Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

veam
29. apr 2009

Ale inak sa uz citis fajn,nie?az na to brusisko krasne velke 😀

petkaerdal
29. apr 2009

mici,no ty a lokomotiva? to ja som este behala kade tade,ked som mala take brusko,ako ty 😝 😝
ja som potom co,ked ty si lokomotiva a este aj stara? 😀 😀 😀

baby ,ja mam zly pocit z toho zajtrajska 😅 😅 😅 staci mm skrateny krk a ostavam tam,porazi ma 😖

petkaerdal
29. apr 2009

mici ,no dobre sme si mysleli,ze to grckanie potiahnes do konca,ved musis aj ty nieco mat,nielen my s Jankou a babulkou ,no nie? 😝
tvojka a mau tusim boli na tom najlepsie,tym nebolo nic

veam
29. apr 2009

Petka neboj sa stale,my ti budeme strasne drzat palce a vsetko bude dobre,neboj sa moja 😀

petkaerdal
29. apr 2009

dakujem...co uz,ved ked ma nechaju,tak nechaju,co narobim,ale nechcem tam trcat nejaky mesiac
zajtra si beriem ale aj tasku pre istotu 😅

co porabas? ja rozmyslam,co na veceru,som hladna

veam
29. apr 2009

Pre istotu si teda zober,ale myslim ze ta poslu domov...ja cakam na mangela,pride z prace a cumim do bedne

petkaerdal
29. apr 2009

zoberiem,lebo nemocka je troska dalej,nech sa potom moj netrepe spät preto..
moj tu zaspal pri mne a ja pocuvam spravy..idem si spravit rybaciu natierku na veceru 😀 hned som spät 😉

veam
29. apr 2009

Nad tym som aj ja rozmyslala,ze ju urobim...ale doslo mi maslo a zabudla som kupit,musim potom poslat draheho 😝

petkaerdal
29. apr 2009

ja si robim zo syra,maslo davam len trosicku,bo ja take ze rama moc nemusim,ja dam syr v crievku a trosku masla,ty len z masla robis?
aj ja poslem draheho zajtra na nakup,lebo mi uz treba pokupit

veam
29. apr 2009

No ja robim z masla,syru,cibulky,troska soli a samozrejme este rybicky alebo tuniaka

petkaerdal
29. apr 2009

no ja davam tiez cibulku a sol samozrejme 😀 ,ale hlavne ten syr ,niekedy maslo vobec nedavam...a mam radsej rybicky,ale nemam,tak som teraz dala tuniaka,ale dobre to je tiez 😉 uz som zlopla,ale este jeden krajcek si dam 😀

veam
29. apr 2009

No len si daj,pekne babam vitaminky...ja zase rybicky moc nemusim,lebo som fajnova,su tam tie kosticky a ja to tam nemusim

petkaerdal
29. apr 2009

ked to rozmixujem,tak mi tie kosticky nevadia,nie su citit,inak rybicky nezjem

a lubim velmi este cesnakovu a vajickovu,salamovu nerobievam...aku este robievas?

veam
29. apr 2009

No ja vacsinou len rybaciu alebo vajickovu,obcas kupim manzovi cesnakovu robenu z obchodu,inu nerobievam

petkaerdal
29. apr 2009

ja niekedy tiez kupujem cesnakovu,ale nieje taka dobra,ako domaca..vyskusaj domacu,nedas tam nic len syr v crievku ,ja davam tak 2 lyzice tatarky,3-4 struciky cesnaku a nastruham do nej trocha syru a zamiesas,mne chuti viac,ako z obchodu...

