Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

mici11
11. okt 2009

Peti lebo sa mi zdalo, ze mu je kasa tazka na noc, nebudil sa sice, ale spal tak nekludne, prehadzoval sa, tak som nevedela ci z kase, alebo zubky ho trapia........no ale bez kase zase nevydrzi spinkat celu noc.Dnes opat skusim kasu. Prvy krat som k nemu v noci vstavala, no nic moc 😅 😀

mici11
11. okt 2009

No Samko prave dopapal prvy krat zemiacik a velmi mu chutil. Vy ste ako pripravovali zemiak dietkam, len vo vode ste uvarili a rozcapkali?

mauzos
11. okt 2009

Ahojte 🙂

Peti super, drzim palce aby im to uz ostalo, popripade sa posunulo na 7,00 aby si sa vyspala 😉 Nasi su ako hodinky 5,50 sa uz ozyvaju z postielok a neviem im to nijak posunut. Bude ti sranda ked posunu cas 😠

Mici Samko sa dohovara asi na dialku s nasimi, presne to iste robia aj oni 😀 Drzim palce, aby dnesna noc bola vynimka. Ale inak presne tak sa mi zacal budit Luki tesne pred tym, ako mu vysli zubky ... sice papat nedostal, dala som mu cumel, pomojkala a spal dalej ... ale mozno uz mu kazdu chvilu vyjdu.

Dnes mi konecne uz aj Tomas popapal zeleninku, dokonca viac ako Lukas, tesim sa 😀 Vy ako pokracujete? Uz ste pridali k mrkvicke aj nieco ine?

mauzos
11. okt 2009

Pisali sme naraz Mici, takze uz papate zemiacik 🙂 Ja vsetko varim v paraku a rozmixujem ponornym mixerom. Ale zemiak mi nechcu, ani ked ho dam do inej zeleninky. A prisla som na to, ze celkovo im sam jeden druh zeleniny neberie, preto som zacala davat hned viac druhov. Velmi im chuti ked im dam do zeleninky cuketu, ta vsetko tak zjemni, je to v podstate len stava. Dnes som im urobila mrkvu s cuketou a karfiolom a velmi im pochutilo.

petkaerdal
11. okt 2009

mau ,uz som myslela na ten posun casu 😖

baby ja som dobre chora 😠 tecie mi z nosa,kasel.

babulka123
autor
11. okt 2009

petka... zlatiiiik tak cajik, a kurirovat sa..

babulka123
autor
11. okt 2009

mici .. vidis ze komunikuje.. heheh aspon ta olpluje.. heheheh

pegy.. velmi gratulujem.. paradana sprava.. tesim sa..

mauzi.. uzila som si . a hlavne Ninka.. heheh ale aspon ukazala nasim ze si nevymysliam.. zaspala len som ju dala do postielky. zlaticko moje.

no a idem sa vam pochvalit, nase kadenie sa uz upravilo, na 2x denne cca, uplne krasne zlte, ukazkove..
mame uz aj aky taky rezim papania, aj ked je to asi po 2.5 hodinach, ale pytala som sa dr. a povedala ze je to ok. tym ze spi v noci tak ona si to dohana cez den, takze papame rano okolo pol9 {alebo ked sa zobudi} , potom okolo pol12 alebo pol1 ako sa zobudi, potom okolo 3, okolo pol6 a pol 8 ked ide spinkat.. zatial som iny sposob nenasla.. musim to prisposobovat tej pol8 ked ide spat.. takze takto nam to zatial ide.. aj ked obcas sa to poposuva a to potom nieje boh vie co.. ale co uz.. 3 hodiny nevydrzi, mozno ked jej zvysim davky na 150 tak to bude potom lepsie.. uvidime.. skusim cez tyzden..

ozaj baby buddete nejako pocuvat detickam rezim kvoli tomu ze sa bude menit cas? ninka ak nieje o pol 8 hotova v postielke tak je veeelmi zle - piatok isla spat az o pol9 lebo sme boli prec noooo a dopadlo to tak ze do 11 len rucala a rucala.. chuuuda, presvihli sme ten cas kedy je zvyknuta.. bojim sa aby jej to nejako nenarusilo jej rezim , viete mi poradit ako ???

mauzos
11. okt 2009

Babul ten posun casu strasi aj mna, hlavne to ranne vstavanie, kedze teraz vstavaju o 6, potom budu o 5 😲 Vobec neviem ako na to. Musim pokukat na fore, ci tu nie je taka tema 😉

