Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

veam
9. sep 2009

Inak kde si najviac bribrala?Ja to mam vsetko v bruchu a v chrbte,tam mam riadne speky teda,sa radsej ani nepozeram do zrkadla 😀

veam
9. sep 2009

Cukiny mam dve,poslem ti? 😀

peggyyy
9. sep 2009

asi len do brucha, boal ma cez víkend navštívať kamarátka, ktorá ma videla naposledy asi pred rokom a pri pohľade na mňa mi povedala že som schudla...no tehotnú to poteší 😀

peggyyy
9. sep 2009

aj ja mámdve v chladničke , ďakujem ale ak by si poslala už vysmažené 😀

veam
9. sep 2009

Tak to uz ano,ze schudla 😀 ...mne zase kazdy hovori,ze mi to pristane,ze by som mohla byt tehotna stale...som povedala ze no jasne a sponzora mi mozu robit potom 😀

peggyyy
9. sep 2009

😀 a vraj som sa veľmi zmenila v tvári no mne sa nezdá, možno preto že asa vidím každý deň

veam
9. sep 2009

A ako si sa zmenila ti nepovedala?ci si opeknela alebo oskaredla? 😀 😀 😀

peggyyy
9. sep 2009

no nič idem si ja asi vysmažiť tie cukiny lebo samé sa mi asi nevysmažia....zatiaľ papa

veam
9. sep 2009

jasne len chod,vykrm pekne malu pokial mozes 😀

mici11
9. sep 2009

Tehulky nase, ako ste sa pekne rozpisali 🙂 😉 jeeeeeeeeeej taketo debaty sme tu nedavno viedli s Petkou, Janulkou a este pred tym s Mau a Tvojkou.A potom s Babulkou. Ako to bolo daaaaaaaaaaavno 😉 😀
Inak Veam ja som priberala tak ako ty a vsetko slo neuveritelne rychlo dole takze nebojte 😉 mam o kilo menej ako pred tehu 🙂

mici11
9. sep 2009

Peggy cukinu by som si aj ja dala 😉 Ja som prave dovarila,Samko mi pomahal. Varim tak, ze je v lehatku so mnou v kuchyni 😉 Varila som kuracie masko s takou stavou bylinkovou a ryzu. Mnam mnam idem si dat o chvilku. Teraz si davam kafe, mam neuveritelne nizky tlak80/50 a toci sa mi hlava ☹

tvojka
9. sep 2009

Ahojte,zdravím vás 😵

Mici,nerob si ťažkú hlavu z toho dokrmovania,Samko bude chlap ako sa patrí aj z umelého mliečka 😉 .Ja som zvedavá na naše váhy,do poradne ideme budúci štvrtok.Bude aj očkovanie,tak sa veľmi neteším.

Aj mne sa to tehotenstvo zdá táááááák dááááááávno!Zopakovala by som si to 😅

tvojka
9. sep 2009

Jééj,Mici,tak virtuálne spolu kávičkujeme 😵 😵 😵

mici11
9. sep 2009

Tvojka tak super, zajtra ta pozyvam tiez na virtualnu kavicku OK? I ked by som si dala s tebou aj ozajstnu 😉
Z dokrmovania si uz nic nerobim, predtym ma to trapilo chcela som aspon 6 mesiacov, len kojit, ale co narobim....A dik za povzbudive slova 😉 dobre mi to padne, lebo som sa necitila nejak fajn...ale uz je dobre.
To je to péreockovanie, ze? 😉 Ako ti to zvladli baby prvy krat?
Aj ja by som si tehu zopakovala, snad po roku,dvoch sa zadari...

tvojka
9. sep 2009

Baby teplotovali do noci,v noci už bolo dobre,aj na druhý den.Dala som octanovú masť,tak im to ani nespuchlo.Boli ako mechom praštené,ale to z tej teplotky...také mačky umňaučané prítulné 😉

veam
9. sep 2009

Tvojka ved zopakovat si to mozes coskoro 😀

Mici mna zacala boliet hlava a dala som si kavu a prestala uz,tiez mam asi nizky tlak...ked ale pridem do poradne mam vzdy zvyseny asi zo strachu ci bude vsetko ok

petkaerdal
9. sep 2009

baby tehotenstvo? ja uz ani neviem,ze som tehu bola 😀 ozaj to bolo davno 😀

a nerobte mi chute,tu aj niekto chudne este.

inak tie tehu kila sli ozaj rychlo dole.