veam
29. apr 2009

No uz som o tom pocula,ale inak dakujem za recept,musim niekedy vyskusat,ked sa mi bude chciet,ked nebudem leniva... 😀

petkaerdal
29. apr 2009

ze ak nebudes leniva.odpadnem,ved to mas za minutku 😀 😀 😀

kedy ti pride domov? moj za chvilku odide na futbal zase

veam
29. apr 2009

No uz prisiel...idem ja uz off...zajtra sa snad ozvem...ty daj zajtra vediet co a ako a drzim palce moc...cmuky...pa

petkaerdal
29. apr 2009

idem aj ja,papa a ozvem sa,ked budem v nemocke,aj tak tam budem mat NB

bobjan
29. apr 2009

Ahojte🙂

Peti, mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooccc držím palce na zajtra 😉 Držkaj sa mi 😉

janula13
29. apr 2009

ahojte, tak uz som tu, musite uznat ze aj celkom pravidelne 😀
petka co to za reci, pobalit sa sice mozes, nech si kludnejsia ale stavim sa o hocico ze si ta tam nanechaju a zajtra napises to co naposledy, ze babulky zaseparadne podrastli a krcok je taky isty a drzi, verim tomu, skoda ze tak neverim sebe...tak verim ze si ta tu vecer precitam 😉 drzim palceky a tesim sa na dobre spravy..
nuz ja a moje bolesti, v noci som sa na to zobudila ze ma priserne boli teraz pre zmenu napravo, zacneto akoby v mieste vajecnika a striela smerom do kostrce, no desne, ale netrvalo to ako predvcerom...zeby mi ozaj na niecotak zatlacili?tak sa modlimnech sa to dnes nezopakuje, ak ano asi behnem uz na centralny, spytat sa co to je...ale drobci ziju, zivi su az moc...
petka mm bol dnes u mojej gyndosky, kvoli md, nakoniec ju mam od 34tt, tak dufam ze dovtedy neporodim...a drtam nebola, tak sa spytal zastupujucej dr na ten gynipral a ta povedala, ze ten sa moze brat len pod lekar dohladom, tak neviem, ze ak ho chcem ze mam ist na centralny prijem...a co som citala na nete, pisali ze je t aj trochu nebezpecny liek, ze treba sledovat srdce ked sa berie..to ta nechcem plasit, pisal to niekto..ale tiezsom zistila ze pomaha, vacsinou ho baby ale brali v nemocke, niektore aj doma...tak neviem..takze ja ak sa nic nestane sa nan najblizsie spytam na poradni o tyzden, ale to uz realne ratam, ze si ma tam nechaju do porodu, a co mi budu davat do zily uvidim...

mauzi, to fakt tolko pyzamiek spotrebujes?ja som kazdemu kupila len 3ks, myslela som ze to staci, teraz mam pocit ze mam malo veciciek... 😅 do dmka sa asi nahlasim aj ja, rada tam kupujem...
ozaj neviete ake su plienky huggies?maju na ne akciu v HU 😀 mauzi ty pouzivas ake?

mauzos
29. apr 2009

Peti aj ja som dnes kupila v DM tie 260 ml flasky, mala som na nich tiez zlavovy kupon 🙂 Jedina ich nevyhoda je, ze tam je mierka az od 60ml a niekedy treba dorobit len 30 ml.
Mici nepozivame zatial ziadnu spongiu a ani mydlo. Dr. nam predpisala Oilatum, je to taka emulzia do vody, takze len s tym umyvame.
Jani ja som mala tiez len 3 tie pyzamka, dokupili sme este 9 a este som dostala aj od kamosky a je to len tak tak. Zdaju sa mi najpraktickejsie, lepsie ako nejaka kosielka a dupacky.
Tvojka sa dnes nikomu neozvala?
My sme dnes boli v poradni a krasne sme pribrali, Tomi ma 2850 g a Luky 3190 g 🙂

mauzos
29. apr 2009

jani ja pouzivam Pampers zatial velkost 1, bracho mi tiez teraz doniesol z Madarska vsetky co mali na predajni 😀 a doniesol mi na skusku po jednom baleni nejake Libero a Huggies. Tak som dnes dala jednemu jednu a druhemu druhu a presne ta Huggies pretiekla, co sa mi pri Pamperske este nestalo. Neviem, mozno to bola nahoda, alebo som ju dala zle ... uvidim po par dnoch a potom Ti napisem, ako sa mi osvedcili. Inak neviem aka je teraz akcia, ale on co kupoval v Tescu, tak bol kus Huggies iba o 1 cent lacnejsi ako Pamperska.

