Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

mici11
3. okt 2009

Mau, rozhodla som sa, ze mu dam kasu na dalsie krmenie cca o 16:30, tak som velmi zvedava 😅 Mam tu od hami Moja prva kasa, tiez zatial flaskou. Potom dam info ako chutila. Mam doma aj bananovu od hami. Vy tie prichute striedate, alebo ktoru nacnete tu dopapate?
Inak Mau aj ten nutrilon AR je riadny humus, ked som ho ochutnala a Samkovi ako smakuje 😀
Aj u nas sa ochladilo, ja som Samkovi na von dala body, hrube ponozky, teple nohavice na traky, flisovu mikinu a ciapku. zakryty bol dekou + nanoznik. Spinkal vonku 3 hodiny!!! asi sa mu lepsie spinka ked je chladno. A ked sme prisli domov bol teplucky, tak snad mu zimka nebola.Ale zacnem asi aj ja davat pancuhcy. A kupila som mu vetrovku z vnutra flisovu, cierno oranzovu, hodi sa mu ku kociku 😀 😀 😀
Inak co porabate? My ani nic, len tak vegetime a boli sme v meste a na prechadzke. Este trosku neskor pojdeme von asi...

mauzos
3. okt 2009

Mici tak drzim palce s kasou, ale urcite mu bude chutit ved v porovnani s AR Nutrilonom je to mnamka 😉 Mne staci, ked ku nemu privoniam a je mi na odpadnutie, ani chutnat ho nemusim 😀
Ja ktoru kasu nacnem, tu dopapame, ale u nas je to pri dvojickach tak na 3 dni, takze v podstate striedame 😀 😀
Ja som nasim uz posledne dva dni davala na vonku uz take prechodne mensestrove overaly, tu sa velmi ochladilo ... ale je to velmi prakticke, v tom v com boli doma som ich do toho supla a boli vychystani na prechadzku 😝 Ale dnes uz je zase teplejsie, este sa s nimi chystam von, tak neviem ako ich obleciem, ale pancusky urcite 😉
No pekne ti Samko pospinkal, snad uz bude takto spinkavat.
Ja som tu mala tyzden rodicov, poobede uz odisli, drahy je v praci, takze tiez len take vegetenie doma.

mici11
3. okt 2009

No baby, kasu mu veeeeeeeeeeeeeli chutila.Najprv godil prekvapeny vyraz a potom to cele zlupol, jak nic 😀 Len mi poradte. V navode je ze na 130 ml vody 4 polievkove lyzice kase, dala som 4 odmerky z nutrilonu a bolo to riedke 😅 Tak som pridala este kasu. Ako to davkujete vy? Dakujem 🙂

mici11
3. okt 2009

A este otazocka, kasa je sytejsia ako nutrilon, ze? Takze po akom case cca babo vyhladne?

jvo
3. okt 2009

ahoj Peti tusim si na sk ale sak mozno budes na nete, prosim ta ta kasa od nestle ta velka s tym ovocim je tiez ryzova mliecna lebo je tam aj nakresleny klasok obilia tak som z toho pomylena lebo doma som mala od nestle ryzovu mliecnu bananovu a ta vonala a chutila inak ako tato....inak posledne dni strasne bojujeme s jedenim mala odmieta mlieko a ani osratnemu moc neda som uplne zufala, dufam ze su to len zuby a rychlo ju to prejde....kocky ako sa vola ten gel na zuby, nechce sa mi to hladat, dakujeeeem

mici11
3. okt 2009

Jvo my mame citrovital gel, zatial zabera 😉

mauzos
3. okt 2009

mici kazda kasa ma trocha inu konzistenciu. Ja davam zhruba na 200 vody 7 odmeriek kase. Ale ved ked je to riedke, tak prihod odmerku a je. S tym hladom ti neporadim, kedze my papame vecer kasu.

jvo urcite to budu zubky, aj Luki takto strajkoval, ked mu isli. Bez toho aby som mu natrela dasienka sa flasky ani nedotkol. Ja mam Dentinox gel a som s nim spokojna, u Lukiho zaberal.

babulka123
autor
3. okt 2009

mauzi.. tak dnes si uz stiahla aspon troska, ale len cistu vodu.. caj ani nahodou , ale kupila som jej este harmancekovy ze od 1 tyzdna, a pre deti s alergiou tak snad jej to nic nespravi.. zajtra skusim..

mici11
3. okt 2009

Mau diky, ved som prihodila, len som chcela priblizne vediet 😉 A mas to take ani riedke ani huste? A ja budem davat tiez na vecer,len som chcela vyskusat, ako mu chuti, zato som dala pobede 🙂

mici11
3. okt 2009

Babulka daj pusku Ninke k 2 mesiacikom 😉 🙂 cmuk cmuk

babulka123
autor
3. okt 2009

dakujeme.. moje zlaticko , dnes teda bola ukazkova.. a inak mne asi tak o hodinu pred 2 mesiacmi praskla voda.. ze ake spomienky????

