Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

mauzos
21. okt 2009

ten moj preklep je je este aj dvojzmyselny 😀

Mici dufam ze Samkovi teplotka rychlo klesne. Tomi mal az 38,9 na druhy den po ockovani a Panadol sirup hned zabral. Potom mu este raz vyskocila vecer.

Babul nasi tiez dnes nic nespia, asi si dohodli s Ninkou zurku 😠 Spali pol hodinu cez obed a obidvaja v tu istu chvilu zacali tak vrestat, ze som myslela, ze ich tam niekto minimalne vrazdi 😲

janula13
21. okt 2009

no bable na to ze som zombie som dnes celkom efektivna, stihla som poprat, umyt chladnicku a cistim uz 3x ruru, taku som ju mala zas....u 😀 a teraz prisla mama, tak uz som stihla aj navarit a pokracujem, tesim sa ze si este poslednu skrinu preorganizujem a bude to uz len vytapetovat a obkladacky dat a sme ako u ludi 😀

mau tak u vas sa vrazdi?u nas dnes ani nie prekvapivo celkom pohoda, ved preto aj nieco ine stiham, a kedze tu mam mamu do zajtra, tak nieco porobim..vcera a predvcerom boli zli, umrnkani, matusko nebyva, ale mm nasiel hranu zubka trciaceho z dasna, tak ma dovod chudacik...tak ma prepacene, davam mu sem tam ten dentinox, ale na tom si akurat tak pochutna mam pocit a hryzie vsetko ako zurivy pes..

Micka neboj, klesne, vecer mozno vystupi..a moze teplotkovat aj zajtra, nezlakni sa...a tu nozku nema zapalenu?alebo tvrdu?u nas teplotkoval matus, ale nozku mal opuchnutu jakub tak siom mu davala nahrubo octanku na to...

mici a ako vidim my sme len o tt starsi a papame teda viac, tak mozno je to tym, tiez stiahnu vsetko co im dam, nemaju mierum, tak ju musim dat ja asi, skusim mu davat tak 150vody..to 170 som myslela len vodu 😅

peti super ste spali, jakub bol kazdu hodku hore a 1x uz o 23!!!ja neviem co s nim, potvora usata...a to som ho zase skusila nakrmit 2x ale ako vidis nepomohlo 😠 su vonku, spali rano hodinu, na obed 2hod a teraz som vyslala mamu nech sa vyvetraju, mali by uz spat, tak som zvedava ci ju niekde nestrapnia krikom z kociara..

mici aj nas matus uz velmi nevydrzi v kociku ked nespi, nudi sa a chce von..akurat ked sme boli v poluse a ikei vydrzal, tam je na co aj na strope kukat 😀

veam
21. okt 2009

Caute som spat z poradne...takze vsetko je ok,vsetko drzi,takze nic nove zase,na vytok mi predpisal nejake tablety na vkladanie vecer a mam prist zase o tyzden,keby nieco tak samozrejme skor... 😝

Mau ty opica jedna 😉

babulka123
autor
21. okt 2009

tvojka.. baby su ake uzasne.. tie medvedikovske fotky nemaju chyby..

tvojka
21. okt 2009

teda Babulka,ty si ale rýchla.ešte som ich ani všetky nepridala 😀 a dakujeme samozrejme 😅

veam,pekne držíte.kto nám dá vedieť,že si porodila???nech máme aktuálne info.

Januli,ty teda stíhaš.ja som v poslednej dobe tiež ako zombie,ale okrem starania sa o deti nejak nič nestíham...košiel mám žehliť milion a nechce sa mi,radšej tu klepkám. 😝

ale už si idem lahnúť,mm uspával Elišku a už je tam asi 10min ticho,tak snád konečne zalomila.

