Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

babulka123
autor
23. júl 2010

heheh srandujete ze druhe... na dooost dhlu dobu mi staci tento jeden moj poklad.. ale nebranim sa az tak moc.. hehehe

zajtyra napisem viac, dnes prisla svagrinka strazit malu tak ideme po roku s mm konecne von sami.. jupiii

janula13
28. júl 2010

pavuk sa hlasi, napisem az zajtra dnes sa mi nic nechce,len dokaz ze uz som skoro ako tehona🙂

janula13
28. júl 2010

tehotna sakra...jaj mici mas vo mne silnu konkurenciu..to to tehu mi ubera IQ..akoby som mala po MD navyse..takze dokaz...17tt..

larita112
29. júl 2010

ahojte babulky :- ) cmuk

janula13
29. júl 2010

lari ahooj, tak ako? podas info? co to za foto v profile?????

larita112
29. júl 2010

kuk pas 🙂

janula13
29. júl 2010

laritka super, az som poskocila, tak uz ju mate????krasna je, boze ste uzasni, tesim sa s vami..aj to snazenie teraz vyjde uvidis🙂)))juj, tak si ju uzivajte, petula mi podavala o tebe info co a ako, le som nevedela ze uz takto, ste uzasni rodicia, timejka to isto vie🙂tak ste mi vylepsili naladu..jedna z naj poslednych sprav... 😀

aylin
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aylin
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aylin
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janula13
6. aug 2010

super, diky adminka 😀

mauzos
6. aug 2010

aj ja dakujem 😉

mici11
7. aug 2010

baby co mi uslo? adminka.....

Laritka tesim sa s tebou 🙂 🙂

Inak co robite tieto uprsane dni? Ja sa pokusam zabavit samka, ale je to coraz tazsie...vcera sme aj sli von, ale musel prist drahy pre nas na aute, lebo takla burka co bola.....Dnes to tiez nevyzera bohvieako...

petkaerdal
12. aug 2010

Ahojte baby,povytiahnem nas hore 😝
ako sa mate? co nove? deturence posluchaju?

ja tu mam stale na vypomoc maminu,uz 6 tyzden,je nam spolu fajn,drahy cele dni maka
Aylin ma 15 zubov,jeden za druhym jej ide von,Selin 7,ta beha o 106..

Janulka ty uz si 19?? to letiiii..

mici11
17. aug 2010

Ahojte,

Nastala tu asi uhorkova sezona, co? 😀
Peti dietky ci posluchaju? No Samko sice nie je zly, ale riadna hyperaktivita, to je...ale co uz...posledne dni spi cez den opat len 40 minut a vecer zaspava okolo 21:30 a to ho ukladam uz od 20:00....a zaspava zasadne na nasej posteli so mnou :(, potom ho prekladam do postielky. Sice spi az do 9:00 az 9:30, ale sam nezaspi vobec. Nocnik tiez nechce ani vidiet.., ale velmi vela rozprava zato 😀 , asi po 😀 mamine . Inak je velmi sikovny a rychlo sa uci. ma uz skoro 10 kg a 8 zubov. Aylin ma 15 zubkov??? sila 🙂 To mas super ze tam mas mamina, je to iste velka pomoc.
Mame 2 prirastky do rodiny 4.8. rodila jedna svagrinka dievcatko a 10.8. druha chlapceka. Takze veselo.

Ako dovolenkuje?

babulka123
autor
17. aug 2010

ahooojte.. no vidim ze to tu viazne.. ale mici ma predbehla..

my sme oslavili 1 rocik, ninka uspesne aj s padom do krabice { vid FB video} ale inak super, behame o 106, vecer padam do postele viac unavena ako ona.. heheh
najnovsie cely den len papuluje a vyprava a krici na mna a stale dookola mi nieco vysvetluje.. sice jej prd rozumiem ale dohodneme sa ..
inak spavame celu noc { vacisnou , obcas sa zobudi 1x } niekedy si da nocnu zurku ako dnes od pol12 do pol4 , heheh ale spi sama, zaspava sama.. cez den sme na 1 spanku , tak 2-2.5 hod. vecer ide spat okolo pol 9.

