Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

mici11
13. jan 2010

Ahoj Emka, tak ty si uz riadne vystrojena 🙂. To mas dobre, ze tak sa ti fajnovo spi, ja som ku koncu uz skoro nespala, nie ze by sa mi nedalo, ale kazdu hodinu som behala na wc 😒 Magnezko som brala aj ja, aj zelezo, len ma z neho zapekalo...Snad ta nebude. Tebe tie tyzdne riadne nabehli, kedy sa to prosim ta stalo? 😀 Som rada, ze ste ok a opatruj sa.

Baby ako sa hrate s detickami? No Samko ma dnes cudny den, chce byt len rukach, ziadna hracka ani hra nezabera....

tvojka
13. jan 2010

baby,len otázočka,boli ste kúpiť tie plienky?my sme sa dnes nedostali 😒 kolko plienok je v balení?

mici11
13. jan 2010

Tvojka ja idem kupit zajtra, tak potom ti dam vediet....

jvo
13. jan 2010

tvojka ja som bola hned rano, bala som sa ze nic neostane 😀 ak pouzivate este 3 tak tam je 96 ks v baleni a kupila som aj papanicky, dake kase, a vlhcene obrusky no proste plny kosik a rozhodla som sa ze este nakupim dake jedlo nech mame zasobu 😀

tvojka
13. jan 2010

no baby,mm bol pred chvílou v NR v tescu a vraj ráno vyložili 5 paliet a len sa tak zaprášilo ☹
ešte sa zastavil na Zlatých pieskoch a prosím pekne vypredané 😠 .Jvo,čo si nám všetky vykúpila?!
MM sa ešte posnaží cez nejakých známych,čo obiehajú tescá,no normálne podpultový tovar tie plienky...
A majú aj papaničky a obrúsky v akcii?či si kupovala len tak?

Emka,super,že ste v poriadku a fakt ti to parádne letí 😨

Mici,ten tvoj dátum 14.1. sa tu omiela dookola a ja som ti omylom gratulovala už včera 😀 A teraz pozerám,že čo tá pripomienka nemizne... 😅

Všetky zdravím!!!

jvo
13. jan 2010

tvojka vsetko mali v akcii, papanicky tiez 2+1 zadarmo tak sme nakupili od hipp (3 ks za 3,24), hami (3 ks za 2,98 a iny druh asi vacsie 3 ks za 3,32 ) a sunarek (3 ks za 2,58) a vlhcene obrusky tie tesco 4x72 ks za 5,19, hami kasa 2,75 este su v akcii caje, ine kase mlieka, daka drogeria a olbeckoa aj vyzivy ale tie mala moc nechce iba take co maju v bille tak to sme nekupovali

mici11
14. jan 2010

ahojte,

Vierka tak dnes to príde 😀 😀 😀

mauzos
14. jan 2010

Mici vsetko najlepsie k narodeninam, vela zdavicka, stasticka, nech ti Samko robi len samu radost a nech sa ti splni vsetko po com tuzis 😵

Vierka nezabudni, dnes je 14-eho 😀

mauzos
14. jan 2010

k tym plienkam ... ja som kazala vcera brachovi kupit, tebo rano okolo siedmej isiel okolo Tesca a uz zobral posledny balik 4 velkost 82 kusove a zvysne zobral 74 kusove. Ze uz mali tiez len par kusov. To je stale tak, ked urobia dobru akciu, tak si to bud rozoberu zamestnanci medzi sebou, alebo daju do akcie len par kusov a uz v prvy den to nie je. Hlavne v Tescu sa mi to stalo uz viac krat 😠

Vierka uz sa psychicky pripravujes? 😝

vierka
14. jan 2010

no caute baby 😀

no a ja som chcela ist na nakup tak okolo tretej na tie plienky, takze sanca, ze nejake este budu je asi prudko minimalna... clovek asi aby kvoli tomu vstaval o piatej rano aj ked je tesco nanstop 😅 a daju sa kombinovat aj velkosti? alebo musite proste zobrat tie tri baliky, ale len v jednej velkosti 😕 no lebo ja by som si kupila tie dvojky co su do 6 kil ale co ja viem kedy bude mat maly 6 kil a ze ci ich vsetky aspon vyuzijeme ked ich kupim "tak vela"...

