Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

pipka
22. okt 2010

@janula13 januli, mne vzdy dokina hovorila, ze ak nevygrcka do pol hodky po uziti, tak uz je dobre. dve hodky su v pohode, ak by vygrckal hned, treba dat este raz 😅 😉

janula13
22. okt 2010

@pipka dakujem , to som chcela pocut, som zvedava co zajtra:(

mici11
25. okt 2010

Ahojte babenky,

Uz som tu daaaaaaaaaaaavno neprispievala, ale furt nieco bolo. Mali sme aj jarmok, navstevu a tak...bolo super, sme si aj zahyrili 😀 , Samko spal u starkej, tak bolo fajne.
Medzitym chodime aj na plavanie ň, i ked dnes sme neboli, samko ma take huste, zlte sople, ze az.. ☹ , sice nekasle ani nic, ale pre istotu som ho na plavanie nebrala. Neviem co to ma znamenat.
Inak vcera ma potesilo moje dieta, prevliekla som mu postelne pradlo a vecer ked zaspava, tak s flaskou kase, ale mlademu panovi sa nechcelo spinkat taik skumal ako sa da flaska otvorit a prisiel nato a sup pol kase do postielky....viete si to predstavit..nevedela som ci sa smiat ci plakat....Tak sme znova prezliekli postielku ale potom uz zaspinkal. Inak baby uz 2 tyzdne zaspava sam klop klop...takym stylom, ze spalna je otvorena aj nas pocuje z obyvacky aj vidi, sem tam zaspi hned sem tam si pokeca, zahra sa, zaspieva....tak snad mu to vydrzi.
Inak dnes som mu dala prvy krat med do mlieka a veeeeeeeeeelmi mu to chutili, vy davate med?
Janulka ty uz 30.tt...to ale letiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, meno mate vybrate?
Inak co ste pisali o manzeloch, som sa fakt pobavila..ten moj nakupy neznasa z celej duse, ale ked uz ide tak celkom v pohode, az nato ze mam pocit, ze vybera len tie najdrahsie veci 😖 😉...no co uz....
Vsetky vas pozdravujem cmuk

janula13
1. nov 2010

jejda baby vsak som vas nevedela uz ani najst tak uz en z principu taham hore🙂
Micka superze tak zaspi, vids a ako to vyzeralo ze sa bude tazko ucit tie deti vzdy prekvapia ja si vzdy myslim kedchcem zaviest nieco nove ze aky hororovy pribeh to bude mata vacsinou to je naopak..aj ked teraz u nas nejak im svitori asi 3dni, blbnu pocas denneho aj vecerneho zaspavania ale asi je to tymze nie su unaveni..ked vstanu trochu skorrano tak na obed zaspia, ale teraz tam zase pri nich musim byt, lebo jakub reve, ale nech, aspon si oddychnem🙂a uz nespavaju vzdy svoje 3 hod, niekedy uz po 2 hore a uz len cakaju kedy sa ja milostiva zdvihnem, inak cajkaju potichu a hraju sa s dekou a ked vidia ze som otvorila oci tak vyskoty radosti🙂 a teraz uz 4 noc su pokope tak aj u nas nevidaly pokrok zatial sa da, kto nema problemy so spanim a este dvojicy, asi tazko pochoopi ako taka blbost potesi🙂spim s nimi, matusko uz nebuntosi celu noc sem tam zamrnci, ale neberie sa mi do postele a ked sem tam spravi pokus tak to vzda ale tusim uz to nerobi asi 2tt, zrazu chce byt v postielke..a ked v noci zamrnci, vcera dokonca taky rev spustil asi sa mu snivalo, jakubka to nezobudilo tak parada..
Micka hej, uz som 31tt boze ved som len cikala na papirik..a stale cakam na radostnu spravu od teba...dufam ze sa vam zase tak krasne zadari a take krasne dieta ako Samko🙂som zvedava co zo mna vylezie, ci to nebude konecne nieco tmavovlase...akurat rozmyslam kam rodit, a normalne spekulujem ze nakoniec kramare ktore som na zaciatku zamietla...baby ak si toto tu precitate nebodaj,ktora ste tam rodili a ako ste boli spokojne?

