Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

vierka
16. feb 2010

caute baby.. ja len tak naskok, zachvilu budeme papkat 😀

ja sa pridavam ku sikovnosti babatiek, my flusame dudlik do dialky a kakame este do vacsej 😀 😀 😀 naposledy bolo okakane skoro vsetko vcetne maminky 😝 😀
no chodime na ten kurz masazi a malemu sa velmi paci - ved aj maminke by sa take nieco velmi pacilo 😝 😀 zajtra nas caka druhe sedenie a vo stvrtok ide maminka zubarovi s tym zubom co jej robil posledny mesiac v tehu problemy 😅

drzim palceky vsetkym co teplotkuju a posielam velke cmuk a verim, ze budu coskoro vsetci zdravucky 😉

peti - gratulujem k bytiku, no super... tesim sa s vami 😵

babulka123
autor
16. feb 2010

peti super, uvidis ze to bude fajn...
a tatino si to bude veeelmi pochvalovat..
ja ked sa aj presuniem vedla ze ninka nespi alebo place alebo cokolvek tak marek ani nevie ze nieco bolo..

vierka.. suuuuupeeeer.. to my sme nikdy nevedeli.. hehehe nastastie. ehehehheh

mauzos
16. feb 2010

Peti super, ze ste zohnali bytik. Kedy sa stahujete?
Ja ti tiez samostatnu izbu mozem len odporucit. Vysielacka neberie vsetky ruchy, takze sa urcite lepsie vyspite. Ja som sa budila na kazde ich otocenie, zakaslanie, zamrnkanie ... teraz si kludne spim a az ked to prepukne v plac, tak vystrelim 😀

Vierka, Patrik ma neskutocne vlohy 😅 Drzim prsty k zubarovi.

emka1
17. feb 2010

caute zienky 🙂
opat po dlhom case sa vam hlasim, ale teraz uz z tepla nasho domova ... od pondelka som totiz nastupila na svoju prvu matersku v zivote 😀 😀, takze si uzivam 3 den ...
Ale trosku mi pokazil vsetky moje plany moj doki hned v pondelok, ked som bola v poradni, zistil, ze mam CS skoro 5 a pohrozil mi nemocnicou, doteraz sa krcok drzal, v robotke som vsetko postihala a mohla som v klude odist na MD.
Takze teraz mi nariadil kludovy rezim - ziadne chodenie, ziadne namahanie, len lezat ... no skoro ma porazilo, ja chcem toho este tolko postihat a takto netusim .... 😒
O tyzden mam ist na kontrolu, zvysil mi davku magnezia, a povinne lezat, ak sa to nezlepsi, posle ma do nemocky ... no parada 😖 😖.
Ja dufam, ze este tie 3-4 tyzdne vydrzime, mala som obavu, ze budem prenasat a takto to vyzera, ze porodime skor ... no vobec by mi o nevadilo, ved 15.3. uz moze prist mala na svet, lepsie ako na Velku Noc, ked by v porodnici nebol ziadny normalny doktor, ktory by ma odrodil 😀

Baby drzte nam palce 😉
Mala je inak velmi chutna, pekne kopka, niekedy mi ustedri taky riadny pod-rebrovy kopanec, az ma vystre od bolesti .... drahy sa z tych kopancekov len vytesuje, ked sa moze s malou po brusku nahanat 🙂

vierka - pozerala som fotky, maly Patko je tusim cely po Tebe 😵 .... je z neho poriadny macko. A s tym pluvanim sa fakt poponahlal 😀 ... od koho sa to asi naucil ??

peggyy - pekne fotecky, mala je chutnucka, pekne rastie 🙂

mici - citala som spatne, ze si mala zdr.problemiky ... 😒 hmmm, je mi to luto, ze to takto smutne skoncilo, ale nevesaj hlavu, teraz mas aspon maleho Samka a snad o par mesiacikov sa vam uspesne zadari 😉

petka - blahozelam k bytiku, super pocit co ? stahovat sa do noveho 😉

vsetky vas srdecne pozdravujem,aj vase detusky, idem sa presunut do polohy lezmo, nech mi mala netlaci na krcok .... budem sa s nou rozpravat a dohovarat, nech este vydrzi v brusku tych par tyzdnov 😅

janula13
18. feb 2010

raaanko...pridala som par foto 😀

Emka nozky k sebe a drzaaat 😀

janula13
18. feb 2010

ozaj a vcerajsia poradna..jakubko 9kg a 6 zubov a matusko 8,3kg a 3 zubale a 3 na ceste 😀

mauzos
18. feb 2010

ahojte 😵

Emka neboj, vydrzis, ked si doteraz vydrzala bez problemov, tak nejake 3-4 tt je uz malina 🙂