petkaerdal
29. apr 2009

Jani,tak o tom lieku som to ja nevidela,ze to moze mat nieco so srdcom,idem to kuknut,ja inak beriem len pol tabletky kazdych 6 hodin,mozno cela je uz vela,nemam ziadne vedlajsie ucinky,nic necitim,beriem to uz mesiac,ale zajtra sa na to opytam aj dr. v nemocke,ale je fakt ,ze sa citim skvele...ziaden vedlajsi ucinok nebadam

a je pekne,ze ty veris mne,ale ja nie..hihih,zato ja zase vzdy tebe verim,ze sa vratis 😀
ja by som sa ani nebala,keby neboli taky,ze tam za hocico nechaju..idem aj na to CTG,dufam,ze nebudu kontrakcie...

janula13
29. apr 2009

wow mauzi tak ti rastu ako z vody, teda som nevedela ze to ide tak rychlo, super, budu baculatucki 😀
ja mam zatial en jeden balik tych pampers 1, tie kupil mmtu za 10e, len aby sme mali, ale chceme kupit viac ale lacnejsie a este mam 4 baliky tych pampers2, tiemi kupila znama z nemocky za 12e tie 80kusove, ale ja planujem potom skusit tie tesco, kedze ich chvalia a mozno budu aaj nasim vyhovovat a maju podstatne lepsiu cenu ako pampers...mne teta chvalila tie huggies, ale ja celkovo mam dojem ze skor chvalia tie tesco a este nejake z dmka tusim sa volaju babylove...mozes skusit 😀
mm som ukazovala nas kocik na nete, povedal ze ju zazaluje za porusenie autorskych prav, srandista 😀
ja mam tiez po tri pyzamka, tiez myslim ze je to praktickejsie aj na den ako body a dupky na to, asi prikupime potom aj my, je to dobry napad, aj ked uvidimod pocasia do akeho sa nerodia...
inak dnes mi prisiel farlin, ale sme ho nejakym nedopatrenim zaplatili 2x, tak dufam ze nam vratia peniazky...
ozaj a v com spinkaju tvoji v noci?davas im aj nieco pod pyzamko?a su v perinke, ci vaku?

janula13
29. apr 2009

ozaj a co to ocko?

petkaerdal
29. apr 2009

baby ozaj,ja som pozerala tie spacie vaky,ale ja vobec neviem najst nikde take celkom malicke,ja som nasla len take,ako vak ,boli len po pas,nie na zips cez ramena...ake mate vy???kde ste kupili?

petkaerdal
29. apr 2009

Jani,citala som to,ale ako som pisala,ja beriem slabu davku,citim sa ok,ale zajtra to ako prve poviem v nemocke...uvidim,co na to

janula13
29. apr 2009

petka ja som im objednala tieto..
http://www.rajdeti.sk/product_info.php?cPath=46...
aby im ladili s tou sadou do postielky, aj zavinovacky mam take, ale rozmyslam ci im nedokupim tie s tou kokosovou vlozkou, tie co mam su obycajne...
a tie vaky su dost hrube, tak neviem ci nekupim nejake tensie na leto...v tescu mali dobre, makkucke za 250sk v akcii, skoda ze som nekupila, teraz ich uz nekupim asi za tu cenu...inak byvau dlhe, tieto z raja nie su az tak, ale videla som raz uzasny vak vauparku, kratky, ale asi za 600sk alebo viac...

babulka123
autor
29. apr 2009

ahojte, prave mi pisala Tvojka.. maju sa dobre, dnes uz aj troska chodila ale ze je slaba ale mala uz vydatnu veceru .. heheheh vyzivu.. ,
baby mala cez den pri sebe vraj su dobrucke, len ju chyta panika ked mrncia naraz.. hehehe a su vraj rozdielne Sarinka po manzelovi a Eliska po nej ..

pisala som jej ze nech posle foto tak skusim potom pridat..

petulka tebe zajtra drzim palce... budem nakukat.. dnes mi bolo vazne zle takze som cely den spala.. ale nebojte nic hrozne len ta hlava .. mrcha..