Peti liec sa a nech ti to cim skor prejde 🙂

babulka123
autor
11. okt 2009

noo budem nakukat aj ja .. co objavim..

inak prave som akurat riesila ci uz malej davvat overal ked ideme von alebo nie?
alebo ked budem mat overal ci dat aj fusak.. co pod overal.. pls porad ak vies..
mam aj bundicky ale ten overal do kocika mi pride taky fajn.. je v celku komplet.. co ja viem ..

jvo
11. okt 2009

babul ja planujem ju dako postupne posunut teraz je zvyknuta ist spinkat okolo 19-tej tak asi zacnem ju ukladat o takej 18:30 po novom mozno aj skor a postupne po tych 15 minut posuvat snad si za taky tyzden dva zvykne ale tiez sa bojim kedy zacne vstavat rano teraz je hore tak o 6-6:30 niekedy ju osvieti a spi do 7:30 ale to malo kedy

babulka123
autor
11. okt 2009

kam sa vlastne posuva cas? teraz bude nie 9 ale len 8? ci 10?

mauzos
11. okt 2009

babul posuva sa naspat, budeme dlhsie spat 😉

ja davam uz nasim overaly, ale mame take prechodne mensestrove. Je to super vec, ziadne vrstvene oblecko, len ich hodim do toho a je 😀 Urcite budem aj v zime davat zimne. S tym fusakom uvidim ako.

babulka123
autor
11. okt 2009

a co im davas pod tie overaly. ja rozmyslam mam jeden taky podla mna nie hruby moc ze jej dam bodynko s dlhym rukavom a pancusky pod to a hotovo..

babulka123
autor
11. okt 2009

oki takze bude 8 hodin teraz ze?? tak toto bude vesele .. neviem ako ninku prinutim aby uz hodinu nespala.. hehehehe

mauzos
11. okt 2009

babul presne tak im davam body s dlhym rukavom a pancusky 😉
ano bude 8 😀 😀

mauzos
12. okt 2009

Ahojte spachtosky 🙂

Tak mne dnes Luki potiahol do 6,30 a Tomi 6,45 normalne som nechapala, mozno sa aj sami prestavia na posun casu 😀

veam
12. okt 2009

Ahojte...pekne vam spinkaju a papaju tie deticky 😀 ...ja zmenu casu dufam riesit nebudem musiet

Dnes idem o 13.00 do poradne po nemocnice,tak som zvedava,potom vam dam vediet

petkaerdal
12. okt 2009

ahojte,dobre ranko

tak mne je este horsie,ako vcera,horucky,kasel 😔

mau takze pod overal len body a pancusky? lebo aj ja mam take prechodne,ale neviem,co pod to obliect.

babulka123
autor
12. okt 2009

petka.... no pekne, to vyzera uz na nejake lieky?

ja som jej chcela dat taky prechodny co mam , a chuuuuda taka bola utopena v tom ze somm jej dala normalny. ma na sebe body s dlhym rukavom a na tom tricko s kratkym a pancusky s takymi trikoidnymi gatuskami... zima ani horuco jej podla mna nemoze byt.. ved to je ako keby mala na sebe este bundu a namiesto tych tenkych nohavic by mala nejake tepleee.. a vonku je dost kosa, tak uvidime co to spravi ked sa zobudi... ale zatial spokojne zaspala..

vierka
12. okt 2009

ahojte babulky 😀

srdecneeeeeee gratulujem Pegy, ako to krasne zvladli a ze su obe v poriadku sa tesim a zelam im obom vela zdravicka, ked budu nejake aktualne info, tak ich hodte 😀

loginka - tebe gratulujem ku krasnemu pariku 😵

petuska - zlatko, si chora??? tak to nie je bohvie co, ked mas aj vysoke teploty... dufam, ze sa ti coskoro polepsi 😉
ja tiez cakam kedy ma to chyti, lebo ked sa takto ochladi, tak som pravidelne chora 😅

veam - drzim palce dneska k dokimu, potom daj vediet ako si dopadla 🙂

no a mne sa dnes snivalo ze som rodila - odrodil ma Maros Kramar ako gynekolog z ordinacie v ruzovej zahrade 😀 co by mna mohol rodit normalny gynekolog, ked ma moze taka hviezda 😀 😀 😀 xi xi xi

babulka123
autor
12. okt 2009

jvo ale ked budes davat spat o pol7 tak jej to posuvas opacne nie? skoro o pol 8 ? ja som z toho jelen..