mici .. mala mi zacala kadit len 1x do dna.. to asi z toho Nutrilonu, ale neplace, je ok, tak snad je to v pohode. len mam pocit ze sa naozja narobi kym sa pokadi..

mauzos
3. okt 2009

Babul velka gratulka k vymesaciu, cmuk 🙂
Moji tiez kakali uz len raz denne a v pohode, ale teraz ako sme zacali s prikrmami uz je to viac krat denne a o hodne srdkavejsie 😀 😀

babulka123
autor
3. okt 2009

mauzi.. super dakujem..
inak kupila som malej ten harmancekovy caj a som v dileme.. je to alergen ale na krabici je napisane ze aj pre alergikov.. no a teraz mam strach jej to dat..
asi ostaneme pri cistej vode. heheh e

mauzos
4. okt 2009

Ahojte 🙂 dnes tu je ale hojna ucast 😀 😀

Babul podla mna jej ho mozes dat a este ked je od prveho tyzdna 😉 Nasim zatial chutili vsetky, mali sme len od Hipp granulovane. Vodu nechceli vobec a odvtedy som uz ani neskusala.

veam
4. okt 2009

Ahojte...

Vierka tak uz plnis komodu?Pekne brusko uz mas a konecne ta vidim ako vyzeras 😀

mici11
4. okt 2009

Ahojte,

Babul tiez si myslim, ze cajik mozes kludne dat.Ani Samko vodu nechce 😝 Prave mu varim mrkvu, som zvedava ako mu bude chutit. to ma darcek k 4 mesiacikom 😀 😀

jvo
4. okt 2009

mau prosim ta kedy si natierala malym dasienka tym gelom pred alebo po jedle lebo v navode je ze po jedle asi je to logicke aby to nespapala ked je aby to nebolo zbytocne ale tusim si pisala ze ty si to davala pred....dakujem

babulka123
autor
4. okt 2009

mici vybozkavaj ho.. a dufam ze mrkvicka bude chutit..

no skusim jej dat dnes ten harmancekovy. snad to bude ok..

vierka
4. okt 2009

caute babulky 😀

tak podnikovu akciu som si riadne uzila, tancovali sme s malym ako divi 😀 ta fotecka co je v albume mam z tej akcie 😀 kazdy hadzal kompliment ako to maminke sveci, vynikajuce jedlo, este lepie kolaciky, najsamlepsia zabava, takze bolo super... Maleho som tym tancovanim uplne ukolisala, ani nemukol 😀 😀 😀
a dostala som este vyznamenanie od generalneho riaditela ze som vzorny pracovnik, aj kvetinky a zevraj k tomu prisluchaju aj nejake bubaciky, takze bude aspon na kocik 😀 😵

veam - uz som naplnila co mi dala segra prvu varku oblecenia - to su tie najmensie velkosti... este ma u nej caka jeden mech a este nejake fusaky a deky a nejake capacky botky, takze asi do konca mesic zaplnim celu komodu 😀
a ty sa ako citis??? vsetko oki???

mici - mrkvicka bude urcite chutit, ved ju maminka s laskou varila 😵

petkaerdal
4. okt 2009

ahojte,my sme uz spät od vcera vecera,ale bola som mrtva,tak som hned sla spat,na Sk bolo super,poprechadzali sme sa s kamoskami po dedine,len kratko sme boli..

babul,to vazne nas hned spojili? som rada,ze si spomenuli,uz by som sa tam mohla aj ja ukazat aspon po ceste alebo tie fotky uz musim poslat 🙂

poi,super,ze kasicka chutila a co mrkva? ako sa tvarila Sofia? 😀
ja som dneska malym skusila baby kekse,no ale s lyzickou to neslo,bolo to moc riedke,tak som to naliala do flasky a len taky fukot po tom 😀

mici ja davam,ako mau s falskou,tiez ich nechcem trapit na vecer,ked uz spia pomaly s lyzickou,to by sa mi ani nenajedli,lebo s lyzickou nam to este stale dobre nejde a to sa uz trapime 2 tyzdne,takze cez flasku..a ani to asi nebudem davat vobec s lyzickou

ja som vcera nakupila v tescu pancusky,lebo uz je veru zima,takze ideme uz obliekat pancusky

petkaerdal
4. okt 2009

mici,ja kupujem vsetky kase,co najdem a jednu otvorim,dopapaju,otvorim inu,vzdy inu
ja to miesam odoka,odmeraj si to podla tvojich odmeriek a budes to mat lahsie.,ja to robim hustejsie

jvo ,pozerala som tu kasu,tak je to ryzova kasa s obilim,zaraba sa s vodou,getreide je obilie 😉
co sa tyka papania,moje tiez vymrvaju,papaju menej,myslim,ze je to kvoli zubkom,vcera som sa rozpravala so susedou,ma tiez 4 mesacneho chlapca a presne sa ma pytala,ci mi tiez papaju menej,takze je to zubkami 😉 je to v poriadku

petkaerdal
4. okt 2009

jvo,je to len mliecna ,nie ryzova 🙂

veam
4. okt 2009

Vierka no uz je mi lepsie,uz mam len nadchu trochu...este ze tak...vo stvrtok idem do poradne konecne tak sa tesim co mi zase povie... 😀