Mici ja med este ndavam..asi uz mzem len na to nejak nedoslo...no idem sa ogabat zajtra poradna, mam tu na dnes a zajtra mamu, uspava prave ona, teda snad uz spia, nic nepocut...a zajtra aj utz a asi aj krv zoberu kvoli tej nepotvrdenej cukrovke, boze baby ja sa normalne bojim co mi zahlasia, ci drzim v kope a tak..drzte palce..snad aj brusko odfotim, pana ved uz sme daaavno nie..patrilo by sa, zatial len 6kg navyse🙂

babulka123
autor
1. nov 2010

@janula13 haloo ja som bola na kramaroch a pohodicka pohodovaaaaa

janula13
1. nov 2010

babul ahoj no ty si inak rychla j aze tt budem cakat az niekto odpise...aj som na teba myslela zdalo sa mi ze ty si tam bola..ved to ja som bola naladena na antolsku, kedze je tam aspon wc blizko aj sprcha v ramci izby to bol otras v ruznove, ale kramare som nezvazovala vobec a teraz som sa pytala kamosky a aj susedky a boli spokojne tak si vravim nebudem vymyslat a spekulovat a predsa len keby aj babu nieco bolo tak su naj vybaveni a na mne tak nezalezi...ty si bola na normal ci na nadstandarde? a u koho si to rodila, jasom si aj pamatala meno..ja rozmyslam ze pojdem ku kamoskinmu turkotovi...

babulka123
autor
1. nov 2010

@janula13 no turkota je upplne super, ja som ho mala ako izobveho lekara ked som tam bola v 20 tt v nemocke.. je s nim sranda.. je fajn.. aj ako porodnik..
ja som rodila u Martina Valenta.. tiez je perfisny.. a bola som na nadstanarde, na 2jizbe.. a bolo to uplne super, aj wc aj sprcha na izbe.. no proste super

babulka123
autor
1. nov 2010

sestricky boli velmi mile, { s laktacnou som si nesadla do rany} ale inak fakt sa nemozem na nic stazovat..
aj sestricky na novorodeneckom boli fajn, ked si nieco potrebovala nemali problem ti pomoct.. vzdy rano a vecer chodili a zasatavili sa na izbach a "kecali " s anmi ci nieco nepotrebujeme, ci je babakto ok, a tak .. fakt super.

janula13
1. nov 2010

babul myslim ze tymto padom som rozhodnuta, dakujem, inak tu laktacnu si tiez akurat susedka nepochvalovala, ze ju nutila kojit v poziciach v ktorych to jej nesadlo a ze bola starsia..nuz neviem, laktacna je dolezita, rada by som konecne aspon chvilku kojila, ale snad aj kedby, poriesim s inou🙂akrat som kukla do nejakej temy kde si aj ty bola v debate🙂 hma nadstandard som neplanovala, kvoli peniazom, ale zase v ruzinove aj na kramaroch nestoji tolko ako na antolskej,ale tam zase mi ho netreba kedze izby su tam schopnejsie..ale asi sa spytam kamaratky na toho turkotu cima tam posunie, keby nezoberie, skusim valenta?🙂

babulka123
autor
3. nov 2010

@janula13 skus.. ja ho mozem len odporucit..
inak laktacna je super aj tu na MK ANNAG , ale tiez ju treba brat s rezervou , ale mne moc moc moooc pomohla ked som isla z nadprodukcie do nulovej produkcie.. za tyzden som "prisla" vdaka nej o mlieko.. bez liekov, a zvezovania sa.. velmi mi pomohla.

co sa tyka tych kramarov , tusim ma to vyslo na 3000 sk ale nie som si ista..

janula13
3. nov 2010

babul dik, o anneg viem, ale tiez si myslim ze trosku s rezervou, na mna je az prilis zapalena za vec🙂

pipka
3. nov 2010

no ja si myslim, ze dojcenie je ok, ale silit to netreba...spokojna mama=spokojne babo...a vynervovana mama z toho, ako by strasne chcela dojcit a nejde to...je k nicomu. 😒 Nasa hanka bola na UM skoro od zaciatku a tu je...a je stastne spokojne dieta 😉 a chora este nebola...co sa hovori, ze dojcene deti su zdravsie 😅

a tomaska teraz dojcim a ide to uplne samo...takze tak 😉

petkaerdal
4. nov 2010

Ahojte baby,pozyvam vas do mojej sukromne skupiny,najdete ju pod menom vytrvale maminky v sukromnych skupinach,baby ktore som zabudla alebo ktore tam chcete tiez mrknut,napiste mi postu,pipka ....tu viac uz prispievat nebudem..