vierka
22. okt 2009

dobre ranko kocky 😀

dakujem za drzanie palcov 😀

veam - no ako to tak vyzera u teba, tak tusim porodis presne na termin 😀

loginka - tak to je super, ze sa ti potvrdil parik, to tu budes tusim jedina co ma parik 😀

no my sme vcera dopadli na poradni super... doki ma pekne vysetril, celkom dlho naleho pozeral, lebo bol tak hocijako otoceny, tak musel pockat kym sa mu natoci tak ako doki potrebuje... aj som hovorila doktorovi, ze maly sa v poslednej dobe len tak prevaluje, ze uz necitim take kopance ako predtym, ze nech ho poriadne pozrie ci je v poriadku... a ked som to dopovedala, tak maly tak kopol doktorovi do ruky v ktorej drzal tu vec ktorou robi ultrazvuk, ze sa hned usmial a povedal "No zjavne mu nic nie je" 😀 😀 😀 tehu cukrovku mame tiez v pohode - teda respektive ziadnu nemame 😀 takze aj nebude nijaky problem, tak sa uvidime az o 4 tyzdne na dalsej poradni 😀
aj som bola u zubara, ten mi opravil vypln co mi dal pred tromi tyzdnami a ona mi po tyzdni vypadla... hadam uz teraz bude drzat... a sestricka na gynde povedala, ze si mozem zacat uz pomaly vybavovat vseobecneho lekara co mi ma dat to potvrdenie do tehu knizky 😀

veam
22. okt 2009

Dobre ranko...

Mau dufam,ze si sa neurazila??? 😕

Tvojka male su rozkosne princeznicky a info keby nieco vam poda asi Peggyyy ta ma moje cisielko,ale zislo by sa dat cislo este niekomu.

Vierka super,sa tesim s tebou 😀

mauzos
22. okt 2009

Ahojte 🙂

Vierka super, len tak dalej 😉

Veam 😀

Tvojka babiky su rozkosne v tych overalikoch 😵

Jani ty si dobry superman, ze si tolko postihala 😀 Ja som ruru necistila ani nepamatam a nie to 3 krat za sebou 😀 😀 😀 Ja uz cez den skoro nic nestiham, varim a upratujem vacsinou az vecer, ked ulozime malych, alebo ked ma drahy volno.

No a dnes bol zase budicek o 5,45. A tak pekne spinkali uz tyzden do siedmej-pol osmej ☹

petkaerdal
22. okt 2009

Dobre ranko,
tvojka male su chutnucke v overalikoch 😵

u nas sa spalo do 7 dneska,ale krmili sme v noci,este sa nam nedari vzdy prespat celu noc 😀
a teraz sa u nas spinka,ja som vyuzila cas a mam uz navarene 🙂

mauzos
22. okt 2009

Peti dobra si, ze uz mas navarene 😉 Ja som varila predvcerom vecer, mame este aj na dnes 😀 A co dobre si varila? Inspiruj ma. Ja uz fakt stracam fantaziu, uz som dlho doma ☹
A sme pri jedle, ako ked sme boli tehu 😀 😀

petkaerdal
22. okt 2009

mau,ja som robila len zeleninove rizoto,takze rychlovka a nastruhat na to syr a mnam,inak uz tiez neviem,co varit stale..
baby mi zaspali,Selin pekne popapala zeleninku ,ale Aylin nic 😠 len mlieko by pila

vierka
22. okt 2009

veam - ved mozem ti kludne poslat moje cisielko a mozes mi na neho napisat ked bude mala na svete a ja dam v pohode vediet... takze staci povedat a dam ti ho v pohode do IP 😵

tvojka - aky medvedici 😀 😀 😀

baby ja tiez niekedy neviem co varit a teraz mam brutalnu vyhodu, ze manzo nechodi z prace domov... takze ja sa najem v praci v jedalni a na veceru si len tak nieco spravim 😀

mici11
22. okt 2009

Ahojte,

Vierka, Veam tesim sa ze vam poradne dopadli dobre. Pohladkajte mrnusikov v brusku za nas 😉
Tvojka kraaaaaaaaasne fotecky, taky overalik medveda mame aj my, ale bledohnedy 😀 Musim aj ja nafotit 😉

