,citim,ze prasknem..neviem sa ani hnut 😅

aj moj muzik dneska upratoval,konecne mame byt na poriadku...

sterilizator si nakoniec ktory objednala? daj link
a sady ktore?

mici11
26. apr 2009

Ahojte babenky,

No tu to cez vikend zije 😀 😅 Na svadbe bolo super, boli sme az do 3:00. Dnes som dost unavena, ale len polihujem. Ku koncu mi uz trochu tvrdlo brusko, ale dnes to vyzera OK. Inak celkom som vyzierala ani zle mi nebolo a dnes v tom pokracujem. A dala som si vermut, bol mnam 😝
Jani ja som bola u kadernicky, aj melir mi dorabala a potom pojdem uz len ked bude drobec na svete. Ak sa bude dat 😅 Ked budem mat stiahnute fotecky, tak pridam. Ale nebrali sme nas fotak, tak neviem kedy presne.
Petulka ahoj kdeze si?

Vsetkym ostatnym cmuk

petkaerdal
26. apr 2009

ahoj mici ,tu som ,tu som
super,ze si si uzila a ze ti nebolo zle
ja polihujem tiez cely den,som taka nijaka,neboli ma nic,ale citim sa unavena,nieje mi dobre...

tej fotky bruska som sa teda dockala 🙄

janula13
26. apr 2009

ahojte, tak my sme vcera prezili navstevu ,dobre bolo, boli u nas s takym malym 2r chlapcekom, to bol iny zivel, to ked budem mat doma take dva, no amen...ale zlaty bol a uplne som sa pri nich odreagovala, tak mi zlepsili naladu...
dnes som sa skulturnila, srst padla a este nechtiky spravim a budem clovek, keby mi este niekto tie vlasy spravi, ale vydrzim uz...
prave idem prenurat net, rozhodla som sa ze nedam 1000sk za ohrievac, ked v bazare ponukaju uplne super ceny za dobre ohrievace..
petka objednala som sterilizator ako ma mauzi, farlin a sady do postielky ako ma tvojka, tie sa mi naj pacili...

mauzos
26. apr 2009

jani mne sa osvedcila ta termoska. Flasku mam urobenu za par sekund, neviem sice ako dlho to trva v ohrievaci. A inak uz som uplne vzdala kojenie, takze uz sme 100 % na umelom mliecku ☹ Dufam, ze budu zdravucki aj tak. Ja som tiez nejedla ani 1 den materske mlieko a aka baba zo mna vyrastla 😀 😀
tvojka sa ti neozvala? Mne sa neozyva, asi mysli ze nemam cas na kona 😉

janula13
26. apr 2009

mauzi, co uz ked sa neda kojit tak sa neda,hlavne ze priberaju a su spokojni 😉
tvojka sa mi neozvala, asi neak preziva vikend, ten byvanudnejsi v nemocke...ja sprosta si citam opredcasnych porodoch, tvrdnuti brucha a skracovani krcka, asi robim chybu, na jednej strane to potesi,ked vidim baby ako tahaju tt napriek tomu zemli dlhoproblemy, ale na strane druhej aj vystrasi, kedze moja diagnoza nie je nic moc 😅

mauzos
26. apr 2009

tak si necitaj take somariny a citaj si radsej nieco na odreagovanie. Uz si precitala tu knizku o spanku babatok, co som ti davnejsie poslala? Ja na to nemam cas, tak by si mohla nieco nastudovat a poreferovat 😀 😀
inak kupila som nove flasky, antikolikove a fakt maju nieco do seba. Mam ich od stredy a odvtedy ich neboleli bruska, aspon sa nestazovali 😉 Mrkni, su to tie MAM Care Antikolik http://www.mambaby.com/ , kupovala som ich v lekarni za cca 4 € kus

petkaerdal
26. apr 2009

ahojte
Jani a tebe to brusko stale tvrdne aj ked beries to magne?
mne ti netvrdne vobec,klop klop....

