Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

jvo
10. nov 2009

no sak toho sa bojim aj ja aby si nezvykla na dzusiky aby sa mi potom nevykaslala na cajik tak jej to budem davat len niekedy a za kolko si kupovala mlieko, ci ta kasa bola v akcii?

petkaerdal
10. nov 2009

mlieko bolo v akcii,tusim nieco cez 6 euro..

a inak dostali sme zase aj ockovanie,pneumokoky,dufam,ze to zvladneme bez horucky,ako naposledy

jvo
10. nov 2009

peti nejdem strasit ale Emmka mala pri tomto ockovani teplotu len 37,5 ale pri druhom uz mala horucky 38,5 😝 a potom zvysenu teplotu este asi 2 dni a malo papala ale to je urcite u kazdeho individualne

petkaerdal
10. nov 2009

jvo ,my sme uz dneska dostali 3x a len raz mala Aylin zvysenu,inak v pohode..nic nebolo,ale sledujem

mici11
10. nov 2009

Baby no te bol den, taky sme este namali....Samko mi zaspinkal cosi po 12:00, spal neuveritelnych 40 minut na balkone, co predtym kludne aj 3 hodky a odvtedy len na rukach a na rukach.......som uplne grogy. Uz som ho okupala, papa kasu a dufam, ze uz zaspinka....co toto ma znamenat? Asi tie zuby, lebo obe rucky ma v ustach, slinta ako psik...a aj viac dnes grckal.... ☹

Peti sorry...nepochopila som...takze Selin je po tebe 🙂
To kari robim asi takto, inak ma to byt z bravcoveho, ale ja to mam radsej s kuracieho :kuracie mäso nakrájam na rezance, dám do misky, nalejem olivový olej, okorením karí korením a čiernym mletým korením, posolíme a pridam sojovu omacku. Premiešam a nechám hodinu odstáť. Po hodine vyberiem a opekám z obidvoch strán kým mäso nezmekne a podlejem trochou vody, necham zovriet a hotovo. A druhy sposob je to iste, len nakoniec nepodlejes vodou, ale zahustíš ho smotanou a maizenou. Prvy sposob bud s ryzou, alebo opekane zemiaky a druhy sposob je mnam mnam s cestovinou. Rychle, dobre... 🙂 😉

Idem k malemu mrnka, snad este nakuknem

babulka123
autor
10. nov 2009

mici.. my sme to mali vcera ale keby som mohla povedat ze su to zuby .. obe ruky v ustach mam pocit ze az po lakte, sliny uz aj pluje na mna , a kasle z nich lebo ich neviem prehltat..
ale dnes uz spala aspon cez obed 3 hodky...

a .. chcela som ze 180 zlupla len tak... az sa zaprasilo.. tak som zvedava na noc.

a mnamka s kari.. dakujem za inspiraciu.. inak ja to robim podobne ale na koniec ked to podlejem vodou tam davam este nasekany por.. a robim to s tarhonou.. mnamka..

janula13
10. nov 2009

neprispejem, ale aspon som vas precitala, idem hajat,brusko ma boli, ale zajtra budem isto vyrecna...papa a dobru babule...inak nasi uz slapu na domacej strave,a matuskovi chuti az moc, zjedo skoro 2 banany 😅 , ocividne ako u vas mici, kym davaju, tak papam...musim mu pristrihnut prietok 😀

janula13
10. nov 2009

jezis babul, no neda mi to aj ked uz ledva vidim, ale ten dudel ma fakt rozosmial, uz sa tesim na dalsie 😀 pocuj ninka ma tiez taky fliacik medzi obocim ako nas kubik tusim 😀 nepoparime to?ci ty uz vlastne paktujes s mickinym samkom, ved sa ani necudujem, ten stoji za hriech 😀 no fakt uz vypinam pc...

babulka123
autor
10. nov 2009

janulka.. nooo my to uz mame dohodnute s Mici ale ked .. co ja viem ako si sadnu.. necham si vas v zalohe..
a ano ma to tam a vraj to zmyzne.. dufam.. teda mne to vobec nevadi ale vies ako puberta je svina.. heheheh

a dudel.. no pocakaj si .. hehehe dalsie 3 ks. su na ceste..

mici11
10. nov 2009

Baby aj Samko ma taky fliacik medzi obocim, nevsimli ste si? Takze Jani Ninku nam nechaj 😀 😀 😀 a opat ti dakujem za kompliment 😉 ale ty tvoji su tiez velký fesaci 🙂 🙂 🙂

mici11
10. nov 2009
mauzos
11. nov 2009

ahojte 🙂

babul, mici tak ako ste dnes spali moje spolubojovnicky? Nasi dnes vstali 6,50 😲 skoro som odpadla. Celu noc nic, len okolo stvrtej zamrncal Tomi, ja som nastartovala automaticky k postielke a on si spinkal 😀