pointka
12. okt 2009

Ahojte baby.
V prvom rade gratulujem Peggy k Veronike 🙂

My sme boli na vikend u nasich, mala z tohoto pocasia je taaaaka ospala, stale len spinka 🙂
Inak v piatok som mala riadny stres, mala sa zobudila rano a kukam jej na ocko, polka ocka krvava, ona si musela asi v noci poskriabat ten bielok, co je v ocku, strasne som sa bala. Uz sa jej ta krvicka vstrebala, uz tam vidno jen taku malu jazvicku. Nechapem, ako si mohla takto poskriabat ocko a pritom ani neviem kedy to spravila, lebo vobec neplakala...

pointka
12. okt 2009

Petka ty si chora? ☹
Boze ja sa tiez bojim, aby mala nieco nechytila, teraz kazdy bude chory ☹
Skore uzdravenie ti prajem a hlavne, nech babatka nic nechytia.

petkaerdal
12. okt 2009

ani neviem z coho som chora,vcera som sa len trosku citila divno a do vecera uz som bola hotova,dufam,ze ma to coskoro prejde,dakujem baby
a aj Selin je trosku prechladnuta,tak ju liecim.

emka1
12. okt 2009

ahoojte kocky,

ahoj veam 😉

ano, dlho som sa neozvala,obcas som vas citala, ked mi bolo lepsie, lebo mam za sebou fakt tazke obdobie, takze som ani nemala o com pisat, bola som rada. ze zijem a dycham, ani zivot ma nebavil a cakala som na moment, kedy sa to moje trapenie skonci ... a vyzera to tak, ze skoncilo tento vikend 😵 😵 😅
Normalne ma prestal boliet ten moj nestastny zaludok, vratila sa mi chut do jedla a aj chut do zivota, lebo som sa doteraz musela do vsetkeho nutit a najradsej by som sa niekde zahrabala 🙄.
Takze to vyzera tak, ze sa budem moct zacat konecne tesit z toho ze som tehotna 😀.
Zajtra idem do poradne, uvidim co noveho ... brusko mi uz riadne vyskocilo, vyzeram ako na konci 5 mesiaca ... no je to sranda, lebo ja som velmi stihla a to brusko co nosim predomnou je take smiesne 🙂. Normalne nohavice uz neobleciem, tak som si kupila 3-je tehu nohavice, nech prezijem jesen a zimu v nich.
Objednala som sa na 3D o 4 tyzdne, to uz budem v 20tt, som fakt zvedava, ci nam babo ukaze co skryva medzi nozkami 🙂, nech mozem zacat kupovat vybavicku 😅

pozdravujem aj vierku - blahozelam k chlapcekovi 😉

ja predpokladam, ze my budeme mat asi babu, lebo mi bolo poriadne zle a este aj plet mam horsiu ako pubertacka a o kvalite vlasov ani nehovorim - katastrofa. 😅

pozdravujem vas vsetky - petka, babulka, mau, pointka ... idem si vas precitat 😉

mauzos
12. okt 2009

Peti ☹ to by si mala nasadit nejaku brutal liecbu, aby si nenakazila aj male ☹ Pekne zaliezt pod paplon, cesnak na pupok a na neho draheho 😀 😀

Babul, zase som sa zabavila 😅 😅 To je nieco podobne ako s tymi ukoncenymi mesiacmi. Cas sa bude posuvat naspat, takze bude neskor 7 hodin, cize treba ukladat o pol osmej a nie o pol siedmej 😉

mauzos
12. okt 2009

A Vierka Vajdu by si nechcela, alebo Mastalira? 😝

mauzos
12. okt 2009

Emka super, ze ti skoncilo to horsie obdobie a mozes si zacat uzivat tehu 🙂 Drzim palce, aby si to dotiahla co najdalej 😉

babulka123
autor
12. okt 2009

mauzi.. som rada ze ta zabavam . co by si chcela 6.11 je rok co som doma.. no blbnem .. hehehe

emka1
12. okt 2009

mau - vdaka, ja tiez pevne dufam, ze uz nic horsie ma pocas tohto tehu necaka a dotiahneme to az do marca 😵 😵