Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

mauzos
3. máj 2009

ahojte kinderka 😀

Mici dakujem, ze mi tak fandis, ze to zvladam 😀 😀 Od rana aj s drahym nevieme kde nam hlava stoji 😝 Ale ma nam prist navsteva, tak som chcela nachystat aj nejake obcerstvenie a aspon zbezne popratat, nech sa nemusime hanbit 😉
Marione neboj, nie je to az take hrozne, zvladnes to lebo budes musiet 😀 Aj teraz jednou rukou krmim Lukaska a druhou pisem.

baby som Vam hovorila, ze sa nerozculujte nad nasimi trapnymi hokejistami 😝 Vidis Mici a 😝 uz su tu nasledky 😠 ale ako Babul pisala, neznamena to ze ides rodit ...

Peti co je dnes s tebou?
nemate niektora spravy od Tvojky? Uz davno sa neozvala ...

mici11
3. máj 2009

Babulka svatka moja, zajtra nakuknem k dokymu a uvidim co mi povie a este raz diky 😉

Mau nemas za co, fakt si myslim, ze to zvladate fajn, a je normalne ze nevies kde ti hlava stoji. Ste sikovni, mate moj obdiv 😉
Ozaj Petka ako?
O Tvojke neviem nic.....

petkaerdal
3. máj 2009

ahojte 😉
ked tu mam draheho ani pc neotvorim

dneska mi odpojili vsetky infuzky,ale sono nerobili,nechaju nech infuzky do zajtra este zaberu a po sone sa uvidi,ak to bude stabilizovane by som sla aj hadam domov,tak mi drzte palce,nech to je ok...

inak nic nove...

mici11
3. máj 2009

Petulka, tak super tesim sa , ze sa sa ti rysuje sanca ist domkov. Drzim palceky. Ideme niekam na pizzu, kym mozem a potom sa ozvem. Zatial pa

janula13
3. máj 2009

ahojte tuckovia..teda okrem mauzi 😀 ta uz vylozila naklad 😀
ja som sa vcera venovala maminke, mame uz plny bakon kvetov, zase doniesla, tak budem musiet niektore presunut na druhy balkon, lebo sa mi tam stolik a stolicky co som si objednala ani nevojde, ale tesim sa z nich...
babul hned by som sla opekat, vcera sme o tom akurat s mm snivali, zeby sme si dali niecogrilovane, to chcem este aj elektric gril kupit..
mickano teba to muselo fakt napalit, ked ti zatka odisla, ale fakt je ze co som o tom citala rodit sa potom moze aj za 1-2dni ale aj tyzdne...tak dufam ze ty tyzdne, nech prcek este podrastie,,,
petka super, ja som volala s tou kamoskou z nemocky, co porodila v 34tt dve babule a tu tiez drzali tyzden na tych omalych infuzkach gynipralu...ale ako som pisala, ona mala kontracie aj sa otvarala..a mala uz dost vysoky tlak..ale keby mna zavreli s 4mm krckom, tak som si ista ze uz by ma nepustili, tak dufam ze ti zase pekne podrastol a pojdes domkov, ja sa pobalim na stredu...

mauzi zvladate to super, dufam ze aj my tak budeme

a ja si lezim a tvrdnem 😝

petkaerdal
3. máj 2009

baby,drzte mi palce na zajtra rano na to sono,ja viem,ze zo 4mm krckom sa zazraky uz nespravia,ale nech je aspon taky,aky je ..dr. povedal,ze mysli,ze domov este pojdem...tu ma to uz nebavi,je tu nuda 😖

Jani,ta kolegyna uz bola otvorena? aj bola este doma do porodu,ci uz v nemocke

som zvedava na teba v stredu,budem drzat palce 😉

a tvrdneme spolu 😖 😀

janula13
3. máj 2009

petka ju prijali so skratenym krckom v 31tt, mala ho ako teraz ja, preto sa stale cudujem preco mna nezavreli, aj som rada aj sa bojim co bude v stredu, ale asi to aj cudne vyznie, aj sa tesim, nech ma zavru, chcem radsej infuzky, tiemagne mi nejak nezaberaju, aj teraz furt tvrdnem, tak dufam ze do stredy vydrzim, potom nech uz ma udrzuju kolko chcu ak sa bude dat, hlavne nech krpci podrastu aspon na tie 2kg...
ona dostala aj silnejsie kontrakcie v 33tt a otvorila sa na 2prsty, stupol tlak, tak ju dali na ten gynipral a este aj nieco na srdce a to bolo v piatok, ked mna akurat pustili domov,3.4 a udrzali ju do 8.4, potom uz nechceli dlhsie ju drzat na tych silnych infuzkach...a vybrali babulky,jedna je este v inkubatore, druha uz v postielke, vazia ako teraz tvoje 😀 takze ju predbiehas az az 😀

a silno drzim palciska aj ja tebe na zajtra,nech ta pustia este domkov, ja ta na striedacku vymenim 😀 mala by som fakt tu tasku uz pobalit, aj do porodnice aj pre krpcekov tych par veci...