No Samkovi vcera znova vecer vystupila horucka na 38,2, tak sme dali panadol a spal so mnou v posteli, bol velmi nekludny.A nas ocko je chory a ma horucku, tak spal v obyvacke a po byte chodi s ruskom(ale pracovat samozrejme siel) O 3:30 sa zobudil co nezvykne, tak som ho prebalila a dala pit, ale plakal dalej. Tak som mu spravila mliecko a zlupol ho a spal do 7:00. Chudacik bol hladny, lebo vcera velmi zle papal. A od 7:00 zaspal az o 11-tej . Ale horucku uz nema nastastie, len je umraucany.
Inak baby varila som mu ten bio sackovy detsky caj, celkom ho aj pil, ale prdkal a kakal este redsie ☹ , tiez obsahuje fenikel, som zistila. A vodu moc nechce ☹ Neviem co mu mam dat, lebo v noci ak sa zobudi na smad chce len caj 😅 Neviete nahodou nejaky detsky caj bez feniklu, harmanceku a nie ovocny? 😅 Idem poobede do lekarne, ale zda sa mi ze taky nie je.....

petkaerdal
22. okt 2009

mici a neskusala si davat Samkovi tie hipp dzusiky? ja tie kupujem ,vseliake ovocne a babam veeelmi chutia ,su vyborne.
tam manzel je ako michael jackson? 😀 my uz niesme nastastie

petkaerdal
22. okt 2009

a caj som taky nevidela ,ja davam stale kamilkovy a feniklovy a tie dzusiky striedam a cistu vodu este

mici11
22. okt 2009

Peti nemam mu davat ovocie do 6-teho mesiaca, lebo je grckavy, teda okrem bananu, ten moze. Vodu vypije, ale len trochu a cez den, v noci len caj, mozno skusim len taky slabunky kamilkovy...
Aj drahy sa smial, ze je ako michael jackson 😀 😀 😀

petkaerdal
22. okt 2009

😀
mici a to nemozes ani tu ovocnu vodicku? trosku,videla som,ze predavaju aj mrkvovy napoj pre babätka.

vierka
22. okt 2009

no ako som sa vcera stazovala ze maly nejako nekope a je lenivy, tak dnes kope od rana... normalne mi az gate nadvihuje 😀 ale teraz som ho umlcala bagetou, tak som zvedava ako dlho vydrzi byt kludny 😀

mici - tak vy takto teplotkujete??? verim, ze malinkemu to coskoro prejde... a verim ze aj velkemu tiez, aby sa uz nemusel hrat na krala popu 😀

mici11
22. okt 2009

Peti super napad, mrkvovy napoj by mohol...si genius 🙂 , ale popytam sa ja v lekarni co maju v ponuke 😉 co sa tyka tych cajov...
Vierka dnes uz je lepsie a dakujeme, a kral popu 😀 😀 😀 😀 snad bude tiez coskoro fit 😀 😀 😀 😀

janula13
22. okt 2009

Ahojte, ja gruntujem este stale, tak sa tesim ze tu bude upeatane koneeecne...kym je tu mama , su vonku, vcera super pospali, cez obed 2 hod, potom boli vonku s mamou, zase 2 hod, ale kubik bol v noci kazdu hodku hore, porazi ma, mam pocit ze uz ani nespim..ale neviem ako nanho, ani caj nepomohol...inak mici ako som pisala, ja davam velmi slabulinke caje do takych 150ml dam pol cajovej malickej lyzicky, predsa len su sladke tie caje a nechcem ich namaskrtit ale raz som davala 1tt len vodu a pili aj tu v pohode..nemam prestudovane caje ale skus sa popytat, hadam nieco objavis...

Vierka super spravy z poradne, tak uz to vydtrz za chvilu si nasa uplne 😀

Mau, nuz ja tiez nestiham nic, len bvcera sa zadarilo, varim len ked je mm doma, alebo niecio aj zacnem a nestihnem pri drakoch dokoncit ..a ruru som necistila vyse roka, co sa aj hanbim napisat, uz sa tam nedalo piect, mala som tam vselico co vytieklo a priskvrcalo, tak len cakala na vycistenie a musela som fakt na 3x, ta spina tak drzala...takze nemaj komplexy, ja stiham akurat tak flase umyt, alebo poprat ci prach utriet, a tot vsjo...

