Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

mauzos
5. okt 2009

Mici pokial nema teplotu, tak kludne s nim mozes ist von. Ja som sa na to pytala Dr. ked boli obidvaja chori a ze pokial nejak moc nefuka, tak im to neublizi. Na cerstvom vzduchu je lepsie ako v byte 😉
Luki je starsi o 3 minuty 😀 a aj je vacsi. Ale zo zaciatku on viac vymyslal s papanim ako Tomi, tak sa teraz divim, ze tak pekne papa zeleninku a Tomi nie. Skusim mu asi kupit este nejaku hotovu a uvidim, ci mu len nechuti domaca strava 😝

petkaerdal
5. okt 2009

pegg,tiez drzim palce

mici,ani moja Aylin raz nemala hlas,ale to stratila z placu po injekcii a na druhy den sa jej vratil,neplakal Samko silno,ze z toho stratil hlas? ved chorucky nieje vsak?

mau medzi tvojimi su 3 minuty? tak u nas bol dr. rychlejsi ,medzi mojimi je minuta len 😀
no a krasne mi popapali zeleninku,dneska som dala nejaku zahradnu zmes a ta chutila velmi

jvo,bola som v tej drogerke,ale tu u nas a nic som tam take nenasla,skusim este bipu a inu drogerku,take nieco by sa velmi aj mne zislo na cesty veru

peggyyy
5. okt 2009

ďakujem baby, som nervózna jak pes a už sa pomaly chystám, potom keď sa vrátim podám informácie 😉

petkaerdal
5. okt 2009

mau a aku zeleninku si davala? skus nejaku taku zmes kupit,tie chutia lepsie sa mi zda,ako ked som dala len jednu zeleninku
a neskusala si este ryzu s mäskom? alebo ryzu s niecim inym?

loginka
5. okt 2009

🙂 cafte 🙂
tak vyzera to, ze cakame parik 🙂 dufam, ze nam to este 3D potvrdi
maju po 350 gr a chlapcek okopaval slecnu, ja mu to potom vytmavim 🙂

mici11
5. okt 2009

No baby boola som udokyny, Samko uz skoro vobec nema hlas ☹ Ale nastastie dychanie ciste, aj hrdielko, tak mame calcium, ako aj Mau pisala a dnes mame byt doma. Inak to calcium mu teda moc nechuti 😀 😀 😀 Mau ako to bolo u vas?
Inak dala som na facebook fotky, pridam aj sem zopar.

jvo
5. okt 2009

peti a myslis ze ta zlava v bipe nebude na ziadne jedlo od tych 4 mesiacov alebo iba na mlieka? ze by sme aspon kase isli kupit alebo take hotove mliecka alebo to keksikove co si mala ty ked to bude v akcii.....myslim ze maju aj kase v poharikoch zarobene...a maju u vas ryzovu mliecnu kasu s bananovou prichutou od nestle?

tvojka
5. okt 2009

Ahojte,
Logi,gratulujem k pariku!Ja som po páriku tiež túžila,ale jasné,že už by som baby nevymenila za nič na svete!Do páru ešte budú možno neskôr 2 chalani 😀 😀

Peg,držím palce!

Baby,doniesla som si domov jablká a mrkvu,tak budem kuchtiť výživy,ale asi až večer,ked pospia.
Eliška mi v poslednej dobe dáva zabrať,je umrnčaná a začala plakať aj v noci,teda nie plakať ale vrešťať 😔

Neviem,čo som komu chcela,tak všetky zdravím 😵 😵 😵

tvojka
5. okt 2009

Mici,aj Eli bola zachrípnutá a ešte stále trochu je...ale po týždni som už skončila s Calciovým sirupom.Triaslo ju po nom straaašne 😝 .Tak som jej hned po nom šupla mlieko so striekačky.Skoré uzdravenie prajeme.

mici11
5. okt 2009

pridala som aj sem fotecky 😉
Logi waw tesim sa stebou, parik tu este nemame. To sa vam podarilo 😉 🙂
Tvojka tak ides robit vyzivu, potom daj vediet ako sa to darilo. Ja som to este nerobila, esteze mam svokru 😀 😀 😀
Inak Samkovi aj dnes celkom mrkvicka chutila

tvojka
5. okt 2009

Jáj a robila som tú jablkovú "tortu" a je mnamka!Dík Veam za recept 😵

mici11
5. okt 2009

Aj ja chcem recept...teda prosim si 😀 😀

peggyyy
5. okt 2009

tak už som doma, uzv mi nerobil ale všetko je v poriadku, steh stále drží a vyberať mi ho bude 15.10. takže dovtedy musím vydržať, bral mi akurát kultiváciu a to je všetko...takže tak 😀

mici11
5. okt 2009

Peggy som rada, ze je vsetko ok, tak uz len cakat 😉

jvo
5. okt 2009

mau prosim ta ako casto si malemu mazala tie dasna? lebo v navode je ze len 2-3x za den a nam by sa zislo pred kazdym jedlom 😕 len zas ju nechcem predavkovat predsa len je tam lokalne anestetikum 😝

tvojka
5. okt 2009

http://www.dobre-recepty.sk/detail/1095-nepecen...

to je recept na tú tortu.Ja som to robila do takej obdlžnikovej misky a dala som tie dlhé piškoty ako na tiramisu,nech je to rýchlejšie.

Jvo,tak gel pomohol?Emmka sa napapla?

