Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

janula13
28. apr 2009

mauzi mne dr povesala ked som sa spytala ze kedy na md, tak ze v 34tt, ale doma som az zistila ze sestricka mi dala od 32tt, tak som sa jej vcera telefonicky pytala ze preco, ked dr povedala 34tt,ona ze to sa pomylila povedala tie dovody, ale ze zajtra sa ma mm spytat dr a mozno nebude prooblem ten 34tt..

vierka ty zlaticko dakujem, snazim sa snazim 😝 dakujeme za dalsie palceky...
babulkyidem cumiet natv, naha si krasna na prime...a idem spravit cestovinovy salatik...

mici11
28. apr 2009

Janka diky za info, no mna tiez neboli len dnes, neviem preco. Ale pomaly to prestava. Malemu sa teraz riadne ckalo.
Mau dik za info idem pokukat.
Aj sa s vami rozlucim, dobru nocku.

petkaerdal
29. apr 2009

Ahojte kocky,

Janka dakujem za prianie 😉
je mi luto,ze zazivas take bolesti 😔 😔 inak som uz aj ja nejaku taku zazila,ze som sa nemohla 10 minut ani hnut,ale neviem,ci to moze byt to iste,co mas ty...mala by si to povedat dr.najblizsie

mici,krasnucke brusko,tak som sa docakala,ja mam väcsie od teba uz teraz 😅

petkaerdal
29. apr 2009

ja mam flasky tieto ,mali ich u nas IBA v DM...stala cca.4eura

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

iny link som nenasla,hihi

petkaerdal
29. apr 2009

citam to na etapy,tak aj tak odpisujem

Jani,ty si ozaj vytrpis moc 😔 😔 😔
hned by som ti dala ten gynipral,vydupaj si ho,mne pomohol ooovela viacej,ako magne,ja mam brusko,ako vatu...ja som tvrdnutie nezazila este ani...podla mna je to super liek,precitaj si na nete o nom cez google

Mau,no som zvedava,ako mna tu rozrezu 😀

baby,ja si dneska zbalim tasku pre istotu,zajtra planujem hned rano do nemocky na kontrolu,dufam,ze sa vratim,ze ten moj krk je ok,bojiiiiiimmm,nechcem tam lezat 😖

Vieruska dakujem tiez za prianie

mici,neoslavila som nijak,von nevladzem niekde,len doma som bola,vypit si nemozem ,tutumutu tiez nic,tak ani neviem,ze som mala narodky 😀
ale ja to dodatocne po porode oslavim 😝

mauzos
29. apr 2009

ahojte 🙂
peti neverim, ze by ta tam rozrezali viac ako u nas. A moju jazvu uz skoro nevidno, takze OK. Horsie je to z brusiskom, to mam este riadne velke 😀 😀
Presne tie site flasky mame aj my a su super. Inak neviem ci aj u Vas je v DM taky Baybonus program ako tu, ale medzi tymi zlavovymi kuponmi je aj kupon na tieto flase ale vacsie, tak sa ich chystam kupit. Strasne vela veci som si vybrala z tych kuponov, uz len pripravit velke tasky a euriky 😉
Ani tortu si si neupiekla?

petkaerdal
29. apr 2009

ahoj mau,ani tortu som si neupiekla,nechcelo sa mi 😖

v nasich DM boli len tieto flasky,neviem,ci su to tie mensie alebo väcsie,co mas ty,ale len jedny tam boli
neviem o nejakom programe,moc do dm nechodievam...

brusko sa ti este nestiahlo? 😕 som myslela,ze to uz mas ploske,to tak dlho trva?

mauzos
29. apr 2009

no mozno sa stiahlo, ale slaninka sa nestiahla 😀 😀 mam ho na taky 5-6 mesiac 😠
pozri sa na nete na DM stranke, ci mate ten program, su tam fakt dobre zlavy na dobre veci a dokonca nieco je aj zadarmo 😉
dnes sme tu zase len my dve?
idem nakrmit Tomaska, zacal mi mrncat 🙂

mici11
29. apr 2009

Dobre ranko kocky,

Peti, ale ty mas v brusku dvojicky 😉 talze je to ok. Jasne narodky oslavis neskor, prestaneme kojit, drobci podrastu a mozme sa ist niekam vyblaznit 😀
Ahoj Mau, kolkokrat za noc sa ti zobudia fesaci?

Idem povybavovat nejake papiere, neviem kedy pridem. Zatial sa tu drzte pa

mici11
29. apr 2009

Mau ako sa tam nahlasuje do toho DN bonusu? Dik

mauzos
29. apr 2009

plany poplach, vypadol mu len dudel 😀

ahoj Mici. Priamo v DM su pri pokladni prihlasky, alebo si vytlacis z netu http://www.dm-drogeriemarkt.sk/ a odovzdas v drogerii, plus im ukazes rodny list babatka. Je tam aj program pre nastavajuce mamicky, tiez su tam nejake kupony na zlavy (ale nie tak vela), k tomu potrebujes ukazat len tehotensku knizku.

mali sa budia akokedy, podla toho ako dobre sa napapaju, nie vzdy stiahnu rovnako. Ale vacsi Lukasko uz zvykne prespat aj 6 hodin, on spapa viac ako Tomasko.

petkaerdal
29. apr 2009

mau,no väcsinou som tu len ja sama a niekedy aj ty 😝
tasku balim pomaly,tak na pol je zbalena,ale uz si musim oddychnut bo nevladzem

mau a maly maju este stale oblecko 56?

mici,ja viem,ja viem,ze mam dve,hihi,preto musim byt väcsia,ty sa ale mas,ze sa ti beha kade tade ,ja ledva dycham 😖

petkaerdal
29. apr 2009

a kolko x asi tak si v noci hore mau? kedy vstavas rano? a kedy ich vecer davas spinkat?

mauzos
29. apr 2009

ano Peti nosia 56 a este im je aj velka, takze este nejaky cas ponosime 😀 Museli sme este aj dokupit nejake pyzamka, lebo za den im treba aj dve tri, hlavne Tomaskovi,on sa zvykne pogrckat.

