• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

4. novembra 2010 
peti len tam dole pri hviezdicke je *ausgenommen PRE und 1er-Milchnahrung a to nie je okrem tej mliecnej vyzivy? len neviem aka je PRE a 1-er
ozaj ty si z hlohovca?
4. okt 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jvo ja som mu potierala dasienka pred jedlom, inak by mi nic nespapal :frowning2: ono sa to do dasna vmasiruje, tak tam urcite nieco z toho ostane :wink:
A tie kase nemas to iste ked kupis klasicku Nestle kasu? Ja som na to tiez pozerala v obchode, ale pripadalo mi to skor, ked niekam ides, aby si mala so sebou hotovu kasu ... a je to fakt riadne predrazene :angry:

Dnes sme papali mrkva,zemiak,patizon a Lukimu veeeelmi chutilo, Tomi odmietal ... a vraj dvojicky :grinning: :grinning:
4. okt 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby nestiham vas docitat... len petka.. ano hned si nas spojili a bol to ozaj uzasny pocit ked vies ze na tebe niekomu zalezi a pamataju si ta.. no proste parada..

a fotky posli posli.. ja som posielala a registrovali to ..
4. okt 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mau budem to musiet vyskusat s tou kasou normalnou lebo toto kupovat nemozeme ale na cesty je to fakt super a teraz som bola rada ze mala sa konecne najedla len ta nestle kasa co sme kupili v at je troska ina ako co som jej davala pred tym u nas kupenu tak ked jej nebude chutit asi sa vratim k tej nasej aj ked je drahsia :angry:
babulka uz som sa ta davno chcela opytat ako si spokojna s kocikom? :wink:
4. okt 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jvo .. ja velmi .. sice je trosku hrkotavy [teda neperuje nejkako moc} ale to skor vadi mne ako ninke.. ona akonahle je v kociku spi.. aj 3-4 hod.
a je lahky a skladny v corse sa mi vozi uplne super. takze parada..
4. okt 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

martineluska to spinenie zvykne byt, ale pre istotu volaj dokymu do FC.
Baby dik za gratulacie :wink: . No a k tej mrkve: Spravila som ju na pare ako Mau radila :slight_smile: , Mau diky. Prve tri lyzicky vyplul rychlostou svetla :grinning: :grinning: :grinning: bolo to vsade.Aj sme pofotili, neskor pridam fotecky. Ale pri stvrtej zistil, ze je to na papanie a celkom mu to smakovalo. Uvidime zajtra. Inak na veceru papal kasu, tu ma mooooooooooooooc rad. a od rana je velmi zachripnuty, ale horucku nema, ani nekasle, tak neviem co to ma byt.....
Vierka juuuuj ty si sa mala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Peti,Babul,Veam, Jvo :wink:
4. okt 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici ked to tu pises ja som si tiez vsimla ze mala dnes dako divno rozpravala tiez tak ako by bola zachripnuta ale v piatok sme boli u dr. koli tomu ze neje robila jej testy a ziaden zapal nema a aj krvny obraz mala ukazkovy tak neviem...hlavne to pocut ked si blaboce ked lezi na bruchu normalne chrci....
4. okt 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babulky :grinning:

veam - tak to velmi rada citam, ze sa ti uz polepsilo a verim, ze coskoro prejde aj nadcha a som velmi zvedava co povedia vo stvrtok na poradni :wink:

mici - tak maly predsa len prisiel na to, ze to divne co mu davas do ust je jedlo? no super :grinning: uz to bude lepsie a nabuduce mu bude chutit hned od prvej lyzicky :grinning:
5. okt 2009 o 06:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobra ranko,
jvo,ano je to okrem toho,zle som kukla :slight_smile:
tak moje tiez rano moc jedeniu nedaju ,tak nie len Emmka.
to keksikove vyzera presne tak isto,len je tam pisane milchbrei mit baby keks,je to od 4 mesiaca a chuti to hrozne.
neviem,ci maju take nieco u nas,videla som nejake take krabicky mensie v obchode,ale nepozerala som sa po tom,ze co to je,ale dneska asi zbehnem do drogerky a poviem ti.
ja som tu nestle kasu este neskusala,to myslis tu ovocnu? inak vo vsetkych kasach,je mlieko,co robim s vodou,moje zatial vypili kazdu a to vzdy som dala inu teda.

mici,gratuluejm Samkovi k vcerajsiemu 4 mesiacu :dizzy_face:

Vierka ,ty mas tusim dneska meniny,tak tebe vsetko naj k meninkam :grinning:
5. okt 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ozaj to PRE jvo,to su tie prve mliecka od narodenia,aj beba to ma,na kazdej krabici je velkym pisane,to PRE a potom su od narodenia 1,takze akcia,ako vzdy bez toho,co sa najviac kupuje :confounded:
5. okt 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ránko...držte mi na dnes palce, čaká ma o pol druhej poradňa a možno aj posledný uzv...
5. okt 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky...