Peg,super,že ste v poriadku,už to máš za pár... 😉

jvo
5. okt 2009

no neviem ci je to tym gelom alebo ju to proste uz preslo ale uz papa lepsie nie je to stale co to byvalo ale som rada ked si da aspon trochu je to stale viac ako nic 😵

jvo
5. okt 2009

ozaj baby vam sa zmestia decka do hlbokeho kocika s fusakom ci pojdete do sportaku lebo nam sa zmesti do kocika bud fusak alebo emmka 😀 takze ked bude taka zima ze ho bude musiet mat musime do sportaku

petkaerdal
5. okt 2009

jvo,to neviem,tento tyzden mi ani nevyjde tam skocit,ale tam je pisane jasne,ze na mlieko nieje akcia,tak neviem,ci bude na pohariky
a mliecna kasa a aj ryzova je aj v poharikoch,to viem urcite,aj dneska som to videla,to bolo od nestle,ci aj od hipp,to neviem,nekupujem to,bo je to drahe,ale na cesty to bude dobre
a ci je ta kasa u nas,to tiez neviem,lebo mam v tych kasach zatial riadny zmätok,je ich vela a rozne kombinacie a kupujem rad radom vsetky a vzdy najdem inu v inom obchode,blbe je to,ze nenajdem vsetky v jednom..ale mne sa aj tak najviac pozdavaju od milupa,lebo su granulkove a dobre sa rozpustaju a od aptamil mas na vyber ozaj velmi vela,ja mam doma ale 15 krabic a kazdu inu 😀
ty by si chcela len od nestle,ked aj mliecko mas take?
inak najlepsi vyber kas,co som nasla mali v drogerii Müller,ale to neviem,ci je v hainburgu

petkaerdal
5. okt 2009

ja vozim baby uz v sportovom davno,ale da sa uplne do lahu,vanicky som uz upratala so pivnice 😀
ale ja najmä kvoli tomu,ze sme mali problem vyliezt z bytu s babami vo vanickach..
jvo od nestle som zazrela doteraz len dve,jednu tu ovocnu a druhu dneska,to bola tusim ryzova s nejakou prichutou,ale neviem,ci vanilka alebo banan,mozem dat vediet,ked tam zase pojdem,kuknem to 😀

petkaerdal
5. okt 2009

log a gratulujem k pariku 😉
mici skore uzdravenie Samkovi

ja som dneska skusila 1x vyzivu,Selin zlopla hned a Aylin to prskala na mna,tak som dojedla ja 😀 take dobre a jej to nechuti 😠

loginka
5. okt 2009

dik za gratulka 🙂
akurat ze mam viac oddychovat (co aj robim skoro stale 😵 kvoli krcku, ziadny sex ani cvicenie
no a musim sa poobzerat po dievcatkovskych vecickach (comu sa velmi tesim) 🙂 lebo v rodine su sami mali chalani

jvo, ty mas aky kocik? ozaj kocky co mate bumbleride, tam treba do toho aj fusak alebo staci ta vlastna vypln?

tvojka, tak to by ste mali ozaj dokonale 🙂

loginka
5. okt 2009

baby, myslte ze mi treba aj zimnu kombinezu, keby sa deticky narodili vo februari?

tvojka
5. okt 2009

Logi,kombinezu určite.TP máš koncom februara,čiže cca začiatkom budú detičky na svete a von môžete ísť tak 10dnoví,tak to bude ešte kosa určite...

veam
5. okt 2009

Pegg super,ze ste v poriadku,este teda vydrzte chvilu... 😉

Logg aj ja gratulujem k pariku... 😀

Tvojka som rada,ze torta chutila... 😀

Jaj dnes som mala blby den,vobec sa mi nedarilo,ked do rana neporodim tak je dobre 😒

veam
5. okt 2009

Mici a Samkovi prajem skore uzdravenie...posielam cmuk 😀

loginka
5. okt 2009

tvojka to hej, akurat neviem ci take male sa davaju do kombinezy

mici11
5. okt 2009

Veam dakujem a dufam, ze zajtra budes mat lepsi den a prosim ta neporod do rana, potiahni aspon 2 tyzdne 😉 🙂
Loginka kamoska rodila v decembri a maleho davala s perinkou do fusaku a bolo. Kombinezu je asi narocne obliekat takemu drobcekovi 😉

mauzos
5. okt 2009

Peti davala som vcera aj dnes mrkva, zemiak, patizon. Ta kupenska bola tiez taka zmes roznych zelenin a chutila mu. Super, ze tvojim babam chuti 🙂 Ja som dnes nasim kupila dlhe piskoty, zajtra sa im chystam ich dat do rucky, budeme mat uz pol roka. Som zvedava, ako sa budu tvarit, ked si ju strcia do pusy 😀 Ryzu som este neskusala, papali sme doteraz len ovocie.

Mici mne to Calcium tiez Luki nechcel, tak som mu dala do flasky trosicku cajika, len tak za cumlik a do toho som ho primiesala. Davala som im takto aj Stoptussin a Fenistil a vsetko pekne vypili, nebol problem. Z lyzicky mi to stale vypluvali.

Jvo ja som mu to mazala podla potreby, ked vrieskal od bolesti ... niekedy to bolo aj 5 krat denne a niekedy ani raz 😉

Logi ja som akurat vcera hladala na nete nejake fusaky, lebo tie co su ku kociku sa mi moc teple nezdaju. Su sice take, ze ich neprefukne, ale nie su podsite zvnutra nicim teplym. Takze bud nejaka tepla deka, alebo iny fusak, este si to musim rozmysliet.

petkaerdal
6. okt 2009

ahojte,
konecne to tu ide

jvo,tak vcera mi prisiel letak od bipa a akcia je na mieka 3 a na tie pohariky od 8 mes. 😖

mau a tie detske piskotky sa mozu od pol roka davat?