Mici - vsetko len to najlepsieeeeeeee k Tvojim narodeninam, nech sa ti dari, nech si stastna, zdrava, plna lasky 😀 no ale darcek pre teba je este dobre zabaleny v bruchu a nic sa nedeje, tak neviem 😅 😀

emka - tak to je super, ze ti je tak dobre, tak si to pekne uzivaj kym to ide... nehovorim ze sa to musi zmenit, lebo mne je dobre aj teraz, ale len tak pre istotu 😀 a straaaaasne to leti ze si uz 30 tt 😀

babulka123
autor
14. jan 2010

mici zlaticko vsetko len to naj..

vierka.. tebe sa to uz krati. myslim na teba..

baby jedna otazka.. ninka zacala papat na desiatu od sunarky jablko a banan.. neskutocne jej to chuti spapa 1 a pol kelimka.. ale straaasne sa mi posere z toho .. tak hnackoidno.. mam jej to davat alebo ee.. dakujem

mauzos
14. jan 2010

Vierka do vecera este daleko 😀 😝
Ano daju sa kombinovat, ja som chcela 4 velkost 82 kusove, ale mali uz len jeden balik, tak zvysne zobral 74 kusove. Mozno u vas este budu tie co ti treba 😉

mici11
14. jan 2010

Ahojte,

velmi pekne dakujem za gratulacie 🙂 🙂 🙂 ste pokladiky
Vierka no uvidime, nadej este mam 😀 😀 😀 ...ale to je jedno kedy sa narodi, hlavne nech je vsetko ok a nech sa vam dari.....

No ja som bola dnes okolo obeda v tescu na nakup a dostala som uplne vsetucko, aj ucet bol riadny 😀 😀 😀 Pampersiek maju u nas dostatok, takze som pokupila.

petkaerdal
14. jan 2010

Ahojte,
Vierka este nic? nenatahuj uz..inak ja som rodila vo stvrtok,mohla by si aj ty ,este aj je 14 😀

jvo
14. jan 2010

babul to je z ovocia a kedze ho spapa tak viac, ale myslim ze to je v poho

jvo
14. jan 2010

inak tusim som spravila dobre ze som isla hned v stredu doobeda na tie nakupy do tesca 😵

vierka
14. jan 2010

no caute baby 😀

tak my sme este pokope.. ale ved oficialne mame este tyzden cas... tak uvidime 😀 😀 😀 malemu sa u mna asi nenormalne paci, je to taky maminkyn cecusik - pampusik 😀 😀 😀

no ja som nakoniec tiez kupila plienky, tak sme kupili 2 ks dvojok (3-6 kg) po 108 kusov a jeden balik 3 (5-9 kg) po 96 kusov, tak som velmi prudko spokojna, lebo ked som potom v Kauflande videla, ze tie 2-ky co su balene po 86 kusov stoja pomaly 16 eury, tak som sa velmi potesila, ze sme nakoniec takto kupili 😀 tak uz by ten maly mohol byt aj na svete, nemusi cikat do maminky, ale moze do plienok 😀 😀 😀

a inak aj segra mi dnes povedala, ze ved 14-teho este neskoncilo,... ale nejako sa necitim nato, ze by to malo uz prist 😀

a este som sa potesila a kupila som si v exi sporte take teplucke sportove cizmy - predala som nejake lieky z IVF-ka, tak som sa potesila 😀 😀 😀

petkaerdal
14. jan 2010

babul je to ok,moje sa tiez doseru 😀 raz riedke ,raz tvrde,hocijako 😀

Vierus,este stale to mozes dneska stihnut 😉

vierka
14. jan 2010

no to aby som isla napriklad okna umyvat 😀 alebo skocim na mangela nech otvori unikovy vychod 😝 😀

babulka123
autor
14. jan 2010

peti. dakujem.

inak ninka od kedy papa normalny obed a ovocie na desiatu tak rano nalozi na 3-4x samozrejme vzdy do cistej plienky... no neva nech zije pravidelnost..

a ja som bola v tescu a u nas maju nejako akciu len na tesco plienky na pampers som nevidela.. ale co uz zbehnem do rakuska najblizsie..

jvo
14. jan 2010

ahojte kocky niektora ste zhanali cestovinky toto som nasla na nete, asi troska drahe ale su speci detske tak kuknite, inak jedlo je tam dooost drahe ale sak za pozretie nic nedate 😀 a snad vas z tych cien neporazi... 😝
http://www.baby-food.sk/cestoviny-6m-c-16_40.html

mici11
14. jan 2010

Juj Vierka,tak asi nic...ale to neva...hlavne nech ste ok...🙂

Mna dnes drahy prekvapill, zavolal starku k Samkovi pozval ma na veceu a na drink🙂

janula13
15. jan 2010

Ahojte..