marione74
3. máj 2009

petka, drzim moc palceky, aby vsetko dobre dopadlo, aj Vam vsetkym dievcata, nech uz mate potom a nech ste s drobcekmi doma 🙂 Hm aj ked Vam to niektorym este par tyzdnov asi potrva 😠

babulka123
autor
4. máj 2009

peti??? mici??? ako ...

mici11
4. máj 2009

Ahojte babenky,

Janulka ahoj ja uz som pobalena vyse tyzdna 😀 Pre istotu.
Babulka volala som dokymu, kedze som zaspala 😅 , povedala som mu o co ide a vraj ked nemam problem, kontrakcie, tvrdnutie a nekrvacam, tak mam prist v stredu ako sme sa dohodli. Najprv na prietoky a potom mam poradnu. Tiez vravel, to co ste aj vy pisali, po odideni zatky to este moze trvat.....ale mam sa sledovat, lezat, lezat a keby nieco na pohotovost. tak verim, ze do stredy rana sa nic nezmeni. Ale citim sa fajn, maly kopka, leb som nejaka unavena ale to je normalka.

Peti a ty ako?

petkaerdal
4. máj 2009

ahojte,
tak tu ostavam,nerobili mi sono ,domov uz asi ani nepojdem 😢

babulka123
autor
4. máj 2009

mici.. tak lezkaj a poctivo.. ono je este dost casu na to aby si rodila ked to odislo.. vidis aj ujo dr.povedal.. heheheh
ale aj tak lezkaj nech ma krpec estes cas podrast. aspon trosicka.. kazdy jeden den navyse je super..

mici11
4. máj 2009

Babulka tak tak, maly ma este cas, chcem aby trosku podrastol. Ved tam mu je dobre, no nie? 😀
A budem poctivo lezkat. Som zvedava na stredu 😉
Peti takze ostavas v nemocke, no co uz. A co ti povedali?

babulka123
autor
4. máj 2009

petulka.. a coze sa stalo??? preco ked ti vcera hovorili ze este ano .. ???

jvo
4. máj 2009

ahojte kocky tak my mame za sebou kontrolny ultrazvuk, mala ma uz cca 3700 g. takze zajra o 13-tej ideme uprosit takeho mudreho uja ze chceme rodit cisarskym kedze je stale ritkou dole tak nam drzte palce 😔
Petulik neboj mozno ta este pustia ale na druhej strane je lepsie byt vo vasom pripade pod dohladom aj ked to nie je asi nic moc trcat v nemocke ale si aspon v at kde mas celodenne navstevy, predstav si ze by si bola tu a navstevy by si mala od 15-17 ci ako su.....takze treba si vo vsetkom najst to pozitivne.

mici11
4. máj 2009

Ahoj Jvo, waw mala ma uz peknu vahu 🙂 Takze zajtra ti drzim palceky nech ukecas dokyho 😉
U nas su navstevy dovolene nastastie cely den teda do 19:00-tej. Nadstandard neobmedzene. takze celkom v pohode. Inak ako sa citis?

babulka123
autor
4. máj 2009

JVO ... no pekneeeee si ju vykrmila.. super.. a nebooj pri takej vahe ho snad spravia..
inak mohla by si nam poslat foto aspon bruska nech viem ako budem vyzerat o chvilku .. ak chces dam ti do IP mail.adresu.. viem ze tu nechces davat foto.. ozaj a co meno?/ ake ??

aylin
4. máj 2009

ahoj Peti,
nebojkaj,vsetko bude fajn...sice sa asi unudis,ale aspon si pod dozorom..oni vedia,preco si ta nechavaju.
drz sa

jvo
4. máj 2009

no sak sme sa snazili vykrmovat 😀 ale dr. povedala ze od toho sa odpocitava este cca 300 gramov odchylka takze sme pod 3500 tak moze byt este problem aby to schvalil ale uz som rozhodnuta ze sa odtial nepohnem kym mi to neschvali ci uz budem prosit alebo sa vyhrazat.... 😠
babul fotecky dake nove nemam ale urcite sa este chcem pofotit nech mam aj finalnu podobu pred porodom tak potom poslem takze adresu mi kludne posli do IP no a meno predsa Emmka 😵

jvo
4. máj 2009

ozaj babul o tvojke nic nove? dnes by ich uz aj mohli pustit domov, som zvedava ako sa im dari a na fotecky....

babulka123
autor
4. máj 2009

jvo drzim palce a ozvi sa ako ste dopadli.. a tvojka vobec sa neozvala ale asi jej dnes poslem sms lebo som zvedavva uz aj ja.. a posielam ti mail..