Tojka krasne foto, mne sa strasne pacia aj tie na tej mm ruke, teda aj ke to jeho ruka, alebo si sa ty zle oholila 😀 😀 😀
Peti zase super noc, chvalim fesandy, spravaju sa slusne 😀

no idem, kym mi nedorazi partia, skrina caka na reorganizaciu, kupelna, wc umyte, prach utrety, navarene...juj, mama by tu mohla ostat aj zajtra 😅

mici11
22. okt 2009

Janulka ked nic ine skusim ten cajik ako ty robis, diky 😉 Inak ty si ina sikovnica 🙂 😉

petkaerdal
22. okt 2009

mici,ved popytaj sa na cajiky a uvidis,inak ja davam babam stale tie vodicky,dokonca aj bananovu maju,ta je vynikajuca.
a to kvoli grckaniu nemozes davat ovocne?
baby,vam tie caje pridu sladke? mne teda ani nie,ale neviem,ci v nich je cukor,je? 😕

no Janulka moja,musis asi vyckat,raz pride cas a pospia aj chalani..a neskusala si ich cez den nechat trosku menej pospat? alebo vecer ich viac unavit? mne sa teda Aylin dost unavy,ako sa trepe na bruchu a pospi,sice stale vstavam strcit dudel,no ale do tej 5 potiahne od 20.

janula13
22. okt 2009

Petka ked oni potrebuju hajat, matusko menej, ale niekedy potiahne a napriek tomu spi lepsie, a kubik mi toto nerobieval tak stale verim ze sa to same spravi...spaval celkom dobre aspon 3 hodky a teraz len skkacem k postielke...

vierka
22. okt 2009

mici - tak verim, ze sa to coskoro zlepsi... teraz je skoro kazdy chori ako sa tak rapidne ochladilo... tak drzim palce aby to bolo coskoro prec...

janulka - este ma nestras - este mi nechaj cas takych minimalne 10 tyzdnov a potom sa k vam v pohode pridam uz uplne 😀

janula13
22. okt 2009

Vierka to ti s radostou dam, len tahaj kolko sa da 😀

petkaerdal
22. okt 2009

Jani,to ti ale dobre pospinkaju,mne Selin spi tak 3x po 20 minut a Aylin tak poovede hodinku a doobeda a navecer po 15-20 minut,inak nic viac..

Vierus,uz sa tesim na Patrika a aj na dalsie deticky,co nam pribudnu 😀 bude isto Patrik?

no ideme vecera,tak pa baby

mici11
22. okt 2009

Peti ano ovocne caje a ovocie kvoli grckaniu, len banan zatial mozme, zeleninku v pohode aj kase.No a lekarni aj mali caje podla nasich kriterii 😀 😝 , ale vsetky od 6.mesiaca, takze nic...No a vecer som rezignovala, lebo samko skoro cely den nic nepil a spravila som cajik tak ako Janulka len trosicku toho caju a maly zlupol 125ml flasku skoro celu 😅 😕 ......no co mam robit??
Vierlka Patrik?? To sa mi velmi pacilo hlavne aj k nasmu priezvisku 😉 , ale Samko vyhral 🙂

tvojka
22. okt 2009

dnes sme boli u dokyny,tak sme to spojili aj s poradnou,baby sú stále dosť zahlienené,tak sme sa boli dať popočúvať.našťastie sú to len sople,priedušky majú čisté.dostali sme daľší sirup do nášho už tak širokého repertoáru,tak nič iné nerobím,len ordinujem celý den 😝
Eliška váži 6930g,Sári 7410g a obe merajú 68cm.Doky nás pochválila za kojenie,ako pekne priberajú...Budúci týž majú polrok,tak môžme začať so zeleninkou.to som zvedavá ako im bude chutiť... 😕

dobrú noc vám,zajtra hádam vyjde čas aj na to,aby som na vás trošku regovala...tak sorry 😅

babulka123
autor
22. okt 2009