Jani, neverim, ty si sa prekonala. Mali su uzasni a uz su velkiiii, stupate nam na paty, my mame cca 9 a 10 kil 🙂 A mame uz konecne po 8 zubov, snad bude na chvilu klud.

babulka123
autor
18. feb 2010

janka.. strasne su zlatiiiii

janula13
18. feb 2010

mau to vies, to len pre teba 😀 No na päty vam slapeme aspon v niecom 😀 Dnes sme boli po 3tt na rehab a som sa dozvedela ze sa chystaju na lezenie a sedenie...ktovie kedy ale ukludnila ma ze ved este ani nemaju vek na sedenie ze kam sa ponahlam 😅 takze pridala cviky, co budu dost narocnejsie tak som zvedava..

babulka dakujeme, su zlati, ved aj ninku som okukovala sikulu malu 😀

mauzos
18. feb 2010

No vidis Jani, ja ti stale hovorim, ze mate cas, neviem kam sa stale ponahlas 😀 Ved potom si spomenies, ked ich budes cly den nahanat po byte a vsetko im brat z ruk. U nas je najnovsia zabava smetny kos 😲 Neviem co s nim, v tej prtavej kuchyni sa mi nikde do linky nezmesti, asi skonci na balkone ... ale to sa nabeham 😠
A dakujem za fotky, ja som to tusila, ze som ta znova ja vyprovokovala 😅

tvojka
19. feb 2010

ahojte babulky,ak sa vám chce,zahlasujte prosím za "pozadie" našej Eli .dakujeme 😵

http://actimel.albin.cz/10-detail-fotky ... 8108b.html

tvojka
19. feb 2010

tak ten druhý link,prvý raz mi to nejak nevyšlo... 😅

tvojka
19. feb 2010

Januli, krpci sú už akí velikíííí 😲 .Máte krásnu obyvku,aspon to trošku,čo som vyšmírovala z fotiek.Mna teraz zaujíma všetko okolo bývania,kedže náš bytík už stojí a obzeráme sa po obkladačkách,podlahách..
už sa mi zobudila Eli.... tak neskôr snád dopíšem...

janula13
19. feb 2010

Tvojka odhlasovaaano 😀 to e ina prdelka 😀 ved prid obzriet obyvku nazivo 😉 len teraz sme ju zavesili a este nemame lampy 😒 sak za 10 rokov dozariadujeme..ale dakujem 😉

mauzos
19. feb 2010

Tvojka, aj odo mna mas hlas. Co si tam nedala obidve prdelky?

janula13
19. feb 2010

mau nevyprovokaovala si ma to bola vynimocne vlastna iniciativa ale hned nato si si rypla 😀 teraz som pridala par tych co nas davno v lete fotil kamarat, juj ani sa mi nechce verit ze boli taki mrnavi...na FB mmnechce aby som si robila album...ale ze nech si dam na domenu a rozoslem vam kontakt, no neviem ci az taka iniociativna budem 😝

mauzos
19. feb 2010

Jani krasne fotecky, fakt drocekovia, uz to ani pravda nie je 😵
Preco na FB nie? Ved tam si mozes urobit sukromie albumov, nastavit si ako chces. Nie ako tu, tu ich moze pozerat kazdy kto je registrovany.

wydata
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tvojka
20. feb 2010

babulky,dakujeme za hlasy 😉 .je to interná súťaž v mm robote a chcela som poraziť jeho kolegov,ale asi sa nepodarí 😠 ( o trapnu výhru nešlo 😅 )

Mau ,zabudla som pochváliť tvojich chalošov,ako krásne sami papali!čo si im to naservírovala?a ako sa (už neviem ktorému) odlepil ten tanier 😀 😀 😀 .paráda!

