Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

petkaerdal
1. sep 2009

ja som mala pred tehu uplne slabu a teraz akurat,ale ostala mi teda silnejsia,uz som mala 2x a silnejsie

a co chces prestat kojit?

babulka123
autor
1. sep 2009

rozmyslam o tom ..
asi mam malo mlieka a strasne ma to stresuje.. dnes co vyvadzala princezna. no poviem ti som na nervy

mici11
1. sep 2009

Ahojte, tak u nasich bolo super 😉 .Ja som mrchu este stale nemala nastastie 😉 Dufam, ze kym budem kojit ani nepride.

vierka
2. sep 2009

dobre ranko babulky 😀

dneska som uz v plnom pracovnom nasadeni 😀 len som zvedava dokedy mi to vydrzi 😝 😀 😅

veam
2. sep 2009

Ahojte...po vikende sa hlasim aj ja...dnes som zase slamena do vecera,tak sa tu budem castejsie zdrzovat 😀

vierka
2. sep 2009

veam - ahojcek.,.. ty si mala mangelika doma, tak je zbytocne konikovat, ale radsej byt s nim... takze dnes sa tesime na tvoje prispevky...
ako sa mas??? uz si pripravena do porodnice??? 😀

ja som vcera konecne spisala zoznam, ze co musime vsetko kupit alebo zabezpecit pre babatko 😀 mangelovi sa skoro oci tri krat prevratili ked to zbadal 😝 😀

loginka
2. sep 2009

bre ranko vsetkym 🙂 😎

veam
2. sep 2009

Log ahoj

Vierka mam sa celkom fajn,ujde to a do porodnice este pripravena niesom,este mi par veci chyba,zbalim sa asi az na konci septembra...buduci tyzden mam poradnu vo stvrtok,tak sa uz nemozem dockat...a ty ako?

vierka
2. sep 2009

loginka - ahojcek 😀

veam - no uz by ti konecne ten buduci tyzden mohli to dievcatku uz aj potvrdit poriadne 😉
no ja super, uz zacinam tak viacej citit pohyby, vcera doobeda sme mali brusnu diskoteku a teraz tiez trochu pokopkalo babo ked som sa najedla... 😀

veam
2. sep 2009

Vierka krasny pocit,ze?konecne vies ze v tebe nieco je 😀 ...nase sidlo sa prehadzuje z jednej strany brucha na druhu,ako ja v posteli 😀

vierka
2. sep 2009

veam - no konecne sa nieco deje 😵 a mangel to este na ruke neciti, aj ked ja to uz citim aj na ruke ked ju mam na brusku 😀
no vidis to, na co si si babo naucila tak ho mas 😀 dufam, ze to moje sa nebude chovat ako ja v postely, lebo mi mame postel 2 x 2 metre a brucho veru take velke nemam 😀

veam
2. sep 2009

Vierka z toho si nic nerob,ze manzel nic neciti,ani moj necitil,akurat co som mala vzdy na neho nervy,ja som citila a on nie,no teraz uz nastastie citi aj on 😀 ...aj my mame postel skoro takej velkosti,potom sa s muzom hladame 😀

veam
2. sep 2009

Baby pridala som nejake foto vybavicky,konecne sme si priniesli domov pruteny kos pre babatko od nasich...

vierka
2. sep 2009

no ved zatial je to len slabsie, takze on to citit nemusi, ale ja ked to citim aj vo vnutry, tak to lahsie citim aj na ruke potom... lebo na ruke je to este tale slabulinke...
pozerala som do albumiku, ten kosicek vyzera super, aj ta komoda 😀

petkaerdal
2. sep 2009

ahojte,aj ja som uz tu 😀

veam
2. sep 2009

Dakujem vierka...no ved pockaj ked ti bude davat riadne kopance ako mne do mocoveho mechura,criev a do rebier,je to pekne neprijemne,zatial si uzivaj tie jemne kopanceky 😀

veam
2. sep 2009

Ahoj Petka...ty ako sa mas?a co male?pekne spinkali?

vierka
2. sep 2009

petka - ahojcek, tusim ste dnes viacej lenosili ked az tak neskor pises 😀 baby posluchaju???

veam - no ved uvidime, ked bude mat babo silu po mne, tak to veru nebude mozno nic moc 😀

mne by mali dnes volat z nabytkarstva, tak som zvedava ci zavolaju 😀

veam
2. sep 2009

Vierka to si len myslis 😀 ...maju ti volat skrz tu cenu?

petkaerdal
2. sep 2009

veam,dobre sa mame,ale unaveno stale,baby posledne noci spia dobre,stale o 4 krmime,tusim som tu jednina ,co mi mala neprespi este..