Jvo dakujem to som bola ja, tu stranku som davnejsie pozerala ale vcera som konecne zohnala tie bezvajecne pismenka v tescu v lamaci..ale dakujem si zlata..

my sme vcera boli na tej neurologii preto som ani nepisala a po nakupoch a potom som varila, utierala prach, vysavala a umyvala podlahy, tak som vecer mala dost...

tak verdikt je ze sa jej zdaju "normalni" aj ked jakub trosku tvrdsi, nemohla ho prevalit, tak sa vzoprel v hneve, revkali obaja..a matusko zase hranicny ze ho treba nakopnut..tak mame sa objednat na dojcensku gymnastiku, aspon tak, pojdeme raz nech nam ukazu co doma cvicit,,ale matusko sa par dni dozadu zacal kooonecne prevalovat, tak aspon to...ale co ma trochu vystrasilo ze sme boli aj na sono mozgu a matuskovi tam popisala take litanie, ze nieco tam nasla..ale so zaverom ze to nemusi mat nijaky diagnostic ani prognostic vyznam...a neurolog povedala mm ze to moze byt sposobene jednak tym ze su predcasne narodeni a ze je to trauma z porodu mozno, jednoducho ze to nemusi nic byt len ze sa mu mozog vyvija ze kontrola o 2 mesiace, tak drzte palce uz od teraz.....tak ho nejak tak podvedome viac sledujem a pritom on je take zlate dobrucke babatko usmievave, tak sa modlim nech to nic neznamena....

inak ked pisete o tej kakacke aj nasi nalozia az za usi niekedy mam dojem.. 😀
micuska a ospavedlnujem sa ze neskoro, ale predsa a zo srdiecka vsetucko naj...

vierka
15. jan 2010

caute kocky 😀 😀 😀

takze mi sme stale pokope 😀 a je nam dobre 😝

mici - tak to si mala peknu oslavu ked to mangelik takto pekne zariadil 🙂

janulka - no ja som vedela, ze na tej neurologi to bude v norme ked sa maly pekne predvedu 😉
a Matusko je urcite tiez v poriadku, urcite je to len tym ze boli predcasne narodeni a ze coskoro tie hodnoty dobehne, ved je to sikovne, krasne, zdrave babatko, tak pocitam, ze na buducej kontrole bude mat take hodnoty, ze doktora aj vystrie s takych cisiel... tak sa drzte a ja na vas myslim a verim, ze to bude v poriadku 😉

mauzos
15. jan 2010

Jani som rada, ze ste dobre pochodili na neuro, ja som ti hovorila ze to len chalani su lenivsi ako aj nasi 😀 Zrazu sa ti rozlezu tak ako moji, ani nebudes vediet ako. Aj moj Tomi mal tvrde nozicky, cvicila som s nim jeden cvik pri prebalovani a pri kupani a krasne sa to upravilo, takze z toho nemaj strach, gymnastika urcite pomoze.
A s hlavickou urcite bude vsetko OK, drzim palceky 😵

Vierka drz sa, ked si to uz vcera nestihla ako darcek pre Mici, tak snad nabuduce 😀 Poslala som ti ziadost o priatelstvo na FB, aby som videla fotecky maleho, ked uz bude na svete 😉

Mici mas super mangelika, ze ti pripravil taketo prekvapko.

vierka
15. jan 2010

mau - super, ked pojdem na FB tak ta odsuhlasim... ale ja budem davat fotecky urcite aj sem, lebo na FB moc casto nechodim, ale budem sa snazit teda aj tam davat 😀

mauzos
15. jan 2010

no ved kuknem aj tu 😉 Ja uz davam len na FB, lebo tam ich netreba zmensovat, co ma tu rozculuje 😀

babulka123
autor
15. jan 2010

babulky na FB som dala video malej..

petkaerdal
15. jan 2010

ahojte,
Janulka,tak drzim palceky uz od teraz,ale verim,ze to nic vazne nebude ,

mici veru fakt zlaty manzelik,ja som take prekvapkanie nemala ani nepamätam 😠

moje baby kakaju niekolkokrat denne odkedy prikrmujem,aj tri x za sebou tiez nalozia do cistej lienky..

janula13
15. jan 2010

dakujem srdiecka za povbudenie dobre to padne, aj ked isto chapete ze sa bojim, ale verim ze to nic strasne snad nebude...
Vierka ty snad ani neporodis 😀

Petka chudatko lienka 😀 😀 😀 mici privitame ju v klube preklepnicok? 😀 mici mm ma u mna velike plus....aj ked mu bude nanic, ale ma 😀 😀