zdravím zvyšok klubu 😵

mauzos
20. feb 2010

Tvojka ako to, ze nepodari? S takou rozkosnou prdelkou? ☹

Dakujem za pochvalu. No samozrejme ze Lukimu sa odlepil tanier, on musi stale nieco vymysliet 😀 Papali zelenu fazulku s baby mrkvickou, zemiakmi a kuracinkou 🙂

tvojka
21. feb 2010

Mau,tu fazulku si kupila také struky?mrazené,či čerstvé?také sme ešte neskúšali... 😕

babulka123
autor
21. feb 2010

baby ak sa chcete zabavit na FB som dala video ked prebalujem malu.. kde je to male nehybne babatko co spokojne lezkalo?? ona podla mna dohana tie prve 3 mesiace co spala.. 😀 😀 😀 😀 😀

veam
21. feb 2010

Ahojte...tak ja sa ozyvam po dlhsom case...ale sledujem vas tu a tie co su na fcb tak aj tam...

My sme boli pred tyzdnom na poradni,mala mala uz 60cm a necelych 6200g,nemohli nas ockovat,lebo malej stale tecie ocicko od narodenia a uz aj hnisa...tak sme boli u ocnej,ta nam dala kvapky a 3tyzdne sa mame liecit,ked neprejde tak pojdeme asi na prepich slzneho kanalika...zda sa mi ze jej to pomalicky ustupuje,ale nic moc teda...takze sme nemohli ist ani na nausnicky kvoli tomu ze neni zaockovana...inak sme zdravi a za chvilu uz mame 4mesiace tak zacneme s kasickami,vyzivami...tesime sa 😅...mala by uz len sedela a stala,samozrejme s pomocou,vymyselnica...o chvilu kupime aj choditko 😀

Citam ze vy uz tu mate samych zubatych,som zvedava kedy mi zacneme,lebo mala slinta a papa rucicky 😀

Vierka maly aky je krasavec,super 😀

Petka dufam ze coskoro pridas nove foto bytu a inak gratulujem... 😵

Tvojka a dala som ti aj ja hlas,tak dufam ze sme pomohli... 😵
¨
Emka este chvilu a uz tu bude zase novy cloviecik,tesim sa a drzim palce nech vsetko dobre dopadne... 😀

Zdravim ostatne clenky klubu.

babulka123
autor
21. feb 2010

tvojka aj ja som ti dala.. duuuufam ze aspon nieco..

veam.. sa priprav na to ..hehehe ja uz nestiham ani nic..

tvojka
21. feb 2010

Jéj,ste zlatíčka,dakujeme 😵

Januli,dnes sme boli kuknúť v byte,tak som ťa vyzerala v uliciach "veľkomesta",či náhodou niekde nekočíkujete...teším sa,ked bude teplejšie a dáme stretko.

mauzos
21. feb 2010

babul, je mi to doverne zname 😀 mam to doma dvojmo 😀 😀

Tvojka kupila som mrazene fazulove struky s baby mrkvickou, urobila som len v paraku a velmi im to chutilo. Vyskusaj 😉

janula13
22. feb 2010

Tvojka tak to ja sa tesim ovela viac...uz aby ste tu boli 😀

mau o akych strujkoch s mrkvickou a tanierikoch to tu tocite to si dala nejake foto?

mauzos
22. feb 2010

Jani video na FB 😉

mici11
22. feb 2010

Ahojte,

Tak konecne prispejem
Emka , tak sa drz nejak to uz vydrzis 🙂 mas to uz ozaj za par 🙂 a dakujem, snad sa Samko docka aj nejakeho surodenca 😉
Tvojka rozkosna prdelka, hlas som samozrejme dala 🙂
Babulka u nas je to s tym prebalovanim rovnako 😅 , len Samko zvykne aj kricat pri tom 😅 , no co uz...
Janulka, Mau, Peti cmuk

No my bsme boli na tej chate na 4 dni, bolo perfektne!!!!Len kratko 😢 , no co uz. Vratili sme sa skor, lebo Samka zacali opat trapit zuby a bol velmi velmi mrzuty a mal aj horucku, 37,7, ale nezrazala som mu ju,hore mu nesla. Co je horsie ani gel nam nedovoli dat na dasienka 😢 Tlaci sa mu druhy horny ocny. Spodne dva a ten prvy horny ocny ma uz uplne vonku. Ale taky je upistany, ze ma uz hlava z toho boli. Chudatko moje male.

A vy co noveho?