Vierka,uz som hore dlhsie,ale deti najskor nakrmit,seba a potom konika kuknut 😀

vy sa ako mate baby? tie tt vam letia teda 😀

tvojka
2. sep 2009

čaute,
baby spia na balkone,tak ja kavičkujem a čítkam vás...

Vierka,Veam,ja vám tie pohyby normálne závidím!Bolo to také úžasné 🙂 (netvrdím,že mať baby na svete nie je,ale tehotenstvo bol úplný veget,krásne obdobie)

My sme mali včera s Janulkou stretko,síce nie nadlho,ale bolo fajn.Trochu sme poklebetili 😀 .Potom pridám fotečku našich deťúreniec spolu.

Babulka,nevzdávaj kojenie...Pre jeden zlý den?Možno bola len mrzutá,alebo smädná.ked si myslíš,že máš málo mliečka,mali by ste sa chodiť prevažovať častejšie,aby si videla,či Ninka priberá(alebo máte doma váhu?).Je to pre babatko to najlepšie,najzdravšie a vždy po ruke 😵

Nám dnes Sári prespala celú noc,papkala večer o 20h a potom až ráno o 6h 😕 .Zato Eliška cuckala aj 2x.

Mici,k tomu nášmu papaniu...mliečne výrobky Samkovi vôbec nevadia?Ja som si raz dala smotanovú tortu a to rodeo čo sme potom mali...tak som sekla mliečne výrobky úplne.Ale chýba mi to-tvarohové cestoviny,puding,krupicová kaša...mnam!Pomaly začínam 😀

tvojka
2. sep 2009

Ozaj,my ideme dnes nastreliť náušničky!Aj sa teším,že ich už budú mať,ale chúďatká moje,budú určite revkať ☹
A menzes som ešte tiež nemala a dúfam,že tak skoro ani mať nebudem 😝

veam
2. sep 2009

tvojka super,neboj nebude to az take strasne s tym nastrelovanim,to zvladnu a mozno ani revkat nebudu alebo len chvilocku...potom daj vediet...drzim palce

mici11
2. sep 2009

Ahojte,

No mala som vcera co napisat, ze este nemam mrchu, dnes dorazila v plnej krase ☹ 😠 silna a bolestiva. Uz som skoro zabudla ake to je 😅 Boli sme na kontrole po ockovani TBC, teda len drahy s malym, ja som nevladala. Mame to OK a buduci utorok nas caka poradna a ockovanie hexavakcina a pneumokoky. Co ste dali dietkam? Paralen cipok alebo panadol sirup, alebo...? Viem, ze sa to uz pisalo, ale clovek rychlo zabuda 😀 😀

Tvojka mliecne, ked jem nerobi Saminovi, nic len raz ho bolello velmi brusko - jedla som nektarinky, vraj sa mozu. No ja nemozem, ale nevadi ozeliem.TY uz mas mrchu? Vraj potom inak chuti mliecko?
Vierka, Veam ahojte tehulky nase pekne 😉 🙂
Petulka ahoj moja 🙂

mici11
2. sep 2009

Aha Tvojka uz citam, ze nemas mrchu

pointka
2. sep 2009

mici ja som mala uz 14.8. mrchu 🙂

Ahojte, zdraviom vas z roboty 🙂

veam
2. sep 2009

Poi ty uz pracujes?a co mala?

pointka
2. sep 2009

mala je s otcom, on je na materskej 🙂
Zial musim pracovat, nic sa neda robit. Rada by som bola doma, ale zarobim viac ako manzel, tak sme to takto vyriesili.

veam
2. sep 2009

Aha tak to ano,to uz potom chapem...odkedy pracujes?

petkaerdal
2. sep 2009

ahojte baby,
veam tiez som uz slamena 😖

mici ,ja davam vzdy cipok vibrucol,som spokojna 🙂 je to aj na Sk dostat

poi,tak ty uz zarezavas 🙂