neobsedi 5 sek na zadku ale najnovsie nas zabava teletubies, tak pri tom vydrzi aj 10 min posediet tak mam cas aspon si "prdnut.. hehee"
najnovsie som zistila ze panicka je naucena chodit von { chodime aj doobeda aj poobede} a ked prsi tak sa nevie zahrat doma, takze ostavame doobedu doma a ucime sa hrat.. no hold nevyhoda jedinacikovu.. heheeh
mame cca 10 kg a 5 zubov, ale idu nam daslie..

inak sme zdrave, stastne a to je podstane.. tolko o nas v skratke..

ostatne zdravim.. cmuuk

janula13
17. aug 2010

babuuul aj ja by som ta predbehla keby to omylom nezmazem, pisali sme sem naraz...no prada tak sa nenudis, ved kto z nas sa uz nudi vsakze..u nas veselo, majstri otravuju kedze nechodia este tak sa chcu vodit za jednu ruku, mausko je kvalitne otravny, jakub aj zubalov, sam ide, ale je strasne opatrny, v podstate by presiel vsetko keby sa nezbada ze ide sam a nejasi sa...maju stale po 8 zubalov ale jakubkovi ide 4 alebo 6 dalsich neviem to rozoznat ake to ma naliate a matusko nic...najnovsie sa len bozkavaju rehocu ako sibnuti, otras, francuzaky len tak ficia u nas.. 😀
bola som na tt u mamy a tam som ich konecne naucila spat cez den v postielke, ukladaju sa samy, a spia cca 3hod,lepsie ako v kociku a vecer tiez sa ukladaju samy, jakubko aj prespi noc, ale matuskovi stale v noci harasi tak ich mame stale oddelene nech sa nerusia...
inak aj nasi si zvykli ist stradovat aj doobeda aj poobede u mamy von a tu to ja nestiham tak mam co doobeda robit aby sa unavili, ja nieco spravila a este nenervovali.....ale inak v pohode su zlati, uzasny vek teraz strasne rychlo si vsetko pamataju, uazuju aj ked vela nepovedia, matus nic okrem mama, aj to len tak ako sa mu chce a jakubko stale to iste..nenocnikujeme, lebo ich mamine sa do toho nechce,ale ked sa raz za tt posadia, tak si posedia chvilku neutekaju ani neplacu.....vahu neviem pridat do statistiky ale ved pojdeme na ockovanie ale tazky je jakub riadne myslim ze ma cez 11kg....a mne bendzo rastie pomay, pribrala som 2.5kg a uz aj zvonka vidno ako kopka, vo stvrtok idem na utz tak drzte palce a ci sa ukaze...
tak zdravim zbytok klubu...

janula13
17. aug 2010

ozaj a este oazocka, ake kravske sa ma kuppovat a aj prevarat? a ozaj ake syry davate, sledujete obsah tuku? ja nie...

babulka123
autor
17. aug 2010

janulka.. no epkne.. vidim ze to tam mas vesele.. a to 3 do tho .. fuuuha to bude srandy kopec..

ja uz skoro vobec nesledujem co mala je alebo nie, lebo je normalne nasu stravu .. co my to on, akurat menej solim a korenin a to poriesime potom u nas na tanieroch.. akurat rozmyslam ze co jej spravim zajtra, kedze my mame spagety.. bolonsku omacku no neviem ci by som jej mala dat a so syrom a slaninou ako to jedava marek tak to urcite nie.. vudim co vymyslim

a mlieko.. tak u nas sa nepije uz mesiac, dnes som jej skusila dat vanilkove , ochutnala, kukla na mna ci to myslim vazne, vratila mi pekne flasku a cez celu izbu nahlas zakricala bleeeee.. takze mi sme asi domliekovali..
ale nahradzam jej to jogurtami, pribinakmi, syrmi..