Oni spia v podstate vkuse, okrem toho casu, kedy papaju. Mozem ti napisat presne ako som tuto noc spala, pisem si kedy papaju a kolko aby som mala prehlad. Takze Lukasko papal o 15:30, 21:50, 2:45 a potom az 7:30 a Tomasko papa castejsie 15:30, 18:30, 21:45, 2:45, 5:30 a 8:40. Ked je doma Vlado, tak je to fajn, horsie ked som sama, hlavne ked sa naraz zobudia. Vtedy neviem kde mi hlava stoji 😀 😀

aylin
29. apr 2009

ahojte 🙂
Peti,ked sme boli v BA minule,tak som v tescu objavila 260ml flasku. hned som ju brala-mala mi inu flasku ani nechce.

petkaerdal
29. apr 2009

mau,takze keby papkali oba pekne rovnako,tak je to ok,super,nezda sa mi to nejak hrozne pri dvojickach,len raz v noci si hore..myslela som,ze to bude horsie,ale zase u mna to moze byt uplne ine 😝

ja mam dost veciciek,dufam,ze budu stacit 😉

Ahoj aylin,ja mam tiez tu 260ml z DM,ved ty si mi povedala,ze tam su 😉 😉

petkaerdal
29. apr 2009

Mau a z nemocky ked si sla,babätka mali uz pekne svoje oblecko ano? uz mam aj ja pripravene pre draheho,co prinesie pre nase opicky 😀

babulka123
autor
29. apr 2009

ahojte zlaticka dnes ma priserne boli hlava.. je mi uplne zle.. asi z pocasia..
ale pridala som foto hniezd do postielky co som objednala.. tak sa z nich vytesujem..

petkaerdal
29. apr 2009

ahoj babul,to je ake pekne,to nemas ale z raja deti,tam som take nevidela,ci?

aj mna vcera boblela inak hlava ,dneska tu uz mame pekne,tak aj vy tam budete mat zajtra pekne

babulka123
autor
29. apr 2009

petka.. noo kiez by .. ja by som teraz brala dazd nech to vsetko zmyje a mam pokoj.. od vcera v noci je mi velmi zle..

nie nieje to odtial , nasla som stranku kde to stalo menej , je to slov. vyrobca, je to velmi pekne spravene, som velmi spokojna..., odtialto http://shop.evenit.sk/

petkaerdal
29. apr 2009

som aj myslela,lebo takyto vzor ona nemala a kedy by ti to malo dojst?

uz mas doma upratane?

veam
29. apr 2009

Caute dievky...zase sa hlasim po dlhsej dobe...dnes som bola na internom a samozrejme,ze mi nic nezistili,doktorka povedala ze mi je zle z tehotnosti,no ved ako inak

petkaerdal
29. apr 2009

ahoj veam
a nic ti na to nedala? 😕

veam
29. apr 2009

nie nic,uvidim co mi povie gynekolog v utorok,ked tak ostanem v nemocnici 😖

babulka123
autor
29. apr 2009

uz ich mam doma.. dnes prisli.. tie co som nafotila tie uz mam doma..

upratane .. a nevies kto by to spravil??? marek je od rana do vecera v robote , ja nemozem.. no des.

petkaerdal
29. apr 2009

veam,tak nechapem,ked uz vracias moc,by nieco mohla dat..uvidis v pondelok

babul a mamina nepride pomoct?

veam
29. apr 2009

Oni hovoria ze je to normalne...no v utorok uvidim,som zvedava

mici11
29. apr 2009

Ahojte, takze mam vsetko povybavovane aspon na teraz. Potom po narodeni maleho toho bude dost na vybavovanie 😝 . A Mau dik za info, uz mam aj tu prihlasku do DM. Ozaj drobcov ked kupes mas nejaku spongiu, alebo nieco???
Peti no jasne ze musis mat o trosku vacsie 😉 a chodim chodimale funim ako stara lokomotiva 😀 😀 A zlaticka ved aj ja som tu uz skoro kazdy den s tebou a Mau, nie? Len si sem tam odskocim 😀 😀
Veam ahoj no to ze ti je zle je asi fakt zial normalne 😖 mne byva aj doteraz ☹ ak si neskusala mne pomahalo, ze predtym nez som vstala z postele som zvykla zjest banan, alebo kusocek niecoho. Vzdy som vecer nieco dala na nocny stolik. A prva pomoc bola pepsi cola, vzdy sa mi aspon na chvilu ulavilo.
Babulka ahoj, takze dnes nemas dobry den ☹ snad to skoro prejde

veam
29. apr 2009

Ahoj mici,,,dakujem za rady si zlata,dnes som si kupila coca colu a je mi lepsie,mam doma aj ten ginger ale este som si ho nedala,lebo mam odpor k liekom,mozno neskor,uvidim...
Tebe byva zle doteraz?No to si ma teda nepotesila,lebo mna to uz teraz unavuje 😒

mici11
29. apr 2009

No veam 2 krat do tyzdna vraciam do teraz, uz s tym asi nic neurobim, ale aspon uz viem co mi skodi menej a celkom to uz zvladam. Inak ten ginger je prirodny, takze ho iste skus, svagrinej zabral 😉