tvojka aj my ideme dalsi tyzden na ockovanie ,aj nausnicky budeme mat 😀

veam
9. sep 2009

Vy nerobte chute mne...aj ja chcem dievcatko a dat jej nausnicky,to je take zlate 😀

mici11
9. sep 2009

Peti a akoze preco chudnes, ved sil uz stihlucka 🙂 Inak kila...som nechapala, ze kde...no niezeby mi chybali...Som zvedava co so mnou spravia vianoce 😀 😀 😀 ale to je este daleko...
Veam ja som mala cele tehu nizky, tebe ho ozaj asi zvysuje strach 😉 inak ja som sa vzdy bala....

veam
9. sep 2009

Inak mici ty mas co hovorit,ty si tiez pekne stihla,ako keby si ani tehotna nebola....

petkaerdal
9. sep 2009

veam 😀 ,ved to bude baba,dockas sa aj ty 😀 ,pozeram,ze uz mas v pase aj Timea 😀 ,tak ktore meno?

mici,ked som sa tak rozbehla,chcem este 4 kila,tlsta niesom,ale chcem mat 55,moj sen,ale ide to uz pomaly,musim makat na bicykli 😖 ,inak ani neviem,ci mne tie kila sli same dole alebo tou dietou,tie tehu kila myslim..

co robite inak baby?
my domka sme,taka pohoda,ako mi je fajn,drahy je cely tyzden doma,pomaha,ja si riadim domacnost.

veam
9. sep 2009

Petka co ja ti viem,ja to este 100krat zmenim asi...Ale nie uz som sa asi rozhodla bude to Timea alebo Tomáš keby náhodou bol ten chalan... 😀 😀 😀

Co ja by som dala za vase postavy ☹

Ja sa nudim som slamena do vecera,musim ist ale nieco zjest a umyt riad,no nechce sa mi,leniva som ako vos 😝

pointka
9. sep 2009

baby, vy ste to tu dnes zapisali teda.

Mici, moja vypije 150. Ja ti poviem tak, skus vymenit mlieko.
Ja som tiez bola velmi Nutrilonova, ale ked som pozrela zlozenie Nutrilonu a rakuskej Beby, skoro som odpadla.
My sme minule nemali u nasich so sebou rakusku Bebu a tak som kupila slovensku, mala mi z nej strasne gracala, z rakuskej skoro vobec negrcka.

petkaerdal
9. sep 2009

veam,aj ja som leniva,ale kdyz musis,tak musis 😖

ved este mas casu na rozhodnutie 😀

schudnes ,neboj a ako rychlo to pojde po porode 😉

mici11
9. sep 2009

Veam diky 🙂 hned mi je lepsie 😀 Inak mne sa veeeeeeelmi paci Laura 😉 a chalanske sa ti ake pacilo?
Peti 4 kg das dole,neboj. No ja mam teraz 53Kg, ale ja som krpec mam 163cm 😀
No prave som sa chystala, ze pojdeme do mesta po novy telefon, ale Samko ma 37,5 ☹ tak budeme doma. Nedam mu nic, len zas na noc, ak by nahodou...

mici11
9. sep 2009

aha Veam uz som sa docitala o tych menach 😀

veam
9. sep 2009

Petka no som zvedava na to chudnutie,pred tehu som priberala aj z vody a teraz nejako nie,sa normalne cudujem...vcera som sa inak vazila u nasich a pribrala som zatial tych 4-5kg

pointka
9. sep 2009

petka, ja s om bola cez tehu chuda, po porode sa mi zacal tuk ukladat tak zahadne a na tych najhorsich miestach, nechapem a to som ledva jedla ☹ teraz som ako slon

mici11
9. sep 2009

Poi Samko zatial papal nutrilon len 2 krat denne, teraz ho budem viac dokrmovat tak uvidime. Lebo mame nutrilon AR a nemame s nim ziadny problem, aj pekne kaka ani negrcka a aj mu chuti. Uvidim kolko priberie a potom by som uvazovala o zmene UM. Inak je mi jasne ze rakuske je kvalitnejsie 😉 mozno zato sa nemusi davat v Rakusku lucka 😀 😀 😀

pointka
9. sep 2009

mici ja nepouzivam lucku, vadi mi jej pachut a aj to, ze je mierne perliva.
mne sa velmi osvedcila Toma natura neperliva, je to uplne cista voda bez pachute, bez bubliniek a vhodna na kojenecku stravu.
Ty asi nie si blizko BA, resp. rakuska, co?