babulka123
autor
4. máj 2009

pislaa som tvojke od vcera su doma a nema cas si ani nic... takze ak bude trooska zabyvana aelbo tak tak sa urcite ozve..

mici11
4. máj 2009

Babulka dik za info a ze ju pozdravujeme 🙂 😉

jvo
4. máj 2009

tak to je super dost rychlo ich pustili na to ze mala cisarsky a dokonca v nedelu.....tak snad sa coskoro ozve 🙂

petkaerdal
4. máj 2009

ahojte kocky,
Jani no tak sa pod so mnou vymenit,ked by si sem sla

ja neviem naco som tu,ked mi nic nedavaju okrem antibiotik zazdych 8 hodin,to mozem lezat aj doma..
ale dneska dr. povedala,ze doma sa lezat neda,preto som tu....

len ma stve,ze neviem,co bude..ci mi ich vyberu,ked sa otvorim celkom alebo co,ja neviem,aj by som to brala,lebo uz som vycerpana...

Jani,mas este tie silne bolesti?

petkaerdal
4. máj 2009

tak mne to ctg stale ukazuje bolesti,Jani to,co citis aj ty,co sme si mysleli,ze je normlane,to normalne nieje,mne to ctg stale zachytava a stale to oznacuju za bolesti,ja im stale vravim,ze ma nic neboli..takze to asi nieje ok

prave som dostala ipät infuzky,opät gynipral a magne
dazdy dr. povie nieco ine,tak sa hadam aj dostanem pomaly k nejakemu zaveru,vyzera to tak,ze tu budem do konca,tak povedal dr.ze ma budu udrziavat,kym to pojde...
takze tak 😢

petkaerdal
4. máj 2009

Jani,o tych bolestiach povedz dr. nieje to ok ,ako sme sa bavili,ze je to normalne...
len neviem presne,co mi to ctg zaznamena,lebo ja citim bud maternicu,ako na kramy alebo to,co sme sa bavili,ze mi male vytlacaju chrbatiky,neviem,co nieje dobre,uz som im ale povedala,ze bolesti mam

mate aj vy tie bolesti na kramy ???

mau,jednoducho
jeden syr v crievku,2-3 lyzice tatarky,3-4 struciky censaku,mozes dat,kolko chces,ako cesnakove silne lubite
a do toho nadrzhnes tvrdy syr este,pomiesas,nemusis ani mixovat...

janula13
4. máj 2009

ahojte

petka nuz, ale ved tebe ctg doteraz nic predsa neukazovalo, to az teraz zacalo?mne uz vtedy v 27-28tt ked som bola v nemocke ukazovalo slabucke kontrakcie, nie ani kontrakcie, ale podrazdenu maternicu, po 2tt tam a infuzkach som to ctg mala lepsie, krcoksa nezmenil, tak ma pustili, takze ja uz davno viem ze moja maternica neposlucha..len sa cudujem ze ty si to doteraz necitila...ja mam problem s tym tvrdnutim, cosu kontrakcie, niekedy slabsie, niekedy to citim viac a to ctg ti to ukaze ake su silne, ja som si to tam vzdy sledovala...tie kramove bolesti by mali byt tiez kontrakcie,teda som niekde citala...a dr vie o tom, ved viepreco som bola v nemocke, v stredu jej poviem aj o tych inych bolestiach v podbrusku, lebo tie byvaju dost zle, aj dnes aj vcera ma to bolelo, ale do stredy uz vydrzim, dnes sa pobalim 😅 a vystriedam ta....a pojdem sa nudit aj ja...

janula13
4. máj 2009

petka a myslim ze co si si ty vysvetlovala ako vytrcanie chrbatikov bolo asi tvrdnutie bruska a aj to ti mohlo sposobit skratenie krcka,plus vaha babatiek, plus to ovplyvnuju aj infekcie, co sa obavam ze asi zase mam, ved stalenieco a ty si pisala ze ti davaju aj nejaky krem...

petkaerdal
4. máj 2009

Jani ,ja ti neviem,oni sa nikdy moc nevyjadrili,len nasadili infuzky a bolo,ked sa ma pytali,tak som vzdy povedala,ze ma brucho neboli,lebo tak mi tu niekto povedal,ze tie bolesti,ako na kramy su ok,ale asi niesu,az teraz mi povedali,ze mi to ukazuje bolesti,nevim,ci mysleli kontrakcie,ale ked som tu bola aj prvy krat,tak povedali,ze mam nepokojnu maternicu...ja som im nikdy o bolestiach nepovedala...

myslis,ze to su kontrakcie? tie bolesti,ten pocit presna,ako ked som mala dostat kramy???

dneska mi dali podpisat paprie na cisarsky 😅