Jani ti tvoji fesaci budu po mojich taki papkaci 🙂 Oni ako konecne zacali papat prikrmy, tak tiez nemaju mieru 😀 Ale ved im vyvaram same zdrave veci, tak nech pekne papaju 😝 Mlieko im uz velmi nejde, rano zlopnu svojich 210, ale cez den uz len 120 maximalne 150, papaju uz len dva krat denne mliecko.

mici11
11. nov 2009

Ahojte,

Mau no Samko nakoniec zaspinkal o 21:00 a zobudil sa o 4:00, napapal sa a spal do 6:30 a odvtedy sme boli hore, zistila som ze cim neskor zaspi, tym skor vstane. 😅 . Minulu noc zaspal o 19:30 s spal az do 5:30, no rozumies tomu??? Teraz spinka asi tak 5 minut, tak som zvedava....
Tvoji chalosi dobre potiahli, super... 🙂

petkaerdal
11. nov 2009

Ahojte,tak my sme sli spat 0 20 a zobudili sme sa o 7.30 😀

idem dneska k zubarovi,bojim 😅

mici11
11. nov 2009

Ahoj Peti, tak to uz hej 😉 Samkovi sa to nejak pokazilo, ked bol mensi tak dlhooooo spaval...
Drzim palceky k zubnikovi, neboj...ja tiez vzdy bojim 😀 ...idem trochu pracovat..

janula13
11. nov 2009

baby ma nestvite s tymi vasimi nocami,to tu nie je nikto solidarny?hanbite sa! 😀 ja nase nejdem pisat, stale po starom... ☹

peti drzim palce u zubnika, neboj ved uz si velka..ozaj petka mm pojde zo sluzobky cez AT, co sa tam teda oplati kupit myslim papanicu, kase prikrmy, ktore znacky?ja viem ze tusim Milupu kupujes, co mas najradsej, ak by mal cas tak nieco kupi..a ozaj v akom obchode?

mau skore uzdravenie celej rodinke... 😉
bejatka zdravim, napisem slubujem, len idem za krpcami, mama ich kolise ako drak, nechceli spat a kedze nehceme aby boli zli, tak musime takto na nich...som zvedava co bude aky randal pri prikrme, vcera nechcel pekne papat az po mlieku, bananik, taky dobry a potom som uz preventivne pri zelenine mala nachystane mlieko ze urcite nebude cghciet a on papal pekne, no fakt kubikovi ako zasvitori v hlave tak sa napapa 😀

babulka123
autor
11. nov 2009

no my dnes ziadna slava.. uderom 12 hod v noci panicka hore.. a nepomohol dudel, ani caj , pucila sa ako keby si nevedela prdnut { ale robi to kazde rano ked vstava } takze bola asi vyspata alebo co.. hehehe
tak po hodine nacvicovania somnou som jej sparavila 30 ml nutrionu , stiahla ho a spala v podstate do rana... s malymi prestavkami ale to zachranil dudel.. tak neviem.. asi si len posunula papanie na skorsiu dobu co ja viem.. uvidime co bude dnes, len ideme k svokrovcom az do soboty takze nebue vo svojom.. a budem na nu sama lebo marek ostava doma tak sa tesim na tie kruhy pod ocami.. heheheheh

janula13
11. nov 2009

babul ale humor ta neopusta 😀 inak aj nasi mi spavali uz do 3-4 a niekedy dokonc do 6-7 a zrazu sa budia o 1 😕 co uz, hladosi a to stiahnu 210kase...no idem bojovat s prikrmom, som zvedava, dala som 2 banany a 125g hrusky...a stale sa neprevaluju samy lemry lemrave uz zacinam mat obavy alebo je to fakt tak indi vindi?a teraba si len pockat?Babule vy ste im s tym prevalovanim aj nejak pomahalôi ci to deticky same zacnu?jakub sa prevalil asi 2x sam a matus nic, ale ten zacal dvihat ritku, ved aj jakub , ale nepohnu sa 😀 len jakubovi sa raz podarilo zacivat a sem tam sa toci...no idem...na ten adrenalin 😅

mici11
11. nov 2009

Ahoj Jani, Samko sa prevaluje aj z chrbatika na brusko aj naopak, ale robieval to castejsie, nejak zlenivel. Z bruska na chrbatik mu musim pomahat. Este maju cas chalosi, neboj 😉