ja som inak uz prestala stresovat,to mi bolo na nic,som doma,oddychujem a iba akurat verit mozem,ze to este nejake tie tt vydrzime...ale nenervujem sa uz nad tym a citim sa fajn aspon psychicky(momentalne 😀 )

mauzos
26. apr 2009

super Peti, mam z teba radost 😉

petkaerdal
26. apr 2009

ahoj mau 😉

hihi,ved co sa mam trapit,no povedz,som si povedala,ze kaslem na to,ked sa budu mat narodit teraz,tak sa narodia a ja tomu nezabranim,ten stres moze akurat neprospiet...tak som sa na to vykaslala a hotovo...ale oddychujem,lehnim...

tak uz prestavas kojit?no skoda,ale s dvojickami je to vzdy tazsie

inak aj tie moje flasky stali 4 eur a maju ich v DM...

mau,odkial si vedela,kolko mliecka takym malym detom??? ako to budem vediet?

mauzos
26. apr 2009

spravne peti, nic s tym neurobis, ked sa budes stresovat a len tym mozes ublizit babikam.

peti neboj budes vediet kolko chcu papat. Bud budu revat, alebo budu otvarat pusu a brat do nej vsetko co im pride do cesty 😀

petkaerdal
26. apr 2009

myslela som mnozstvo mau,ze kolko ml ,ako si to vedela,ci ti je jedno,treba davat kolko chuti???

mauzos
26. apr 2009

no ved to, ze ked im bude malo, tak si pytaju. Na to prides a orientacne davky su aj na krabici.

marione74
26. apr 2009

dakujem za blahozelania, priznam ze sa trocha bojim ako to s dvojkami zvladnem, ked vidim ze baby maju co robit z jednym, ale hadam to nejak zvladneme, ved sme sikulky nie? No ja budem mat asi schodiky kedze mam este 12 mrazulkov a do 40 (co je za 5 rokov) by som ich chcela postupne vybrat z mraznicky 😕
Mna uz zacinaju napadat, ze ci sa posledne dva mesiace budem uz len gulat 😒 a ze ako ich porodim, mauzos bolo to ok alebo tazke? 😅
No a este neviem presne ako vtrepem 2 postielky do spalne a ako sa napr. dostanem z piateho poschodia s nimi na prechazku, kedze nas vytah ma 1x1 meter 😖
Ale taketo veci budem riesit asi v 35 tt , ked v zdravi vsetko dobre pojde ...

petkaerdal
27. apr 2009

ahojte kocky,
Marionka,zvladnes neboj,je to sice ku koncu tazke,ja a Janka o tom vieme svoje,ale da sa to,neboj..vsetko bude super,hlavne,ze si uz tehulka po tolkom trapeni ,
drzkam palce

mau dik,za radu...

dneska planujem vybehnut von,som zvedava,co to spravi,idem kupit tu vanicku,nech to mam uz vsetko a asi aj autosedacky

babulka123
autor
27. apr 2009

breeee ranecko vsetkym...

v prvom rade, prave mi prisla sprava od Tvojky : zajtra rano uz bude maminka.. maju ju zajtra rano robit, chyta ju panika ale inak pohodicka.. tak som jej napisala ze vsetky na nu myslime a ze to bude ok... juuuj tak sa tesim ze to uz bude mat za sebou 😀 😀 😀

no a teraz o nas.... bola somm u nasich lebo vsak u nas to bolo hrozne, ale je to spravene a ja somm taka spokojna... mame miesto na positeliku uz ju len doniest a postavit, objednala somm si uz aj tie hniezda do nej tak cakam kedy pridu... ,
bordel v obyvke este stale mame, ale to sa uprace postupne na kopec zbytocnych veci musime najst miesto a nejako sa nam to nedari. Vcera sme boli este pozerat nejaky nabytok do detskej ale nejako sa nam nic nepacilo takze to budeme musiet este vyriestit, ale obavam sa ze az po porode, lebo dovtedy bolesti nepustia..