Petka vitaj doma a som rada,ze ste ok... 😀

Baby kedy ste sa uz zacali otvarat?

martineluska
4. okt 2009

ahojte maminky potrebovala by som poradit zajtra idem na krv po et mam 3 pozit testiky dokonca teraz som si večer robila jeden a je uplne pozit. ale mam problem od dnes mam hnedy vytok a sem tam ružove špinenie teraz by som mala mat menzes. je to normalne? na krv idem k mojmu dr mam zatelefonovat do ferticent rano? dakujem za radu. inak mate krasne deturence 😉

veam
4. okt 2009

martineluska ono to moze byt normalne to spinenie a nemusi,je to otazne...radsej zavolaj dokimu a povedz mu co a ako,urcite ta bude chciet vidiet...drzim palce 😉

jvo
4. okt 2009

peti a v ktorej je to obilie? a nie je tam potom lepok ked je tam obilie? inak ta gittes malej moc nechuti 😔 ma taku zvlastnu strukturu a troska ju to napina lebo jej to zabieha, neviem ci som jej ju spravila hustu....zajtra skusim tu nestle lebo ja som mala doma predtym nestle ryzovo mliecnu s bananovou prichutou a ta jej velmi chutila
a keksicky si im ake kupila?a davala si im ich flaskou? tak to som asi nieco zle precitala... 😀

jvo
4. okt 2009

peti zistila som ze v bippe je od 5-7.10 akcia na detske veci

http://www.bipa.at/Layouts/bp_Default.aspx?fold...

len tam pisu ze je 20% na detske potraviny ale dole pri hviezdicke je ze okrem dakej mliecnej vyzivy to som nepochopila to bude ta pre najmensich cize pre nas?

petkaerdal
4. okt 2009

jvo,ci tam je lepok,to neviem,preco? je to nezdrave? 😕
to obilie je v tej ovocnej,tam to ,co si pisala ,ze je nakresleny ten klasok,dole v takom zelenom koliecku je pisane,ze tam je obilie ,inak je to mliecna kasa,ta od nestle.
tie od gittis som mala 2,len 2 su od 4 mesiaca a tie som zacala ,ako prve davat a zjedli vsetko,ja to inak zarabam hustejsie od zaciatku,ale tak,aby to preslo cumlom
kupila som im baby kekse s mliecnou kasou uz zarobene v pohariku od nestle,lenze je to dost riedke,tak som im to dala vypit cez flasku,nech to nevyhodim,to bude dobre asi az ked budu vediet papat pekne,preto som to len dala flaskou

petkaerdal
4. okt 2009

jvo,ano cize pre nas by to mala byt akcia,vidis,ani som nevedela,budem tam musiet behnut pokukat 😀 dik za info 😀

jvo
4. okt 2009

no tak ja som daco podobne kupila vcera, mala skoro nic nejedla posledne dni tie kase co som nakupila u vas nechcela teda rano ich nechcela ale to nechcela nic takze dufam ze ked ju to prejde tak to doje tak som vecer isla do billy ze kupim na vecer tu co pozna a chutila jej a nasla som tam take ze mlieko s kasou s bananovou prichutou boli to dve krabicky ako byva dzus v krabicke take dvojbalenie 2x 250ml, drahe jak svina ale co by som neskusila aby sa mi dieta najedlo no nie? 😀 tak vecer ze co spravim otvorim dalsiu kasu?....tak reku ze najskor skusim to mlieko trosku som ho prihriala supla do flasky a cuduj sa svete po mensej bitke zacala pit a pila a pila az stiahla 190 tak ze asi uz bola taka hladna tak dnes vecer znova dilema ze co jej dam tak som skusila tu kasu gittes ale dako som ju bud spravila hustu alebo co alebo je taka strukturova dake take jak supinky tam boli hned ju to naplo a nechcela mi to pit tak som ju vyliala a isla som skusit to kasove mlieko co vcera ze ci to bola nahoda alebo nie a teda asi nebola ono jej to tak chuti ze pila az bola prezrata a rovno si grcla ako tahala lebo uz sa do nej nezmestilo z 250 ostalo 40 😀
no a k tomu obiliu, lepok nie je dobry lebo byva casta alergia lepok ako chlebik a take sa moze az okolo 6-7 mesiaca
peti nevies ci maju take nieco aj u vas a kolko to stoji? myslim to mliecko s kasou http://www.dojcenskavyziva.sk/content.aspx?page...