janula13
18. aug 2010

hi babul, tak u nas rano este len ked miesam mlieko uz natahuju rukya ked musia cakat ked je trochu priteple tak uz plac, ze co si to dovolujem...dnes som im mrskla do kase uz 30ml kravskeho, zajtra skusim zase rano, uvidime...inak nasim som akurat dnes tiez varila cestoviny, s takou rajcinovou omackou, vynimocne nie domacou ale z dm, taka mnam hotova a do toho struhany syr a chcela som aj masko,, ale zabudla som rano vytiahnut tak som tam rozflakla jedno vajko a len sa zaprasilo, strasne vela spapju a to si dal matus hned este tri broskyne nato 😀 taka mala vyzla a kde to donho ide...

babulka123
autor
18. aug 2010

@janula13 juuuj aj zavidim . niekedy by to vyriesilo aspon cas ranajok alebo tak ..
hmm neviem , skussim sa opytat dr. na poradni co s tym ..

janula13
18. aug 2010

a ani kravske nechce?

babulka123
autor
18. aug 2010

ziadne..

janula13
19. aug 2010

babule babo ok, uuplne, tak som rada, a mame draka!!!!tata sklamanytrochu, ja sa tesim, ale je rad samozrejme hlavne ze j ok, tak mi odlahlo...

babul, este salko neskusas??? 😀 zartujem samozrejme...

katarinka77
19. aug 2010

juchú, a ja som to vedela po tatovi prvá 😀 ! Jani, my sa podujmeme na výrobu frajeriek pre vašich synov 😀 !

babulka123
autor
19. aug 2010

jeeej janka.. super, tesim sa s tebou .. viem ze si chcela chlapa.. ale bab je dost.. tak sa neboj .. pockaj nebyvame tak daleko od seba aby sa nahodou nepodarilo nakoniec byt aj rodina.. heheheh

janula13
19. aug 2010

😀

mici11
19. aug 2010

Ahojte,

No Jani pekne tolko chlapov 🙂 , ale je to super a gratulujem 🙂 .
Ja uz tiez moc neriesim co Samko spapa, jesne, nekorenim moc, stiplave nie....tak ako Baulka pise , dochucujeme si na tanieri. Inak Samko pije este nutrilon ochuteny, este mame zasoby, ale varim s kravskeho aj syr papa aj pribinacika skratka vsetko. rano ked vstane musi mat mlieko a na veceru kasu. Jani kravske im ako budes davas, len zohrejes? Uz ked miniem nutrilon, chcem aj ja davat kravske. samko tiez papa za dvoch 😀
Babulka, Ninka je nasa nevesta!!! Zabudla si????

Vsetky ostatne clenky klubu pozdravujem 🙂 ...a mozte aj vy trosku popisat 😀 😀 😀

mici11
19. aug 2010

k preklepom sa uz nevyjadrujem radsej 😀 😀 😀 😀 😀

janula13
21. aug 2010

Fi mici ty ao za tu ninku bojujes, dufam ze si to babul oceni 😀
mici akurat som kupilatatranske horske plnotucne vysokopastreizovane a len ho ohrejem trochua pridavam k nutrilonu, zvysujem davku ..davam rano do mlieka a aj vecer do kase..akurat sa bojim ci matus neni alergicky uz par dni je vyhadzany na prdeli a neviem ci z toho alebo len kakacky aleboniecoho ineho, ale zase si vravim ze keby ma alergiu na kravske tak asi hnackuje..a ved papa aj pribinakov a syry a jogurty a nic..tak sa minezda zeby to..tak aj vas samko je papkac, ja niekedy len zasnem, ved matus je slizik, teda taky normal,jakub je buckos pupkaty ale matus zje niekedyviac ako on..aj dnes obed plna miska papanice a potom estecela velika hruska a dve broskyne 😀 a potom este ide ujedat nam kedze jeme🙂
mici dakujem za gratulaciu🙂