jaaaaj a petka .. hehehehe ja somm vacsi stresmam.. v sobotu som volala dr. lebo som mala pocit ze zo mna vyslo asi liter vody, tak panika ze to je plodova voda, ten volal sestricke, ta naklusala do ambulancie, a doniesla mi ten test na plodovku.. .no vystrasila som ich oboch a o sebe, marekovi a mojej mame ani nebudem hovorit... ale nastastie to nic nebolo , vsetko je ok, ja som cela, prcek sa hybe a je mi dobre... no az na lonovku ale tu ignorujem mrchu jednu..

takze, kedze dnes tu bude moja mama a ja budem strazena ako oko v hlave, neviem ci sa dostanem k netu , zatial vam prajem kraaaasny den a ja si vas pozrietm.. heheheh

marione... neskutocne gratulacie k dvojkam.. neboooj zvladnes vsetko ...
petka..... vyyyyyyyyyynikajuci pristup ... velmi sa mi pacis dievca
mauzi... vybozkavaj potomstvo... cmuuuk
mici, janulka.. drzte sa....

petkaerdal
27. apr 2009

ahoj babul,
no tedaaaa,tak ty si stihla aj dr. ,neplas tu s rodenim,ty mas este vela casu,hihi

bordel sa uprace,ale nezavidim,ja uz mam vsetko krasne doma

ak budes pisat tvojke,povedz jej prosim ta,ze inak zajtra mam ja narodeniny!!!! 😀 😀 😀

inak sa citis ako dnes??? ja celkom fajn

babulka123
autor
27. apr 2009

juuuuj petulka.. tak to pre istotu vsetko naj k narodkam.. .tesim sa.. aj kamoska ma zajtra... vidis aky super datum.. heheheh

ja sa mam uz docela fajn, este lezim v positelke, ale uz musium vyliezt lebo babatko chce ranajky a dava to najavo dost silnym kopkanim takze idem hodit nejaku tu obzivu..

a dnes budem varit zemiacky a rybycku tak sa tesim

petkaerdal
27. apr 2009

ved vy mate zajtra vyrocie nie???
dakujem
to si tvojka krasnyyyy datum vybrala,hih...

ja som teraz dojedla chlebik a inak tiez lezim este,ale uz aspon nie v pyzame 😀

babulka123
autor
27. apr 2009

nooo ja si idem nieco spravit a potom sprcha chcem si dnes umyt hlavu tak sa uz tesim

petkaerdal
27. apr 2009

aj mas pre muza nejaky darcek k vyrociu?

ja dneska inak nevarim,polievku mame od svokry a dneska mam chut na kebap 😝

babulka123
autor
27. apr 2009

nemam.. ja som jeho darcek.. heheheh

ale nie dostane smotanovu tortu a hotovo

petkaerdal
27. apr 2009

torta staci hihih... 😀 😀

petkaerdal
27. apr 2009

a tusim oddychujes,ako ja 😅 varis ,behas...aby sme na to nedoplatili 😅

jvo
27. apr 2009

ahojte kocky, jeeej tak tvojka bude zajtra mamina 😵 takze predsa ma nepockala 😉 nevadi aspon da kym pojdeme na radu my info ake to bolo teda ak uz bude doma a schopna dostat sa k netu 😀
peti gratulujem aj ja k narodkam radsej tiez dnes 😀

petkaerdal
27. apr 2009

ahojky jvo,
tak ty este nic,kedy to ides na kontorlu 4.5? ci 5.5?

ja idem vo stvrtok,tak som zvedava,co nove z tym mojim krkom 😀

dakujem za prianie 😉

jvo
27. apr 2009

do poradne idem v stredu ale ultrazvuk mi chce spravit az v pondelok 04.05 teda uvidime co povie v stredu ale pred tyzdnom tak hovorila, bude zalezat ci este drzim pokope, v akom stave bude moj krcok ...... snad bude vidiet ci budem schopna vydrzat do toho pondelka