Pegg jasne ze budeme drzat palce,ale neboj vsetko je ok,co chvila mozes ist rodit... :grinning:
5. okt 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veam až po 12.10. :grinning:
5. okt 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasne to vydrzis ale to je co chvila :wink: ...ja som vcera pozerala nejake porody na nete a doslo mi nejako zle... :confounded:
5. okt 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde si to pozerala?
5. okt 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pockaj idem to najst a hodim ti link...
5. okt 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebolo to náhodou na youtube?
5. okt 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tusim ano,ale na nejakej stranke som to nasla
5. okt 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si myslela...prečo to pozeráš? potom sa budeš báť
5. okt 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noa le keď ti je z toho zle tak to nepozeraj.
5. okt 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Predtým mi nebývalo,ale ked som pozerala to zasivanie,ach jaj...
5. okt 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

Vierocka, vsetko najlepsie k tvojim meninkam :slight_smile: Ano Samko zistil, ze ti divne je jedlo :grinning: :grinning: :grinning: Inak na tej fotecke z firemnej akcie, vyzeras neskutocne dobre :slight_smile: :wink: si kocka.
Baby no Samkouz skoro vobec nema hlas :frowning2:Pockam do zajtra a ked sa to nezlepsi idem k dokyne.
Peggy drzim palceky a nebojte porod nie je taky hrozny :frowning2: :wink:
Veam ja som sa otvarala od 32 tt a porod mi nakoniec vyvolavali :grinning:
5. okt 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tam mal by :slight_smile: a nie :frowning2:
5. okt 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka ozaj tiez vsetko len to najlepsie k meninkam,nech sa ti splní kazdý sen a nech sa vám narodí zdravé chlapčiatko :grinning:

Mici a to si bola na kolko otvorena?
5. okt 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veam najprv na 1 prst a potom az do konca na 2 a dalej ani o 1 mm :grinning: . Az vyvolavacka zabrala..
5. okt 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mici a kolko ti ho vyvolavali?dlho to trvalo?Som pocula ze niekomu to trva aj tyzden
5. okt 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

Vierka vsetko najlepsie k meninkam, nech sa ti splni vsetko po com tuzis :dizzy_face:

Mici nam dala Dr. calcium, ked sa jej zdalo, ze je Luki zachripnuty. Je to taka dost velka flaska a je na volno. Ale radsej s nim zajtra zbehni k Dr., ak by sa to nezlepsilo. Drzim palce, aby nebol chorucky, mozno len viac krical :grinning:

Peggy drzim palce na poradnu, uz sa ti to krati :wink:

No a moji dnes zase ako vcera, Luki popapal zeleninku a Tomi ee, musela som mu dat ovocnu vyzivu, tu popapal jedna radost. Nechapem Alnatura mu neskutocne chutila a domacu nechce :angry:
5. okt 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veam 5 dni mi davali kvapky a take tabletky+cipok a kontrakacie nic moc :grinning: vzdy mi prestali...den pred terminom mi dali infuzku oxicytin, taku tabletku vies kam...a prepichli mi plodovu vodu a za necele 4 hodinky bol Samko na svete. Potom to slo uz rychlo. Prepichnutie plodovej vody necitit vobec, len ked mi take teple stekalo po nohach. Sme sa s dokytm smiali, ze sme malemu vypustili bazen :grinning:
Mau diky za radu :wink: aj ja dufam, ze nie je chory, aj teraz ledva zaspinkal :frowning2: taky je nepokojny....No pockam do zajtra. Neviem von s nim radsej asi nemam ist, ze? Tak Luki je zlatucky, ked ti tak pekne papa zeleninku :wink: a Tomi je vymyselnik, ze? Ozaj ktory je starsi?
5. okt 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok