Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

babulka123
autor
6. nov 2009

petka uzi si SK,.. a co sa tyka tocenia, mne sa netoci ale ma boli.. minimalne 4x do tyzdna.. nechutne..
tak neviem ... snad to bude len pocasim a tym ze MUSIM aj ked nechcem aj vstat alebo tak.. teda ja chcem ale moje telo to ignoruje.. hehehe
mna neskutocne bolia nohy.. slapy ako take.. ak sedim viac ako 10 min, tak rozhybat sa potom .. no chodim ako slimak obcas..

a mimochodom nejaka pliaga si ma nasla , momentalne uz som v posteli aj s cajom a paralenom tak dufam ze zajtra bude lepsie.. cmuuk dobru nocku vseetkym

emka1
6. nov 2009

petka - ja som sice este nerodila, ale to Tvoje tocenie hlavy moze byt sposobene zmenou tlaku, meriavas si ho ?? moze Ti skakat - mozes ho mat obcas vyssi alebo velmi nizky.

Ja som mala na zaciatku tehu dost neprijemne zavraty, ktore boli sposobene mojim nizkym tlakom a dehydrataciou organizmu - casto sa mi to stavalo prave v nemocke v auguste, ked som bola na infuzkach. Tie zavraty boli dost neprijemne, zahmlilo sa mi pred ocami, zalahlo v usiach a takmer som odpadla, keby som si rychlo nesadla, alebo nelahla ... asi by som sa zosunula na zem. Raz sa mi to stalo aj v meste a to bolo fakt dost nechutne, nastastie som nosila zo sebou vodu a rychlo som si sadla a napila.
Zavraty su vraj dost bezne na zaciatku tehu, niektore baby ho maju pocas celeho tehu, mna to nastastie okolo 15-16 tt preslo - chvalabohu 😅
No skus to riesit dostatocnym prisunom tekutin ... alebo ked to neprejde, tak zbehni za dokim, nech sa Ti pozrie na krvny tlak .... snad to nebude nic vazne 😉

mici11
6. nov 2009

Ahojte,

Mau ty ale vyvaras dobroty mnam mnam 🙂 😉 Takze tie sacky ozaj su, ze? A su teda v pohode? A kupila si to v lekarni a za kolko? Ale mam otazok, ze? 😀 😀 😀
Peti mne sa hlava tocieva, ale mne sa tocila aj pred tehu a mam to z nizkeho tlaku 😒 Inak Samko kaka 3 krat denne, cize plienok minieme viac nez dost a este ako prdi, nahlas a smrdkave 😀 Od vcera mu davam pit len vodu, lebo z toho caju este viac prdka 😉 Samko sedka tak ako to ty opisujes, ale nenechavam ho dlho. A prijemny pobyt na Sk a hod mi potom info, ze ake su stolicky 🙂

Janulka Samko vyska o dusu, teda az vresti a velmi sa mu to paci 😒 nam uz menej 😀 co uz. A k uspavaniu deti na rukach a v kociku, no inak by mi Samko vobec nespal cez den, keby to nerobim 😅 Ved viete noc potiahne celu od mala a cez den len ked ho uspim ja. A preco sa to nema, okrem toho, ze si na to zvykne? Janulka hod ten link 🙂
Tvojka 🙂

Veam ja uz ozaj pridem!!!!

mici11
7. nov 2009

Dobre ranko,

Veam ako sa citis? Este si cela?

babulka123
autor
7. nov 2009

mici ahoooj .. ako ste spali?
mne sa dnes nina zobudila 2x no chapes?? hhehhe o pol 2 a o pol 5. ale dosla som na to ze asi od smedu lebo ked som jej dala 60 nutrilonu tak hned zaspala.. cize ak by bola hladna pochybujem ze by takto spala..
keby tak uz chcela caj alebo vodu to by bolo super.. skusim dnes v noci tam vyvesit mokre uteraky mozno sa jej bude lepsei dychat.. aj tak divne chrci..

mici11
7. nov 2009

Ahoj Babulka,

No nechapem 😅 , ale iste bola smadnucka, skoda, ze nechce cajik, alebo vodicku, lebo aj Samko pocas noci sem tam zaplace, dam mu napit a hned spinka dalej. Inak bratov maly je o mesiac mladsi ako nas Samko a nechce ani caj, ani vodu, ani dudlik, ani flasku.... 😅 este ho svagrinka este koji, lebo neviem ako by inak papal.
Samko uz 2 dni davam len vodicku a celkom si zvykol, lebo z toho caju prdkal ako stary chlap 😀 , niezeby teraz neprdkal, ale aspon menej. Viete ake pohlady zazivam, ked ideme po ulici a s kocika sa ozvu riadne hlasne prdy? Kazdy pozrie hned na mna...myslia, ze to ja 😀 😀 😀
Samko vcera zaspal az okolo 21:00 😅 a zobudil sa o 4:30, napapal sa a spinkal este do 6:00 a odvtedy sme hore.
Tie uteraky su dobry napad.

Inak Babul ta vasa fotka v profile mi vzdy zlepsi naladu, posobi velmi pozitivne 🙂 🙂 🙂

mici11
7. nov 2009

No Jani a mas tu preklepy 😀 😀 😀

babulka123
autor
7. nov 2009

mici dakujeeem..

noo ja som jej vcera zas po dlhej dobe dala vodu a nedopadlo to dobre.. tak neviem . ale sak jedneho dna sa to nauci , snad nebude nutrilon chlontat do 19.. heheheheh

jvo
7. nov 2009

ahojte kocky dakujem za vcerajsie gratulacie, dako sa mi uz nepodarilo dostat k PC a teraz som vas ledva docitala sak ste sa dako vcera rozbehli 😀
Peti ja mam tie penove puzzle ale na tom mam este taky tenky letny paplon a deku a este aj perinku zda sa to mozno dost ale predsa mam pocit ze na tej zemi nie je moc teplo a tie puzzle to troska tak izoluju a tie ostatne vrstvy aby nemala tak tvrdo ale aj tak je to v posledne dni nanic lebo sa zacala posuvat teda neplazi sa ale ked je na bruchu tak sa rukami odtlaca dozadu cize cuva a teda hned je niekde inde takze stale ju posuvam na tie deky nech sa neplazi po podlahe

vierka
7. nov 2009

ahojte babulky...

prepcte ze som tu tak dlho nebola 😔

ale mam nove infosky od Veam - rano o 7.30 mi pisala toto "Som uz v nemocke, o pol noci mi zacali bolesti kazych 5 minut, odisla mi zatka aj trochu vody. este nerodim, cakam co bude, potom dam vediet"

no podla mna to uz ma za sebou, ale este sa neozvala, tak uplne v napati cakam 😀

vierka
7. nov 2009

takze Veam sa stale trapi, aj vodu jej uz prepichli a stale nic... 😒

tak drzim palce a cakam na dalsie spravy, ale verim, ze uz coskoro to budu mat za sebou 😀

mici11
7. nov 2009

Juuuuuuuuuuuuuuj Vierka to su spravicky, dufam, ze to coskoro bude mat za sebou. Ze ju pozdravujem, a velmi velmi na nu myslim 🙂 😉 Aj mne prepichovali vodu, Samko sa narodil za necele 4 hodinky, snad to bude u nej rychlejsie 😉 I ked 4 hodiny trval cely moj porod, cize celkom v pohode.

vierka
7. nov 2009

urcite ju budem od vas pozdravovat ked da zase vediet nieco nove 🙂
nechcem ju teraz moc rusit, lebo neviem ako je na tom, nech sa len pekne sustredi na porod 😉

tak tebe trval cely porod 4 hodiny? tak to je super 🙂
uz by som sa asi aj ja mala trochu "obavat" z toho ake to bude... ved uz mam dost tyzdnov za sebou a este menej pred sebou 😀

mauzos
7. nov 2009

ahojte 🙂

tak Veam sa konecne rozhodla rodit? Velmi drzim palce a silno na nu myslim 😵

mauzos
7. nov 2009

Vierka este stale sa ti Veam neozvala?

babulka123
autor
7. nov 2009

jeeej veam drzim palcoooke velmi..

mici11
7. nov 2009

Nic nove o Veam?

mauzos
7. nov 2009

Mici asi ju budes musiet ist fakt ty odrodit 😖

mauzos
8. nov 2009

No co stale nevieme, ci mame male Vaemciatko? Vierka, neozvala sa ti Veam? Vsak ja som ani spat nemohla 😀 😀

mici11
8. nov 2009

Mau ani ja 😀 tak co sa deje, nevieme???

babulka123
autor
8. nov 2009

ahojte... tak ja by som aj spala ale Ninke sa to cele nejako pokazilo.. od 4 mala taky nepokojny spanok.. zeby predsa len tie 3 mesiace spraviili svoje?
o 2 nam zas pipal monitor, o 4 bola hore, tak som jej dala mlieko no a potom kazdych 20 min som tam lietala lebo furt neco.. vyspata niesom ani nahodou.. a o 7 hore def. vyspata..

vierka
8. nov 2009

dobre ranko baby 😀

tak mam novu sms od Veam ktora mi prisla v noci o 00.02 😀 citujem:

"Ahoj, uz som na svete, aj ked v maminom brusku bolo lepsie, ale co uz. Dali mi meno Timea, myslim, ze to ste uz asi tusili. Mam 50 cm a 3700g. Mamina je nejaka unavena. Neviem preco, ved najviac som sa tu narobila ja. No a ti ludia v bielom co tu pobehuju tvrdia, ze sme aj s mamou OK" 😀 😀 😀

takze nasej novej maminkeeeeee srdecne gratulujem a zelam im vela stasticka, zdravicka a pre malu vela mleeeecka 😀 😀 😀

babulka123
autor
8. nov 2009

jeeeeeeej veam .. gratulujeeeem.. tak uz len veela mliecka a pokojny spanok..
a miery...no proste paradicka.. ze ju pozdravujeme veeelmi moc.

babulka123
autor
8. nov 2009

vierka ake bandero...kraaasna

vierka
8. nov 2009

budem ju od vas pozdravovat baby 😀 za chvilu jej chcem napisat, nechcem ju rusi pri oddychovani - ved rodila skoro 12 hodin 😅

babulka - dakujeme 😀 snazime sa papat do krasy... a vy sa mate ako??? 😀

babulka123
autor
8. nov 2009

pohoda.. len sa nam nejako pokazilo spanie.. neviem o co ide fesande?hheheheh
snad je to len prechodne.. lebo vsak min.tyzden spala celu noc uz v pohode, vcera 2x hore, dnes od 4 vymyslala.. no .. presli 3 mesiace tak sa to asi meni.. hehehe

pointka
8. nov 2009

vierka, pozdrav aj odo mna veam, vsetko dobre obom babam prajem 🙂

vierka
8. nov 2009

babulka - tak verim, ze to ma len nejaky vymyslaci tyzden a ze jej to coskoro prejde a bude spinkat celu noc 😉

ja som vcera spala do 11.00 - skoro som ani obchod nestihla 😅 😀

pointka - jasne budem pozdraovat 🙂

peggyyy
8. nov 2009

baby kuk do albumu Veronika je tam foto malej Timei od veam 😀

mauzos
8. nov 2009

Juuuj tak konecne sme sa dockali, Timejka je kraaasna 😵 Veam velika gratulka, zelam hlavne vela vela zdravicka obom, vela mliecka a cim skor sa zotav a sup sup domov k tatinovi 😉

Vierka super banderko a krasny kocik ste vybrali, az teraz som si ho vsimla.

Babul tak nasi takto strajkuju, od kedy bol ten spln. Myslela som, ze to je nim, ale ostalo im to. Kazde rano od stvrtej sa budia kazdu chvilu a o 6 su definitivne hore, uz som taka unavena 😠