Inak som velmi vytesena, prihlasila som sa aj s jednou kockou, co sme spolu rodili, na cvicenie na fitkach pre babatka, o 2 tyzdne zaciname. Snad sa moje dieta unavi a bude lepsie spat 😀 Velmi to vychvaluju, tak som zvedava. A od februara zacinamre chodit na plavanie, to sa tesim este viac 🙂

jvo
11. nov 2009

caute tak Peti to su ake rekordy 😀 normalne vsetci zavidime co im davas do vecernej kase? priznaj sa 😉
Inak kocky co uz prikrmujete kolko mlieka vam teraz spapaju drobci za den?
Babul tie dudky su fakt paradne, musim sa priznat hned som sadla k netu a nasla som take dufam ze sa nebudes hnevat ak by som si take objednala slubujem ze fotku sem nedam budeme sa len tajne z nich vytesovat 😀

babulka123
autor
11. nov 2009

jvo... nieee pravee chce vidiet ci vam to tiez tak sekne.. hehehehhe ale myslim si ze v tomto nieje problem.. heheheh eh

a inak mam este 3 ks na ceste.. heheheh takze este budu fotky.. troska sme sa s marekom nechali uniest..

jvo
11. nov 2009

ked sa mozem opytat za kolko ste ich zohnali? ja som ich nasla za 3,99 libry + postovne

ozaj dnes sme boli pozerat autosedacku v babymarkete tak ujo nam povedal ze do vajka sa nam mala urcite zmesti a ze do sedacky sa nema davat babo v hrubej bunde 😀 ale skor sa ma zakryt lebo som povedala ze nam sa uz tam nezmesti a este ked sa ochladi a dam jej hrubu bundu a dam ju do zavinovacky co ide do sedacky tak ju tam nenacpem tak si myslel ze som blba ze sak do sedacky sa to nesmie ze to nie je bezpecne lebo pasy maju byt co najviac pri tele tak sme sa nieco naucili ale tu sedacku co som vybrala nam odporucil tak ju kupime ale povedal ze deti mozu byt v sedacke ktora je v smere jazdy az ked lozia alebo aspon same vedia sediet inak si mozu zlomit vez ked auto pribrzdi tak povedal ze mame aspon mesiac lepsie dva pockat kym ju zacneme pouzivat tak som bola rada ze poradil a nechcel len nieco predat
jani v at sa vam oplati akupit urcite kase tie milupy stoja 2,29 aspon v bipe ich mali za tolko a ak papate tak aj hippky tie su minimalne okolo 0,30 centov lacnejsie, zeleninove aj viac a ked kupis viac tak sa to oplati a aj mlieko neviem ake drobci piju ale napr. beba je tam o 3 eura lacnejsia

babulka123
autor
11. nov 2009

jvo.. pozriem ti ale az v podnelok.. nestiham ideme prec a tak balim..
uz mi z toho sibka.. hehehe

ale stali nejako podobne.

janula13
11. nov 2009

micka a to zacal samko sam..lebo ja ich vzdy ten milimetrik musim postrcit co im chyba...a z bruska na chrbat nehrozi, to sa len jeduju, ale neprevalia len par x ale to by som skor pokladala za pady 😝 ved prevalovat by sa mali teraz, nie...ale tazko sa asi drzat tabuliek...
jvo dakujem 😀
micka a tebe tiez za komplimet, ze som kocka...no odvolala by si to keby ma vidis

janula13
11. nov 2009

mau veru zruti su to, spapali vsetko, kazdy banan a to bol rozmixovany s jednou hippkou hrusky lebo som ju chcela minut a potom som myslela ze ake bude fiasko so zeleninkou, robila som brokolicu s karfiolom, naposledy to nedopadlo dobre a dnes, ked uz som mala aj mlieko pre pripad ze kubkovi a cakala som ze aj matuskovi nebude chutit, zlopli vsetko, ukazkovo, bez kriku a asi tak po 180g toho mohlo byt a este 60ml mlieka kedze mi to bolo luto vyliat 😀 ale kalai tusim dnes uz kazdy 3x 😝 ...no idem ich mrsknut na brusko...matusko este haja...mau tebe sa kedy zacali gulat?ja uz mam obavy 😅

mauzos
11. nov 2009

Jani ved som ti pisala, ze moji lenosi sa az teraz mozno pred dvoma tyzdnami zacali pregulavat, tak nestresuj 😀 😀 Chlapi su cely zivot pohodlnejsi ako baby 😉

mauzos
12. nov 2009

Ahojte 🙂

co to tu vcera podvecer zamrzlo? kde ste vsetky? 😲

petkaerdal
12. nov 2009

Ahojte,
mne sa nechcelo vcera uz nejak pisat,
dneska sme sa zobudli o pol 6 😖 ,co ste mi pocarovali baby? 😀

mau ,na teba zase otazka,davas chalanom aj ryzu alebo kukuricu nejaku a hrozno? lebo v tych prikrmoch je od 4 mesiacov.

pointka
12. nov 2009

petka, ja davam od hippu zeleninove rizoto a zemiak, kukuricu a morcacie maso a vsetko bez problemov.

pointka
12. nov 2009

inak vcera som doniesla domov tu stolicku malej, pocujte, taku radost som u nej este nevidela 🙂 tak sa tesila, ma tam aj hracky, no proste rehoty take, ze az 🙂